U slavu Enlightened Phoenixa

poruka: 1
|
čitano: 2.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
U slavu Enlightened Phoenixa

*ebote, plače mi se.

 

Ne mogu vjerovati. U šoku sam.

Uopće nisam znao da je čovjek umro.

Znam da postoji već ova tema, ali zalockana je, pa postam novu ovdje.


...

Prvi put sam se čuo sa Enlightened Phoenixom preko FaceBook-a, tamo negdje 2010 godine. Tad nisam postao na Bug forumu. Bio je taman došao iz Vinkovaca u Zagreb; tražio je nkoga za živjeti s njim.
Trebao sam ići živjeti s njim i njegovom curom u stan. To je nažalost propalo jer se neko vrijeme nije javljao, pa sam otišao sam u podstanarsku sobu, a i način na koji smo se rastali nije baš bio 100 % kolegijalan (praktički sam bio na rubu da uzmem cijeli stan, ali kako se par tjedana nije javljao - otišao sam u podstanarsku sobu).

Ipak, premda se nismo čuli skoro dvije godine (koje su brzo prošle, pa mi se ne čini da se nismo dugo čuli), stalno sam htio nekako doći opet kontakt s njim, da se čujemo, da odemo na kavu, jer premda se nismo super rastali, on kao osobe je jedna fenomenalna, brižna, super osoba.

Znali smo se svega dva tjedna kad mi je posudio laptop svoj, jer se moje računalo raspalo. Dva tjedna. Mogao sam mu odnijeti laptop, i nikada mu ga više ne vratiti, ali kad je on znao procijeniti dobro osobu.



Registrirao sam se na Bug forum ima par dana, i nađem njegov username.
Odoh pogledati zadnjih par tema

Vidjeh temu:
"RIP Enligthened Phoenix".
Pomislio sam: "Zaje*ancija neka, 100 %"


...
Ostao sam PAF.

 

Wow.

Wow.

Wow.

U šoku sam.

Ne mogu vjerovati.

 

Mislim, sjećam se da je imao nekih zdravstvenih problema (kalcifikacija kostiju; imao je 3 puta veću gustoću kostiju od uobičajene), ali ništa opasno.

Opet:
Ne mogu vjerovati.

Jedna za Igora:

Morimur canentes carmina in mechanica os digital cognitionem sui. Appropinquationes. Singularitatis. Veritas.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 9:17 (Synthronika).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice