Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 707.019
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Čekati bf koji mjesec i kupiti dx racer king ili racing seriju za 200-300 eura. Najbolje što sam učinio za svoju kičmu, plivanje i kojekakvi madraci nisu previše pomogli, ta stolica je.

 

 

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Čekam i ja BF za Secret Lab TITAN. Nekako mi na papiru izgleda malo bolje od DX racera, ali niti jednog ne mogu isprobati prije kupnje. Valjda će biti ok...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...
Čekam i ja BF za Secret Lab TITAN. Nekako mi na papiru izgleda malo bolje od DX racera, ali niti jednog ne mogu isprobati prije kupnje. Valjda će biti ok...

 I ja čekam Titana. Samo iz jednog razloga. U jednoj usporedbi DX Racera i Secret Laba vidio sam da Secret lab ima manja izbočenja na rubovima sjedećeg mjesta pa će valjda manje smetati kad se široko sjedi, ili se namješta..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Također. Ne sviđa mi se kad nije ravna ploha. Ne znači da se ne bih naviknuo s vremenom, ali čemu.

A i dopada mi se ugrađeni lumbar support u odnosu na ovaj jastuk.

Znaš možda koliko je koštao TITAN prošle godine na BF? Koliki popust mogu očekivati?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Pogledat cu jos malo friendly fire cine se solidne

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Hexfire kaže...
Također. Ne sviđa mi se kad nije ravna ploha. Ne znači da se ne bih naviknuo s vremenom, ali čemu.
A i dopada mi se ugrađeni lumbar support u odnosu na ovaj jastuk.
Znaš možda koliko je koštao TITAN prošle godine na BF? Koliki popust mogu očekivati?

 Pratio sam, ali zaboravio.

Sigurno ima negdje u temi ako imaš volje tražiti

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

ja sam na kraju uzeo secret lab da imam kod cure nisam bas puno sjedio u njoj stigla mi u cet dok smo jos bili
na moru, ali preko vikenda tih par sati koliko sam sjedio u njoj bila je jako udobna.

imam nekakve dvije na poslu u uredu jedna je bila nekih 1000kn obje su katastrofa.
vrat, kicma ne znam sto me vise boli nakon par sati kontinuiranog sjedenja u ijednoj od njih dvije.
ako se ovo pokaze kao dobra stolica koliko se hvali i kosta mozda si narucim jednu i za posao.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Napiši dojmove nakon mjesec dva
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Vidim da vas puno ima Markusa, evo moj je star 3 mjeseca i počeo se klatiti lijevo-desno za nekih pola cm. Kao da nosač sjedala tj. pneumatik nije više stabilan okomito. Jel se nekom od vas to desilo? Ima li kakvog lijeka za to?

11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
master943 kaže...

Vidim da vas puno ima Markusa, evo moj je star 3 mjeseca i počeo se klatiti lijevo-desno za nekih pola cm. Kao da nosač sjedala tj. pneumatik nije više stabilan okomito. Jel se nekom od vas to desilo? Ima li kakvog lijeka za to?

 Ja isto tako negdje ga imam i nikakvih problema, a nije da sam lagan..95kg

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Ja ga imam neka 2-3 mjeseca. Ko novo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
3 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Abalo kaže...
master943 kaže...

Vidim da vas puno ima Markusa, evo moj je star 3 mjeseca i počeo se klatiti lijevo-desno za nekih pola cm. Kao da nosač sjedala tj. pneumatik nije više stabilan okomito. Jel se nekom od vas to desilo? Ima li kakvog lijeka za to?

 Ja isto tako negdje ga imam i nikakvih problema, a nije da sam lagan..95kg

 10 komada u firmi nikakvih problema, stolice ti imaju 10g-išnju garanciju odnesi im!

16 godina
online
Stolica / Fotelja za računalo?

Da li je netko probao Neon Warrior ?

https://www.hgshop.hr/gaming-stolica-neon-esports-warrior-crna/proizvod/269025

 

Par detalja su "posudili" od SecretLabsa pa ostaje pitanje kvalitete obzirom na cijenu.

 

 

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Mladen kaže...

Da li je netko probao Neon Warrior ?

https://www.hgshop.hr/gaming-stolica-neon-esports-warrior-crna/proizvod/269025

 

Par detalja su "posudili" od SecretLabsa pa ostaje pitanje kvalitete obzirom na cijenu.

 

 

 Pratim ovo... Dosta dobar popust, ajde ako se nadje neka dobra dusa da da svoje iskustvo pa da odmah narucim 

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Oni jeftiniji neoni su bili smece...barem po netu i reviewu..ovi novi mozda malo bolji ali upitno

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Kod secret laba mi ono postolje na koje idu kotačići ne djeluje previše uvjerljivo, kao kod jeftinih stolica, dok je to kod dx-a zaista solidan komad gvožđa.  S druge strane prirodna koža je možda prednost,mada je i ova umjetna zaista vrlo solidna. Ne znam, meni je najvažnija bila ta čvrstina, koja je ovdje besprijekorna, često sjedim u poluležečem položaju na stolici dok gledam tv i drugo.

13 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Ja ću si uzeti Titana sa onom soft weave tkaninom. Ne volim kožu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ja sam naletio u Njemačkoj na DxRacer formula 01 za 180eura, to je jako dobra cijena za DxRacer, ali prvo idem vidjet u hgspot ovu neon esports za 900kn pa ako bude valjala uzmem to.

4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
rocko9 kaže...

Ja sam naletio u Njemačkoj na DxRacer formula 01 za 180eura, to je jako dobra cijena za DxRacer, ali prvo idem vidjet u hgspot ovu neon esports za 900kn pa ako bude valjala uzmem to.

 Valjalo je to ispitati klinčuriju koja je tam na njima sjedila stalno i igrala fortnite.
 Sjecam se taj mjesec sam u par navrata navracao u hg spot sto privatno sto poslovno.
 i uvijek su bila 2-3 ista klinca za fortniteom za tim stolicama.

 haha

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Posto cura radi od doma, sklepali joj mali radni prostor u stanu i uzeo joj postenu stolicu, Noblechairs Hero Black, vrhunska kvaliteta

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
rocko9 kaže...

Ja sam naletio u Njemačkoj na DxRacer formula 01 za 180eura, to je jako dobra cijena za DxRacer, ali prvo idem vidjet u hgspot ovu neon esports za 900kn pa ako bude valjala uzmem to.

 I jesi isprobao?

Je netko drugi kupio? Kakvi su utisci?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
rocko9 kaže...

Ja sam naletio u Njemačkoj na DxRacer formula 01 za 180eura, to je jako dobra cijena za DxRacer, ali prvo idem vidjet u hgspot ovu neon esports za 900kn pa ako bude valjala uzmem to.

 I jesi isprobao?

Je netko drugi kupio? Kakvi su utisci?

 Idem popodne isprobat ako budu imali izlozenu u Rijeci, pise da je dostupna,a sad ima li izlozene nemam pojma. Cim isprobam napisat cu.

4 godine
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

ja sam jucer u ikei naletio na stolicu markus isao ju isprobati djeluje udobno malo tvrdo, ali udobno.
i prvi puta da sam na nekoj stolici vidio "gumirane" rukohvate medutim podsjeca me na moju uredsku
stolicu a imam nocne more od nje pa ne znam niti sta bi rekao. ali ovako na prvu sjedio sam par min u njoj
zanimljiva je za nekog tko je malen i lagan poput mene.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
bloodborne kaže...

ja sam jucer u ikei naletio na stolicu markus isao ju isprobati djeluje udobno malo tvrdo, ali udobno.
i prvi puta da sam na nekoj stolici vidio "gumirane" rukohvate medutim podsjeca me na moju uredsku
stolicu a imam nocne more od nje pa ne znam niti sta bi rekao. ali ovako na prvu sjedio sam par min u njoj
zanimljiva je za nekog tko je malen i lagan poput mene.

 Ja imam 190cm, 100kg, pa je i za mene odlična. U uredu je imam i ne mogu se požaliti.

Ali, za doma ne bi uzeo, fiksni rukohvat pa mi ne stane pod stol. (i taj gornji sloj na rukohvatu mi baš ne paše)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
CyberDemonVZ kaže...
bloodborne kaže...

ja sam jucer u ikei naletio na stolicu markus isao ju isprobati djeluje udobno malo tvrdo, ali udobno.
i prvi puta da sam na nekoj stolici vidio "gumirane" rukohvate medutim podsjeca me na moju uredsku
stolicu a imam nocne more od nje pa ne znam niti sta bi rekao. ali ovako na prvu sjedio sam par min u njoj
zanimljiva je za nekog tko je malen i lagan poput mene.

 Ja imam 190cm, 100kg, pa je i za mene odlična. U uredu je imam i ne mogu se požaliti.

Ali, za doma ne bi uzeo, fiksni rukohvat pa mi ne stane pod stol. (i taj gornji sloj na rukohvatu mi baš ne paše)

 ufff, za tebe mi onda nije. ja sam 182cm i 62kg ja sam mali hahah....
 meni je gumirani rukohvat zanimljiv u teoriji a u praksi bi ga morao koristiti neko vrijeme
 da dam neko opsirnije misljenje.

 ono sto mi se ne svida na spomenutoj stolici je visok naslon.

14 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Evo upravo sam probao Neon eSports u hgspotu i stolica je sasvim okej za 900kn. Nasloni za ruke su podesivi gore dole i gumeni su, malo meksi, stolica je malo tvrda ali nije neudobna, vidi se da nije neka premium kvaliteta ali za 900kn sto vise ocekivat. Za usporedbu sam isao u instar i tamo je bila izlozena Canyon Argama za 1400kn i kad sam sjeo na nju djelovala je jos tvrde od ove Neon, tako da za ovih 900kn sutra uzimam Neon eSports. Jedino sto bi ova Neon mozda netkom tko je visok ovaj naslon za ledja bio prenizak, ja sam 185cm i 82kg i za mene je sasvim uredu. 

3 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
bloodborne kaže...
CyberDemonVZ kaže...
bloodborne kaže...

ja sam jucer u ikei naletio na stolicu markus isao ju isprobati djeluje udobno malo tvrdo, ali udobno.
i prvi puta da sam na nekoj stolici vidio "gumirane" rukohvate medutim podsjeca me na moju uredsku
stolicu a imam nocne more od nje pa ne znam niti sta bi rekao. ali ovako na prvu sjedio sam par min u njoj
zanimljiva je za nekog tko je malen i lagan poput mene.

 Ja imam 190cm, 100kg, pa je i za mene odlična. U uredu je imam i ne mogu se požaliti.

Ali, za doma ne bi uzeo, fiksni rukohvat pa mi ne stane pod stol. (i taj gornji sloj na rukohvatu mi baš ne paše)

 ufff, za tebe mi onda nije. ja sam 182cm i 62kg ja sam mali hahah....
 meni je gumirani rukohvat zanimljiv u teoriji a u praksi bi ga morao koristiti neko vrijeme
 da dam neko opsirnije misljenje.

 ono sto mi se ne svida na spomenutoj stolici je visok naslon.

 Ja imam 2m i 80kg, visina mi ne smeta jer imam i stol iz Ikee koji se moze namjestati po visini a tako mi i pase pa stolica ide bez problema ispod a da naslon za ruke ne zapinje, visina naslona mi je cak i mrvicu naknap nebi bilo lose da je za mene 2-metraš a i 5-7cm vislji no opcenito nemam niti jednu zamjerku da bi rekao da s stolicom nesto ne stima!

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 20:01 (Bugovski).
7 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Pozdrav, treba mi preporuka za stolicu do nekih 900 kn, max 1000 kn.

Nije mi bitan izgled, već isključivo udobnost i kvaliteta.

Znam da za te novce ne mogu dobiti savršenu stolicu, ali trenutno mi je previše dati 3000+ kn za Secretlab Titan i slične.

Visok sam oko 195 cm, te imam 101 kg, a za računalom znam najviše sjediti 5-6 sati u komadu.

 

Pročitao sam zadnjih desetak stranica teme i pogledao par youtube videa tako da sam zaključio da su ove jeftinije tzv. "gaming stolice" u pravilu precijenjene i neudobne, tako da ću vam linkati par stolica koje sam pronašao pa ako netko ima iskustva nek javi.

 

UVI Chair Simple Office - Links - Na nekoj je akciji, izgleda ok, te ju najvjerojatnije mogu isprobati s obzirom da sam iz Rijeke. Iz iskustava sam pročitao da su UVI Chair većinom solidne za razliku od nekih no name stolica iz Jyska ili Lesnine.

Genesis NITRO 330 - Instar - Djeluje ok, vidim da ju je par forumaša kupilo, ali nisam naišao na dojmove.

White Shark PHANTOM GAMING - Instar - Djeluje kvalitetno, te je na nekom popustu, ali nisam naišao na iskustva s White Shark stolicama.

MARKUS - Ikea - I naravno Markus kojeg je najviše ljudi ovdje preporučilo, ali imam par problema s njom. Javilo se par forumaša da stolica nije baš najudobnija za teže i visoke osobe poput mene, a i nisam iz Zagreba tako da nemam priliku isprobati ju, te je teže ostvariti reklamaciju ako dođe do nekog problema.

Spot Uredska Stolica - Emmezeta - Ovo mi djeluje kao neka kopija Markusa, pa ne znam koliko je kvalitetna.

 

Hvala 

4 godine
protjeran
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

jel to ova stolica ? Link
ovdje je nesto jeftinija za jednokratno placanje.

14 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Nije, ta stolica ti je u hgspot 599kn.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice