Www.soft-pc.org/forum

poruka: 11
|
čitano: 3.420
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

Imam pitanje je ovo neka prijevara, referiranje ili što već dobio sam na pp od ovog korisnika

G4RaZoR

koja glasi ovako:

 

Postovani Korisnici,
Otvoren je novi Hrvatski forum na kojem mozete pronaci odgovore na vase probleme i sl. takodjer se mozete zabaviti u drugim raznim temam .Traze se ljudi dobre volje koji zele pomoci da forum krene na "noge" a time mozete postati moderator i sl.
Forum mozete posjetiti na sljedeci link : www.soft-pc.org/forum
Nadamo se da ce te se registirati i tako pomoci u radu foruma
Vas soft-pc tim.

 

 

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Www.soft-pc.org/forum

I ja sam dobio tu istu poruku. vjerovatno svi korisnici foruma

15 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

pa pogledaj link..forum postoji..i ak ces tam se trudit..prijavljva spamare itd..mozda postanes moderator..al ova poruka nije poslana zato nego da promovira taj forum

Intel Core 2 Duo E8200 Corsair 2x2GB kit 1066MHz HD4870 512GDDR5 520HX Corsair
15 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

Da ali mislim da to nesmije radit to je referiranje ja sam za to bio dobio ban na tri dana

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
16 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

Evo pogledao sam. Mozda bi ti bilo bolje da skloniš link jer forum sadrži i warez na sebi pa pa da te moderatori nebi "požutili" ili....nedaj Bože... još gore.Smijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
15 godina
neaktivan
offline
RE: Www.soft-pc.org/forum
buky kaže...

Da ali mislim da to nesmije radit to je referiranje ja sam za to bio dobio ban na tri dana

 Neka dobijem moram malo navuci ljudi na svoj forum pa ako hocete pomozite mi da okupim ljudi na forum.
http://soft-pc.org/forum/index.php
15 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

e..malo sam kopo po njemu i nepregledan je malo..ova citiranja pogotovo..uzak je..malo izgled promjeni kad ces imat vremena.

Intel Core 2 Duo E8200 Corsair 2x2GB kit 1066MHz HD4870 512GDDR5 520HX Corsair
15 godina
neaktivan
offline
RE: Www.soft-pc.org/forum

Da to zavisi kako kome meni je pravo pregledan nije bio priznajem prvi put ali sada mi se cini ok ali opet sam odlucio promjeniti dizajn ...

http://soft-pc.org/forum/index.php
16 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

dodaj još koju temu. Pa ko hoće nek bira koji će izgled

intel dualcore e4500 2x2.4GHz 2GB ram 667MHz GeForce XFX 7950GT 256MB HDD 410GB, DDMX6fire audio-card 400W
16 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

G4RaZoR je dobio crveni na 3 dana da se zaustavi njegova aktivnost spamiranja pp sandučića korisnika. Ako netko ponovno primi takvu poruku, javite ili u ovu temu ili anonimno na moj pp.

16 godina
neaktivan
offline
Www.soft-pc.org/forum

Jel ovo neka zajebancija ili sta?? Ako nije onda "webmajstoru" knjigu u ruke i lagano....ili bar joomlu :D

PS. ovakvu stranicu od sramote ne bi mogao "stavit" na internet, i jos se kralj ku*** s njom Izlanuo se

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice