Najbolje lubenice u ZG i okolici

poruka: 124
|
čitano: 20.078
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
KKristijan kaže...

sam sadim lubenice {#}

i ja, al jbg ove godine mi nisu uspjele {#}

311008 kaže...

prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

ja uvijek kupim što veću, jer stari i ja ju sredimo u 2 dana :D

prošle godine kupio jednu od 28kg, najbolja koju sam jeo u životu :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
BORG kaže...

Mogu potvrditi da su u Sisačkom Konzumu lubenice bile odlicne :p

Sisačke lubenice, ti bokca... Jel jos netko osim mene iscitava ove socnije dijelove ? :D

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Batista kaže...
BORG kaže...

Mogu potvrditi da su u Sisačkom Konzumu lubenice bile odlicne :p

Sisačke lubenice, ti bokca... Jel jos netko osim mene iscitava ove socnije dijelove ? :D

{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Batista kaže...
BORG kaže...

Mogu potvrditi da su u Sisačkom Konzumu lubenice bile odlicne :p

Sisačke lubenice, ti bokca... Jel jos netko osim mene iscitava ove socnije dijelove ? :D

Ma to je samo tvoja razigrana mašta. Mi pišemo o "voću".

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
moderator
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

nemojte sad o nečem drugom, ovo je tema samo za fine, sočne, zrele lubenice :D

i naravno o mjestu kupnje istih :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

nemojte sad o nečem drugom, ovo je tema samo za fine, sočne, zrele lubenice :D

i naravno o mjestu kupnje istih :)

a to se kupuje {#}

može se to i besplatno, samo treba znati{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rooswelt1991 kaže...
XXX-Man kaže...

nemojte sad o nečem drugom, ovo je tema samo za fine, sočne, zrele lubenice :D

i naravno o mjestu kupnje istih :)

a to se kupuje {#}

može se to i besplatno, samo treba znati{#}

ma jos si zaradis covece :D

e to vec treba znati ;)

Truth in engineering.
13 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

znam na što ste prvo pomislili kad ste pročitali naslov, ali ne, nije riječ o ženskim "lubenicama" nego o lubenicama kao voću (valjda jesu voće) {#}

 

ove godine sam imao slab urod lubenica, a volim ih jesti pa moram negdje kupit jer sam svoje već pojeo {#}

dakle napišite gdje se po vama mogu kupit najbolje lubenice u Zagrebu i okolici (možete i u ostatku Hrvatske, ali mene zanima samo ovaj dio), može to bit neki trgovački centar, manja trgovina ili kod onih koji prodaju onako "uz cestu", naravno ako znate i cijenu to je vrlo koristan podatak

 

da čujem vaša mišljenja...

Kada sam procitao naslov teme,rekoh sebi odo odmah trola prijaviti!

Kada sam vidio tko je otvorio temu,kada nisam upao sa ove nove "gamerske" stolice!

Inace tako ozbiljan forumas i otvori temu o lubenicama{#}

 

Care 100% provjereno Konzum ima naj lubenice,pojeo sam ih ove godine oko 10-tak i niti jedna nije fulala!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Godfahter kaže...

Kada sam procitao naslov teme,rekoh sebi odo odmah trola prijaviti!

Kada sam vidio tko je otvorio temu,kada nisam upao sa ove nove "gamerske" stolice!

Inace tako ozbiljan forumas i otvori temu o lubenicama{#}

 

Care 100% provjereno Konzum ima naj lubenice,pojeo sam ih ove godine oko 10-tak i niti jedna nije fulala!

hehe i mislio sam da će bit takva reakcija mnogih, al eto tema je prilično "ozbiljna" :)

meni je kupnja dobre lubenice važnije nego kupnja npr. dobre grafičke...s lošom grafičkom možeš ipak nekako igrat, al lošu lubenicu ne možeš pojest nikako :D

onda ću ipak morat u neki veliki konzum gdje stalno imaju svježe pa probat :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

znam na što ste prvo pomislili kad ste pročitali naslov, ali ne, nije riječ o ženskim "lubenicama" nego o lubenicama kao voću (valjda jesu voće) {#}

 

 

Malo sam okasnio s reakcijom i uočavanjem netočnosti, lubenice a i dinje su povrće {#}!!

ATJ Lučko
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
ATJLučko kaže...

Malo sam okasnio s reakcijom i uočavanjem netočnosti, lubenice a i dinje su povrće {#}!!

hvala na informaciji, ispravit ću to :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
16 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

On je mislio na zabranjeno "voće" {#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
ATJLučko kaže...
311008 kaže...

Ja nisam iz Zagreba, al totalno ste me nasmijali da evo vec 5 minuta smijem se sam sebi, a starci pitaju koi mi je k***c.Bilo kako bilo, sto se tice lubenica, probao sam iz doline Neretve, i jako su dobre, kod nas uvoze ove Grcke i Madzarske to je valjda sve pod staklenikom bilo, klincu ne valjaju, neke su nezrele isto kao da travu jedes, nit ukusa nit ista.Ali zaista nije mi jasno od kud onolike uzeli smo prije par dana za 4 clanu porodicu u polovici je bilo skoro 12 kg.I zaista su slatke, i prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

Ovo bih mogao i životom kao istinu braniti i potvrditi obzirom i sam kupujem one od 12 pa na više kila, tako da za takve samo {#}!!

Takve lubenice se obično kaleme na tikvu! Zbog toga su tako velike!

 

Osobno preferiram lubenice srednje veličine, jer prevelike mi obično budu nedovoljno slatke i sočne!

BOG I HRVATI
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...
rebelsy kaže...

eno u konzumu su 1,39kn

dal valjaju što? frend kaže da su previše zrele i nisu dobre...

 

@ lik koji mi je dao TD: ne voliš lubenice?

Dao sam TD jer se neslazem sa temom. Briga me sto cu ovim postom dobit 100 TD al eto.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Jonja kaže...
XXX-Man kaže...
rebelsy kaže...

eno u konzumu su 1,39kn

dal valjaju što? frend kaže da su previše zrele i nisu dobre...

 

@ lik koji mi je dao TD: ne voliš lubenice?

Dao sam TD jer se neslazem sa temom. Briga me sto cu ovim postom dobit 100 TD al eto.

A ti neki mućki provokator ?

Lajk iT {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Jonja kaže...
XXX-Man kaže...
rebelsy kaže...

eno u konzumu su 1,39kn

dal valjaju što? frend kaže da su previše zrele i nisu dobre...

 

@ lik koji mi je dao TD: ne voliš lubenice?

Dao sam TD jer se neslazem sa temom. Briga me sto cu ovim postom dobit 100 TD al eto.

Bolje i ova tema, nego ona za prava ped.. mislim homoseksualaca{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
mario.L_hr kaže...
311008 kaže...

Ja nisam iz Zagreba, al totalno ste me nasmijali da evo vec 5 minuta smijem se sam sebi, a starci pitaju koi mi je k***c.Bilo kako bilo, sto se tice lubenica, probao sam iz doline Neretve, i jako su dobre, kod nas uvoze ove Grcke i Madzarske to je valjda sve pod staklenikom bilo, klincu ne valjaju, neke su nezrele isto kao da travu jedes, nit ukusa nit ista.Ali zaista nije mi jasno od kud onolike uzeli smo prije par dana za 4 clanu porodicu u polovici je bilo skoro 12 kg.I zaista su slatke, i prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

Jesi ti siguran da su to lubenice?

Sem ako nisu rakete zemlja zrak a ja sam terminator koji jede gvozdje :D a jeste lubenica je, samo su ogromne, cak sam vidio negdje da ima i po 50 Kg u jednoj e tad sam reko wtf...ali imas vise podvrsta lubenice, u americi su lubenice velicine dinje, samo zelene tako da ima raznih podvrsta.

http://s7.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=21829
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Aj nek neko napravi review lubenice iz konzuma{#}

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

senzacija lubenica samo 0,99kn/kg 

 

konzum naravno...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rebelsy kaže...

senzacija lubenica samo 0,99kn/kg 

 

konzum naravno...

e to moram da kupim :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
16 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

od kad do kad je to :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

ja cu sutra piknut jednu isto...

 

{#}

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Trazite makedonske lubenice. Zbog podneblja (mnogo suncanih dana) su blage

 

Kuckanjem mozte saznati da li je zrela.

Relation to the original topic decreases with every single post
14 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Jos kad bi bio nacin da nekako pri kupnji pogledom provjerimo jesu li slatke {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
passat kaže...

Jos kad bi bio nacin da nekako pri kupnji pogledom provjerimo jesu li slatke {#}

Par savjeta:

---Kada ju kucnes a ona ozvanja,poput nekakve tupe jeke

---Probaj ju stisnuti,od vrha do dna(od peteljke do dna)Treba pucati iznutra,osim ako je velika i nisi Hulk,pa nemos stisnuti!

---Neki kazu(a nije pravilo)Suha peteljka znaci slatka lubenica(ali moze biti i uvenula)

---Znas li da mozes kupiti pola lubenice?(Prati kada se reze,ako puca prilikom rezanja to je to)Kasnije kupis obe polovice!

 

 

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Godfahter kaže...

Par savjeta:

---Kada ju kucnes a ona ozvanja,poput nekakve tupe jeke

---Probaj ju stisnuti,od vrha do dna(od peteljke do dna)Treba pucati iznutra,osim ako je velika i nisi Hulk,pa nemos stisnuti!

---Neki kazu(a nije pravilo)Suha peteljka znaci slatka lubenica(ali moze biti i uvenula)

---Znas li da mozes kupiti pola lubenice?(Prati kada se reze,ako puca prilikom rezanja to je to)Kasnije kupis obe polovice!

slažem se sa apsolutno svim, ja ih provjeravam samo po zvuku kad kucnem :)

istina da me ljudi čudno gledaju kad to radim npr. u konzumu {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

napravite video, sutra neka neko ko se razumije kupi lubenicu i kad dodje doma neka snimi video kako bi trebalo zvucati kada je zrela ^^

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rebelsy kaže...

napravite video, sutra neka neko ko se razumije kupi lubenicu i kad dodje doma neka snimi video kako bi trebalo zvucati kada je zrela ^^

mislim da nema šanse da se to snimi, pa ne zvoni to ko crkveno zvono {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

:)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
Godfahter kaže...
passat kaže...

Jos kad bi bio nacin da nekako pri kupnji pogledom provjerimo jesu li slatke {#}

Par savjeta:

---Kada ju kucnes a ona ozvanja,poput nekakve tupe jeke

---Probaj ju stisnuti,od vrha do dna(od peteljke do dna)Treba pucati iznutra,osim ako je velika i nisi Hulk,pa nemos stisnuti!

---Neki kazu(a nije pravilo)Suha peteljka znaci slatka lubenica(ali moze biti i uvenula)

---Znas li da mozes kupiti pola lubenice?(Prati kada se reze,ako puca prilikom rezanja to je to)Kasnije kupis obe polovice!

 

 

Arhiva, zatrebat ce :)

Treba odzvanjati poput nekakve tupe jeke ili?

 

@rebelsy- odlicna ideja {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 21:42 (passat).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice