Vas nacin za zaradu novaca?

poruka: 1.094
|
čitano: 313.617
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
77ari kaže...

Hvala na odgovorima, još samo jedno pitanje dali neko zna gdje ja mogu napraviti majcu za manje od 5€? Jer ako budem radio jeftinije majce i mogao bi je prodavati za nekih 50-60kn tako da više ljudi može kupiti proizvod od mene a kada više ljudi kupuje moje proizvode prije bi moja marka stekla neki ugled.

Koliko ti imaš godina?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Prošli mijesec sam navršio 18.

15 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
77ari kaže...

Prošli mijesec sam navršio 18.

Gledaj očito nepoznaješ dovoljno ekonomiju i naše zakone, tako da bi ti preporučio da ako misliš prodavat majice radi to isključivo preko njuškala. Ti kao učenik nemožeš uopće biti zaposlen a kasnije ako misliš imat obrt ne možeš redovno studirati.

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

O cem ti pricas,pa moze se zaposliti ima 18 godina i moze voditi svoj posao.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Ja sam za.

13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Za sta?

16 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Chosenone1 kaže...

Za sta?

klikni na "nadporuka" u njegovoj poruci

10 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Najbolji nacin zavrsi FER ili PMF i mozes ic iz ove zemlje i zaposlit se ko gospoda u dobrim firmama (Google,Microsoft...) .  Znam covjeka koji je sad otiso u Zurich u Google ,a zavsrio je FER.  {#}

12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ja sam maloljetnik ali ipak radim na online freelancing trzistu. Specijaliziram se u rijesavanje problema oko web stranica i softvera, te pravljenju prezentacija u Preziju i PPT-u, pravljenju tablica u Excelu te uredjivanju slika i videa. Do sada sam zaradio 34$ i trenutno ne radim nista vec pocinjem uciti programiranje jer je jako trazeno i placa je fenomenalna... Svima preporuka oDeska, i ako netko pocne raditi imam samo jednu stvar za reci - Ne odustaj!

 

Lp!

We will destroy ourselves as a nation, species and people over time. Respect and value every moment you have, because you wont get another chance.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Mislio sam prodavati facebook lajkove i skripte za fanove. Samo ne znam koju bi cijenu stavio za 1000 lajkova?

U taj posao bi mogao ubaciti sve za twiter, yt, myspace, instagram...

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Jesi razmišljao o motiki? Štijači? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
77ari kaže...

Mislio sam prodavati facebook lajkove i skripte za fanove. Samo ne znam koju bi cijenu stavio za 1000 lajkova?

U taj posao bi mogao ubaciti sve za twiter, yt, myspace, instagram...

Pa ja misim za 1 like 1 kn.

Momak, uhvati se motike i da vidiš kuna, a ne prodavati lajkove

Neznam se potpisat..xDD Ako sam ti pomogao pritisni Hvala !
13 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Samo furaj svoje,mozes zaraditi i bez motike.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

77ari , te stranice koje plaćaju više od $0.01 - $0.03 po kliku za standard članove koji nisu kupili nikakav upgrade su u 99% slučajeva Scam.

Ja se bavim tom vrstom zarade i od 50-tak PTC stranica na kojima sam bio prijavljen, nastavio sam na njih 8  koje smatram za naj bolje.

Sa Clixzor i Eimimo još nisam ništa isplatio jer je ova prva nova a na drugoj ide sporo.

Uvijek se raspitaj kod naših ljudi na forumima od tih stranica a imaš i ptc-investigation.com pa tamo možeš provjeriti svaku stranicu koja te interesuje, tako da se ne opečeš :)

Više informacija imaš u potpisu.

http://123moneybiz.wix.com/zarada
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
scenesports kaže...

Koljem po kućama

 ahhhahahahahha {#}{#}{#} .......

14 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Fake ili?

 

http://www.visitstomoney.com/index.php

 

Čini se predobro da bi bilo istinito...

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
16 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ne vjeruj ničemu, što nema otvoren forum ili bar komentare...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Čuo sam da ima program za zaradu novca preko grafićke kartice. Čuo sam da se može zaraditi tako do 100kn dnevno. A ja sam našao samo za Bitcoin mining. I piše mi da budem zaradio samo 0.0001 bitcoin u danu.

Zna li netko išta o tim programima?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
77ari kaže...

Čuo sam da ima program za zaradu novca preko grafićke kartice. Čuo sam da se može zaraditi tako do 100kn dnevno. A ja sam našao samo za Bitcoin mining. I piše mi da budem zaradio samo 0.0001 bitcoin u danu.

Zna li netko išta o tim programima?

odustani od tog

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-mrezne-teme/rudarenje-litecoina/199925.aspx?page=0&jumpto=3996609&sort=asc&view=flat

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 23:35 (win4crazzy).
10 godina
protjeran
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

nema sanse da se naplati,nemam daljih komentara jer je komplicirano da objasnjavam dalje,jednostavno nema naplate

14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Još jedan novi site dobar kao i neobux, možda čak i sekundu bolji...
Probux
Za 6 dana 0.6470$ i platio danas 0.60$ da rentam 3 refferala, za 7 dana ću uložiti još 5$ da rentam 25 refferala, kao što sam na Neobux-u u Srijedu. Trebalo bi da se mogu zaraditi 2-3$ bez refferala za mjesec dana.
Za tih 0.6470$ sam pregledao čak 383 reklame od Nedjelje navečer(6 dana).
Link za registraciju (ko zeli da me malo pogura moze dobiti ref link na pp :D )
Na neobuxu sam se registrovao u Ponedjeljak, uložio sam 5$ na refferale i 0.42$ za zamjenu 6 neaktivnih refferala(zamijenio sam još 3 kasnije, ali sam zamjenu njih platio poenima), trenutno na balanceu imam $0.724.
Zavisi od refferala, 17.05. mogu da imam 4-5$ balance, a mogu i da imam preko 10$ balance, sve zavisi kako budu refferali klikali, za svaki klik od refferala imam po pola centa (0.005$).
Maximalni dobit od 25 rentanih(unajmljenih) refferala koji se plate 5$ na 30 dana je 15$, 4 klika na reklame po 0.005$ * 25 refferala * 30 dana= 15$
Trenutni prosjek je 2,720 klika po refferalu, ako bude do kraja ovaj prosjek mislim da bi mogao uduplati ulozeno(mozda cak i vise nego uduplati, zavisi od ova tri refferala koja sam zamijenio danas), i da bi na kraju mogao dobiti i preko 10$. Šta god dobijem uložit ću ponovo na refferale da probam još povećati svoju zaradu.
Sa ulogom je stvarno dosta bolje, iako se mora potrefiti neki neaktivni refferal...

Zaboravio sam napisati da Probux podržaje načine isplate preko paypala, payze i netellera

probux probux
neobux neobux
rentani referalli na neobuxu rentani referalli na neobuxu
http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 22:33 (Haker_x).
15 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

da si to vrijeme proveo trazeci kovanice po cesti zaradio bi vise i jos bi se bavio fizickom aktivnoscu {#}

14 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Od PTC se moze zaradit samo na duge staze. Nije neka lova al covjeka veseli. Ovi sto pricaju gluposti i spominju lopate i slicno. Nemaju pojma koliko je to isfurano i glupo sto pricaju.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

seg20

to nije tacno, tesko je naci bilo kakvu kovanicu na cesti...

 

x18x05x

Tačno, ne može se obogatiti preko noći, ali za jedno pola godine se moze bez problema zaradjivati za interneta i još ponešto.

Ja sam već 3. put registrovan na neobuxu, ne mogu resetovati sifre ni na jedan od ona dva, a htio sam samo nastaviti klikati, jer sam klikao jedno vrijeme, pa dosadi, prejadna zarada, ali sada kada sam uložio 5$ u refferale ta zarada je veća od jadne, najmanje 0.20-0.30$ na dan, pa max do 0.5$ na dan sa 25 rentanih refferala

Ako na kraju budem imao ukupni dnevni prosjek od nekih 0.35$ bit ću prezadovoljan, jer ću uduplati svoj ulog od 5$ :)

Kamen po kamen, palača :)

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 7:52 (Haker_x).
14 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Budi toliko dobar, pa nas s vremenom izvješćuj kako napreduje. Možda netko dobije želju za igranjem.
Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Itekako da hoću, samo je itekako lakše ko ima i može šta da uloži na rentanje refferala. Ja dok ne sakupim 200 rentanih refferala necu ništa isplacivati, jer sa 200 rentanih refferala i sa prosjekom od 2 klika za mjesec bi imao oko 20$ zarade(ostalo bi otišlo na rentanje refferala), a taj prosjek moze da bude i veci od 2 :)

 

Vidim da ima 5 TU na @seg20 postu, vjerovatno neki misle da sam ja svih 6 dana po 24h sjedio za računarom i klikao haha :D
Da sam 6 dana svaki dan po 10-15 minuta tražio kovanice nebi našao ni probližno ovoliko koliko dobijam na neoguxu i probuxu haha :D

 

 

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 10:53 (Haker_x).
10 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ja idem u osnovnu skolu (7.razred) i popravljam racunala nekad dizem sistem nekom tu dobijem oko 100 kuna :) i skupljam od marende iz skole svaki dan ostavim 5 kuna i skupi se :)

Stipe
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Haker_x kaže...

Itekako da hoću, samo je itekako lakše ko ima i može šta da uloži na rentanje refferala. Ja dok ne sakupim 200 rentanih refferala necu ništa isplacivati, jer sa 200 rentanih refferala i sa prosjekom od 2 klika za mjesec bi imao oko 20$ zarade(ostalo bi otišlo na rentanje refferala), a taj prosjek moze da bude i veci od 2 :)

 

Vidim da ima 5 TU na @seg20 postu, vjerovatno neki misle da sam ja svih 6 dana po 24h sjedio za računarom i klikao haha :D
Da sam 6 dana svaki dan po 10-15 minuta tražio kovanice nebi našao ni probližno ovoliko koliko dobijam na neoguxu i probuxu haha :D

 

 

 

ma radi ti sta oces, ali poanta je da si jeftina radna snaga kao i mali kinez, samo sta se mozes pohvaliti da si ti svoj dolar zaradio na internetu, a ne sastavljajuci tenisice u nekoj zagusljivoj nike-ovoj tvornici {#}

 

ono sta ti zelim reci je da ti je pametnije uloziti svoje vrijeme u ucenje i razvijanje znanja koja ce ti u buducnosti donijeti vise koristi od tih eventualnih 20$ {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 12:11 (seg20).
14 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Vjeruj da je i ovo bolje nego čekati na BIRO-u(zavodu za zapošljavanje), čekati da ti nađu posao, e baš bi se načekao, umro bi a nebi mi oni našli odgovarajući posao...

20$ neće uvijek biti zarada, postepeno će rasti, snalazim se na razne načine. Također kupujem igrice na Steam rasprodajama pa prodajem, tako sam prije mjesec-dva zaradio nekih 50-ak € za 15-20 dana. Od svega pomalo zaradim i sabere se nešto. Ponekad treba nekome reinstalirati sistem, pa se i tu malo šta zaradi.

Trenutno prekucajem maturski rad jednoj djevojci, i to je dobar posao.

Malo pomalo sam sastavio sebi solidan komp.

Treba imati više načina zarade, ne može se osloniti na samo jedan način, jer taj jedan može da propadne i onda nigdje nisi prispio.

http://www.speedtest.net/result/3149309179.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 12:46 (Haker_x).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Haker_x kaže...

Još jedan novi site dobar kao i neobux, možda čak i sekundu bolji...
Probux
Za 6 dana 0.6470$ i platio danas 0.60$ da rentam 3 refferala, za 7 dana ću uložiti još 5$ da rentam 25 refferala, kao što sam na Neobux-u u Srijedu. Trebalo bi da se mogu zaraditi 2-3$ bez refferala za mjesec dana.
Za tih 0.6470$ sam pregledao čak 383 reklame od Nedjelje navečer(6 dana).
Link za registraciju (ko zeli da me malo pogura moze dobiti ref link na pp :D )
Na neobuxu sam se registrovao u Ponedjeljak, uložio sam 5$ na refferale i 0.42$ za zamjenu 6 neaktivnih refferala(zamijenio sam još 3 kasnije, ali sam zamjenu njih platio poenima), trenutno na balanceu imam $0.724.
Zavisi od refferala, 17.05. mogu da imam 4-5$ balance, a mogu i da imam preko 10$ balance, sve zavisi kako budu refferali klikali, za svaki klik od refferala imam po pola centa (0.005$).
Maximalni dobit od 25 rentanih(unajmljenih) refferala koji se plate 5$ na 30 dana je 15$, 4 klika na reklame po 0.005$ * 25 refferala * 30 dana= 15$
Trenutni prosjek je 2,720 klika po refferalu, ako bude do kraja ovaj prosjek mislim da bi mogao uduplati ulozeno(mozda cak i vise nego uduplati, zavisi od ova tri refferala koja sam zamijenio danas), i da bi na kraju mogao dobiti i preko 10$. Šta god dobijem uložit ću ponovo na refferale da probam još povećati svoju zaradu.
Sa ulogom je stvarno dosta bolje, iako se mora potrefiti neki neaktivni refferal...

Zaboravio sam napisati da Probux podržaje načine isplate preko paypala, payze i netellera

Vidjet ćeš kad ti refferali zarade 2 dolara i kak će se za*ebat pa dić novce na paypal, gubiš 90% aktivnih refferala, vjeruj mi znam iz iskustva..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice