Što je ispravno?

poruka: 10
|
čitano: 2.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Što je ispravno?

sinoc uz pivicu postavio sam sam sebi pitanje:

 

1: FTP protokol


ili


2: FT Protokol

 

po nekoj mojoj logici, ispravnije je ovo pod br.2, ali konstantno svi upotrebljavaju FTP protokol iako se u toj recenici dvaput spotminje rijec protokol. (dakle, bez skracenica imamo FILE TRANSFER PROTOCOL PROTOKOL)

 

Ili da se mozda ostavim alkohola?

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded. http://www.pixelatem.croshare.com/
16 godina
offline
Što je ispravno?

nemoj se ostaviti alkohola, dobar zakljucak, nisam opce mislil na to prije

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
RE: Što je ispravno?
Da, u pravu si. Pod br. 2 je ispravno.

Alkohol FTW. :)
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što je ispravno?

Po tvojoj logici bi trebalo također koristititi i HTT protokol, SMT protokol,  PO protocol, pa IMA protocol  itd.

Intel Core i7 Procesor I7-920 2,66 GHz, ATI HD4870 X2 DDR5 2 GB, Kingmax Mars DIMM 2GB DDR-3 1333MHz x 3
16 godina
moderator
offline
Što je ispravno?

Da, neki govore LED dioda, a neki LE dioda.

Alkohol nije stetan, on potice kreativnost. Ja sam isto drustveniji kad popijem, kao onaj majmun iz Dr. Dolittle. :))

16 godina
offline
RE: Što je ispravno?
Whalter vT kaže...

Po tvojoj logici bi trebalo također koristititi i HTT protokol, SMT protokol,  PO protocol, pa IMA protocol  itd.

 Erm... da. :)

Normalno da je SMTP, ali je i SMT protokol, a ne SMTP protokol. :)
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2009 15:51 (Danny_HR).
15 godina
offline
Što je ispravno?

pa ono..kad pricas s nekim ko se kuzi u kompove..mozes rec sta hoces.. a kad pricas s nekim ko se bas ne kuzi u sve ovo..onda je mozda bolje rec FTP protokol..da covijek bar otprilike shvati o cemu mu pricas..tako te lakse moze pratit..eto to je moje misljenje ;))

15 godina
neaktivan
offline
Što je ispravno?

haha to sam i ja pito nastavnika na informatici prije par dana recenica je ovako nekako isla "... podaci se prenose FTP protokolom" onda ga ja pito zas file transfer protocol protokolom a on meni kaze (izgleda da ni on sam ne zna) nes kao kak bi bilo nezgodno da pise samo ftp

 

ma BLA

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što je ispravno?
DrNasty kaže...

Da, neki govore LED dioda, a neki LE dioda.

Alkohol nije stetan, on potice kreativnost. Ja sam isto drustveniji kad popijem, kao onaj majmun iz Dr. Dolittle. :))

 istina...

led isto

=lajt emiting dajod :)

onda je LE dioda

ili Svjetlo-emitirajuca dioda Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
Što je ispravno?

ma znao sam da smrdi tu nesto...

 

A i necu se ostavit alkohola, to je bilo retoricko pitanje! hehe

Tko zna, mozda jednom u pijanstvu taman prije nego mi se zacrni pred očima i povratim po sebi otkrijem smisao života... nikad se ne zna!  Smijeh

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded. http://www.pixelatem.croshare.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice