RAM overclock problem

poruka: 3
|
čitano: 4.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
RAM overclock problem

Pozdrav, znači imam problem sa overclockom RAMa. Konfa je pod moj pc, i sve radi na stocku trenutno. Pokušao sam RAM podignuti na 3200 MHz i napon sam probao dizati čak do 1.4V, ali nikako nije stabilan. Međutim kada malo downgradeam tajminge na 16-19-19-38@1.35V sustav radi stabilno. Ima li kombinacije da rade na 3200MHz bez diranja tajminga ili su toliko banana RAMi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: RAM overclock problem
FileFicho kaže...

Pozdrav, znači imam problem sa overclockom RAMa. Konfa je pod moj pc, i sve radi na stocku trenutno. Pokušao sam RAM podignuti na 3200 MHz i napon sam probao dizati čak do 1.4V, ali nikako nije stabilan. Međutim kada malo downgradeam tajminge na 16-19-19-38@1.35V sustav radi stabilno. Ima li kombinacije da rade na 3200MHz bez diranja tajminga ili su toliko banana RAMi?

 A šta misliš da češ dobiti sa tih 200MHz više?Baš ništa..Ostavi si kak ti je,još češ na kraju skurit ram i eto ti sranja

6 godina
offline
Re: RAM overclock problem
FileFicho kaže...

Pozdrav, znači imam problem sa overclockom RAMa. Konfa je pod moj pc, i sve radi na stocku trenutno. Pokušao sam RAM podignuti na 3200 MHz i napon sam probao dizati čak do 1.4V, ali nikako nije stabilan. Međutim kada malo downgradeam tajminge na 16-19-19-38@1.35V sustav radi stabilno. Ima li kombinacije da rade na 3200MHz bez diranja tajminga ili su toliko banana RAMi?

 nisu rami u banani, nego je AMD platforma u banani i to mucenje sa memorijama traje od kad su izasli ryzeni

 

ostavi se toga, stavi kak ti je radilo stabilno, zaboravi na to i miran si

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice