Misteriozni znakovi u žitu

poruka: 162
|
čitano: 44.491
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Na te druge naivne koji vjeruju u to da su ih ljudi napravili, donekle su u pravu - za one koje su ljudi zaista i napravili. No ne mogu ljudi sve napravit a sve se svodi na to da sve što postoji je napravio čovjek, ako već nije ili postoji sumnja u to, dokazuje se ili se želi dokazati da je to ipak djelo čovjeka na raznorazne načine. Stvar je u tome koliko sam čitao postove vezane za ovu temu da se priča o tome kako ne vjeruju neki da su ih vanzemaljci napravili, ali ti znakovi nemaju nikakve veze sa vanzemaljcima - barem donekle, ne one direktne ako se ipak može njih dovesti u pitanje. Ipak se radi o nečemu što se svaki čovjek treba zapitati što su ti znakovi u žitu? Što oni predstavljaju? Koja je njihova svrha? Prilikom jednog takvog pitanja čovjek treba znati i neke druge stvari a koji će mu pomoći da shvati te poruke u žitu i tko ih zapravo radi i sl. Ljudi žive pod nekom vrstom staklenog zvona. Trebamo razumijeti Nikolu Teslu, što su zapravo zvijezde? Njihova svrha, planeti koji se okreću oko zvijezda? Kakvu vezu ima nevidljiva energija koja prolazi kroz čitavi svemir a ima neizravnog utjecaja pa čak i na nas u ovome trenutku a da toga nismo niti svjesni jer je ne vidimo? Da bi je vidjeli, da li bi to nešto promijenilo? Svatko ima jasno pravo na svoje mišljenje ali nemožete svoje mišljenje tretirati kao nepobitnu činjenicu iz razloga samo zato što vi mislite da ste u pravu a daleko ste od toga.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 15:20 (stalker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
DaffyDuck kaže...
nexus kaže...

Ja sam gotov sa ovom temom, kao i sa svim slicnim, dosta mi je toga da ljudima moras sve crtat kao da imaju 2,5 godine... Probajte nekad razmislit prije nego sta napisete post, kao i o tome sto uopce znate o temi u kojoj se javljate. Ma tu sam najveca budala ja sto sam vjerovao da moze biti tolerantne i kvalitetne rasprave... Pozdrav i uzivajte u Farmi.

ti vjerojatno vjeruješ i proročanstvima nostradamusa, a i prije 20 godina bi bio jedan od prvih koji bi skakao kao su kristalne lubanje napravili izvanzemaljci. krugove u žitu rade ljudi kako bi se smijali drugim naivnim ljudima. ustvari, to je nevjerojatno privlačna ideja. ništa ljepše od budale.

farmu ne gledamOsmijeh

Pa eto, zbog ovakvih komentara mi se i zgadila tema. Naravno da tvoj odgovor nema veze s vezom, to bi znao da si procitao makar ovih par stranica teme...

O kristalnim lubanjama ne zelim ni pocinjat, a pogotovo ne s tobom i takvima koji misle da sve znaju.

Onda cekaj Big Brother...

Over & out

EDIT:
Ma ustvari, bilo mi dosadno pa sam uzeo malo vremena i procitao opet cijelu temu... I tek sad mi je jasna i presmijesna ova grupacija ljudi koja zna da su svi krugovi u zitu specijalnost farmera koji ih odu usput napravit kad idu na nocno pisanje, a jedini argument im je wikipedijin dio clanka o nekolicini koji se bave izradom krugova u zitu, ali izgleda da nisu cak niti to procitali kako spada jer su i tamo navedeni razlozi zasto je to tesko objasnjivo... Kao sto i studenti MIT-a nisu mogli uz svu raspolozivu opremu, podrsku i financijska sredstva napraviti lik koji bi djelovao autenticno zbog lose rasporedjenih cestica magnetita...

Da ironija bude najveca oni koji spominju izvanzemaljce kao autore tih djela, su upravo ovi sveznalice.

Odlican post stalker Namigiva
Ljudi panicno traze objasnjenja umjesto da olabave i ostave neke stvari nerazrijesenim.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 17:48 (nexus).
15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Lako se prepoznaju oni koji malo znaju o ovoj temi zato što je malo znanja o nečemu ustvari apsolutno neznanje. Oni koji spominju aliene, letve i slične stvari se identificiraju u nepoznavatelje ne samo ove tematike nego i u prvom redu fizike pa i ostalog, od povijesti preko matematike do metafizike.

 

Evo jedan zanimljiv tekst iz knjige koji je usko vezan sa ovom temom: "Ono što mi vidimo u 3. dimenziji je jednostavno refleksija 4. dimenzije i to se može vidjeti matematički pomoću gledanja na oblike oblaka na raznim planetama. Da tu nema drugih dimenzija iznad nas, svijet bi bio kružni i kružno gibanje oblaka bi se održalo, ali ako se on prenese iz 4. denziteta u 3. denzitet, kad gledate objekt iz 4. denziteta, njegova verzija u 3. denzitetu bi izgledala poput heksagonalne figure sa kutevima prema njima.

 

Znači krugovi u žitu su ustvari premještanje magnetskog polja gdje se energija prolaskom kroz denzitete iznad nas reflektira u razne oblike dok je sve to posljedica misli a na posljetku i naše percepcije realnosti.

15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

ako to onda nama izgleda ova kkak izgleda....

 

kaj su onda krugovi u žitu na višem denzitetu?

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Champollion kaže...

Lako se prepoznaju oni koji malo znaju o ovoj temi zato što je malo znanja o nečemu ustvari apsolutno neznanje. Oni koji spominju aliene, letve i slične stvari se identificiraju u nepoznavatelje ne samo ove tematike nego i u prvom redu fizike pa i ostalog, od povijesti preko matematike do metafizike.

 

Evo jedan zanimljiv tekst iz knjige koji je usko vezan sa ovom temom: "Ono što mi vidimo u 3. dimenziji je jednostavno refleksija 4. dimenzije i to se može vidjeti matematički pomoću gledanja na oblike oblaka na raznim planetama. Da tu nema drugih dimenzija iznad nas, svijet bi bio kružni i kružno gibanje oblaka bi se održalo, ali ako se on prenese iz 4. denziteta u 3. denzitet, kad gledate objekt iz 4. denziteta, njegova verzija u 3. denzitetu bi izgledala poput heksagonalne figure sa kutevima prema njima.

 

Znači krugovi u žitu su ustvari premještanje magnetskog polja gdje se energija prolaskom kroz denzitete iznad nas reflektira u razne oblike dok je sve to posljedica misli a na posljetku i naše percepcije realnosti.

 ali krugovi u žitu nisu nikakva refleksija, nikakvo savijanje svijetla, nego savinuto žito. fizički, lijepo, savinuto žito. dakle, ako ja sad napravim rupu u tepihu, ti ćeš reći da je to projekcija magnetskog polja iz 4. dimenzije?
http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2009 23:05 (DaffyDuck).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Champollion kaže...

Lako se prepoznaju oni koji malo znaju o ovoj temi zato što je malo znanja o nečemu ustvari apsolutno neznanje. Oni koji spominju aliene, letve i slične stvari se identificiraju u nepoznavatelje ne samo ove tematike nego i u prvom redu fizike pa i ostalog, od povijesti preko matematike do metafizike.

 

Evo jedan zanimljiv tekst iz knjige koji je usko vezan sa ovom temom: "Ono što mi vidimo u 3. dimenziji je jednostavno refleksija 4. dimenzije i to se može vidjeti matematički pomoću gledanja na oblike oblaka na raznim planetama. Da tu nema drugih dimenzija iznad nas, svijet bi bio kružni i kružno gibanje oblaka bi se održalo, ali ako se on prenese iz 4. denziteta u 3. denzitet, kad gledate objekt iz 4. denziteta, njegova verzija u 3. denzitetu bi izgledala poput heksagonalne figure sa kutevima prema njima.


Znači krugovi u žitu su ustvari premještanje magnetskog polja gdje se energija prolaskom kroz denzitete iznad nas reflektira u razne oblike dok je sve to posljedica misli a na posljetku i naše percepcije realnosti.

 

 

15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Jedan forumaš na bugovon forumu kojeg ja pratim nije znao što ce pisati u zadacnici pa je pisa o Misterioznim znakovima u žituIzlanuo se

http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

ali krugovi u žitu nisu nikakva refleksija, nikakvo savijanje svijetla, nego savinuto žito. fizički, lijepo, savinuto žito. dakle, ako ja sad napravim rupu u tepihu, ti ćeš reći da je to projekcija magnetskog polja iz 4. dimenzije?
   Slažem se.

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
DmL kaže...

ali krugovi u žitu nisu nikakva refleksija, nikakvo savijanje svijetla, nego savinuto žito. fizički, lijepo, savinuto žito. dakle, ako ja sad napravim rupu u tepihu, ti ćeš reći da je to projekcija magnetskog polja iz 4. dimenzije?
   Slažem se.

 Lako je napraviti rupu u tepihu ali ajde ti ponoci napravi onako velik znak i to da te nitko neprimjeti i trebalo bi ti naj manje 5min da savineš par tih žita.
http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
DmL kaže...

ali krugovi u žitu nisu nikakva refleksija, nikakvo savijanje svijetla, nego savinuto žito. fizički, lijepo, savinuto žito. dakle, ako ja sad napravim rupu u tepihu, ti ćeš reći da je to projekcija magnetskog polja iz 4. dimenzije?
   Slažem se.

 Lako je napraviti rupu u tepihu ali ajde ti ponoci napravi onako velik znak i to da te nitko neprimjeti i trebalo bi ti naj manje 5min da savineš par tih žita.
 Pročitaj još jednom šta si citirao i šta si napisao.
Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 16:18 (Horagio).
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
DmL kaže...

ali krugovi u žitu nisu nikakva refleksija, nikakvo savijanje svijetla, nego savinuto žito. fizički, lijepo, savinuto žito. dakle, ako ja sad napravim rupu u tepihu, ti ćeš reći da je to projekcija magnetskog polja iz 4. dimenzije?
   Slažem se.

 Lako je napraviti rupu u tepihu ali ajde ti ponoci napravi onako velik znak i to da te nitko neprimjeti i trebalo bi ti naj manje 5min da savineš par tih žita.
 ono nije napisao DmL nego ja, samo što je nadopisao "Slažem se." Pogledaj gore.


a ti malo razmisli o mojoj rečenici i o svom odgovoru, ako je ikako moguće.

http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

Odi na google i upiši SEARCH...:)
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
El Maniachi kaže...

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

 Ima svemirca.Zašto bi jedino na ovom planetu postojao život dokaži da na nekom drugom planetu u cijelom svemiru nema nikakvih živih bića
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
xxxxx kaže...

I da jesu alieni zašto bi uvjek išli na žito?

Mogli su  malo na kukuruz il tako nešto.

 

 

 Navikli su ici u zitoSmijeh
 Da, zao im kukuruzaSmijeh LOL....
S obzira na obzir, da tvoj obzir ne dolazi u obzir momu obziru, doci ce u obzir da je moj obzir bolji od tvog obzira...
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
El Maniachi kaže...

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

 Ima svemirca.Zašto bi jedino na ovom planetu postojao život dokaži da na nekom drugom planetu u cijelom svemiru nema nikakvih živih bića
 to je svakako točno. a kolika je vjerojatnost da stalno posjećuju baš naš planet zemlju?!
Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu

sta je to svemirac nek mi neko objasni?

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
jurluk kaže...
Dinjo kaže...
El Maniachi kaže...

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

 Ima svemirca.Zašto bi jedino na ovom planetu postojao život dokaži da na nekom drugom planetu u cijelom svemiru nema nikakvih živih bića
 to je svakako točno. a kolika je vjerojatnost da stalno posjećuju baš naš planet zemlju?!
 Mozda su oni otkrili nas planet i vidu da postoju znakovi života pa oni istraživaju naš planet kao i mi mjesec i mars.
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
ribar kaže...

sta je to svemirac nek mi neko objasni?

 u školi smo učili da smo i mi svemirci jer se "i mi nalazimo u svemiru". pravi termin za živo biće koje ne živi na Zemlji je, dakle, izvanzemaljac.
Baš je fora imat neki fora potpis u potpisu. Ja ga nažalost nemam.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 21:42 (andy0101).
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Izvanzemaljac mi je bas nekako sirov naziv... Mora biti i drugih, jednako jednostavnih, a opet dovoljno dobrih izraza... Samo mi ne pada na pamet nijedan.

 

Bilo je vec par puta na forumu, ali evo jos jednom, od ovog se osjetis manji od kapljice vode u oceanu

 

parizer kaže...
I kako onda ne bi bilo bahato misliti da je svemir nastao samo zbog nas...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 21:50 (nexus).
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
El Maniachi kaže...

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

 Ima svemirca.Zašto bi jedino na ovom planetu postojao život dokaži da na nekom drugom planetu u cijelom svemiru nema nikakvih živih bića
 a ti dokaži suprotno.
http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
andy0101 kaže...
ribar kaže...

sta je to svemirac nek mi neko objasni?

 u školi smo učili da smo i mi svemirci jer se "i mi nalazimo u svemiru". pravi termin za živo biće koje ne živi na Zemlji je, dakle, izvanzemaljac.
 jeste tako al odje neko ocito jos nisu krenili u skolu
nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Ne znam jeste li pogledali ovo:

 

 

EDIT:

 

We need a patch for human stupidity.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 22:55 (username).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...

Izvanzemaljac mi je bas nekako sirov naziv... Mora biti i drugih, jednako jednostavnih, a opet dovoljno dobrih izraza... Samo mi ne pada na pamet nijedan.

 

Bilo je vec par puta na forumu, ali evo jos jednom, od ovog se osjetis manji od kapljice vode u oceanu

 

parizer kaže...
I kako onda ne bi bilo bahato misliti da je svemir nastao samo zbog nas...
 Fenomenalna slika! E fakat smo samo kapljica u oceanu planeta kad pogledaš tako nešto kao što je ova slika. Mislim da ljudi uglavnom nisu niti svjesni koliko smo mi mali pa onda nije zamjeriti onima koji vjeruju da smo sami i Bog je nas stvorio i naš planet u samo tjedan dana i tako dalje. Mislim da sam negdje pročitao da čak 40% amera odbacuje teoriju evolucije. Bogati! Zbilja pametan narod.

Jesmo li sami? Vjerujem da nismo. Može biti da su svi ti tragovi u žitu (ili drugim usjevima) samo poruke "malih zelenih" a mene bi zanimalo da li je netko uspio dešifrirati koji znak, otkriti što on zapravo predstavlja i sl.

Naravno da su tu ljudi umiješali prste... I ja bih da sam na vlasti. Odlično može poslužiti kao skretanje pozornosti na nešto drugo. Npr. događa se neko sranje i sad ne želimo da javnost prati i bude upućena u tako nešto pa ćemo im servirati koju zanimljivu vijest o novim krugovima u žitu i sl. Svašta je moguće. To da krugovi nastaju po noći u vremenskom razdoblju od nekoliko sekundi, nekoliko sati - to je sve rekla kazala. Ostaje na nama da li ćemo vjerovati vijestima no ipak bih ja to uzeo malo s rezervom. Gledao sam neke dokumentarce na tu temu pa su ljudi rekli kako imaju kamere (ne znam više na koju foru su to snimali) s kojima mogu snimati ono i po noći i po danu - ali nigdje vidjeti neku snimku koja vjerno pokazuje nastajanje umjetničkog djela u žitu od strane "malih zelenih".
Dovoljno da se pojavi neki snimak na bilo kojem dijelu kugle zemaljske, odmah bi se pročulo kao što je bila primjerice vijest o severini i njenom uratkuNamigiva. Ali od toga ništ, mislim s jedne strane me čudi kako nema čvrstih dokaza a s druge sam uvjeren kako izvanzemaljski život postoji.  Tko zna možda se sve to zataškava jer postajanjem izvanzemaljskog oblika života neke religije bi pale u vodu a to nije u planu onima koji nam kroje sudbinu.

(malo sam odužioSramim se)

Jel imaš neki link gdje se može pronaći još takvih slika?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Stimulans kaže...

Jel imaš neki link gdje se može pronaći još takvih slika?
Nemoj se zamarati time. Što prije shvatiš da su ove teorije zavjera, izvanzemaljski posjeta i sl. gluposti, to bolje ;)
The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
itf4n kaže...
Stimulans kaže...

Jel imaš neki link gdje se može pronaći još takvih slika?
Nemoj se zamarati time. Što prije shvatiš da su ove teorije zavjera, izvanzemaljski posjeta i sl. gluposti, to bolje ;)
 Na sliku sam mislio čisto sa znanstvenog stajališta. Pregenijalna je. Sjećam se da smo imali (davno) u udžbeniku iz geografije tako nešto, ali mislim da su bili uključeni samo planeti sunčevog sustava.

A što se tiče teorija zavjera - zar ne bi trebali svaku "informaciju" propitivati i ne uzimati ju zdravo za gotovo? Što zar trebamo apsolutno vjerovati medijima a znamo da oni na vlasti imaju utjecaja na dotične... Nisu to gluposti ako te stvari utječu na moj život
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 0:37 (Stimulans).
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Sry, krivo sam shvatio.

 

Da, svaku informaciju moramo provjeriti. Mediji su ti koji vole napuhati gluposti - ne sjećam se kad sam zadnji put vidio znanstveni pogled na "paranormalne" teme. Mediji su dakle zadnji kojima treba vjerovati.

Ako te zanima znanstveno stajalište (jedne od najpoznatijih osoba koja se bavila astrofizikom i, posebno, traženjem izvanzemaljske inteligencije) - Carla Sagana - pročitaj njegovu knjigu Svijet progonjen demonima. Knjiga daje informacije koje nećeš pronaći u medijima: znanstveni pogled na sve ovo. No, znanost nije (primitivno) senzacionalna, pa joj mediji ne poklanjanju (ikakvu) pažnju. U medijima se javlja pseudoznanost - koja ustvari nema nikakve veze sa znanošću premda se u medijima kategorizira kao znanost. To su nabacane pretpostavke bez ikakve provjere ili znanstvene rasprave (ili još gore, dokaza), koje imaju samo jednu zadaću - skupiti što više čitatelja.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Nemam, jedino to sam vidio u slicnoj temi (Lubanja vanzemaljca na Marsu), ali je toliko impresivna da sam morao tu pokazati.

 

itf4n, konacno da mi se svidi i jedan tvoj post Osmijeh

Problem je samo sto nama sve i dolazi od medija...

15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
DaffyDuck kaže...
Dinjo kaže...
El Maniachi kaže...

ma kakvi svemirci vi nemate pametnijeg posla nego pricate o tome imali svemiraca,,,,omg..!

 Ima svemirca.Zašto bi jedino na ovom planetu postojao život dokaži da na nekom drugom planetu u cijelom svemiru nema nikakvih živih bića
 a ti dokaži suprotno.
Što suprotno?
http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

 

Nisam pregledao sve postove, ali dodajem društvu ono što znam - pogledajte, pročitajte knjigu Carla Sagana "Svijet progonjen demonima" (posljednje njegovo djelo pred smrt), gdje jasno opisuje dvojicu kreativnih Britanaca koji su pokrenuli "krugove u žitu" (a knjiga je inače nadahnjujuća za zdrav skepticizam).

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...

Izvanzemaljac mi je bas nekako sirov naziv... Mora biti i drugih, jednako jednostavnih, a opet dovoljno dobrih izraza... Samo mi ne pada na pamet nijedan.

 

Bilo je vec par puta na forumu, ali evo jos jednom, od ovog se osjetis manji od kapljice vode u oceanu

 

parizer kaže...
I kako onda ne bi bilo bahato misliti da je svemir nastao samo zbog nas...
 prvo misliš kako smo ogromni, pa vidiš venera nam ista po veličini. gledaš sa suncem, mi smo mikro. pogledaš onda sirius i samo napraviš ovakvu facu:Iznenađen. tako zvijezde idu dalje i taj sirius se više ne vidi. ma zakon je slika.
a tek kad se zamisli cijeli svemir...IznenađenIznenađenIznenađen
OS: Windows XP SP3 Professional
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice