Pandemic Perspectives

poruka: 14
|
čitano: 1.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pandemic Perspectives

Kako ova kriza sa Covidom-19 odmice, skupljamo sve vise podataka, ali zahvaljujuci netu imamo sve vise prilike cuti i drugacija misljenja.

 

Nazalost, velika vecina "drugacijih" misljenja ( usudio bih se reci gotovo 99%) se moze gotovo automatizmom podvuci pod teorije urote jer svode se na ne educirana/nedovoljno potkrijepljena misljenja.

 

Na srecu, na Youtube-u se pojavio, sada vec serijal, pod nazivom Pandemic Perspectives gdje strucni ljudi iznose svoja misljenja koja su gotovo pa u suprotnosti sa onim iznesenim u medijima.

Ne moramo se sloziti sa svime izrecenim, no isto tako, svatko tko drzi do svog misljenja, trebao bi sagledati obe strane argumenta radi bolje kvalitete rasprave.

 

Nekoliko tih videa su vec bila linkana u drugim temama pa idemo redom:

 

Epizoda 1 od 26.3. 2020. Dr. John Ioannidis

 

Epizoda 2 od 03.04.2020., sada vec vise puta citiriani ovdje (priznajem, najcesce s moje strane ) profesor Knut Wittkowski

 

Epizoda 3. od 14.04.2020., Dr. David L. Katz

 

Epizoda 4. od 20.04.2020.. ponovo Dr. John Ioannidis, nazovimo update interviewa , odnosno njegovo stajaliste nakon sto je vise podataka prikupljeno.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Pandemic Perspectives

Epizoda 5 , 29.04.2020, Prof. Knut Wittkowski -update

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 8:37 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Pandemic Perspectives

Episode 6: Dr. Dan Erickson and Dr. Artin Massihi

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Pandemic Perspectives

Episode 7 Perspectives on the Pandemic | Investigative Journalist Sam Husseini | Episode 7

 

 

 

P.S.

 

Primjetite da je epizoda 2 cenzurirana od strane Youtube-a

 

Link na Libry sa istom epizodom

 

https://open.lbry.com/@max.eastman:b/Perspectives-on-the-Pandemic-with-Prof-Knut-Wittkowski--Episode-2:2

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
14 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
Da ti olaksam bezveze si otvorio temu, nitko to ne gleda pogledaj ti ovo i bit ce ti jasno.Onda nam reci koja si
15 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
dreadmoore kaže...
Da ti olaksam bezveze si otvorio temu, nitko to ne gleda pogledaj ti ovo i bit ce ti jasno.Onda nam reci koja si

 

Sa Milgram eksperimentom sa upoznat jos od prije, putem onog neobjasnjivog usisavanja Wikipedije, kad imas previse vremena i klikces na slijedece poveznice.

 

Ako te interesiraju takve stvari, preporucio bih iznimno zanimljiv eksperiment:

 

 

 

Takodjer jos jedan sto jos vise zadire u ljudsku psihu, Stansford Prison experiment

 

 

 

Sto se tice ove moje teme.

Ukoliko od 100 ljudi koji su je procitali, samo jedan odluci se informirati i kriticki prouciti informacije, ja cu biti prezadovoljan.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 17:23 (syncmaster245b).
14 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
Uh ne bas, nezelim proucavat ljudsku psihu.
15 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
dreadmoore kaže...
Uh ne bas, nezelim proucavat ljudsku psihu.

 OK, cijenim iskrenost, ali nisi li sam dao preporuku na video koji se bavi upravo time?

 

Ali ipak inzistirati cu da pogledas pogledas ovaj sa misevima

.

 

Gotovo sam siguran da ce ti biti iznimno zanimljiv.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 12:07 (syncmaster245b).
9 godina
offline
Pandemic Perspectives

Syncmaster ljubitelj fake vijesti, skriveni anti-waxxer i flat earther se pravi da ljepljenje random luzera ima veze sa znanoscu. Kad te zaboli zub sto ne potrazis alternativno misljenje od automehanicara ili doktora Jusufa, ipak je doktor ne?

 

15 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
pravi_covijek kaže...

Syncmaster ljubitelj fake vijesti, skriveni anti-waxxer i flat earther se pravi da ljepljenje random luzera ima veze sa znanoscu. Kad te zaboli zub sto ne potrazis alternativno misljenje od automehanicara ili doktora Jusufa, ipak je doktor ne?

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Pandemic Perspectives

Sve redom likovi koji ili zaradjuju na epidemiji pisuci o njoj ili nemaju veze sa virusima. Ova dvojica su recimo doktori u hitnoj....

 

J

5 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
syncmaster245b kaže...
dreadmoore kaže...
Uh ne bas, nezelim proucavat ljudsku psihu.

 OK, cijenim iskrenost

 

Ali ipak inzistirati cu da pogledas pogledas ovaj sa misevima

.

 

Gotovo sam siguran da ce ti biti iznimno zanimljiv.

 Lik prica i prikazuje random slike. Sta to dokazuje?

 

15 godina
offline
Re: Pandemic Perspectives
Posmatrač kaže...

 Lik prica i prikazuje random slike. Sta to dokazuje?

 

 O cemu prica?

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Pandemic Perspectives

Episode 9

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice