Izrada manjeg broda za amatere

poruka: 17
|
čitano: 6.847
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Izrada manjeg broda za amatere

E ovako.. Ja i moji prijatelji htjeli bi sagraditi neki manji brod..

 

Evo i plana.. Mi bi na njega (kad ga sagradimo) stavili flaks i udice bla,bla... i pustili bi ga u jedno obližnje jezero. pa bi mi pokušali ako bi što zagrizlo (naravno malo iz zafrkancije) ... al evo jedan problem.

 

Nismo se još dogovorili kako bi ga mogli sagraditi da bude jednostavno, a opet da izdrži od 10 do više kila.. Cool .. pa bi vas molio ako nađete neke makete ili imate ideju za izradu bio bi JAKO zahvalan..

 

 

EDIT: Ne mislim na neki brod od 3x7 m neg neki manji (valjda razumijete)

15 godina
offline
Izrada manjeg broda za amatere

Dobar je taj mobitel i meni.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

AJOJ oprostite tema je pod Mobiteli kak sam mogao pogriješiti.. nemojte obračati pažnju na Mobitele

15 godina
offline
Izrada manjeg broda za amatere

Neg ti stvarno misliš napraviti brod?

Sretno.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

zašto ne neku splav,napraviti brod pa bio i manji ipak je izazov i treba imati bar nekog elementarnog znanja o obradi drveta

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

pa bolje je splav .. imamo mi iskustva s drvetom :p.. imate neke ideje.. potrebne su nam

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere
hardrock kaže...

E ovako.. Ja i moji prijatelji htjeli bi sagraditi neki manji brod..

 

Evo i plana.. Mi bi na njega (kad ga sagradimo) stavili flaks i udice bla,bla... i pustili bi ga u jedno obližnje jezero. pa bi mi pokušali ako bi što zagrizlo (naravno malo iz zafrkancije) ... al evo jedan problem.

 

Nismo se još dogovorili kako bi ga mogli sagraditi da bude jednostavno, a opet da izdrži od 10 do više kila.. Cool .. pa bi vas molio ako nađete neke makete ili imate ideju za izradu bio bi JAKO zahvalan..

 

 

EDIT: Ne mislim na neki brod od 3x7 m neg neki manji (valjda razumijete)

Ne,ne razumijemo,mogo si malo bolje opisat

 

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

evo.. trebao bi biti 1x0.5 metra velik (otprilike) .. mora biti sagrađen od drva i metala.. mora biti izdržljiv da ne potone ak ga uhvati riba od 10 kila manje - više..

 

To je to..

14 godina
neaktivan
offline
Izrada manjeg broda za amatere

Samo reci koji od ova dva iskemijat cemo nesta...........

 

The quieter you become, the more you are able to hear...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere
hardrock kaže...

Evo i plana.. Mi bi na njega (kad ga sagradimo) stavili flaks i udice bla,bla... i pustili bi ga u jedno obližnje jezero. pa bi mi pokušali ako bi što zagrizlo (naravno malo iz zafrkancije) ... al evo jedan problem.

Ako sam ja tebe dobro hvatio, ti bi napravio motorizirani brod koji bi vukao udicu? Postoje dva problema: riba bi se mogla osloboditi dok brod doplovi natrag do obale i riba bi ukoliko je malo veća mogla povući brod. Ako brod vukao s obale, takav brod možeš jako jeftino kupiti. Imaš u svakoj prodavaonici ribičke opreme i prodaje se pod imenom "Plovak".

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

ma neeee... kad bi puhao vjetar on bi nosio splav... a riba bi ga vukla mi bi samo gledali i malo se zafrkavali s tim.......

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere
hardrock kaže...

ma neeee... kad bi puhao vjetar on bi nosio splav... a riba bi ga vukla mi bi samo gledali i malo se zafrkavali s tim.......

Moram priznati da je svrha plovila pomalo suluda.

 

?

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 7:33 (PureEntity).
16 godina
offline
Izrada manjeg broda za amatere

Ili si vise tip za ovako neki brodic s kojim mozes ici po jeftiniju naftu do Libije ili Venezuele, a mozes naravno i ribu vatati.

Mali brodic Mali brodic
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 8:09 (Sint1).
14 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere
Ivan 992 kaže...

Samo reci koji od ova dva iskemijat cemo nesta...........

 

eee ovo lijevo je dobar primjer... nešto tako bi mogli samo puuuuuuuuuno  manjeeee :D... da znamo da je suluda ideja.. baš zato..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere
mani se ćorava posla...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
offline
RE: Izrada manjeg broda za amatere

postoje takve profesionalne stvari, ja sam gledao jednog lika na jednom jezeru tu kod nas, bas fanatik, imao je takav nekaki rc rodić (na daljinski) i na njemu hranu za ribe, i on ga lijepo odveze i on se istovari a s hranom istovari i strunu s udicom, i lik je uhvatio šarana od jedno 6 kila, i samo se sliako s njim, poljubio ga i pustio nazad

14 godina
neaktivan
offline
Izrada manjeg broda za amatere

Veoma jednostavno, treba neki oblik platforme (ne one busotine za naftuSmijeh nego kao sto si rekao 1x1m) i nesto sto ce ju odrzavati na vodi, recimo obicne plasticne boce zacepljene cepom..........

The quieter you become, the more you are able to hear...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice