Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.550.735
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Sad sam cuo na vijestima vezano uz karte. Smijete ih preprodavati ali ne po visoj cijeni od originalne cijene u "ducanima". Znaci kazneno djelo ako policija moze uhititi i naplatiti kaznu. Mislim da bi bilo dobro da se ovo onda odnosi na sve uključujući njuskalo i slicne oglasnike pa necemo imati bisera i bilo bi sve preglednije.

Ne vjerujem da u zakonu pise samo da vrijedi za ulaznice. 

10 godina
offline
Njuškalo biseri

"KO NOV, jedva korosten i joa dolazi njegov orGinalni bentilator"

Ovaj je pobjedio, sve to za samo 2.300kn

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Ti si jos veci BISER medju svim ovim biserima,kada prodajes kupujes stvari na nevidjeno...
14 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Endymon kaže...
Ti si jos veci BISER medju svim ovim biserima,kada prodajes kupujes stvari na nevidjeno...

 Ni u kojem slučaju nebi platio ništa prije nego vidim,sa dpd-om radim svaki dan a i sa  extra kontakt osobom sam dobar.

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Ja apsolutno ne prodajem/kupujem nacin da vidim taj komad i onda se dog oko placanja i dostavljanja robe.Zadnji put,mob sam kupio preko njuske.Dogovorio sam se sa tipom oko cijene,nasli se kod Rijeke i rijesili primopredaju.Naravno,sve isprobao i to je to.Cist racun duga ljubav.Takodjer sam tako i gitaru i pedalu za gitaru uzeo.Njima pare,meni roba...
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
D3lBoy kaže...

"KO NOV, jedva korosten i joa dolazi njegov orGinalni bentilator"

Ovaj je pobjedio, sve to za samo 2.300kn

 Koliko vrijedi takav proc i7 4790 sa garancijom od 1g jos......?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 14:05 (galinjo24).
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
D3lBoy kaže...

"KO NOV, jedva korosten i joa dolazi njegov orGinalni bentilator"

Ovaj je pobjedio, sve to za samo 2.300kn

....

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 14:04 (galinjo24).
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Dobro ispod 2k kn

Battlelog: D3lBoy-00
7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
D3lBoy kaže...

Dobro ispod 2k kn

 ako govorimo o nonk , a izgleda da govorimo, s obzirom da je i5 8400 novi 1600-1700kn, vrijedi ovaj dobro ispod 1500kn... 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
D3lBoy kaže...

Dobro ispod 2k kn

Na tržnici jednog drugog foruma budu po 1200kn. 

13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...
D3lBoy kaže...

Dobro ispod 2k kn

Na tržnici jednog drugog foruma budu po 1200kn. 

 znaci I7 4790 i msi h97 pc mate,oboje garancija jos 1g..1500 plafon...

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Molim SMS, a broj nije ostavio :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
7 godina
offline
Njuškalo biseri

Taman sam pomislil kak igrice na njuški nisu precijenjene baš više i onda najdem ovo. Po web shopovima ova igra se kreće od 145-149kn ali ova je posebna pošto je otvorena samo za probu...

 

https://www.njuskalo.hr/ps4-igre/god-of-war-3-ps-4-oglas-24461558

 

Kaj veliš? o.O
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ovaj njuškalo je humor...

 

Tražem Iphone 8 i nema čega se nisam naslušao.

 

Novo prodaju pod rabljeno i kažu pa mob je samo otvoren da se isproba. Pa jebem ti sunce - ako hoćeš isprobat mob odi u bilo koji dučan elek. opreme ili kod operatera pa ih isprobavaj do mile volje.

Novo je nikad otvoreno a ne novo pa korišteno 2mj. 

 

https://www.njuskalo.hr/iphone-8/iphone-8-zadar-oglas-24382677 - jedna od glupača (nisam zvao) ali dovoljno mi je da pročitam oglasnik. Seljanka hoće za mob koji je ogreban 4500kn, a 5500kn ako hoćeš garanciju. Koji k... ona priča. Prodat će ga nikad. Nađeš novi zapakiran za 4700kn. Dođe mi da je nazovem i kažem - kupujem - pošaljite mi HP exspresom i onda ga ne podgnem. Jebi si m...

 

https://www.njuskalo.hr/iphone-8/iphone-8-crne-boje-64-g-nov-ne-koristen-otvoren-samo-radi-provjere-oglas-24455527 - otvoren radi provjere. Koja k... provjera. Šta ima provjeravat ako ga neće koristit. Mob zapakiran i on u Vipu ide otvarat kutiju i provjeravat ne znam šta. Oko njega 2-3 izlozbena Iphona. Odi tamo i provjeri šta hoćeš na izlozbenima.

 

Ja sam stavio samo 2 oglasa a takav oglas je svaki drugi na njuškalu. Ovih par normalnih se prodaju odmah tako da je teško ulovit normalnog.

 

Nevezano za mobitele, ali njuškalo je pun pacjenata kojima ne bi dao da mi prodaju cjeđeni sok.

12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Mislim da sam našao biser godine. Oglas 

Znači čovjek prodaje laptop star sigurno jedno 15 godina za 1400 kn. I još se hvali da je jedini na njuškalu. Taj laptop već jedno 8 godina nije ni za pokrenut browser. Piše da je korišten za obradu video materijala, pa možda za windows movie maker na xp-u. I on bi htio zamjenu za gaming konfiguraciju??? Pa s kojeg planeta je ovaj čovjek??? Da mi netko besplatno da ovakav laptop odbio bi jer nema nikakve funkcije. Ja sam jedva prodao prije par godina hp 2740p s ssd-om za 1000 kn pa mi nije jasno kako oni za ovakve starudije očekuju nešto. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
drshapes kaže...

Mislim da sam našao biser godine. Oglas 

Znači čovjek prodaje laptop star sigurno jedno 15 godina za 1400 kn. I još se hvali da je jedini na njuškalu. Taj laptop već jedno 8 godina nije ni za pokrenut browser. Piše da je korišten za obradu video materijala, pa možda za windows movie maker na xp-u. I on bi htio zamjenu za gaming konfiguraciju??? Pa s kojeg planeta je ovaj čovjek??? Da mi netko besplatno da ovakav laptop odbio bi jer nema nikakve funkcije. Ja sam jedva prodao prije par godina hp 2740p s ssd-om za 1000 kn pa mi nije jasno kako oni za ovakve starudije očekuju nešto. 

 Isti na NJuškalu prodavan prije 3 godine za 349kn

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
drshapes kaže...

Mislim da sam našao biser godine. Oglas 

 Bacio sam baš oko na njegove druge oglase, ovaj mi je zapeo za oko.

 

Mijenjao bi broj mobitela za računalo s i7 procesorom, kako skromno. Ako već nemate računalo s i7 procesorom posluziti ce i jedna Vespica 2004. godište, a ono prihvatit će i Hondu od 2003. godišta nadalje, ofc NELUPANU.

 

Vrhunac apsurda je što uz oglas ima kilometarski tekst objašnjenja i pojašnjenja uz komentar:
"Žao mi je zbog ovoliko teksta, nisam niti bahat niti bezobrazan i ako me kontaktirate dogovorit ćemo se bez problema sasvim pristojno i kulturno, ali iz dugogodišnjeg iskustva s kakvim se sve kupcima i prodavačima susrećem (ne možete ni zamisliti), zbog kojeg bih mogao napisati knjigu..."

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 19:17 (ficosime).
13 godina
online
Njuškalo biseri

ASUS ROG STRIX 1080 TI 11GB OC Edition - 10 000 KN. 

 

 

Čisto za usporedbu slična nova i nekorištena u dućanu. KLIK.

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Ovaj s Basharom je najjači 😂

To neki likovi ko subotari očito.....

Katastrofa, ali očito brije da mu daje dodatni sale value jer zna da svi znaju da se veliki Bashar kanalizira u ovaj svijet kroz lik medija Darryla Anke  😂😂😂😂😂

No more internet for me today.

Idem se samoubiti.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Valentin17 kaže...

ASUS ROG STRIX 1080 TI 11GB OC Edition - 10 000 KN. 

 

 

Čisto za usporedbu slična nova i nekorištena u dućanu. KLIK.

 Njegova je OC edition tako da vrijedi barem dvostruko više jer se ostale kartice ne mogu klokat. Budi realan :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 13:50 (explorer 4).
16 godina
offline
Njuškalo biseri

hahaha, to mi je frend s tom 1080 Ti. Idem ga zezat, tnx 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

a da nije 6 komada 10 000 kn? 

13 godina
online
Njuškalo biseri

Kako bilo da bilo, čovjek je prodao kartice. 

11 godina
offline
Njuškalo biseri
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Je, prodao je. Ovo što piše na nabavi, zapravo nemaju na lageru o.O

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
6 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Lik prodaje fake GTX 960 i objasnim mu da to nije lijepo od njega što želi zavaljat nekog, a on ipak priznaje da to nije GTX 960 i mijenja neke stavke oglasa i navodi da je kopija i kasnije mi šalje poruku da on misli da je to rx 460 jer uz karticu dobio amd drivere hahahahaha

Kakva budala majke ti mile.

Prijavio sam oglas i ovi klošari smrdljivi sa njuškala mu ostave oglas.

 

OGLAS

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 2:37 (honor8).
16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
To je prepakirana gts 450
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Njuškalo biseri

Ne znam jel greška, troll ili čovjek mrtav ozbiljan 

Neki dan traži 4800 i pitam ga za zadnju cijenu jer u linksu (di je on kupio prije par dana) košta 4750 na webshopu. I spusti na 4700 i kažem da mi se ne isplati, 50 kuna manje nego u trgovini kupit na njuškalu... I danas vidim 5500 

 

Njuskalo

Links

7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
daniel2809 kaže...

Ne znam jel greška, troll ili čovjek mrtav ozbiljan 

Neki dan traži 4800 i pitam ga za zadnju cijenu jer u linksu (di je on kupio prije par dana) košta 4750 na webshopu. I spusti na 4700 i kažem da mi se ne isplati, 50 kuna manje nego u trgovini kupit na njuškalu... I danas vidim 5500 

 

Njuskalo

Links

 za tu karticu tko da više od 3500, može komotno odmah se prijaviti u ustanovu na vrapče 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice