Overclock grafičkih kartica izdvojena tema

poruka: 577
|
čitano: 152.887
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

Igre itekako pravovremeno opterečuju igre, furmark je sintetički benchmark i nije pravi pokazatelj...Ostavi grid i MW 2 u prozorima i obadvije upaljene sa nekom scenom cca 3-5 sati i imat češ pravi pokazatelj stabilnosti grafičke kartice.

We are nothing but the stones to pave the way...
13 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

pozdrav ljudi dok klokam grafu jel  trebam imat najvonije drajvere nvidie..imam nvidiu geforce 9500 gt i jel se isplati clockat??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica
ukratko NE. Em se nećeš usrecit sa max stabilnim clockok, em nećeš dobit neki porast preformansi.To nije grafika za ozbiljniji gamijg.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafickih kartica

ja  sam svog 5870 na 970 sa 850

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafickih kartica

a ja sam svog 5850 na 5870Smijeh

sweet pandemonium
13 godina
offline
RE: Overclock grafickih kartica
Genije kaže...

ja  sam svog 5870 na 970 sa 850

 

wtf?

13 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

Dali se moze ikako ati 2900xt 512 dd3 , ubrzat na bilo koji nacin????

Pare nisu problem,para se nema!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Overclock grafickih kartica
stoncin3 kaže...

a ja sam svog 5850 na 5870Smijeh

Slabo,jako slabo. Moja GTX 460 prođe GTX 470. :)))))))

I'll be back
15 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafickih kartica

Došao sam do 950/1250MHz. Dizao sam napon do 1.25000V i grafa skoro prokuhala u Furmark!Smijeh Imaš u temi clockove i screenshotoveNamigiva

Inače to je bilo za potrebe benchmark ganjanja procesora na 20000 scoreova u 3DMark06 i grafičke. Sad sam lijepo spustio taktove jer ne treba a i ljeto je pa nek se chilla malo i onSmijeh

sweet pandemonium
15 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

evo ja sam svoju malo overcolckao pomocu msi afterburner, i evo rezultata iz furmarka, temperature nisu bilo posebno velike prilikom testiranja

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
mind_challenge kaže...

evo ja sam svoju malo overcolckao pomocu msi afterburner, i evo rezultata iz furmarka, temperature nisu bilo posebno velike prilikom testiranja

Kak tak veliki score. Svi scorovi su večinom oko 4-5000 maximalno, si siguran da je sa tim rezultatom sve legitimno.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

Pa da...?

Ima tip staru 9800GTX i skoro tuče mene sa HD5850 OC?

Pa ja imam 31k...?Neodlučan

sweet pandemonium
15 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

Pa i to je previše...Likovi sa GTX 480 imaju po 6000 bodova, ja sa GTX 260 OC imam oko 4200, otkud vama preko 20k stvarno ne znam.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
offline
Overclock grafičkih kartica

e decki mozete mi pomoc da je overclock reko jedna lik da je digo na 700 i nes mb a stock ima 256 aj pomagajte Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family i cujem da ima neka fora da se stavi drugi driver pa da ojaca ko k

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
MilkMan kaže...

e decki mozete mi pomoc da je overclock reko jedna lik da je digo na 700 i nes mb a stock ima 256 aj pomagajte Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family i cujem da ima neka fora da se stavi drugi driver pa da ojaca ko k

To je integrirana grafička i njoj možeš dodjeliti memoriju od RAM memorije, ali češ onda imati manje RAM-a, ali kolko god da joj memorije dodjeliš, neigra veliku ulogu jer tak i onak nečeš moči ništa igrati kak spada kad je grafa jednostavno preslaba.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
Ad4pt3r kaže...

Pa i to je previše...Likovi sa GTX 480 imaju po 6000 bodova, ja sa GTX 260 OC imam oko 4200, otkud vama preko 20k stvarno ne znam.

 To ti je valjda ono šta si ti napiso u temi da je ovo nova verzija sa 1.8 gdje ima viši score se..?Namigiva

btw idem malo googlat pa provjerim

Javim..NeodlučanIznenađen

edit link

sweet pandemonium
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 16:53 (stoncin3).
14 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
Ad4pt3r kaže...
MilkMan kaže...

e decki mozete mi pomoc da je overclock reko jedna lik da je digo na 700 i nes mb a stock ima 256 aj pomagajte Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family i cujem da ima neka fora da se stavi drugi driver pa da ojaca ko k

To je integrirana grafička i njoj možeš dodjeliti memoriju od RAM memorije, ali češ onda imati manje RAM-a, ali kolko god da joj memorije dodjeliš, neigra veliku ulogu jer tak i onak nečeš moči ništa igrati kak spada kad je grafa jednostavno preslaba.

da ali jedan lik je reko da ju je uspio dic na 700 i nes mb i da imas fore sa driverima

15 godina
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

probao sam dva puta i oba puta isti rezultat, probat cu jos jednom, pa cu postat score, i meni je bilo cudno kada sam gledao vase rezultate

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

da ali jedan lik je reko da ju je uspio dic na 700 i nes mb i da imas fore sa driverima

I sta onda? Kakve veze ima memorija ako GPU ne moze obraditi te podatke?

moj xfire: cajkoteka ; CLAN: http://www.internet-zona.com/
14 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

ovoga ali nija mi jasno zasto evega govori i dalje da je cpu speed 500mhz... dok gpu-z normalno pokazuje 800mhz...

 

i da kada clokam dodem na 620 driveri prestanu raditi.. na sekundu i onda dalje clokam bez beda.... ako dignem direktno na 800 onda ne prestaju raditi drajveri...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

Jel zna tko gdje ima za kupiti accelero extreme za 4870X2? Novi po mogućnosti, ali može i rabljeni.

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica
evo zelio sam reci da ipak nije uspijelo 800/800...

caka je u tome da kada podizem sa riva tunerom ili evegom.. kada dodem na 600mhz core da prestanu raditi driveri i da onda se vrate i ja nastavim dizat brzinu i u gpu-z i u benchmarku od msi pise da je 800 / 800mhz ali zapravo nije...
neznam zasto...

dizo sa sa nvidiom tool ili kako god
doso do 580 i cim sam stavio 585 izblamiro mi se komp :D tako da 580 je max :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

ljudi skinuo sam ati tool i pokrenuo ga , ali nemogu da povecavam klokove memorije i procesora ... evo i slike

gozba
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
GoZbAr94 kaže...

ljudi skinuo sam ati tool i pokrenuo ga , ali nemogu da povecavam klokove memorije i procesora ... evo i slike

To je dosta star program i ne podrzava noviji hardver, skini nekaj drugo: RivaTuner, Ati Tray Tools, MSI Afterburner - biraj...

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2010 20:40 (ch33ta).
15 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

Ako netko im GTX 460 768MB jel mi moze do kolko se moze OC-at

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
vinko11 kaže...

Ako netko im GTX 460 768MB jel mi moze do kolko se moze OC-at

Ako je netko OC-a ma 1 GHz, to ne znači da ćeš i ti moći. Nisu sve iste.

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a - http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1347177
13 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

kolika je dozvoljena temperatura GPU DIODE..jel meni je standardno 80.a kad igram neku igru 100 stupnjeva a danas je bio na ciscenju u hg spotu.???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Overclock grafičkih kartica

koe drajvere imaš?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

trash bin can:S
13 godina
neaktivan
offline
RE: Overclock grafičkih kartica
stoncin3 kaže...

koe drajvere imaš?http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif

najnovije..koji su izašli na pm sam ti poslao

13 godina
neaktivan
offline
Overclock grafičkih kartica

U mene je isto ko u tebe, ali je oduvijek tako i kad je tek kupljen bio.

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice