Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.100
|
čitano: 1.512.546
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Zdravo svima

 

Nudim -

- 5xWaffles

- 2xIPT

 

Molio bih ako neko ima SCC

 

Hvala

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala puno.

16 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja definitivno prestajem sa davanjem pozivnica za THR. Od 40 ljudi koje sam pozvao čak 10 ih ima HNR bodove (i vjerojatno skori ban) a dvojica su već bivših. Evo konkretno, forumaš drakula789 je molio za pozivnicu "jer mu je jako bitno". Dobio ju je prije manje od 3 tjedna i već ima 4 HNR boda. Bezobrazluk na kvadrat!

A da ne govorim da neki od spomenutih 40 ljudi nisu ni jedan jedini bajt skinuli. PA ŠTA ĆE VAM ONDA JEBENA POZIVNICA?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ista stvar i kod mene, samo ja sam ih podjelio samo 3. Od toga jedan ima box i dobro mu ide, a ostala 2 niti mrc. Ma nema šanse više...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...

Ja definitivno prestajem sa davanjem pozivnica za THR. Od 40 ljudi koje sam pozvao čak 10 ih ima HNR bodove (i vjerojatno skori ban) a dvojica su već bivših. Evo konkretno, forumaš drakula789 je molio za pozivnicu "jer mu je jako bitno". Dobio ju je prije manje od 3 tjedna i već ima 4 HNR boda. Bezobrazluk na kvadrat!

A da ne govorim da neki od spomenutih 40 ljudi nisu ni jedan jedini bajt skinuli. PA ŠTA ĆE VAM ONDA JEBENA POZIVNICA?

Ma svi trebaju, svi imaju optiku, svi ce seedati i onda kad pogledas na sto to lici a ono trecina nema kilobajta seeda, trecina popusila HNR bodove ...

Imam jos 60+ pozivnica ali cemu trud?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Bastardo kaže...
Friday kaže...

Ja definitivno prestajem sa davanjem pozivnica za THR. Od 40 ljudi koje sam pozvao čak 10 ih ima HNR bodove (i vjerojatno skori ban) a dvojica su već bivših. Evo konkretno, forumaš drakula789 je molio za pozivnicu "jer mu je jako bitno". Dobio ju je prije manje od 3 tjedna i već ima 4 HNR boda. Bezobrazluk na kvadrat!

A da ne govorim da neki od spomenutih 40 ljudi nisu ni jedan jedini bajt skinuli. PA ŠTA ĆE VAM ONDA JEBENA POZIVNICA?

Ma svi trebaju, svi imaju optiku, svi ce seedati i onda kad pogledas na sto to lici a ono trecina nema kilobajta seeda, trecina popusila HNR bodove ...

Imam jos 60+ pozivnica ali cemu trud?

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

Error 404 Not Found
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cojek kaže...

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

 

Ma nije bitna količina seeda nego pridržavanje pravila. Dovoljno da seedaš gigabajt mjesečno...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 9:14 (Friday).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...
Cojek kaže...

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

 

Ma nije bitna količina seeda nego pridržavanje pravila. Dovoljno da seedaš gigabajt mjesečno...

 Ma znam, al ak imas seeda znaci da se i pravila pridrzavas.. jer ak imas ratio u plusu nemos dobit hnr :) 

Error 404 Not Found
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cojek kaže...
Friday kaže...
Cojek kaže...

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

 

Ma nije bitna količina seeda nego pridržavanje pravila. Dovoljno da seedaš gigabajt mjesečno...

 Ma znam, al ak imas seeda znaci da se i pravila pridrzavas.. jer ak imas ratio u plusu nemos dobit hnr :) 

 

Ukupan ratio je posve nebitan i naravno da možeš imati HNR sa ratiom u plusu (čak gledajući pojedini torrent)

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Cojek kaže...
Friday kaže...
Cojek kaže...

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

 

Ma nije bitna količina seeda nego pridržavanje pravila. Dovoljno da seedaš gigabajt mjesečno...

 Ma znam, al ak imas seeda znaci da se i pravila pridrzavas.. jer ak imas ratio u plusu nemos dobit hnr :) 

Pravila su jednostavna. 72h seedanja neovisno o tvojoj brzini. Nema ratia i to je ono sto je super fer od thr-a. Tko ne moze drzati torrent na seedu 3 dana e onda ne mora ni skidati ... 

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Slicna stvar je i kod mene, das pozivnicu i iduci mjesec oni kojima si dao pozivnicu dobiju ban...

 

Ja sam dobio pozivnicu prije 2 godine i jos nesto sitno od forumasa wrathchild.

Ima toliko sadrzaja koji je kvalitetan i nema ga na drugim trackerima(npr. hrvatski sadrzaj, utakmice, emisije, serije sa TV-a itd.). Ne znam zasto bi netko zelio dobiti ban ili ne postivati pravila.

Uploadam kad stignem, nekad dobijem HNR ali popravim ga sa jos vise seeda. 

 

 

Never let a computer know you are in a hurry.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

U mene 8/12 preživilo, 4 banovana, jedan ima 2+ TB a jedan 3+ TB uploada, ma svejedno, nek ima kao ovaj jedan samo 4GB samo nek se drži pravila. Ima nekih koji nisu ušli 3-4 tjedna na account, jedan ćak 63 tjedna nije ušao na acc, njima će se izbrisati accounti zbog neaktivnosti najvjerovatnije.

I ja imam nešto više od 2 godine staža, držim se dobro, imao sam jednom čak 8 ili 9 HNR-ova kada sam mijenjao komp pa sam tih nekoliko dana bio bez kompa i bez seeda, ali srećom nije ih bilo 10 pa sam to opet odseedao 10-15 dana i riješio problem :)

 

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

E stvarno ne kontam neke tipove, pa koji k molis za pozivnicu i govoris da ti treba, a nemas ni 1mb downloada  i bitno je da si ti sebi skinuo materijal, a ostale ko j..e i da si uzeo nekome mjesto i upropastio si ga. Dobro je pa ljudi i hoce ikako da dijele pozvinice.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Friday kaže...
Cojek kaže...

 Jedino ja imam kroz dva tjedna 30gb uploada a nemam seedbox , imam 60kb/s up speeda :D

 

Ma nije bitna količina seeda nego pridržavanje pravila. Dovoljno da seedaš gigabajt mjesečno...

 to jedino i ne volim kod tih noratio trackera 

ekipa ostavi da se seeda i limitira na 1kb/s 

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Kad već prozivate, da se i ja objasnim.

THR je stvarno izuzetno sadržajan tracker. Ono radi čega sam ja tražio pozivnicu jesu hrvatski materijali kojih nema nigdje drugdje. S druge strane, takve materijale ne skidam svaka 2 dana. Nisam nigdje to pronašao u pravilima, ali očigledno je već to problem. 

Druga stvar, ono što sam i skinuo, odseedao sam prema pravilima. Nisam limitirao brzinu ili išta slično, međutim na kraju je to ispalo skromnih 40 MB seeda. Pretpostavljam iz razloga što je dosta ljudi seedalo, a malo leechalo. 

 

Ako je to sve skupa problem, Bastardo prijavi moj account, ili ću ga sam prijaviti i tražiti brisanje. Nije mi bila namjera ne pridržavati se pravila, niti sam takva pravila o neaktivnosti pročitao (moguće da mi je promaknulo).

Hvala ti na pozivnici i kažem, ako je ovo problem, javi mi što napraviti pa ćemo to riješiti. Živio. 

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
12 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

na vecini privatnih trackera nekad moras skidati i ono sto ti netreba i kad ti ne treba.. 

http://www.snabbox.org/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
DamageHigh kaže...

Kad već prozivate, da se i ja objasnim.

THR je stvarno izuzetno sadržajan tracker. Ono radi čega sam ja tražio pozivnicu jesu hrvatski materijali kojih nema nigdje drugdje. S druge strane, takve materijale ne skidam svaka 2 dana. Nisam nigdje to pronašao u pravilima, ali očigledno je već to problem. 

Druga stvar, ono što sam i skinuo, odseedao sam prema pravilima. Nisam limitirao brzinu ili išta slično, međutim na kraju je to ispalo skromnih 40 MB seeda. Pretpostavljam iz razloga što je dosta ljudi seedalo, a malo leechalo. 

 

Ako je to sve skupa problem, Bastardo prijavi moj account, ili ću ga sam prijaviti i tražiti brisanje. Nije mi bila namjera ne pridržavati se pravila, niti sam takva pravila o neaktivnosti pročitao (moguće da mi je promaknulo).

Hvala ti na pozivnici i kažem, ako je ovo problem, javi mi što napraviti pa ćemo to riješiti. Živio. 

40Mb je ok. Problem su ovi sto se nikad nisu logirali i nista skinuli kao i oni koji nakupe HNR-ove i ban.

I ja sam zeni skinuo neke serije koje vise nitko ziv ne leecha pa je i moj seed oko 2-3Mb. Ali odseedam do kraja i to je to. a ovi magarci s HNR-om nisu ni to u stanju.

Zato se ne osjecaj prozvanim jer niti imas HNR a i koristis account ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Malo smo

 

Dajem 8 pozivnica za HD-MKV, nema uslova, samo pošaljite email na pp

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

E ovaj ukupan seed jeste mana na dosta torenta. Isti slucaj kod mene, da sam samo 50 mb upload a odradio skoro pola seed-a. 

16 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nemojte se sa količinom seeda zamarati. Sve dobro na THR-u (a vjerujem i na drugim sličnim trackerima) možete skinuti bez problema. Ako i bude manji broj seedera uvijek možete napraviti zahtjev za reseed koji stigne svim ljudima koji su to ikad skinuli. I onda u roku par sati (eventualno jednog dana) imate barem nekoliko seedera.

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja na torrente gledam tako da oni što su noviji da stoje na seedu, ili koji su još uvijek aktivni. Upload nije mnogo jer infrastruktura jednostavno ne podržava više,ali nakupi se od par ovakvih seedera :) I naravno, puno filmova pogledam tako da i puno skidam, pošteno je vratit :D 

I will not let an exam result decide my fate
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, 03.07.2013 sam se registrirao na THR, pozvao me kolega sa foruma :   atlon ( pritom mu se zahvaljujem opet ) ,     i sve uredno skoro već  2 godine, skidam i seedam.. pošto mi je upload slab stvarno, pa se uvijek potrudim odseedati 72 sata, što je u mom slučaju super način seedanja.

 

uploadao sam negdje 88 gigi.. to se čini možda malo, ali za mene je to ok :D, s obzirom na upload.  

 

No, evo nedavno pozvao 5 ljudi, i od toga već 2 otpalo... i  :   macho666666 , andreas11 ( ne znam da li su to kolege sa foruma, ako jesu, sve pohvale zasad ) - jedini koji se pridržavaju pravila očito.. jer imaju već uploadano u tjedan dana 1 gigbajt.. Nije meni žao pozivnica, dao bih svakome da mogu, ali *ebemu kad nas ima svakakvih...

Only God Can Judge Me
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 11:57 (jukiii).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
jukiii kaže...

Pozdrav, 03.07.2013 sam se registrirao na THR, pozvao me kolega sa foruma :   atlon ( pritom mu se zahvaljujem opet ) ,     i sve uredno skoro već  2 godine, skidam i seedam.. pošto mi je upload slab stvarno, pa se uvijek potrudim odseedati 72 sata, što je u mom slučaju super način seedanja.

 

uploadao sam negdje 88 gigi.. to se čini možda malo, ali za mene je to ok :D, s obzirom na upload.  

 

No, evo nedavno pozvao 5 ljudi, i od toga već 2 otpalo... i  :   macho666666 , andreas11 ( ne znam da li su to kolege sa foruma, ako jesu, sve pohvale zasad ) - jedini koji se pridržavaju pravila očito.. jer imaju već uploadano u tjedan dana 1 gigbajt.. Nije meni žao pozivnica, dao bih svakome da mogu, ali *ebemu kad nas ima svakakvih...

kad dodjem do klase s pozivnicama, i pocnem djelit pozivnice trazit cu dokaze brzine, drugih privatnih trackera i ostalog, da ne bih djelio u dim.. imam i ja jadan upload speed i za 2 tjedna sam nabacio 32gb  i trudim se i necu onda nekom sam tak djelit za zaje*a*ciju u dim. zahvaljujem ovom prilikom jos jednom forumasu bastardo koji me pozvao !

Error 404 Not Found
10 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

molio bih pozivnicu za TorrentHR! nemam optiku, imam najobičniji DSL flat, ali ću poštovat pravila! Zahvaljujem unaprijed :)

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nudim: 1-yuwabits

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 13:03 (razer1911).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

request za THR

101% ozbiljni seeder! 

16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim pozivnicu za nekakav tracker s HD serijama i/ili PS3 igrama. Imam klasican ADSL 1mbit upload.

totus mundus agit histrionem
9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim 1×IPT

Nudim1×THR

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trebam : Torrent HR

 

Hvala unaprijed.

11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Slucajno sam obrisao fajl od torenta, a ostalo mi jos 10-tak sati da zavrsim seed. Sto mi je ciniti,ponovo skinuti i onda citav seed ili ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice