Pernar - WIFI expert

poruka: 24
|
čitano: 3.144
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Evo, male doze humora... 

Nisam znao di da stavim ovo, a na kraju sam skužio da zaslužuje vlastitu temu. 

 

LINK

15 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert

pernar zaslužuje daleko više od teme.. skrb, na odjelu uz nadzor.. :)

klasični 'rašljar' vjerojatno skida uroke i sl. možda i čukljeve.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Osobno bi ga pozvao da dođe i kod mene malo izmjeriti, mislim da bi se šlagirao sa ac mrežom

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
15 godina
offline
Pernar - WIFI expert

-glumac/idiot.. boji se ugasiti router, dok sve radi mobitelom, svojim.. mobitel=router.. može sve isto kao wlan + gsm..

-to ne može biti glupost-idiot, tj uvježbana gluma-talent.. i uporan je u svojoj priči, čak njemu isplativo (mandat). Bio bi mi draži da je samo glup, ovako je to s namjerom, a to je loše..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 16:26 (ihush).
5 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Hmm. Jel' to on "smanjio" sa 100% na 25% i rekao da je smanjio za 25% ?!?!

Dalje nisam imao zivaca gledati.

9 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert

tu sam i ja prestao gledati

15 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Hocemo li brojati koliko je sekundi trebalo da doticni ukucani vise nemaju pristup navedenom ruteru i mrezi?

 

(usera - nema, sifra je admin, IP je 198.168.0.1.)

 

ihush bi li mjenjanje postavki ovog rutera bilo okarakterizirano kao neovlasteni upad, buduci da su informacije za pristup ruteru bile javno objavljene, tj. je li ovo javna mreza?

(Malo tjeram mak na konac :D)

 

EDIT - ovo nije glavni ruter, iako mi nije jasno zasto imaju dva uopce, i to jedan pored drugog, al ok :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 18:23 (wyks).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pernar - WIFI expert
A tek što mikrovalna zrači 😲
7 godina
offline
Pernar - WIFI expert

"...sad ja ne znam, glejte vi ovo, glejte vi koja je jakost zračenja e'o... zzzzzgggnkngzzzz... od kad sam ušao u te teorije zavjere ono totalno se bojim prić' ruteru... di, di, jel' ga može molim vas... evo... kaa... ka kamerman da ga ugasi, e'o ja držim, e'o kamerman, e'o kamerman će, kamerman ga je ugasio, uspjeli smo... (drht, drht)"

 

... koje dete?! to je kreten!

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 19:54 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
wyks kaže...

Hocemo li brojati koliko je sekundi trebalo da doticni ukucani vise nemaju pristup navedenom ruteru i mrezi?

 

(usera - nema, sifra je admin, IP je 198.168.0.1.)

 

ihush bi li mjenjanje postavki ovog rutera bilo okarakterizirano kao neovlasteni upad, buduci da su informacije za pristup ruteru bile javno objavljene, tj. je li ovo javna mreza?

(Malo tjeram mak na konac :D)

 

EDIT - ovo nije glavni ruter, iako mi nije jasno zasto imaju dva uopce, i to jedan pored drugog, al ok :D

-to ju javni poznati podaci, ne osobni pa time nisu pod gdprom.. osim što smo upoznali stan njegovih prijatelja i raspored prostorija kao i to da imaju dva routera-modema, bnet i tele2..

-to zašto imaju dva, je kao da pitaš zašto je dvoboj točno u podne.. pa to je okosnica :) .. kako bi tad ugasio smećasti router da ga nema ili kako bi ga pljuvao uz anegdotu da nudi opciju kao techcol... tj priča bi bila manje zabavna tj manje sljedbenika, jer svi volimo taj dio gdje pljuje operatera i sl. ..

-da, bezveze, jer bnet je flat-brz.. tele2 je recimo prenosiv.. možeš imati kućni desktop i laptop.. to ima smisla, po toj logici može i ovo, može i treći operater, može data centar.. što čak objašnjava zašto hoda u čarapama :) .. (statički!)

-a što reč, sladak je, glupast.. no pazi iduću rečenicu..

 

Louis Pluto kaže...

"...sad ja ne znam, glejte vi ovo, glejte vi koja je jakost zračenja e'o... zzzzzgggnkngzzzz... od kad sam ušao u te teorije zavjere ono totalno se bojim prić' ruteru... di, di, jel' ga može molim vas... evo... kaa... ka kamerman da ga ugasi, e'o ja držim, e'o kamerman, e'o kamerman će, kamerman ga je ugasio, uspjeli smo... (drht, drht)"

 

... koje dete?! to je kreten!

 -da, kreten.. no, što smo tad mi? on je saborski zastupnik, dobra fotelja, zar ne? Di ćeš bolje u životu nego od gluposti uživati i imati prihod bolji nego 90% ostatka, koji su kao pametni (i ja)..

tak kad ga kritiziramo-hvalimo, sprdamo .. što već, istovremeno on se može smješkati, tj to mu smeta ko prikanje po jajima + uživa + svakim postom podiže za promil šanse novog sljedbenika i novog madnata.. a on je glup, ja pametan.. pitam se, možda ja griješim :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
ihush kaže...

 -da, kreten.. no, što smo tad mi?

 ja sam idijot, za druge ne znam...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
13 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Trebao je upaliti televizor i reći "evo, osim što vas dezinformira, još vas i zrači"...

10 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Meni je jedino smijesno sto se ljudi pale na takve stvari a kad bandic "potrosi" gotovo 300 000kn na obnovu wc-a nikog nije briga, nisam vidio da je on dobio svoju temu ovdje. Ne razumijem zasto nase drustvo stalno prati ljude koji nemaju veze sa njima i koji ne utjecu na njih a na covjeka koji ih doslovno krade na njega se ne trose rijeci niti pridaje ikakva paznja. Nije ni cudo sto bandic vlada Zagrebom 20godina jer uvjek je bilo lakse komentirati cirkusante nego ono sto treba. 

7 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
The_K kaže...

Meni je jedino smijesno sto se ljudi pale na takve stvari a kad bandic "potrosi" gotovo 300 000kn na obnovu wc-a nikog nije briga, nisam vidio da je on dobio svoju temu ovdje. Ne razumijem zasto nase drustvo stalno prati ljude koji nemaju veze sa njima i koji ne utjecu na njih a na covjeka koji ih doslovno krade na njega se ne trose rijeci niti pridaje ikakva paznja. Nije ni cudo sto bandic vlada Zagrebom 20godina jer uvjek je bilo lakse komentirati cirkusante nego ono sto treba. 

 kako mislišne utječu na njih? zašto sam ne otvoriš temu o bandiću? mislim... nemoj ali možeš

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
15 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert

-bandićeve snimke nisu za zabavu-YT.. nego na sudu dokazni materijal, a tema, pravila znaš, piši.. :) tj kakve veze s tim ima bandić ili to što je u africi možda padala kiša s ovom temom?

-ti nerazumiješ naše društvo, možda ni pravnu državu i sitnicu kao npr zakon, pa tako mada svi znamo.. dok se to na sudu ne dokaže, nije kriv (mada znamo da nije nevin..) dok za prenara ne treba sud nego tenisilen..

-lako je pričati o lopovima, što bi trebalo.. pa čak i pisati-komentirati, no što ti radiš? Ne kritiziraš bandića nego 'nas' koji komentiramo mr.zračka u tehnološko onesvješćenoj epizodi, tak da, možeš kritizirati i sebe ili se na tebe ne odnosi ono što misliš da bi za druge trebalo?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 1:07 (ihush).
13 godina
offline
Pernar - WIFI expert

ugasiš 2,4ghz band, ostaviš samo 5ghz i njegov emf-metar nebu više ništa osim mobilnih signala iz okolice lovio 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Ono sto sam ja htio reci dok se vi smijete pernaru i mislite kako ste pametni i bolji od njega za to vrijeme vas kradu i prave budalama a vi svega toga niste ni svjesni isto kao sto ni pernar nije svjestan koliko je smijesan. Zasto se ne slazem sa vama? Jer od svih politicara koji su nas pokrali vi ste odlucili dati paznju pernaru . Jednostavno sam razocaran.

7 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
The_K kaže...

Ono sto sam ja htio reci ...

 ...je da si glasao za pernara i sad si razočaran i sram te je? jel' tako?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
12 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Nije Pernar toliko glup,on je jednostavno skuzio da glasove treba skupljati na priglupoj masi-upravo ono sto vladajuca ekipa godinama radi.

Razlika je jedina sto ovi vladajuci racunaju na metuzaleme,a Pernar cilja na mlade.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
6 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
Dex.pwn kaže...
A tek što mikrovalna zrači 😲

  Ja sam imao to sranje kod sebe doma, upalis mikrovanu u drugoj sobi pocne pizditi...

Rijesio sam to tako da sam tester vratio vlasniku :)))

NULL!=NULL
15 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
The_K kaže...

.. Zasto se ne slazem sa vama? ..

-ti se ne slažeš sam sa sobom.. tj promašio si temu, vidi naslov :)

-malo je nejasno kad kažeš: ''.. ste, vas kradu.., prave budalama.. vi svega niste svjesni..'' to mi-vas, se odnosi na koga, forumaše u temi ili sve stanovnike hr? tj samo si ti izuzetak? tebe ne kradu kao mene? tebe ne prave budalom kao mene-nas-'vas'? Kul. :)

-političke aspiracije i razočarenja su tvoja osobna stvar, potraži pod 'osjećaji i sl.'

-ili kad te već zanima politika, vlast, lopovi i sl. tj ako želiš o tome raspravljati, otovri ili se uključi u odgovarajuću temu. Problem?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Pernar - WIFI expert

Ne znam za vas, ali meni je ovaj video vrh. Dakle, Pernar testira koliko zrači Apple iMac. Ispada da i nakon što se Wi-Fi ugasi, da on i dalje zrači.

Ima još jedan video gdje testira koliko zrači mobitel; kaže rješenje je jednostavno, staviš ga u zrakoplovni način rada kada ideš van. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 12:55 (Marko :D).
14 godina
moderator
offline
Pernar - WIFI expert

Tema premještena u primjereniji podforum.

 

Predlažem da se zadržimo na strani humora u ovoj temi, već imamo temu koja se bavi među ostalim i politikom.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
15 godina
offline
Re: Pernar - WIFI expert
Marko :D kaže...

Ne znam za vas, ali meni je ovaj video vrh. Dakle, Pernar testira koliko zrači Apple iMac. Ispada da i nakon što se Wi-Fi ugasi, da on i dalje zrači.

Ima još jedan video gdje testira koliko zrači mobitel; kaže rješenje je jednostavno, staviš ga u zrakoplovni način rada kada ideš van. 

 to se desi kad 'detetu' daš nešto u ruke, igračku, alat.. ili 'šibice' :)

-retardus, vratimo se na prvu snimku, sve radi mobačem.. a telca neće ni taknuti nego to radi snimatelj .. :)) ono, spasio se overdoziranja. No jel retardus ili perfidan-oportunist? Može li se biti toliko glup a opet u saboru? (ok, može..) :)) .. ali,

 

-pa tko je njemu dao u ruke antenu (mjerni uređaj..) onak, možeš majmunu dati bananu, pojest će je.. možeš dati pištolj, 50% šanse da se ubije kad stisne okidač.. i pitam se što je tad pernaru trebalo dati u ruke, bananu ili ''škare'' :)) umjesto antene.

-sad kao posjedica, hoda okolo antenom i spašava pučanstvo, liječi sve, herpes, išijas, gmo, kemtrejlse, zračenja.. kao prof.baltazar koji nakon šetanja-razmišljanja povuče istu ručicu i čeka par kapi.. (koji god problem bio odgvor-rješenje je isto.. ručica neke čudne sprave, pernar ima antenu..) :)

 

-kao jedna sporedna crtica, .. znate da je on 'powerjuzer-linuxaš'? znate što s takvima radi friday? .. problem je što ovog juzera štiti diplomatski zastupnički imunitet, dok prirodni kao zračenje on ne koprehenda ili način rada bilo čega na struju, osnove postojanja Zemlje, magnetizam, zračenje itd.. npr banalno, sunčeva svjetlost = zračenje (u vidljvom dijelu spektra kao sunčeve zrake-svjetlost, infrared itd..) i tu recimo sugerira sunčanje + D vitamin.. ili šaku c-vitamina koji je abecedno dovoljno blizak slovu d, pa možda kao slično-blizu.. :) .. retardus, al sladak! osim ako nije ret. tad je maligno-perfidan-loš, pravi političar ili opsjenar..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 14:22 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice