Što je Facebook napravio od 'djece'?

poruka: 252
|
čitano: 48.497
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???

Otvaram ovu temu jer sam imao jednu žalosno iskustvo. 

Uglavnom kada sam došao na posao u firmi je bio sastanak gdje če tko ići na teren. I tako meni voditelj reko da ja odem do srednje škole jer imaju problema s mail-ovima, pa da im riješim te probleme. Dolazim ja i vidim da je puna škola učenika a sedmi mjesec. Uglavnom odem do ravnatelja da ga pitam koja računala nemogu na koristiti mail-ove, on mi sve objasni, tako ja završim kod tajnice. Sada razmišljam da je pitam zašto je toliko učenika u školi dali je neka izložba? Kroz 5 minuta ja ipak ajde da pitam i kaže ona meni da je 300 učenika na popravnom. Ja reko dajte to stvarno nemože biti istina. Govori ona meni kako 97% djece stalno vise na mobitelima ništa ih ne zanima, nemaju nikakve ciljeve u svome životu a kada je popravni dođu sa roditeljima i roditelji mole da ga puste, neznaju tko je predsjednik države, neznaju šta su meridijani i previše banalni stvari.

Također kada odem na kavu s frednom, cure pored nas pričaju tko njima lajka slike, vise na "fejsu", postalo je biti sramota da nisu spavale barem s 2 dečka s 15godina i hrpu toga, podijelite i Vi svoje iskustva i suočimo se s istinom da socijalne mreže ugrožavaju današnu mladež.

 

Ukoliko vam je tebe bezveze netrebate komentirati jer baš radi takvih dođe do svađa, ali to ne priliči ovome FORUMU

15 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Ajd ti to rinejmaj u Šta su djeca napravila od fejsbuka.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
Fićo_CoD 5 kaže...

Ajd ti to rinejmaj u Šta su djeca napravila od fejsbuka.

Ima tu istine daleko od toga, ali imaš i hrpu stari ljudi koji su nemoralni za svoje godine. 

14 godina
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Tjeranjem pravde neces nigdje dospjet. FB je jedna mocna stvar, 'danasnji' roditelji, pola njih je informaticki neobrazovano i eto djeca na tom segmentu imaju dosta slobode bez kontrole roditelja i eto sta se dogodi. Jedan napise status, za 10 sekundi se nade kod drugog koji nema ni jednog zajednickog prijatelja, kao kuga.

Valjda ce biti bolje.

Pre sirok pojam i pre duga rasprava.

 

Nothing lasts forever
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???

Iako imam (samo?)15 godina i mene živciraju te stvari oko facebooka. Moje kolege iz razreda, stalno vise po facebooku, zvoni, svi vade mobitele i odma na facebook, a vjerujem da je to i jedino što znaju na računalu/mobitelu. Svi imaju smartphonove, a ne iskoriste 10% što mobitel nudi, naravno mobitel služi samo za fb.

 

 

 

  Negdje sam pročitao: Faca je onaj koji je napravio facebook, a ne onaj koji ga koristi, tako nešto.

 

Dobra tema. {#}

12 godina
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???

da se facebok koristi u normalnim količinama(mislim na vrijeme,nekih 1,max 2h dnevno) i da se koristi za ono što je namjenjen,nebih bilo puno l00dacha,itd

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???
Defa.psd kaže...

 

Iako imam (samo?)15 godina i mene živciraju te stvari oko facebooka. Moje kolege iz razreda, stalno vise po facebooku, zvoni, svi vade mobitele i odma na facebook, a vjerujem da je to i jedino što znaju na računalu/mobitelu. Svi imaju smartphonove, a ne iskoriste 10% što mobitel nudi, naravno mobitel služi samo za fb.

 

 

 

  Negdje sam pročitao: Faca je onaj koji je napravio facebook, a ne onaj koji ga koristi, tako nešto.

 

Dobra tema. {#}

 

Nemam ni ja nešto previše godina ali u školi nisam nikada visio na mobitelu, kada bi otišao na piće nikada mi nije palo na pamet da izvadim mobitel i da tipkam a s frendovima sam na cugi, kada izađem iz kuće za mene mobiteli ne postoje ali to neznači da neprovodim vrijeme na računalu.

12 godina
protjeran
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Nema veze fejs sa time, nego naše školstvo, ja na predmetima koji me zanimaju slušam, i na predmetima koji me ne zanimaju a profesori zanimljivo predaju slušam, ovi koji su dosadni ko sam vrag, jednostavno se nemogu natjerat da pratim, pa igram igrice na mobitelu(neznam koji debil može bit na fejsu 45 min, baš nemaš šta radit). Nastavnici su tolko nezainteresirani i dosadni, i uopce se ne trude da to poprave. Nastavnica iz fizike, nikad ali nikad ništa nije objasnila, niti iz matematike, predmeti koje bi se trebalo najviše objasnit. Onda instrukcije i ostale piz*arije.

EDIT: da nadodam, to fejsanje je više izraženo kod cura u teen dobi, jer je fejs trenutno za upoznavanje najbolji alat, pošalješ inbox, bocneš ili nešto treće i evo, i to cure rade, dopisuju se po cijele dane itd. Vjerujem da to prestane sa godinama.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 23:36 (proćerani).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
proćerani kaže...

Nema veze fejs sa time, nego naše školstvo, ja na predmetima koji me zanimaju slušam, i na predmetima koji me ne zanimaju a profesori zanimljivo predaju slušam, ovi koji su dosadni ko sam vrag, jednostavno se nemogu natjerat da pratim, pa igram igrice na mobitelu(neznam koji debil može bit na fejsu 45 min, baš nemaš šta radit). Nastavnici su tolko nezainteresirani i dosadni, i uopce se ne trude da to poprave. Nastavnica iz fizike, nikad ali nikad ništa nije objasnila, niti iz matematike, predmeti koje bi se trebalo najviše objasnit. Onda instrukcije i ostale piz*arije.

Slažem se da je i predavanje u srednjim školama jako loše (iz vlastitog iskustva). Dok sam išao u školu kužio sam se u računala jer sam radio i s bratom i naučio stvari koje u školi nisam nikada ni čuo. Bubaju te teorijama a prakse nema što je totalno žalosno. Ali temu što sam napisao netemelji se samo na školovanje nego na profilne slike IQ, te ljude ništa nezanima samo "fejs", meni nije normalno da se cure ode 14 godina slikaju polugole i piše gdje su jer "fejs" je raj za pedofile. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???
sstrmi kaže...

da se facebok koristi u normalnim količinama(mislim na vrijeme,nekih 1,max 2h dnevno) i da se koristi za ono što je namjenjen,nebih bilo puno l00dacha,itd

Sat vremena?

Imam fejs, služi mi strogo za dopisivanje. Ne vidim šta imaš tamo radit sat vremena dnevno?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
Franjic kaže...
proćerani kaže...

Nema veze fejs sa time, nego naše školstvo, ja na predmetima koji me zanimaju slušam, i na predmetima koji me ne zanimaju a profesori zanimljivo predaju slušam, ovi koji su dosadni ko sam vrag, jednostavno se nemogu natjerat da pratim, pa igram igrice na mobitelu(neznam koji debil može bit na fejsu 45 min, baš nemaš šta radit). Nastavnici su tolko nezainteresirani i dosadni, i uopce se ne trude da to poprave. Nastavnica iz fizike, nikad ali nikad ništa nije objasnila, niti iz matematike, predmeti koje bi se trebalo najviše objasnit. Onda instrukcije i ostale piz*arije.

Slažem se da je i predavanje u srednjim školama jako loše (iz vlastitog iskustva). Dok sam išao u školu kužio sam se u računala jer sam radio i s bratom i naučio stvari koje u školi nisam nikada ni čuo. Bubaju te teorijama a prakse nema što je totalno žalosno. Ali temu što sam napisao netemelji se samo na školovanje nego na profilne slike IQ, te ljude ništa nezanima samo "fejs", meni nije normalno da se cure ode 14 godina slikaju polugole i piše gdje su jer "fejs" je raj za pedofile. 

Nije raj za pedofile, baš suprotno, koga ti ne želiš da to vidi, nemože vidit, i ne slikaju se polugole, to je stereotip to slikaju se gole, ja u svojim prijateljima na fejsu, nemam niti jednu curu koja se slikala polugola, to šta se namještaju ispred zrcala je drugo, ali polugole nikako, kolko god ja to želio :)))

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???
DmL kaže...
sstrmi kaže...

da se facebok koristi u normalnim količinama(mislim na vrijeme,nekih 1,max 2h dnevno) i da se koristi za ono što je namjenjen,nebih bilo puno l00dacha,itd

Sat vremena?

Imam fejs, služi mi strogo za dopisivanje. Ne vidim šta imaš tamo radit sat vremena dnevno?

  imam fejs negdje oko 2,5 godine.....prvih mjesec dana sam bio 4-5h na dan jer sam igrao sve te zynge igrice,ali od onda se samo smanjuje.......pogotovo zadnjih pola godine,budem na fejsu 1h jedino kad pišemo neki test,pa se dop sa prijateljima iz razreda,komentiramo test,itd.........inace budem 20 minuta,tek toliko da pogledam,posto sam sa svim boljim frendovima na ts-u,pa nema potrebe za fejsom

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
proćerani kaže...
Franjic kaže...
proćerani kaže...

Nema veze fejs sa time, nego naše školstvo, ja na predmetima koji me zanimaju slušam, i na predmetima koji me ne zanimaju a profesori zanimljivo predaju slušam, ovi koji su dosadni ko sam vrag, jednostavno se nemogu natjerat da pratim, pa igram igrice na mobitelu(neznam koji debil može bit na fejsu 45 min, baš nemaš šta radit). Nastavnici su tolko nezainteresirani i dosadni, i uopce se ne trude da to poprave. Nastavnica iz fizike, nikad ali nikad ništa nije objasnila, niti iz matematike, predmeti koje bi se trebalo najviše objasnit. Onda instrukcije i ostale piz*arije.

Slažem se da je i predavanje u srednjim školama jako loše (iz vlastitog iskustva). Dok sam išao u školu kužio sam se u računala jer sam radio i s bratom i naučio stvari koje u školi nisam nikada ni čuo. Bubaju te teorijama a prakse nema što je totalno žalosno. Ali temu što sam napisao netemelji se samo na školovanje nego na profilne slike IQ, te ljude ništa nezanima samo "fejs", meni nije normalno da se cure ode 14 godina slikaju polugole i piše gdje su jer "fejs" je raj za pedofile. 

Nije raj za pedofile, baš suprotno, koga ti ne želiš da to vidi, nemože vidit, i ne slikaju se polugole, to je stereotip to slikaju se gole, ja u svojim prijateljima na fejsu, nemam niti jednu curu koja se slikala polugola, to šta se namještaju ispred zrcala je drugo, ali polugole nikako, kolko god ja to želio :)))

Ok sve je to u redu, ali si čuo milijun puta "e ova je za fejs, idemo se slikati za fejs, idem se srediti i slikati se u wc za fejs", to meni nije normalno, ja nevidim svrhu stavljanje 30000 slika, svake subote i pokazivati kako se ti provodiš, doduše to zanima one koji pate od takvih stvari, ako sam imao sliku na fejsu to je bila samo jedna moja jer nisam vidio svrhu stavljanje slika iz svakog položaja i ja dobivam "poruke dali sam ja stvaro" Franjić, ja kažem da naravno zašto pitaš, 'pa imaš samo jednu sliku' :S takve osobe nisam shvaćao ali bilo ih je gomila.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 23:48 (Franjic).
15 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Fejsbuk nije ništa napravio što si korisnici nisu sami htjeli.

Ni pištolj sam ne opaljuje.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šta su socijalne mreže napravile od "nas"???

ma u kojoj je to školi pa 300 učenika, i roditelji su krivi, umjesto da mole za ocjene mogu oduzet mobitel djetetu i zabranit interent...

12 godina
protjeran
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
Franjic kaže...

Ok sve je to u redu, ali si čuo milijun puta "e ova je za fejs, idemo se slikati za fejs, idem se srediti i slikati se u wc za fejs", to meni nije normalno, ja nevidim svrhu stavljanje 30000 slika, svake subote i pokazivati kako se ti provodiš, doduše to zanima one koji pate od takvih stvari, ako sam imao sliku na fejsu to je bila samo jedna moja jer nisam vido svrhu stavljanje slika iz svakog položaja i ja dobivam "poruke dali sam ja stvaro" Franjić, ja kažem da naravno zašto pitaš, 'pa imaš samo jednu sliku' :S takve osobe nisam shvačao ali bilo ih je gomila.

Prije je to "evo za fejs" itd. bilo puno izraženije, u zadnje vrijeme, baš nema toga, naravno da se cure uređuju i slikaju za fejs da ih dečki vide onako zgodne na slici(zato nikad ne pokušavam sa curom nešto ako sam je samo vidio na fejsu, jer masu njih na fejsu izgledaju prekrasno, a u živo bože sačuvaj, groblje u ustima itd). A čuj vremena se mjenjaju, fejs je trenutno među mladima postalo glavno mjesto za upoznavanje i dogovaranje za spoj itd., nisi valjda ocekivo da ce u 21. stoljeću se ostavljat ljubavne poruke pod klupom, kao prije, ili nešto slično:))

 

srky.du kaže...

ma u kojoj je to školi pa 300 učenika, i roditelji su krivi, umjesto da mole za ocjene mogu oduzet mobitel djetetu i zabranit interent...

Pa u mojoj školi u gradu od 10 tisuća stanovnika u srednjoj školi nas ima oko 250, možeš mislit koliko je u zagrebu u jednoj srednjo, barem 600-700 učenika(možda i nije, ovo pišem po nekakvoj logici), i sad vjerojatno nije to da će tih 300 učenika past razred da imaju 3-4 jedinice, nego možda se zalomi tu i tamo neki predmet pa imaš negativno na polugodištu, nije to ništa strašno:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 23:52 (proćerani).
15 godina
odjavljen
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Svaki dan dok putujem na faks slušam svakakve gluposti... Rasprava o lajkovima i tim glupostima je obavezna među curama i dečkima... U jednu ruku mi ih je žao a u drugu me boli briga i za sve krivim njihove roditelje. 

14 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Odem dnevno 10 puta vidjet jel tko poruku poslao.Nitko više ne šalje SMS , jedino cura :)

Za ovo ostalo ne želim potrošiti vrijeme , rađe sam na forumu ako sam već na netu.

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
protjeran
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
explorer 4 kaže...

Odem dnevno 10 puta vidjet jel tko poruku poslao.Nitko više ne šalje SMS , jedino cura :)

Za ovo ostalo ne želim potrošiti vrijeme , rađe sam na forumu ako sam već na netu.

 

Također, meni se majka ljuti jer sam na forumu previše, lako za fejs, tu uvijek ima nešto za pročitat, a šta na fejsu ima zanimljivo, baš i nema previše. Na forumu provodim troduplo više vremena nego na fejsu.

Najveći problem trenutno u učenju je što većina mladih na smarthphonovima nezna ugasit obavijesti(većina mog razreda), a fejs pišti šta god netko na fejsu napravi(samo ne za statuse) i onda ti učiš a mobitel ti stalno pi-pi, i sad kako nećeš bit dekoncentriran, ja sam sve te obavijesti pogasio.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Imas drustvenu mrezu na kojoj mozes voditi svoj drustveni "zivot", ali neeee, doticete se tudjih zivota i djece kaj rade gore. Kaj to ima koga brigat? Nek rade kaj ocu, nek stavljaju gole slike, nek moljakaju lajkove itd., iskreno - IDGAF. Sve dok JA odlucujem KOGA cu imati na prijateljskoj listi to je moja OSOBNA stvar i ne tice se NIKOGA. Ovo je glupa tema za raspravljanje, kao da kazes: -gle kretene sto idu u onaj klub, tamo idu samo k**** i seljacine, slusaju cajke (i dobro se zabavljaju), a mi smo kewl jer to ne radimo. Daj ljudi zivite svoj zivot. Kaj vas deca muce? (ko babe tracare i coprnice: -oblecena je kaj ljadro, dal bog da joj se cice obesile) :))

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

znate sta mene nanervira uzasno? Taj trenutak bi mu sve redom opsovo -.-"

kad netko napise status tipa "Lajk i napisem ti sta mislim o tebi" "Lajk i kazem ti sta bi ti kupio za Bozic" "Lajk ako si 1990,1991,1992,1993...1998,1999 ili 2000 godiste" "Lajk i stavim ti srce na zid"
i to su sve djeca od 12-13-14 godina, pa daj nemozes bit tako retardiiiiran -.-" :S 

bas tako :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 0:04 (MatijaCH).
15 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Tu ipak nije kriv FB, nego djeca i oni koji ih odgajaju, FB je samo alat, da nema FB-a radili bi nesto drugo ili frentali :/

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
12 godina
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
MatijaCH kaže...

znate sta mene nanervira uzasno? Taj trenutak bi mu sve redom opsovo -.-"

kad netko napise status tipa "Lajk i napisem ti sta mislim o tebi" "Lajk i kazem ti sta bi ti kupio za Bozic" "Lajk ako si 1990,1991,1992,1993...1998,1999 ili 2000 godiste" "Lajk i stavim ti srce na zid"
i to su sve djeca od 12-13-14 godina, pa daj nemozes tako bit retardiiiiran -.-" :S

  još više me živcira kad netko napiše,broj u inbox i napišem na status el bi bio/bila ikad s tobom-omfg.Cijelu naslovnicu ispamaju,ali što je najgore,nece to jedan napraviti,jer i drugi kopiraju od njega i na kraju toliko ima tih gluposti,da ti dođe da ih blokiraš -_-

13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
explorer 4 kaže...

Odem dnevno 10 puta vidjet jel tko poruku poslao.Nitko više ne šalje SMS , jedino cura :)

Za ovo ostalo ne želim potrošiti vrijeme , rađe sam na forumu ako sam već na netu.

 

Ja sam bar 2 sata na forumu 1 sat na Bug i 1 sat MSDN, često znam čitati i po wikipediji a i radim sa starijom ekipom tako kada dođemo na neku temu da se mogu uključiti, kao što je ivo reko "pištolj ne opaljuje sam", to si dobro rekao, ali budimo reali da fejs radi sve da bi pristup informacijama bio dostupan drugim korisnicima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 0:07 (Franjic).
14 godina
protjeran
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Kako sam ja cool, a koristim Facebook?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Baš sam se neki dan raspravljao s prijateljem koji je zauzeo stav da su facebook, mobiteli i kompovi pokvarili "djecu".

 

Moj stav je da facebook nije kriv. Isto kao što nož nije kriv ako ga netko iskoristi za ubojstvo (malo dramatična usporedba, ali eto). Isto tako facebook može, i je koristan alat. 

Doduše teško mi je biti ljut na ljude, pa mi je lakše ne voljeti facebook (iako ga koristim).

 

Krivo je ono u što se pretvorilo naše društo, i taj silni narcisisam kojeg su, čini mi se, rijetki pošteđeni, ali to je komotno rasprava za drugu temu.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 0:44 (Xanzzu).
14 godina
protjeran
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
Xanzzu kaže...

  Jedno je jasno, ništa se nije promijenilo na gore.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
offline
Re: Šta je FaceBook napravio od 'djece'???
Mentalist kaže...

Kako sam ja cool, a koristim Facebook?

 

www.facebook.com/Battlefield3.Info
16 godina
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Dakle, ja sam iz ovoga naučio da treba ukinuti lajkanje na fejpjuku. ž

Okej, idem cukerbergu javit. Iako, nisam ziher da bi mu fb preživio bez toga;)

Inače, rekao bih da je sve do autoriteta i odgoja roditelja. Djeca imitiraju uzore.

U nedostatku kućnih, uzori se traže drugdje.

A glede ovog

ukay1000 kaže...

Imas drustvenu mrezu na kojoj mozes voditi svoj drustveni "zivot", ali neeee, doticete se tudjih zivota i djece kaj rade gore. Kaj to ima koga brigat? Nek rade kaj ocu, nek stavljaju gole slike, nek moljakaju lajkove itd., iskreno - IDGAF. Sve dok JA odlucujem KOGA cu imati na prijateljskoj listi to je moja OSOBNA stvar i ne tice se NIKOGA. Ovo je glupa tema za raspravljanje, kao da kazes: -gle kretene sto idu u onaj klub, tamo idu samo k**** i seljacine, slusaju cajke (i dobro se zabavljaju), a mi smo kewl jer to ne radimo. Daj ljudi zivite svoj zivot. Kaj vas deca muce?

 Ne paše tu baš analogija "što je koga briga, to je kao što neki slušaju cajke", jer je čovjek u prvom postu objasnio - takva nekontrolirana preokupacija realno trvijalnim stvarima ima za posljedicu

nikakvo obrazovanje djece, a to već ima širokih posljedica. Npr. bolja polovica mi je u čestom mobbingu roditelja koji zahtijevaju pozitivne ocjene i ne žele čuti da su pozitivne ocjene

odraz znanja i zalaganja a ne urođeno ustavno pravo njihovog anđela. Nemoram tumačiti koje se onda pak traume doghađaju po državnim maturama, koje nemaju u pitanjima ništa o lajkanju.

Daljnja posljedica je da će ova djeca biti sposobna samo za novu generaciju nekvalificiranih radnika i daljnju recesiju i države i društva.

No, opet, a što je novo. dok nije bio fb, bilo je nešto drugo.

Realno, dječji mozak je samo kapacitivno sposoban unositi informacije, karakter je u debeloj većini nerazvijen,

i manjak želje za učenjem jer se ne razumije smisao toga

(zbog relativno lagodnog života u roditeljskom gnijezdu za koji mislimo da će trajati vječno) rezultira u pravilu

odvraćanjem pažnje i volje na trivijalne a trenutno "bitnije" stvari.

15 godina
neaktivan
offline
Šta je FaceBook napravio od 'djece'???

Sad si me sjetio na jednu zgodu di se nađemo ja i bivsa da odemo na kavu, i tako sjedimo, pricamo i zajebavamo se kad ono ona izvadi mob i pravo na FB.. Ja ju pitam jel sam joj ja tako dosadan pa da mora na FB, veli "ne, moram samo status napisat"...Lol, pop*zdil sam..Jos dok me pitala zakaj ja nemam na mobu FB -.-...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice