Ukočen vrat vec peti dan

poruka: 40
|
čitano: 57.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
a neznam sutra ce 7 dan.... a jastuk mjenjo .. -.-'
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan

A da posjetis lijecnika? Ili to ostavljas za trenutak kada bude bio 14-ti dan, a tebe jos boli?

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
16 godina
offline
Ukočen vrat vec peti dan

To si vjerojatno išao popit Viagru pa ti zapela u grlu :-)

 

Šalim se, odi kod doktora, možda će ti i proć samo od sebe ali čemu se mučit?

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan

Živiš u Rijeci, odi na more i plivaj malo. Moglo bi pomoći ;)

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
Whatever kaže...

Nemojte pisati gluposti jer spazam u vratu može biti ozbiljan neurološki problem iz područja ekstrapiramidalnih poremećaja, može biti neuralgija okcipitalnog živca odn zatiljna neuralgija, ukočenost može biti simptom mnogih neuroloških bolesti, Wilsona npr. bolesti kičme i svašta još, no može biti bezazlena upala.

Zato po uputnicu liječniku OP za neurologiju.

 

Jel to doktor House sudjeluje na našem forumu? {#}

 

 

Teško konju kojeg selo hrani i državi koju suknja brani, jedan, dva, evo ti ga na
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan

Da je vrijeme sluzilo za more iso bi ugl. bio sam kod doktorice nis pametno nije rekla dobio tablete brufen 600 pijem vec 2 dana i bolje je, promjenio sam sobu i krevet (dnevni) i nema vise bolova.

14 godina
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
Whatever kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
Whatever kaže...

Nemojte pisati gluposti jer spazam u vratu može biti ozbiljan neurološki problem iz područja ekstrapiramidalnih poremećaja, može biti neuralgija okcipitalnog živca odn zatiljna neuralgija, ukočenost može biti simptom mnogih neuroloških bolesti, Wilsona npr. bolesti kičme i svašta još, no može biti bezazlena upala.

Zato po uputnicu liječniku OP za neurologiju.

 

Jel to doktor House sudjeluje na našem forumu? {#}

 

 

Imaš problem s tim !?

Budi sretan, jer pošto vidim da smo iz istog grada mogao bi mi doći pod skalpel {#}

Ma pusti ga! ali pisat Heparin za bol u vratu nema smisla! Pa nema trombozu?? Ok znam da se koristi za jos puno stvari ali...Moras kod svog doktora i on ce ti dati uputnicu za fizijatra kad te pogleda fizijatar reci ce ti dali trebas terapiju ili ne! Sa takvim stvarima se nesali moze nastati veliki problem(najcesce ne ali postoji sansa) pa cak i doci do nepokretnosti ako se netretira i zanemaruje!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
Whatever kaže...
Imaš problem s tim !?

Budi sretan, jer pošto vidim da smo iz istog grada mogao bi mi doći pod skalpel {#}

OMG, pa ti si liječnik, kladim se da je kod ovoga obični spazam mišića u vratu i da će proć sa šancovom... priznaj koliko si ih ubio?

ne drzim ga. Sa izdajicama se ne rukujem... by Lazarus long aka. lazo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
(s)izgoreo briješ
20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Ukočen vrat vec peti dan
Ja sam skoro naletjela na članak o bolovima u vratu te uzrocima, mislim da vrijedi pročitati, možda nekome pomogne https://zglobovi.hr/najcesci-uzroci-boli-u-vratu-i-ramenima/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice