Misteriozni znakovi u žitu

poruka: 162
|
čitano: 44.482
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Eto prevedeno bar donekle(to je dokaz da nisam opet bas toliko nepismen ko sto vi govorite).

http://www.youtube.com/user/UKURR
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 19:59 (Dinjo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...

Eto prevedeno bar donekle(to je dokaz da nisam opet bas toliko nepismen ko sto vi govorite).

 To si bez ičije pomoći preveo (npr. bez pomoći Google Translatora)? Ako je tako, onda ti baš i ne idu padeži... Osmijeh
92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
i_rambo_plache kaže...
Dinjo kaže...

Eto prevedeno bar donekle(to je dokaz da nisam opet bas toliko nepismen ko sto vi govorite).

 To si bez ičije pomoći preveo (npr. bez pomoći Google Translatora)? Ako je tako, onda ti baš i ne idu padeži... Osmijeh
 A skužia si J*****iIznenađen.
http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

pa zašt se otvaraju nove teme kad već postoje slične teme kojima se govori o misterijama, kontroverzama itd

 

Nibiru - Planet X

Lubanja vanzemaljca na Marsu?

 

prije je bila i Vanzemaljci da li postoje? ali je došlo do svakakvih svađa i prepiranja pa je došlo do lock-a

 

bojim se da je to sudbina i ovih tema ŠutimNeodlučanOsmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...
i_rambo_plache kaže...
Dinjo kaže...

Eto prevedeno bar donekle(to je dokaz da nisam opet bas toliko nepismen ko sto vi govorite).

 To si bez ičije pomoći preveo (npr. bez pomoći Google Translatora)? Ako je tako, onda ti baš i ne idu padeži... Osmijeh
 A skužia si J*****iIznenađen.
 Tako loše može jedino Google Translator prevesti (i ostali internet prevoditelji)...
92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
jurluk kaže...

pa zašt se otvaraju nove teme kad već postoje slične teme kojima se govori o misterijama, kontroverzama itd

 

Nibiru - Planet X

Lubanja vanzemaljca na Marsu?

 

prije je bila i Vanzemaljci da li postoje? ali je došlo do svakakvih svađa i prepiranja pa je došlo do lock-a

 

bojim se da je to sudbina i ovih tema ŠutimNeodlučanOsmijeh

 Zato sto ova tema nema nikakve veze niti sa Planetom X niti sa nekakvom lubanjom na Marsu...
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...
jurluk kaže...

pa zašt se otvaraju nove teme kad već postoje slične teme kojima se govori o misterijama, kontroverzama itd

 

Nibiru - Planet X

Lubanja vanzemaljca na Marsu?

 

prije je bila i Vanzemaljci da li postoje? ali je došlo do svakakvih svađa i prepiranja pa je došlo do lock-a

 

bojim se da je to sudbina i ovih tema ŠutimNeodlučanOsmijeh

 Zato sto ova tema nema nikakve veze niti sa Planetom X niti sa nekakvom lubanjom na Marsu...
 znam da se ne govori o tome, ali govori se o postojanju vanzemaljaca i o raznim drugim misterijima i zavjerama. i u svim tim temama se stalno ponavljaju iste stvari.
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

I u čemu je onda problem? Nibiru X planet je jedno, lubanja na marsu drugo a misteriozni znakovi treće i sve to nema nikakve veze sa vezom. Ima jedino ak se ide u off-topic i zavlači u neke druge sfere.

 

Edit:

 A izgleda da to neki samo jedino i rade na ovom forumu iz razloga:

 

1. prave se pametni

2. ne sviđa im se tema

3. svojim porukama idu u off-topic

4. žele da se tema zaključa

 

Belji seBelji seBelji se

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 8:31 (stalker).
15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

istina je da ljudi mog utako savijati stabljike i radit neke krugove

ali ovako kompleksne znakove i labirinte NE RADE i nemogu napravit u roku 2-4 sata PO MRAKU ...

sami su priznali da te kompleksne je nemoguće za izvest jer smisao dobivaju tek gledani s velike visine...znači da bi ljudi takav napravili moraju: imat 2 lika u helikopteru koji nadlijeću ih i daju im naredbe preko mobitela il ček već kud i kako da hodaju i savijaju stabljike, i to bi trajalo i trajalo.

Znači ovi gore su slikar a ovaj dolje je kist...i za takvo remek djelo treba puno više od jedne noći, daske i konopa

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Ljudi u sjeni ne žele da spoznamo svijetlo - istinu. Žele da gledamo televiziju, da čitamo njihove novine punih smeća informacija, da idemo na posao od jutra do sutra - da smo zaokupljeni nečim beskorisnim, da ne postavljamo pametna pitanja i da smo njihove poslušne ovce. Meeeee-eeeee-eeeee, meeeee-eeee-eeeee.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

de ljudi ne zamarajte se glupostima... da vi imate pametnog posla ne bi se bavili ovakvim glupostima.

pa sta da i ima vanzića...mi smo ih zamislili nedruželjubive, neprijateljski nastrojene, ali...to je nasa fikcija stvari....

mozda su bolje osobe(ili sta vec) od nas, mozda kod njih nema pljački banaka... i sta ti ja znam....

ak ce nas potamaniti, jbg odosmo i ja , i vi...dakle necete biti sami..

zivjeli...

 

edit:

uostalom, televizija i mediji nas drze u strahu, tada je lakse gospodariti ljudima....ko i svinjska gripa, ptičja gripa...i ostala sranja..ljudi, zivite neoptereceno.kad ce bit kraj , bit ce, and there is nothing you can do...

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 8:51 (angel of fire).
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Pravi krugovi u žitu nastaju u nekoliko sekundi...

 

Kako znate? Jako mi je smješno kada netko napiše nešto poput ovoga.

16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Meni je s druge strane, jako smijesno da netko osporava cinjenice. Nisam to ja izmislio, rekoh vec, ima vise dokumentaraca i emisija na temu, i (zacudo) ne smatram se pametnijim od onog sto sam tamo cuo, to je cisti citat.

 

Druga je stvar hoces li ti vjerovat onome sto cujes na tvu, procitas u novinama, pa cak i onome sto naucis u skoli itd.

 

Ali ako ces tako razmisljat onda si definitivno pukao jer ni najbanalniju sitnicu ne mozes uzeti s dozom realnosti, evo ti ekstremni primjer, tko kaze da su ti rekli istinu kako je Zemlja okrugla? Ako si oplovio svijet i sam to dokazao svaka cast.

15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Onda pokušaj ti meni vjerovati da npr. ceste rade vanzemaljci. Naravno, ti ćeš meni reći kako postoji mnogo dokaza da ceste rade graditelji. Dokumentaraca, intervjua.

 

A sad zamisli da ja kažem da 'prave' ceste, odnosno ceste koje rade vanzemaljci nastaju u roku od nekoliko sekundi. STOP.

15 godina
protjeran
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Random. kaže...

Onda pokušaj ti meni vjerovati da npr. ceste rade vanzemaljci. Naravno, ti ćeš meni reći kako postoji mnogo dokaza da ceste rade graditelji. Dokumentaraca, intervjua.

 

A sad zamisli da ja kažem da 'prave' ceste, odnosno ceste koje rade vanzemaljci nastaju u roku od nekoliko sekundi. STOP.

 Svi smo mi vidjeli ljude dok su gradili ceste i znamo da to rade ljudi a ovo drugo nismo pa neznamo tko radi.
http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...

Meni je s druge strane, jako smijesno da netko osporava cinjenice. Nisam to ja izmislio, rekoh vec, ima vise dokumentaraca i emisija na temu, i (zacudo) ne smatram se pametnijim od onog sto sam tamo cuo, to je cisti citat.

 

Druga je stvar hoces li ti vjerovat onome sto cujes na tvu, procitas u novinama, pa cak i onome sto naucis u skoli itd.

 

Ali ako ces tako razmisljat onda si definitivno pukao jer ni najbanalniju sitnicu ne mozes uzeti s dozom realnosti, evo ti ekstremni primjer, tko kaze da su ti rekli istinu kako je Zemlja okrugla? Ako si oplovio svijet i sam to dokazao svaka cast.

 Grci su znali da je Zemlja okrugla bez da su oplovili svijet jer kad su vidjeli da se brodovi vraćaju, prvo su vidjeli vrh, a zatim ostatak broda. Filozofi jedni :D

@jurluk: tema "Vanzemaljci da li postoje" je upravo zaključana jer smo počeli govoriti o tim krugovima u žitu, razvila se svađa i LOCK. Mbaksa je rekao da možemo otvoriti temu u kojoj ćemo samo o tome raspravljati.
Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2009 10:00 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...

Meni je s druge strane, jako smijesno da netko osporava cinjenice. Nisam to ja izmislio, rekoh vec, ima vise dokumentaraca i emisija na temu, i (zacudo) ne smatram se pametnijim od onog sto sam tamo cuo, to je cisti citat.

 

Druga je stvar hoces li ti vjerovat onome sto cujes na tvu, procitas u novinama, pa cak i onome sto naucis u skoli itd.

 

Ali ako ces tako razmisljat onda si definitivno pukao jer ni najbanalniju sitnicu ne mozes uzeti s dozom realnosti, evo ti ekstremni primjer, tko kaze da su ti rekli istinu kako je Zemlja okrugla? Ako si oplovio svijet i sam to dokazao svaka cast.

 Dokumentarci i emisije na temu su OK, a TV, novine i škola nisu OK!?
Za dokazati da je Zemlja okrugla tražiš da se otplovi svijet, a za dokazati da su vanzemaljci krivi za krugove ti je dosta par dokumentaraca i koja web stranica!?
15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Ako malo bolje pogledate ovu sliku primjetit cete glavu svemirca

http://www.youtube.com/user/UKURR
16 godina
neaktivan
offline
Misteriozni znakovi u žitu

Da, imaš pravo. Taj alien ima masku kao i Batmanov pomoćnik Robin i ima frizuru kao Elvis. Znači, istina je da su Elvisa uzeli alieni....

Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...

Ako malo bolje pogledate ovu sliku primjetit cete glavu svemirca

 Šališ se? Ja tu vidim nekakvu humanoidnu glavu, a ne glavu svemirca. Vidio si svemirca? Znaš kakvu glavu ima? Ovo tu je čisto 'zapadno' viđenje svemiraca/(iz)vanzemaljca, što potvrđuje da je ovo 'ljudskih ruku djelo'.
15 godina
protjeran
offline
Misteriozni znakovi u žitu

nikad se nisi zapitao OD KUD ideja da baš tak izgleda

baš se slučćajno netko sjetio

 

sigurno napredna vrsta ima 8 pari ruku i nogu i 4 glave

 

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
http://www.youtube.com/watch?v=2AbwmJKkjaM
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Dinjo kaže...

Ako malo bolje pogledate ovu sliku primjetit cete glavu svemirca

 hahaha, koja provala... Smijeh
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
djdomi kaže...
Dinjo kaže...

Ako malo bolje pogledate ovu sliku primjetit cete glavu svemirca

 hahaha, koja provala... Smijeh
 hehe ko da se ne kuziSmijeh
Ali sve jedno ipak je zapanjujuce kako to moze netko napraviti po mraku i da ga nitko ne cuje?

METALLICA!!!
15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu
TrustNo1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
stalker kaže...

Nibiru X planet je jedno, lubanja na marsu drugo a misteriozni znakovi treće i sve to nema nikakve veze sa vezom.

Oh, ustvari ima. Naime, sve su to gluposti.


@Miki77 - da, dobro je vjerovati stranici gdje je susjedni članak "Kviz: Koliko znate o vampirima?"
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2009 21:58 (itf4n).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Random. kaže...

Onda pokušaj ti meni vjerovati da npr. ceste rade vanzemaljci. Naravno, ti ćeš meni reći kako postoji mnogo dokaza da ceste rade graditelji. Dokumentaraca, intervjua.

 

A sad zamisli da ja kažem da 'prave' ceste, odnosno ceste koje rade vanzemaljci nastaju u roku od nekoliko sekundi. STOP.

vjeko kaže...
nexus kaže...

Meni je s druge strane, jako smijesno da netko osporava cinjenice. Nisam to ja izmislio, rekoh vec, ima vise dokumentaraca i emisija na temu, i (zacudo) ne smatram se pametnijim od onog sto sam tamo cuo, to je cisti citat.

 

Druga je stvar hoces li ti vjerovat onome sto cujes na tvu, procitas u novinama, pa cak i onome sto naucis u skoli itd.

 

Ali ako ces tako razmisljat onda si definitivno pukao jer ni najbanalniju sitnicu ne mozes uzeti s dozom realnosti, evo ti ekstremni primjer, tko kaze da su ti rekli istinu kako je Zemlja okrugla? Ako si oplovio svijet i sam to dokazao svaka cast.

 Dokumentarci i emisije na temu su OK, a TV, novine i škola nisu OK!?
Za dokazati da je Zemlja okrugla tražiš da se otplovi svijet, a za dokazati da su vanzemaljci krivi za krugove ti je dosta par dokumentaraca i koja web stranica!?
 
Random, sve ok, ne zelim ni ja flame, mozda si u pravu, ali kod cesta ne postoji toliko (uopce) kontroverzi, tamo gdje je sve jasno i cisto nikad se nece povesti ovakva rasprava. Mogucnosti su neogranicene, zasto se fenomen nije poveo u smjeru rade li majmuni krugove u zitu, pa zato jer postoje indicije za nesto drugo, i normalno da ce smjer razvoja situacije biti u najlogicnijem pravcu.

@vjeko
Ufff, svasta, da prvo procitas moj post?
Ne mogu razumijeti kako si uspio izvuci takvo tumacenje? :S
U prvoj recenici govorim o cinjenicama, a u drugoj iskljucivo o kriticnosti prema podacima i sumnji u njihovu vjerodostojnost s obzirom na izvor, ili bez, i to hipotetski... To je bio moj odgovor na post Randoma posto pretpostavljam prema njegovom postu da je mislio kako izmisljam onaj komentar ili bubam bez osnove. Nisam ja nigdje tvrdio da se u skoli ne uci stvarna istina, niti da je Zemlja ravna ploca, ponavljam, to je bilo cisto hipotetski kad nicemu ne bismo vjerovali, pa u tome lezi i odgovor na tvoje pitanje, da su vjerodostojni i skola i tv i svi drugi izvori, iako, normalno da ima tu stupnjevitosti gdje mislim da Internet stoji na zadnjem mjestu, jer svatko moze bez identiteta (stajati iza napisanog svojim imenom i prezimenom jer to nesto znaci u RL) napisati sto god pozeli... Mjesec je napravljen od sira, to ja sad mogu napisati, al to ne moze Mesic objaviti medijima (bez hipotetskih situacija sale, zabune, pijanstva, novih istrazivanja itd.)...

Nadjite mi gdje sam ja to tvrdio da su izvanzemaljci napravili krugove u zitu? Dapace, stalno tvrdim da puka nagadjanja bez cvrste osnove nikud ne vode i da mene zapravo ne zanima jel to rade izvanzemaljci ili seljaci. Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
15 godina
offline
Misteriozni znakovi u žitu

A sto jednostavno ne zatvore te saljivdzije zbog gazenja usjeva pa ce biti onda kraj.  Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
nexus kaže...
 Samo mi je fenomen zanimljiv jer ga nitko ne moze objasniti.
Autori krugova su lijepo objasnili kako su ih radili. Nema tu nikakvog fenomena.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Misteriozni znakovi u žitu
Miki77 kaže...
 glupost.
svi uvijek imaju slike svemirskih brodova koji su u nekom "elipsa obliku". zašto baš nije u obliku kvadra?
sry na OT.
OS: Windows XP SP3 Professional
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice