Štrajk u školama 13.5. - da ili ne?

poruka: 126
|
čitano: 25.900
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Dosta mi je više toga odlučivanja,pregovaranja!Da li netko zna da li ove dane imamo školu?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
DmL kaže...

Dosta mi je više toga odlučivanja,pregovaranja!Da li netko zna da li ove dane imamo školu?

AC Milan
15 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
imamo imamo i imamo...! :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??

nemamo!!!

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Doznat češ kad dođeš u školu.

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
15 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
imamo!!!!!...i dosta spamanja...osjecko baranjska zupanija IMA SKOLE!!!..aj odo ucit povijest :(
14 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

: (   : (  : ((    joj.....ne.....a ima li primorsko-goranska i ostale?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
16 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
dery kaže...

Doznat češ kad dođeš u školu.

 Tako je.
Nama su rekli da gledamo vijesti, no da ipak svejedno dođemo ujutro u školu. Na školi će pisati ima li nastave ili ne. Savjetujem drugima da tako učine.
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Pricekajte prve vijesti sigurno ce vam sve reci. Ja mislim da su u 21.55 na prvom prije otvorenog.

15 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Ja bio baš sretan što nema škole u srijedu,čet i pet jer bi stigao naučit par predmeta i ispravit ih kad ono danas na 1.h dođe obavijest da sutra imamo normalno školuPlač

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 21:44 (Hyperion).
16 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??

ja sam iz pozege sa kanizliceve skole i ja ovaj tjedan vise neidem u skolu...iako dio nastavnika radi nama je receno da nismo duzni doci...hehe

Stigli su nam naši vanzemljaci...a meni je srce veće i od Kine jer moj Zemo vozi leteće tanjire...
15 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??

Mislim da ovo sve govori :)

Music is my life :)
16 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Školu sigurno imate, ali za nastavu nisam siguran obziom na štrajk.

15 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Ljudi kaj vi brijete? Pa stra nema skole i tocka! Cemu rasprava?

Došo sam do Splita, da se riješim dinamita!
15 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Da bar nemamo!!!!!!!!!!!!!!

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??

ima skole nema nastave haha xD

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

U skolu trebate doci, jer vam bude izvjeseno koji profesori strajkaju a koji ne, profesori koji su u sindikatu strajkaju.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
14 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

nama su rekli da moramo doći i da donesemo sve knjige (nažalost nema smajlića koji bljuje, pa ga zamislite da je ovdje) (neki profesori štrajkaju ali ništa nije sigurno). prošle godine sam bio u drugoj školi i kad je bio štrajk nismo morali doći iako su neki profesori radili.

Baš je fora imat neki fora potpis u potpisu. Ja ga nažalost nemam.
16 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Stvar je ovakva, neki ljudi su u sindikatu neki nisu, oni koju su u sindikatu mogu se sami izjasnit za štrajk. U principu jos se nista ne zna.

 

15 godina
neaktivan
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

haha u puli nama u OŠ Tone Peruška došla obavjesna knjiga nema nastave do ponedjeljka a mozda i duze , vazno je pratit vijesti to su nam rekli xD haha uglavnom ima strajka...  a i da nema mislim da bi mi strajkali :D

15 godina
offline
DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??!!!!

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
Hyperion kaže...

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

 LoL,dobro si rekao!!Cool
NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
14 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
Hyperion kaže...

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

 ispravno si rekao, iako mi se to ne sviđa. u mojoj školi ne štrajka više od pola profesora, pa će većine nastave ipak bit.

 

BTW znam da je off topic, ali pogledajte ovo:


[edit] sada su izmjenili link:
<no signature>
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 22:39 (andy0101).
15 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
Hyperion kaže...

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

 slazem se
al ipak su nesposobni strajk bi trebo bit sutra a oni jos neznaju oce li strajkat
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 22:00 (Psycho).
15 godina
neaktivan
offline
Štrajk u školama

mi neke sate imamo neke nemamo, tj. neki profesori strajkaju a neki ne Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
Psycho kaže...
Hyperion kaže...

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

 slazem se
al ipak su nesposobni strajk bi trebo bit sutra a oni jos neznaju oce li strajkat
 i s tim se slažem. ako ništa drugo barem će nam završit škola ranije, jer će ovi koji štrajkaju trebat nadoknađivat izgubljene sate (ZAR NE?!?!) Neodlučan
Baš je fora imat neki fora potpis u potpisu. Ja ga nažalost nemam.
16 godina
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
andy0101 kaže...
Psycho kaže...
Hyperion kaže...

Da pojasnimo.

 
Imamo školuSmijeh, ali je upitno dali imamo nastavu. Uglavnom najbolje je sutra doći normalno u školu i prema ovome bi nam rekli da idemo kući ili da ostanemo na satovima profesora koji neštrajkaju, dali sam dobro rekao?

 slazem se
al ipak su nesposobni strajk bi trebo bit sutra a oni jos neznaju oce li strajkat
 i s tim se slažem. ako ništa drugo barem će nam završit škola ranije, jer će ovi koji štrajkaju trebat nadoknađivat izgubljene sate (ZAR NE?!?!) Neodlučan
 Nažalost da, sve ćemo morati nadoknaditi. Volio bi da nam stave subotom jedno 4 sata da ne moramo nadoknađivati poslije 10.6.
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock & metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Štrajk u školama 13.5. - da ili ne?

Ja oču da bude štrajk sutra,imam popodne školu a već sam dogovorio da idem na paintball popodne...ah ne mogu mi sad pokvarit planoveViče

15 godina
neaktivan
offline
Štrajk u školama 13.5. - da ili ne?

nama su iz nekih predmeta rekli da nećemo nadoknađivati !Smijeh

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 23:21 (gta_4).
16 godina
neaktivan
offline
RE: DA LI U SRIJEDU,ČETVRTAK I PETAK imamo ŠKOLU??
Psycho kaže...
al ipak su nesposobni strajk bi trebo bit sutra a oni jos neznaju oce li strajkat
 Ne radi se o nesposobnosti, već o tome da se čeka povratna informacija od Vlade. Dakle, ako Vlada prihvati njihove zahtjeve, onda nema potrebe za štrajkom. Obzirom da se Vlada još nije službeno oglasila sa konkretnom odlukom, još se ne zna što će biti.
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice