Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.667.981
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
16 godina
offline
Za nespavalice

Uf, ja sam dosao pred nekih 40 minuta doma, pijan ko letva, i isao sam skida TT MiniTyphoon da stavim novu pastu. Evo sada sam uspio sve slozit nazad, i super, temp. pala za 10 stupnjeva i nista nisam slomio.

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/Chieftec AF-1225S,120/Chieftec AF-0925S/Chieftek TK92/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Darth Punisher kaže...

Prvo pohvale autoru teme na jako dobroj ideji  Osmijeh  Namigiva

 

  Jedna opaska kako si mogao navest da je moguce pisanje vec od 19 sati WTH???

Po meni neka relana granica bi trebala biti od 00-5 ujutro.

Jer jedino tada su oni pravi Geekovi budni Namigiva

 

 

 hvala hvala..
slusaj, vidijo sam jedna post postan u 14h i onda sam 19 napiso tek tako.. kao ono, mrak je.. ali da, pravo "radno vrijeme" bi trebalo biti od 00.00-06.00


Uff, jucer sam bio tako umoran da sam samo legao i zaspao, nisam imao niti snage izvaditi laptop  i ukljuciti ga...

nego, za one apsolutno asocijalizirane, ima li nas vamo (btw. ja sam boletan, inace ne bih bio ni blizu kompu a kamoli kuci u ovo vrijeme... =(()) ][

YOU ALIVE, COMRADE?
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Nespavalice šta se večeras radi?

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
BORN kaže...

Nespavalice šta se večeras radi?

 a nean pojma.. da zavrtimo dvi tri tune iz konzerve i malo kole ako je ostalo od danas?
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
BORN kaže...

Nespavalice šta se večeras radi?

 Nista posebno malo surfing po netu,malo igre multiplajer itd.Sad odo da jedem pa cemo da vidimo sta cemo dale.
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  večeras se igra......   heh     Cool  

 

  brate naredalo se dobrih igara a vremena je ovih dana bilo malo. tako da treba nadoknaditi propušteno     Belji se

"Hedonism Is My LifeStyle"©
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Mene ubija dosada, neznam šta sa sobom

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

navecer se svi igraju, ja slazem gtk temu, podesavam tipkovnicu i tipcem skrippte za wm. isuse na kaj sam spal. subota je, cura je vani s drustvom a ja konfiguriram sustav. jej.

i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 0:46 (devil).
15 godina
offline
Za nespavalice

A ja frendu pokusavan instalirat windowse na laptop cilu noc....

15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  znaš kako se kaže - netko nešto

 

  (u izvornom izričaju "neko nešta"™,   invented by me [l)oolvl], ® ©, sva prava pridržana)

"Hedonism Is My LifeStyle"©
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
devil kaže...

navecer se svi igraju, ja slazem gtk temu, podesavam tipkovnicu i tipcem skrippte za wm. isuse na kaj sam spal. subota je, cura je vani s drustvom a ja konfiguriram sustav. jej.

 Ja od 1080GB na 3 HDD-a imam slobodno 13GB - moram cijelu noć da pržim DVD-e i nisam vani s frendovima i kažem sebi nema sigurno nekog koji radi nešto gore nego ja ili slično. Dabl jej
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  kruh te mazo, šta si ti skido dijete drago

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

 

haha... koa tema Smijeh svaka ti čast... posebno na uvodu Namigiva baljezgat gluposti mi je među dražim hobijima...

 

ali budući da mi se sada ne da, reći ću vam nešto malo o crvima:

 

Crvima, a neke vrste i glistama, se naziva cijeli niz dijelom vrlo daleko srodnih beskralješnjaka. Odlikuju se izduženim, sjevasto oblikovanim tijelom i gmižućim kretanjem. Zoolozi su prvotno pokušavali sve crvolike životinje temeljem vanjskog izgleda svrstati u jedno srodnošću povezano koljeno crva (Vermes). No, u međuvremenu je ta ideja morala biti odbačena na temelju činjenice da mnoge crvolike životinje, već na osnovi razlika u njihovoj unutrašnjoj građi, jedva da mogu biti međusobno srodni (heterofilija). Danas je potpuno prevaziđen i pokušaj razvrstavanja crva u skupinu "viših" (Annelida) i "nižih crva" (Aschelminthes i Plathelminthes). Usprkos svega toga, sve ove životinje su ta temelju konvergentne evolucije morfološki toliko slične, da se još uvijek za sve njih u svakodnevnom govoru koristi, a koristit će se i dalje, naziv "crvi".

 

heh... pazi ovo "odlikuju se izduženim, sjevasto oblikovanim tijelom"! hehe.. mislim... odlikuju... ko da ih neko potapša po ramenu i kaže "oooodlično, imaš izduženo, sjevasto oblikovano tijelo!"

 

sad idem spavat...Belji se

 

laku noć!

 

EDIT: dakle, da budem on topic i da pumi ne ukinu temu... ja navečer čitam o crvima i postam to na bug online forum...Smijeh a kada to ne radim onda surfam po netu, gleam telku, pijem pivu, od pive mi se počne spavat, brzo sa zadnjim snagama stavim da se skida Outlaw torrent i bam u krevet..

 

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 1:28 (AmazingGrace).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
doso sam do mrtve tocke. sve sam slozil, napakon sve radi savrseno. moram si naci neki novi problem:) jos ni pol 2 nije:)
i nogom u guzicu je korak naprijed
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

probaj patentirat prvi 8 jezgreni procesor...:) ali od drva!

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
AmazingGrace kaže...

eo

haha... koa tema Smijeh svaka ti čast... posebno na uvodu Namigiva baljezgat gluposti mi je među dražim hobijima...

 

ali budući da mi se sada ne da, reći ću vam nešto malo o crvima:

 

Crvima, a neke vrste i glistama, se naziva cijeli niz dijelom vrlo daleko srodnih beskralješnjaka. Odlikuju se izduženim, sjevasto oblikovanim tijelom i gmižućim kretanjem. Zoolozi su prvotno pokušavali sve crvolike životinje temeljem vanjskog izgleda svrstati u jedno srodnošću povezano koljeno crva (Vermes). No, u međuvremenu je ta ideja morala biti odbačena na temelju činjenice da mnoge crvolike životinje, već na osnovi razlika u njihovoj unutrašnjoj građi, jedva da mogu biti međusobno srodni (heterofilija). Danas je potpuno prevaziđen i pokušaj razvrstavanja crva u skupinu "viših" (Annelida) i "nižih crva" (Aschelminthes i Plathelminthes). Usprkos svega toga, sve ove životinje su ta temelju konvergentne evolucije morfološki toliko slične, da se još uvijek za sve njih u svakodnevnom govoru koristi, a koristit će se i dalje, naziv "crvi".

 

heh... pazi ovo "odlikuju se izduženim, sjevasto oblikovanim tijelom"! hehe.. mislim... odlikuju... ko da ih neko potapša po ramenu i kaže "oooodlično, imaš izduženo, sjevasto oblikovano tijelo!"

 

sad idem spavat...Belji se

 

laku noć!

 

 hvala hvala..

nego, iako pise "baljezganje" , to neznaci da ides u Ot!! pitao sam sto se radi navecer  i tako.. Preporucam da uredis ovaj post, tj. izbrises ovaj dio o crvima inace ces dobit zuti (od admin,a ne od mene) i temu ce lockat a onda ces imat problema samnom.. [=!]


nego, eo ja malo upalio cod4 mp.. nisam otkad je dosao cod5, koji je inace s****, al nea veze...

 

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
AmazingGrace kaže...

probaj patentirat prvi 8 jezgreni procesor...:) ali od drva!

 vec sam to napravil, protoip je bil napravljen ali sam imal problema zbog cudnog svojstav drva- lako se zapali. mozda da voltazeppodesimm. koja je ispravna voltaza za drvo? koje hladenje uzeti? voda bas ne dolazi u obzir.
i nogom u guzicu je korak naprijed
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  e a jel ima demo od petice negdje za skinut

 

meni se fakat čini bolji od 4ke koju inače mrzim

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

nisam sad siguran, al briem da sam na nekoj stranici chito (briem tomshardware) da za hlađenje takvih wooddale procesora trebaš nabavit 4 mala crnca koi ti sjede pored kante i  danonoćno pušu u konfu... a za voltažu nisam siguran... pitaj crnce kad ih nabaviš...

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
devil kaže...
AmazingGrace kaže...

probaj patentirat prvi 8 jezgreni procesor...:) ali od drva!

 vec sam to napravil, protoip je bil napravljen ali sam imal problema zbog cudnog svojstav drva- lako se zapali. mozda da voltazeppodesimm. koja je ispravna voltaza za drvo? koje hladenje uzeti? voda bas ne dolazi u obzir.
 ne, voda ne radi.. hmm.. trebao bi mozda uzeti AB-H1208VA0, ili nesto malo jace.. volzata?, zapravo, pokusaj je malo povecati i overclockati ako mozes... to bi bilo dosta zabavno napraviti jednu vecer..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
offline
Za nespavalice

Pogledao Bonda,sad je neki horor.

Enivej,skidam Silent HillNamigiva

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  meni je već na 83.6 % !   yay.

 

  btw   pitao sam jel ima demo od CoD 5

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

argggghhh noooo server restart bem ti kor'lagg :D

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
offline
Za nespavalice

Pogledao i ja Bonda ali si mislim sve da ću u krpe, sutra krečem s učenjem (ako se ne predomislim već...)

هردسري & سبيدسري
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Armor kaže...

Pogledao Bonda,sad je neki horor.

Enivej,skidam Silent HillNamigiva

 POGLEDAJ THE MIST!!

jedan od najboljih horora , jos ako ga gledas po nooci..

jos, i nema neke abnormalne scene tokom filma, ali u zadnjih 15min ja sam plaka ka beba..  a inace ne placem..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
protjeran
offline
Za nespavalice

  krug 1 i krug 2 su jako dobri horori... pogotovo prvi dio.

 

 

  jel mi može neko reći ima li demo od CoD 5

"Hedonism Is My LifeStyle"©
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

briem da nema... nesh se prichalo o demu, al ak ga ima, ful ga je teshko nac na torrentu ili rapidu...

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2008 1:44 (AmazingGrace).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
l)oolvl kaže...

  krug 1 i krug 2 su jako dobri horori... pogotovo prvi dio.

 

 

  jel mi može neko reći ima li demo od CoD 5

 sumnjam..
postoji samo beta mp, koliko ja znam..

al, pocni skidati full sada jer ima previse seedera i onda to ide relativno brzo..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
offline
Za nespavalice

a dečki slabi ste.probajte postat negdje oko 7-8 ujutro.

kad ostaneš cijeli dan budan

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...
Armor kaže...

Pogledao Bonda,sad je neki horor.

Enivej,skidam Silent HillNamigiva

 POGLEDAJ THE MIST!!

jedan od najboljih horora , jos ako ga gledas po nooci..

jos, i nema neke abnormalne scene tokom filma, ali u zadnjih 15min ja sam plaka ka beba..  a inace ne placem..
 de opće nije dobar film. kaki horor? nije opće strašan, jedino mi je glup što je tata na kraju ubio sina, neku žensku, nekog dida i babu sam zato da ih ne ubiju ona čudovišta. katastrofa, a još mali kaže tati da ga čuva a ovaj ga ubije, pa mislim stvarno
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice