Otvaranje glupih tema zaključana tema

poruka: 86
|
čitano: 13.898
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

Da, ni ja niš nemam protiv njih, naprotiv, ja ih isto podržavam, ali kad netko ne shvaća druge i još ih indirektno i besvjesno polako vrijeđa...Viče

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Otvaranje glupih tema
angel of fire kaže...
 sad se vec uvlacis u ass moderatorima
prije ces im pomoc ak prijavis nestto sto ne spada na forum nek ovakvim blamazamaIzlanuo se

with love

angel of fire zvani zekonjaSmijeh
 dobro, nazovi ti to kak hočeš, zaboli me ona stvar...., al ovo kaj sam napisao u prijašnjem postu, je sve do jedne riječi istina (znam i za tvoje konflikte s modovima)
...al barem ne radim smeće po forumu ko ti i ne otvaram glupe teme

je... te, kak bi se neki svađali, takvi mi idu najviše na ..... Viče

edit:sad sam išao pogledat,  od 22 teme koje si otvorio, imaš 6 zaključanih, to dovoljno govori o tebi,  a čudim se kak nemaš trenutno ni jedan karton...ali bitno da provociraš Viče

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 11:48 (mali.ivica87).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje glupih tema
mali.ivica87 kaže...
angel of fire kaže...
 sad se vec uvlacis u ass moderatorima
prije ces im pomoc ak prijavis nestto sto ne spada na forum nek ovakvim blamazamaIzlanuo se

with love

angel of fire zvani zekonjaSmijeh
 dobro, nazovi ti to kak hočeš, zaboli me ona stvar...., al ovo kaj sam napisao u prijašnjem postu, je sve do jedne riječi istina (znam i za tvoje konflikte s modovima)
...al barem ne radim smeće po forumu ko ti i ne otvaram glupe teme

je... te, kak bi se neki svađali, takvi mi idu najviše na ..... Viče

edit:sad sam išao pogledat,  od 22 teme koje si otvorio, imaš 6 zaključanih, to dovoljno govori o tebi,  a čudim se kak nemaš trenutno ni jedan karton...ali bitno da provociraš Viče

 nemam ni jednog zato kaj sam se opametil
kaj ti to znaci da su zatvorene
pa ista stvar mi je da ak dobijem odgovor ili ak niko vise nema ideja da se zakljuca
kaj se tice tvog prijasnjeg posta ja se isto slazem da je to istina ali ak nisi shvatio to sroceno na taj nacin je samo ulizivanje
samo mi nije jasno zasto jer ti nebus dobil ni placu od njih niti ista drugo
i ne provociram
to kaj se tebi dize tlak


zaboli me ona stvar....(citat)

 

Smijeh

 

 


Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Otvaranje glupih tema

evo još jedna u nizu pametnih tema... lik ne zna koju bi igricu igrao pa mu je to veliki problem Smijeh

http://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/velki-problem/7580.aspx?sort=asc&view=flat

 

strašno....

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 12:48 (Pero Dinamit).
16 godina
offline
RE: Otvaranje glupih tema
angel of fire kaže...
 nemam ni jednog zato kaj sam se opametil
kaj ti to znaci da su zatvorene
pa ista stvar mi je da ak dobijem odgovor ili ak niko vise nema ideja da se zakljuca
kaj se tice tvog prijasnjeg posta ja se isto slazem da je to istina ali ak nisi shvatio to sroceno na taj nacin je samo ulizivanje
samo mi nije jasno zasto jer ti nebus dobil ni placu od njih niti ista drugo
i ne provociram
to kaj se tebi dize tlak


 

 daj mali, ne da mi se svađat, a još k tome si bio stalna moderatorska mušterija i tu meni sereš o nekom ulizivanju i neznam čemu...
pa šta te briga za moju plaću???zbog takvih balavaca ko ti kvalitetni ljudi i odlaze s foruma....daj se zapitaj malo, o čem ti ja govorim i usput si malo pročitaj ono što pišeš tu na forumu!!!!

pa na kaj ovo liči????kaj je to slično temama???...evo ti par bisera koje sam na brzinu našao, jer mi se dalje nije dalo čitati gluposti

http://forum.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/prijava-srednju/5609.aspx?sort=act&view=flat
http://forum.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/serials-for-games/4848.aspx?sort=act&view=flat  ->mogao si barem pravila pročitati
http://forum.bug.hr/forum/topic/stolna-racunala/skidanje-mjuze/3660.aspx?sort=act&view=flat


Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
16 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

Ajde dosta je više svađe ovdje.

Obadva ste pametni i u pravu.

C2D E8400@3.9ghz,MSI P45 NEO3 FE,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
moderator
online
Otvaranje glupih tema

Da, ako ste oba za čišćenje foruma i dijelite misljenja onda se prestanite prepirati.

Stvarno bi trebalo napustiti misljenje da ako se neko zalaze za forum da je automatski ulizica.

Ja sam evo popusio zuti karton, ali svojom krivicom jer sam citirao zabranjen sadrzaj da napisem šaljivu poruku (potpuno nepotrebno, trebao sam samo odgovoriti, ali citiranje mi je stvar navike jer drzim takav prikaz pa mi reply bude zbunjujuci)

 

Greska u koracima, sorry Namigiva

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
RE: Otvaranje glupih tema
DrNasty kaže...

Da, ako ste oba za čišćenje foruma i dijelite misljenja onda se prestanite prepirati.

Stvarno bi trebalo napustiti misljenje da ako se neko zalaze za forum da je automatski ulizica.

Ja sam evo popusio zuti karton, ali svojom krivicom jer sam citirao zabranjen sadrzaj da napisem šaljivu poruku (potpuno nepotrebno, trebao sam samo odgovoriti, ali citiranje mi je stvar navike jer drzim takav prikaz pa mi reply bude zbunjujuci)

 

Greska u koracima, sorry Namigiva

 a evo sad sam ga i ja popušio(zbog ovog posta iznad), al nema veze...

pa naravno da bi želio da forum bude što kvalitetniji, što pregledniji i što korisniji,ali uvijek se nađe netko "pametniji", čija bi trebala biti uvijek zadnja...
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 22:44 (mali.ivica87).
15 godina
offline
RE: Otvaranje glupih tema

Kad smo već kod glupih tema i nabijanja postova...Jel ima neka nagrada za korisnika sa najviše postova na kraju godine ili šta? Ne kužim zašto netko ima potrebu za nabijanjem postova. Pitanje za administratore: Čemu uopće post counter? I don't get it. Izlanuo se

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje glupih tema
unique83 kaže...

Kad smo već kod glupih tema i nabijanja postova...Jel ima neka nagrada za korisnika sa najviše postova na kraju godine ili šta? Ne kužim zašto netko ima potrebu za nabijanjem postova. Pitanje za administratore: Čemu uopće post counter? I don't get it. Izlanuo se

 Ne znam ni ja...mozda post counter bi trebao znaci iskustvo clana?
Nagrada?
xD
Onda bi svi imali po nekoliko tisuca poruka :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje glupih tema
Sharp kaže...
unique83 kaže...

Kad smo već kod glupih tema i nabijanja postova...Jel ima neka nagrada za korisnika sa najviše postova na kraju godine ili šta? Ne kužim zašto netko ima potrebu za nabijanjem postova. Pitanje za administratore: Čemu uopće post counter? I don't get it. Izlanuo se

 Ne znam ni ja...mozda post counter bi trebao znaci iskustvo clana?
Nagrada?
xD
Onda bi svi imali po nekoliko tisuca poruka :D
 Jednostavno neki u svemu žele biti na prvom mjestu (pa makar i u ovom), možda zato i jer nisu otkiriveni statusi članova (krpelj, moljac ...) tako da žele to saznat, mada ja neznam ko bi nabijao 3000 postova zbog toga, ali ima svakakvih ljudiNeodlučan
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2008 0:36 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

neki teme otvaraju da bi postali iz bubamare u bubamaru na steroidima!glupost

ja bi lockao pola tema

15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

ja bih se pozalio imam zuti karton a napiso sam ludo je to fer

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje glupih tema
linkuto kaže...

ja bih se pozalio imam zuti karton a napiso sam ludo je to fer

  koji k pokrećeš stare teme??!?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje glupih tema
linkuto kaže...

ja bih se pozalio imam zuti karton a napiso sam ludo je to fer

Vidjeh malo tvoje postove i 50% njih je "ludo", "slažem se", "istina".

Samo spammaš, double-postaš, tek si 13 dana aktivan, a već imaš malo manje od 100 poruka.

I naravno da je fer da za post u kojem samo piše "ludo" dobiš žuti, budi sretan što dosad nisi dobio i crveni...
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

Odlicna tema,kako vidim ima svakakvih komentara,i preporucio bih malo manje prepucavanja,jer uvijek ce biti forumasa kojima je cilj nabijanje postova nista drugo,znam jer i sam sam svjedok nebuloznih komentara KLINACA koji nemaju veze s vezom,ali ima vremena nauci ce nesto,i ''MI'' smo nekad mladi biliCool stoga budite COOL

15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

ok sori al ne spammam

16 godina
offline
RE: Otvaranje glupih tema
LUXX kaže...

Ajde dosta je više svađe ovdje.

Obadva ste pametni i u pravu.

 Hehe, tehnički gledano, zanimljiva situacija ukoliko uzmemo onu narodnu " Pametniji popušta.." Obzirom da nijedan od njih ne popušta, zaključak je...


Malo offtopic, ali morao sam..  Namigiva
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

primjetio sam da moderatori dobro obavljaju posao za svaku pohvalu

ipak se nade neka glupa tema a da nije lockana ali s obzirom da je moderatora malo (5 ili 6) stvarno rade svoj posao

ukinite ovo sa bubama i raznim krpeljima barem na mjesec dva pa da vidimo rezultat

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2008 22:43 (linkuto).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje glupih tema
linkuto kaže...

primjetio sam da moderatori dobro obavljaju posao za svaku pohvalu

ipak se nade neka glupa tema a da nije lockana ali s obzirom da je moderatora malo (5 ili 6) stvarno rade svoj posao

ukinite ovo sa bubama i raznim krpeljima barem na mjesec dva pa da vidimo rezultat

 Ne treba ukidati rankove!
Jedino riješenje za spam je opomena ili ban.

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

zakaj ne? kaj od toga dobivas?

daj jedan dobar razlog?

nakon opomene spammer ce se samo ponovo registrirat (sto je u temi vec receno) i ponovo ispocetka

16 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

A čujte...... da nema glupih tema, kako bi onda znali koje su dobre.Smijeh

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje glupih tema
DrNasty kaže...

Dajte ljudi malo uozbiljite se. Toliko sam glupih tema vidio ovdje, pogotovo 1000 varijacija jedne te iste teme tipa koja graficka, ''ovo vs ono'' itd... Vidim naslov teme a onda otvorim kad ono samo ble*etanje i spam. Ja imam ovo, ja ono, sta cu kupiti za 100000€... Zasto moderatori to odmah ne obrisu ili lockaju? Pitanje kao: da li je 3870x2 jedna kartica ili treba cf plocu? Ja nisam informaticke struke, ovo mi je kao neki hobi, pratim tu scenu ali takva pitanja su jedan klik na google-u i odmah imaju odgovor. Ali ne bitna je tema i post i broj postova. ja sam imao glupih postova, da se razumijemo, svi smo, ali fakat je previse.

Evo kad moderatori ovo procitaju nek lock stave ili obrisu. Treba forum ocistiti, ici na kvalitet foruma a ne kvantitet, ma koliko to neke smetalo.

Ima dosta strucnih ljudi ovdje i svasta se moze procitati/nauciti, ali velik dio teksta ovdje je ble*etanje i trebalo bi se toga rijesiti.

Pa na kraju je i otvaranje ove teme samo po sebi glupost (po meni nuzna) i obrisati je treba zajedno sa ostalim glupostima.


 gle nisi svi ovdje proff. u kompima ko ti i ja forumi nisu samo za kompjuterske teme nego i za ostale stvari sport itd.
16 godina
moderator
online
RE: Otvaranje glupih tema

Ma o cemu ti pricas? Tu si 4 dana i citiras moj post koji je star preko pola godine. Prati citav forum pa onda procitaj cijelu ovu temu. Nakon toga pisi jer si ocigledno procitao samo prvi post.

I ne, ja nisam nikakav profi, vidim nisi ni ti.

U ______, dana _______ M.P. podnosilac prijave:
15 godina
protjeran
offline
Otvaranje glupih tema

nisam proff. Kaj si otvorio tu temu ak nisi proff.Cool

16 godina
neaktivan
offline
Otvaranje glupih tema

Dosta više gluparanja i izazivanja.

 

CLOSED

E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice