Zašto na forumu branim homoseksualne osobe? zaključana tema

poruka: 489
|
čitano: 44.570
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...

  Ali oni ih NEMAJU. U tome je stvar.

Objasni ili reci ti meni gdje u ustavu piše da oni nemaju ista prava kao i svi drugi građani ove republike. Pa čak i u zakonu.

 

Kao što rekoh jedna stvar je društo koje treba obrazovanja i tolerancije, druga stvar je ustav. Ali da se ustav mjenja kako bi se nekog zaštitilo je čisti debilizam.

For those of you under the age of 25, a magazine is a blog made out of trees.
13 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

Objasni ili reci ti meni gdje u ustavu piše da oni nemaju ista prava kao i svi drugi građani ove republike. Pa čak i u zakonu.

  a) Nemaju pravo posvajati djecu = Heteroseksualci imaju

b) Nemaju pravo ženidbe = Heteroseksualci imaju

c) Nemaju pravo pravno ostaviti svoju recimo zemlju, ili neki posjed u slučaju smrti svome partneru

 

 

I još stotine drugih zakona i prava...

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
12 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
Bypass kaže...

Objasni ili reci ti meni gdje u ustavu piše da oni nemaju ista prava kao i svi drugi građani ove republike. Pa čak i u zakonu.

  a) Nemaju pravo posvajati djecu = Heteroseksualci imaju

b) Nemaju pravo ženidbe = Heteroseksualci imaju

c) Nemaju pravo pravno ostaviti svoju recimo zemlju, ili neki posjed u slučaju smrti svome partneru

 

 

I još stotine drugih zakona i prava...

I? Dali bi ti bio dijete homoseksualca?? Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Ženidba? Zašto ulazit u sveti brak nečime šta nije sveto?

Ovo za zemlju ne kuzim. Je*la te zemlja.

13 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
Bypass kaže...

Objasni ili reci ti meni gdje u ustavu piše da oni nemaju ista prava kao i svi drugi građani ove republike. Pa čak i u zakonu.

  a) Nemaju pravo posvajati djecu = Heteroseksualci imaju

b) Nemaju pravo ženidbe = Heteroseksualci imaju

c) Nemaju pravo pravno ostaviti svoju recimo zemlju, ili neki posjed u slučaju smrti svome partneru

 

 

I još stotine drugih zakona i prava...

a) Ni ne bi im dao da posvajaju djecu. Neke granice moraju postojati kad malo bolje razmisliš o tome.

 

b) Nadamo se da će donijeti zakon da smiju (ne promjeniti ustav)

 

c) Oporučno mogu, ali i to će se valjda promijeniti zakonom ne ustavom.

 

For those of you under the age of 25, a magazine is a blog made out of trees.
14 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
Bypass kaže...

Objasni ili reci ti meni gdje u ustavu piše da oni nemaju ista prava kao i svi drugi građani ove republike. Pa čak i u zakonu.

 a) Nemaju pravo posvajati djecu = Heteroseksualci imaju

b) Nemaju pravo ženidbe = Heteroseksualci imaju

c) Nemaju pravo pravno ostaviti svoju recimo zemlju, ili neki posjed u slučaju smrti svome partneru

 

 

I još stotine drugih zakona i prava...

1. Robot ne smije ozlijediti ljudsko bice ili dopustiti da se ljudsko bice ozlijedi.

2. Robot mora slusati naredbe ljudskih bica, osim ako se to kosi si prvim zakonom.

3. Robot mora stititi sebe, ukoliko se to ne kosi s prvim i drugim zakonom.

 

Kada bi tako svi zivjeli...

 

Kako ce se muskarac ozeniti muskarcem?

 

Ne znam jesi li znao, ali primjerci somova koji su prerasli jato, izdvajaju se i zive u parovima -muz i zena. A opet se ne smiju vjencati!

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 10:03 (Mentalist).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

 

Zašto protiv paradiranja? Zato jer su nakaradna. Krajnje je neukusno gledati muškarce u tangicama sa perima u dupetu kako se žvaljakaju po ulici. Isto tako i žene. Razumijem ja da treba imati protest protiv društva koji ih osuđuje, ali ne onda izaći na ulice obučen kao obrijani papagaj. To je meni odvratno, protestirali homoseksualci, mladež HDZ-a ili udruga za spas životinja.

 

 

jesi li se pobunio protiv maškara npr. i gdje si ti u hrvatskoj vidio tangice s perima u dupetu na paradi?

Turbo cattolico, peste balcanica - gori ussi winnetou
13 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
ništa kaže...

I? Dali bi ti bio dijete homoseksualca?? Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Ženidba? Zašto ulazit u sveti brak nečime šta nije sveto?

  Ženiba nije stvar crkve. Ženit se možeš i bez crkve.

 

Prvi dio rečenice ti se odnosi na homofobe.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
12 godina
protjeran
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

Za sva ostala pitanja obratite se predsjedniku za gay prava na bug forumu, Ranku Kukumaru, i podpredsjedniku izgoreo(ili tako nešto).

12 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
ništa kaže...

I? Dali bi ti bio dijete homoseksualca?? Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Ženidba? Zašto ulazit u sveti brak nečime šta nije sveto?

  Ženiba nije stvar crkve. Ženit se možeš i bez crkve.

 

Prvi dio rečenice ti se odnosi na homofobe.

Znam da nije stvar crkve, ali čemu se mužiti kad im to ne treba?

Odnosilo se na homofobe, na bilo koga, tako bi bilo! Tako bi sigurno bilo tom djetetu, pogotovo ako živi u većim gradovima, tipa Zagreb ili Split.

13 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
ništa kaže...

Za sva ostala pitanja obratite se predsjedniku za gay prava na bug forumu, Ranku Kukumaru, i podpredsjedniku izgoreo(ili tako nešto).

  Bit će mi zadovoljstvo! Ja i (s)izgoreo ćemo organizirati paradu novu. Povest ću i svoju djevojku na paradu.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

 

c) Oporučno mogu, ali i to će se valjda promijeniti zakonom ne ustavom.

 

Ali moraju platiti porez s obzirom da nisu ni u braku ni u krvnom srodstvu.

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
15 godina
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

Citam mbmaksin post s pocetka i moram reci jednu stvar...generalno se slazem sa njim, ako je gej neka je,totalno mi je svejedno i njegova je stvar sta radi u svojoj sobi. Ali smatram isto tako da to nije prirodno, kao sto neko gore rece Bog je stvorio Adama i Evu a ne Adama i Stevu. Nek on bude sta hoce samo nek to bude za sebe i svoje. On mora da shvati koliko god se nase drustvo trudilo da bude moderno u osnovi smo mi jos uvijek jako tradicionalni i kao takvi tesko prihvatamo ono sto je drugacije od nas. Isto tako mora shvatiti da upravo iz tog razloga i nailazi na ovakve reakcije na forumu. 

 

 

Jednostavno ja njega pustam na miru i ne poturam mu svoj nacin ponasanja i volio bih isto to od njega. Live and let ME live.

He who dares, wins
12 godina
protjeran
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

Neznam šta se uopće gayevi žale? u Rusiji ih ubijaju pa nikom niš, tu u Splitu jedan dobije kamen u glavu, odmah problemi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
ništa kaže...

 

Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Djeca se ponašaju onako kako ih roditelji uče. Planiraš ovako odgajati svoju djecu ?

Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
16 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
malina22 kaže...

Jednostavno ja njega pustam na miru i ne poturam mu svoj nacin ponasanja i volio bih isto to od njega. Live and let ME live.

Dosadni ste sa tim i argument vam je glup. Ko da vas vezuju za stolicu i tjeraju da ih gledate dok spolno opce. O cemu vi?

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
15 godina
neaktivan
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

Vidim da je došla neka manga koju je strah pisati sa starog acca i onda ide provocirat ljude sa novog, i onda ratuje s onima koji raspravljaju sa svojih starih accova, i onda oni nevaljaju a ta, hrabra osoba valja.

Lijepo. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
(s)izgoreo kaže...

 

jesi li se pobunio protiv maškara npr. i gdje si ti u hrvatskoj vidio tangice s perima u dupetu na paradi?

na televiziji
kad bi čovjek ovako sastrane promatrao rekao bi da je ovo vrlo homofoban forum,no stanje u stvarnom životu nije baš tako
već sam rekao da sam radio sa homoseksualcem i apsolutno nitko od kolega ga nije ni po čemu diskriminirao,čak suprotno bio je omiljen,žene su ga obožavale..
tu na forumu je sve pomiješano,ruralno i urbano,puno mladih koji se po prirodi stvari boje vlastitog pederluka

13 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
ništa kaže...

I? Dali bi ti bio dijete homoseksualca?? Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Ženidba? Zašto ulazit u sveti brak nečime šta nije sveto?

  Ženiba nije stvar crkve. Ženit se možeš i bez crkve.

 

Prvi dio rečenice ti se odnosi na homofobe.

Prvi dio rečenice se odnosi čisto na biologiju nevezano sa homofobijom. Ljudi su u prvom redu životinje (društvene životinje rekao bi Aristotel), i tako će to ostati. Koliko god ti educirao ljude, forsirao neoliberalizam (koji je katastrofa), ljudi će i dalje imati averziju prema nekim stvarim na temelju svoje genetike. Um rijetko pobjeđuje porive. Pogotovo kod djece.

 

A i da je društvo savršeno, i da mogu posvajati djecu, misliš li ti da koliko god oni djete učili o seksualnosti da djete neće biti imalo zbunjeno? Kao što rekoh ljudi su životinje, instinkti većinom prevladavaju um.

For those of you under the age of 25, a magazine is a blog made out of trees.
16 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
magicmist kaže...
ništa kaže...

 

Cjeli dan bi te sprdali u školi, tukli bi te, bilo bi svega, nebi bio prihvaćen u društvu, sramio bi se svojih roditelja itd.

Djeca se ponašaju onako kako ih roditelji uče. Planiraš ovako odgajati svoju djecu ?

Ne, ali neke stvari, uglavnom loše većina pokupi sa drugih "izvora".

šta misliš da su ubojice i sliovatelji te stvari vidjeli doma?

 

Jednostavno, jedino neka privatna škola može biti dobra za takvo dijete, u drugim će biti u najmanju ruku ismijavan, a fizićka zlostavljnja mu ne ginu...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

na televiziji
kad bi čovjek ovako sastrane promatrao rekao bi da je ovo vrlo homofoban forum,no stanje u stvarnom životu nije baš tako
već sam rekao da sam radio sa homoseksualcem i apsolutno nitko od kolega ga nije ni po čemu diskriminirao,čak suprotno bio je omiljen,žene su ga obožavale..
tu na forumu je sve pomiješano,ruralno i urbano,puno mladih koji se po prirodi stvari boje vlastitog pederluka

Ma prosipaju pamet što čuju od tate i starijeg brata, a i prosipaju bunt, kao i one "mrzin panduriju" i slično šeme, kasnije ih prođe ( većinom, neki zauvijek ostanu na tom levelu ).

Tako to ide sa dosta stvari u današnjem svijetu, malo što dijete odluči samo.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
thuglife kaže...

na televiziji
kad bi čovjek ovako sastrane promatrao rekao bi da je ovo vrlo homofoban forum,no stanje u stvarnom životu nije baš tako
već sam rekao da sam radio sa homoseksualcem i apsolutno nitko od kolega ga nije ni po čemu diskriminirao,čak suprotno bio je omiljen,žene su ga obožavale..
tu na forumu je sve pomiješano,ruralno i urbano,puno mladih koji se po prirodi stvari boje vlastitog pederluka

Ma prosipaju pamet što čuju od tate i starijeg brata, a i prosipaju bunt, kao i one "mrzin panduriju" i slično šeme, kasnije ih prođe ( većinom, neki zauvijek ostanu na tom levelu ).

Tako to ide sa dosta stvari u današnjem svijetu, malo što dijete odluči samo.

Well said

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
13 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

Prvi dio rečenice se odnosi čisto na biologiju nevezano sa homofobijom. Ljudi su u prvom redu životinje (društvene životinje rekao bi Aristotel), i tako će to ostati. Koliko god ti educirao ljude, forsirao neoliberalizam (koji je katastrofa), ljudi će i dalje imati averziju prema nekim stvarim na temelju svoje genetike. Um rijetko pobjeđuje porive. Pogotovo kod djece.

 

A i da je društvo savršeno, i da mogu posvajati djecu, misliš li ti da koliko god oni djete učili o seksualnosti da djete neće biti imalo zbunjeno? Kao što rekoh ljudi su životinje, instinkti većinom prevladavaju um.

  A što tebi predstavlja i kada bi jedan homoseksualac mogao posvajati djecu? To bi utjecalo na tebe ili? Zašto te toliko psihički udara taj spomen posvajanja djeteta kod homoseksualnih parova?

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
rooswelt1991 kaže...
Ne, ali neke stvari, uglavnom loše većina pokupi sa drugih "izvora".

Odmah se sjetim jednog izvora. {#} {#}

Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
13 godina
neaktivan
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

da je temu otvorio netko drugi, vec bi bila pod kljucem..

13 godina
protjeran
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...

  A što tebi predstavlja i kada bi jedan homoseksualac mogao posvajati djecu? To bi utjecalo na tebe ili? Zašto te toliko psihički udara taj spomen posvajanja djeteta kod homoseksualnih parova?

Fućka se meni za njih. Ja razmišljam samo o dobru djeteta. I da, neprirodno je koliko god sad vi mislili da je ovo homofobno, nije. Homoseksualnost po biološkoj osnovi je evolucijska crna rupa (govorim o reprodukciji). A većina (hetero) će i dalje gledati to kao neprirodnu stvar. To nam je u genima, ne u psihologiji.

 

Prihvati da si jedna od mnogo životinjskih vrsta na ovom planetu.

For those of you under the age of 25, a magazine is a blog made out of trees.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
HotRod402 kaže...

da je temu otvorio netko drugi, vec bi bila pod kljucem..

A mogli su i ovo strpat u onu temu Što se događa s društvom i slično, tamo je ionako totalni idiotizam i spam. 

 

BTW kad smo već kod homofoba, da li uopće ovdje ima homofoba? Da li se netko stvarno boji pedera? {#} Ne znam koja je budala uopće izmislila riječ homofob, valjda homohater ili sl...

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada 0.02 $ per click ▲▲▲ http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5 ▲▲▲
13 godina
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

Fućka se meni za njih. Ja razmišljam samo o dobru djeteta. I da, neprirodno je koliko god sad vi mislili da je ovo homofobno, nije. Homoseksualnost po biološkoj osnovi je evolucijska crna rupa (govorim o reprodukciji). A većina (hetero) će i dalje gledati to kao neprirodnu stvar. To nam je u genima, ne u psihologiji.

 

Prihvati da si jedna od mnogo životinjskih vrsta na ovom planetu.

  a) Kako će na odgoj moga djeteta utjecati to što Elton John ima posvojeno dijete? Ili misliš da će djete u hetero braku biti prisiljeno da i ono bude hetero? Kakav je to način odgoja? Zar nije bolje dati izbor djetetu?

 

b) Homoseksualnost imaš i u prirodi, i nigdje nije dokazana kako poremećaj, bolest, ili bilo što.

 

To što većina (hetero) gleda kao ne prirodnu stvar, to je stvar mentaliteta. Jesi ikada bio u većim državama? Ja sam bio, gle čuda tamo se parovi vode za ruke, i ljube se putem. I nitko ih ne promatra niti ih kamenuje, kao ovdje kod nas. To dakle, nije u genima, nego u glavi (mentalitetu) što treba mjenjati.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 10:26 (Ranko Kukumar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Bypass kaže...

 

A i da je društvo savršeno, i da mogu posvajati djecu, misliš li ti da koliko god oni djete učili o seksualnosti da djete neće biti imalo zbunjeno? Kao što rekoh ljudi su životinje, instinkti većinom prevladavaju um.

Misliš li ti da koliko god učili oni dijete o seksualnosti da dijete neće odabrati prema vlastitim sklonostima ?

 

Kao što ti reče, ljudi su životinje, instinkti većinom prevladavaju um.

Ako je problem rješiv, nemoj brinuti. Riješit će se. Ako je problem nerješiv, nemoj brinuti. Neće se riješiti.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?
Ranko Kukumar kaže...
...

Zamisli sljedeću situaciju:

 

Imaš ženu i djecu. Jednoga dana iznenadno ti i žena poginete u nekoj automobilskoj nesreći. Dijete ti ostaje samo, bez ikoga, jedino ga mogu posvojit dva pedera koja su već u braku.

 

Bi li to bilo lijepo? Kako bi se tvoje dijete osjećalo u takvoj okolini i kako bi ga uopće oni odgojili, sumnjam da bi ti se sviđalo. 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada 0.02 $ per click ▲▲▲ http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5 ▲▲▲
12 godina
neaktivan
offline
Zašto na forumu branim homoseksualne osobe?

Imate li vi išto protiv pedera?Ja imam pušku na tavanu {#}

 

bez uvrede, al ovo sam morao napisati ;)

kinder milch schokolade
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice