Putovanje u inozemstvo

poruka: 7
|
čitano: 5.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
Prelazak maloljetnika preko granice

Evo ovako, imam 16 godina i osobnu iskaznicu naravno, zanima me mogu li ja ići u Njemačku (posjet rodbini) bez pristunih roditelja ili nekoga tko ima punomoć? Čuo sam priče od svojih da nije moguće preći granicu ako sam maloljetan, a ne ide samnom netko tko ima punomoć od mojih roditelja. Malo sam proguglao da vidim o čemu se radi, i zapravo na MUP-ovoj stranici piše da dijete mlađe od 14 godina smije putovati, znači li to da ja zapravo mogu u Njemačku? Hvala vam unaprijed.

6 godina
protjeran
Re: Prelazak maloljetnika preko granice
Wicked_Sick87 kaže...

Evo ovako, imam 16 godina i osobnu iskaznicu naravno, zanima me mogu li ja ići u Njemačku (posjet rodbini) bez pristunih roditelja ili nekoga tko ima punomoć? Čuo sam priče od svojih da nije moguće preći granicu ako sam maloljetan, a ne ide samnom netko tko ima punomoć od mojih roditelja. Malo sam proguglao da vidim o čemu se radi, i zapravo na MUP-ovoj stranici piše da dijete mlađe od 14 godina smije putovati, znači li to da ja zapravo mogu u Njemačku? Hvala vam unaprijed.

isto pitanje...također rodbini u Berlin,znači samo bih u avionu praktički bio sam,što se viđa i u filmovima xD

7 godina
Re: Prelazak maloljetnika preko granice
KerFlorijan kaže...
Wicked_Sick87 kaže...

isto pitanje...također rodbini u Berlin,znači samo bih u avionu praktički bio sam,što se viđa i u filmovima xD

Ti si stvarno višestruka osoba ?! 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
7 godina
neaktivan
Putovanje u inozemstvo

Nisam naletio na temu gdje bi ovo pitanje više odgovaralo, pa da se oprobam ovdje. Koliko vremena treba da dobijem domovnicu?

Sutra pravim osobnu. Hoće li osobna, HR putovnica i domovnica biti gotove do 5. mjeseca?

8 godina
Putovanje u inozemstvo

Upišeš u google, aerodrom Split, kontakt. nazoveš prvi broj i pitaš. Ohrabri se da se sam snalaziš u životu. Samo imaš nazvat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2014 12:26 (Neznalica121212).
9 godina
Putovanje u inozemstvo

nije bas pitanje za ovaj forum, no hajde da probam

uskoro putujem na novi zeland i nosio bi i laptop i ps4. imam veci ruksak u koji stane oboje i dosta toga. ima li limit za carry on prtljagu sto se tice tezine? 

jer nekak mi nije sigurno staviti plejku u veliki kofer 

13 godina
Re: Putovanje u inozemstvo
SuperDox kaže...

nije bas pitanje za ovaj forum, no hajde da probam

uskoro putujem na novi zeland i nosio bi i laptop i ps4. imam veci ruksak u koji stane oboje i dosta toga. ima li limit za carry on prtljagu sto se tice tezine? 

jer nekak mi nije sigurno staviti plejku u veliki kofer 

Imaš limit u veličini i kod nekih kompanija u težini.

Provjeri na stranicama svih kompanija, ovdje su neki primjeri.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice