Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.493.835
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
R4zOR229 kaže...

Jel znate za neki tracker koji ima android igre i aplikacije? Na ovim general trackerima(IPT, TL, THR) nemogu bas naci stvari ili je upakirano u neke packove di skidam 50gb stvari koje mi netrebaju.

 Mobilism forum.. sve ima 

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

dobio maloprije 3 pozivnice za hdspace dobri 4k i fhd filmovi, al traju samo još dan i pol oko 36 sati pa javite na pm koje zainteresiran !

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...

dobio maloprije 3 pozivnice za hdspace dobri 4k i fhd filmovi, al traju samo još dan i pol oko 36 sati pa javite na pm koje zainteresiran !

 ošlo sve!

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

iako vjerujem da vas većina zna, mali podsjetnik da se do 31. ožujka mogu naručiti torrenthr majice i rekviziti. Sva uputstva su na stranici

 

Upravo naručio 3 majice, skoro bio zaboravio

9 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Još jedan žicaroš za torrentHR.
Kad nisam imao optiku muku sam mučio sa seedanjem, a sad kad seedam ko manijak nemam više pristup zbog neaktivnosti. 
Mogu poslati screenshot statistike seedanja od kad imam optiku.

U pitanju je kulturno uzdizanje nećakinje kroz sinkronizirane crtiće na kojima je i stric odrastao. 

 

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
hudibitek kaže...

Još jedan žicaroš za torrentHR.
Kad nisam imao optiku muku sam mučio sa seedanjem, a sad kad seedam ko manijak nemam više pristup zbog neaktivnosti. 
Mogu poslati screenshot statistike seedanja od kad imam optiku.

U pitanju je kulturno uzdizanje nećakinje kroz sinkronizirane crtiće na kojima je i stric odrastao. 

 

 

dobro si rekao , još jedan padobranac, hoću reć žicaroš 

9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jeli ima ko voljan poslat pozivnicu za torrent hr... Bia san prije dosta godina clan ali tad san bia na brodu i nisan se ulogira na vrime jer su ugovori bili dugi i ugasilo me... Trenutno sam na torrentday ali nije to to... Ako triba i platit, mozemo se dogovorit
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Sad samo sačekaj da ovaj post vidi netko od admina THR pa si se rješio računa besplatno zauvijek 

 

 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav, ima li ko pozivnicu za torrent hr? Imao nekad davno, ali nisam imao dobar net. Sad imam optiku. Zauzvrat mogu dati pozivnicu za torrentleach. Ratio mi je preko 2 na torrentleach i crna breza.

https://ibb.co/x386vGy
seki
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 0:49 (antsec3).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
plavi08 kaže...

Sad samo sačekaj da ovaj post vidi netko od admina THR pa si se rješio računa besplatno zauvijek 

 

 

 Nešto su mu nestale poruke ovdje sa foruma...a i account na thr ;b

2 godine
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
plavi08 kaže...

Sad samo sačekaj da ovaj post vidi netko od admina THR pa si se rješio računa besplatno zauvijek 

 

 

Može jedino ako ima isti nadimak na THR, ili moderatori bug foruma dogovorno s THR drukaju takve prekršitelje, dajući njihovu IP adresu.

Ako ide  i sa solidnim free Vipienom na Bug forum, mogu mu napuhati....

 

Kako bi inače znali.

合氣道
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ne brini ti dragi za mene... Evo covik se javia i da mi pozivnicu besplatno... Svaka mu cast...
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Ne brini ti dragi za mene... Evo covik se javia i da mi pozivnicu besplatno... Svaka mu cast.

 

P. S. Dupli post, sry

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 14:44 (avangard00).
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ekipa, Torrent hr je pao i ne mogu ga otvoriti, čini se da je netko prijavio na onaj abuse i tko god da je to napravio je uspio u tome.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Jurassic Park kaže...

Ekipa, Torrent hr je pao i ne mogu ga otvoriti, čini se da je netko prijavio na onaj abuse i tko god da je to napravio je uspio u tome.

 Meni se na kratko pojavi ovo... Ali da, ne radi.

2 godine
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nikakva abuse služba i sl. upgrade servera, vidimo se uskoro.

Meni tako piše od kad server ne radi.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2024 5:58 (Zaporožac).
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

THR je proradio

8 godina
offline
Problem s THR-om

Sinoć sam dobio nekoliko mailova da netko pokusava promijeniit mail accounta na torrenthr.org. Nakon toga sam se pokusao prijaviti i izbaci mi error da mail ne postoji u bazi, a zadnje mi je izbacilo da mi je ip adresa blokirana na 24h zbog previse netocnih pokusaja logiranja. Dogada li se jos nekome ovaj problem trenutno, jel doslo do nekog napada? I kako kontaktirati staff da provjere stanje s accountom, nema nigdje nikakav info.

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam 4 pozivnice za torretleech. Ko prvi njegova djevojka.

Pozivnice za privatne torrent trackere

Ekipa, ima tko viška pozivnicu za THR ili torrentleach?

Treba mi nešto lokalnog sadržaja.

Dobio sam novi gigabitni net pa se osjećam velikodušno i voljan sam seedati do iznemoglosti.

A i djed je pokazao interes za starim hrvatskim filmovima koje je nemoguće pronaći na webu, no za koje sam čuo da ima na THR.

The planet broke before the Guard did!
3 tjedna
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
BuggyWoogie kaže...

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

 padobranče , nije ti bitna brzina već kolko ćeš dugo i kolko trackera držati na seedanju....

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
TorrentDay ima vecinu filmova i serija u HDR ili DV formatu!
AUDIOFIL
9 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...
BuggyWoogie kaže...

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

 padobranče , nije ti bitna brzina već kolko ćeš dugo i kolko trackera držati na seedanju....

 

iako si u pravu i ja se potpuno slažem s tobom, ali osobno nisam htio biti član takve zajednice dok nisam dobio internet kako spada. Dok sam imao pokućni internet to je stalno pucala veza, pa skida slabo ili nikako, pa uploada još gore. Tek kad sam dobio optiku sam htio uletiti u to, prije 2-3 godine i imao sam sreće pa dobio pozivnicu

3 tjedna
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...
BuggyWoogie kaže...

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

 padobranče , nije ti bitna brzina već kolko ćeš dugo i kolko trackera držati na seedanju....

 



Što ti znaš o mojoj prijašnjoj konekciji? Hvala na "rasvjetljenju", ali tražio sam pozivnicu, a ne pametovanje.

I ako već hoćeš cjepidlačit, nije bitno samo kolko ćeš dugo imat nešto na seedanju, nego i da seedaš nešto što će leechevi leechat...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2024 9:55 (BuggyWoogie).
5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cansee kaže...
deev_zg kaže...
BuggyWoogie kaže...

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

 padobranče , nije ti bitna brzina već kolko ćeš dugo i kolko trackera držati na seedanju....

 

iako si u pravu i ja se potpuno slažem s tobom, ali osobno nisam htio biti član takve zajednice dok nisam dobio internet kako spada. Dok sam imao pokućni internet to je stalno pucala veza, pa skida slabo ili nikako, pa uploada još gore. Tek kad sam dobio optiku sam htio uletiti u to, prije 2-3 godine i imao sam sreće pa dobio pozivnicu

 

 

šta znači pokućni internet ?, ja nemam pokućni internet već mobilni i održavam 20 acc. privatnih trekera već dobrih 5 g, tako da ove spike sa turbo brzinama padaju u vodu

3 tjedna
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
deev_zg kaže...
Cansee kaže...
deev_zg kaže...
BuggyWoogie kaže...

Stigla mi je optika u Dubravu 

 

Već dugo želim upad u torrenthr, a sad ga mogu i podržati, pa molim pozivnicu!

 padobranče , nije ti bitna brzina već kolko ćeš dugo i kolko trackera držati na seedanju....

 

iako si u pravu i ja se potpuno slažem s tobom, ali osobno nisam htio biti član takve zajednice dok nisam dobio internet kako spada. Dok sam imao pokućni internet to je stalno pucala veza, pa skida slabo ili nikako, pa uploada još gore. Tek kad sam dobio optiku sam htio uletiti u to, prije 2-3 godine i imao sam sreće pa dobio pozivnicu

 

 

šta znači pokućni internet ?, ja nemam pokućni internet već mobilni i održavam 20 acc. privatnih trekera već dobrih 5 g, tako da ove spike sa turbo brzinama padaju u vodu

 

 

Majstore iz nekog razloga ovdje tražiš potvrde da si prejeben, mene briga koji je to razlog. Svaki post na ovoj stranici ti je offtopic, nazivaš ljude žicarošima i padobrancima, ništa korisno nisi napisao osim polovičnih informacija, samo si 4 godine na forumu. Usto i lagano nepismen. Shitshow.

____________________________________________________________________________

 


Uglavnom, spreman sam platiti THR pozivnicu i iznijeti plan nekom tko bi me pozvao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 11:57 (BuggyWoogie).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

THR je ok, samo mi se pravila ne sviđaju. Svaki torrent koji skineš dužan si ga seedat 72 sata u roku 14 dana. Držiš bezveze PC upaljen, a nitko ne skida ili skida od seedboxa ako je noviji torrent. A ako je neki stariji iz 2014 mala je vjerojatnost da će netko svakako skidati.

Npr na Partis.si nije bitno bilo što seedaš nego samo držati ratio 1:1, što znači mogao si skinut 200gb i staviti neki svoj film na upload i tako bi brzo postigao 1:1 omjer.

 

Kada uploadam neku stvar pojedu te seedboxovi, uploadaš njima jednom i svaki sljedeći korisnik više ne skida od tebe nego od seedboxova, ne znam kako objasniti ali spojeni su na backbone interneta i bolje i brže mogu dijeliti tvoj sadržaj i dobiju više uploada od mene.

Upload bodovi se skupljaju i mijenjaš ih za što želiš.

Ali prednost seedboxova je što kada skidam direkt od njih postignem maximalnu brzinu od 278MB/s ili 2.2Gbit.

 

Tako da za domaće torrente u zadnje vrijeme se uploada najviše utakmice HNL-a, serije sa RTL i NoveTv i domaći Onlyfans. Ako želite skinuti neke filmove domaće vjerojatno ih ima na drugim stranicama. Ako se ne pridržavate pravila na THR letite i vi i onaj tko vas je pozvao.

 

Ako vam se ne da držati PC upaljen u prazno, razmislite o nekom serveru ili raspberry PI

 

Valjda nećete žicati previše sad

5 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
OnTime kaže...

Zato postoji mratio tool i baj baj seedanje, problem je kaj nitko od tebe ne skida i moraš držat 10 ili kolko već dana fajl na ssd'u, znamo i sami kolko se brzo popune ssd'ovi sa veličinama igara itd. I onda se desi da ostaneš bez mjesta na ssd'u za novu igru, a upravo to znaju na torrent sajtovima, tako je namjerno napravljeno da ti uzmu lovu i onda ti nude da kupis seedbox za 20 ili više eura mjesečno, kak da ne, mogu ga lagano podanfat sa sa time. Mratio rula. Na torrenthr'u držim skinute torrent fajlove u mratio, zauzimaju par kilobajhta, a kao da seedam 300gb i sve šljaka. Ako netko cita sa thr'a ovdje, slobodno ga podudlajte.

 hehe  samo ti njima reci 

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
OnTime kaže...

Zato postoji mratio tool i baj baj seedanje, problem je kaj nitko od tebe ne skida i moraš držat 10 ili kolko već dana fajl na ssd'u, znamo i sami kolko se brzo popune ssd'ovi sa veličinama igara itd. I onda se desi da ostaneš bez mjesta na ssd'u za novu igru, a upravo to znaju na torrent sajtovima, tako je namjerno napravljeno da ti uzmu lovu i onda ti nude da kupis seedbox za 20 ili više eura mjesečno, kak da ne, mogu ga lagano podanfat sa sa time. Mratio rula. Na torrenthr'u držim skinute torrent fajlove u mratio, zauzimaju par kilobajhta, a kao da seedam 300gb i sve šljaka. Ako netko cita sa thr'a ovdje, slobodno ga podudlajte.

 S kim se ti svađaš? 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice