Illuminati

poruka: 400
|
čitano: 133.487
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Illuminati

Vidim da još nema ni jedna tema o  Illuminati-ima.

Evo što piše na wikipediji o Illuminatima.

Pogledajte ovih par videa s youtub-ea.

Video 1

Pogledajte videe pa napišite vaše mišljenje.

 

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2010 22:58 (vedrann).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
moze bit, i nemora, nemamo dokaza, niti cemo ih ikad dobiti...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
Illuminati

Jos jedna teorija zavjere, iluminati, opus dei etc etc?

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
Ja sam se susreo sa tajnom skupinom na fakultetu bio... mislim da nisu bili svjesni da su uopce skupina. I da su se zvali "illiterati". Hehe
15 godina
offline
RE: Illuminati
tnakir kaže...

Jos jedna teorija zavjere, iluminati, opus dei etc etc?

kolko znam to je povezano s novim svjedskim poretkom inace gledo sam jedan dokumentarac nzn kaj su ovi linkovi neda mi se gledat di rekli da su svi americki predsjednici bili u krvnom srodstvu(nzn do kojeg koljena su se tocno zenili)uglavnom da su to radili(i drugi ljudi koji imaju puno noavaca)kako bi taj novac sacuvali unutar obitelji i "drzali" svijet u svojim rukama(to navodno rade jos od starog egipita)inace kolko mi je poznato oni su udruzenje assasina(ubojice),masona(znanje),templara(novac) i nisu ujedinjeni kao sto svugdje pise u njemackoj u 17st(nzn sad tocno kako pise)nego mnogo ranije.Inace imate u assasins creedu nekih simbola njihovih ako je tko nasao

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati

Jedini neprijatelji zemlje su kapitalisti:zvali se oni iluminati,masoni,G8,EU,Rotschild ili kako već

14 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
neprijatalj je DRM, ostalo su samo prolazne smetnje :)
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
16 godina
neaktivan
offline
Illuminati

Šta mislite da li je Gaga iluminat? U svakom spotu ima hrpu simbola i znakova, a u spotu just dance lik na TV-u obrnuto kaže iluminati. 

Evo i par linkova koji pokazuju:

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
15 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati

Sigurno.

Kad joj onaj pirotehnički grudnjak počne frcat iskre,bogati,sve okolo iluminira...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
Geek kaže...

Šta mislite da li je Gaga iluminat? U svakom spotu ima hrpu simbola i znakova, a u spotu just dance lik na TV-u obrnuto kaže iluminati. 

Evo i par linkova koji pokazuju:

Iskreno, rekao bih da je ovo pretjerivanje...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
neaktivan
offline
Illuminati

pa da, malo se previše istiće. 

Ali tko zna, gaga ima dosta velik utjecaj Izlanuo se

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
15 godina
offline
Illuminati

Nisam znao da su illuminati povezani sa sotonom. Ja sam mislio da su oni neka sekta unutar crkve. Falio sam ceo fudbal :)

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
pogledaj da incijev kod, tamo ima nesto o njima, i procitaj knjiu
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Illuminati

You guys need serious help

 

EDIT: Sa ovim sam htio reći da se zamarate sa stvarima koje su za ljude sa previše vremena,mislim ono s lady gagom...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 15:33 (Frentt).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
Loz kaže...

Jedini neprijatelji zemlje su kapitalisti:zvali se oni iluminati,masoni,G8,EU,Rotschild ili kako već

Jedini neprijatelj zemlje je neznanje i razmišljanje 'ak je na jutjubu stoposto je istina'...

14 godina
protjeran
offline
Illuminati

jel mi moze netko objasniti tko su ti

ja iam sat casio illuminator xDDCool

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 16:02 (danfa123).
14 godina
offline
RE: Illuminati
1337Code_breaker kaže...
pogledaj da incijev kod, tamo ima nesto o njima, i procitaj knjiu

Misliš na 'Anđele i demone' te istoimeni film, u njemu se spominju Iluminati, u Da Vincijevu kodu je tema Opus Dei te zavjera katoličke crkve, priča o templarima, Sionu i Gralu.

U 'Anđelima i demonima' Iluminati sa antimaterijom pokušavaju uništiti Vatikan.

Obje knjige su preporuke, dok ćete u filmovima izgubit dosta detalja i nećete doći do cijele priče.

 

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
SwaggerBeast kaže...

 

U 'Anđelima i demonima' Iluminati sa antimaterijom pokušavaju uništiti Vatikan.

 

 

Smijeh

15 godina
offline
RE: Illuminati

ovo pogledajte ima dosta detalja o svemu,kolko sam skuzio to je zabranjen ili skriven dokumentarac pa ga se nije uopce moglo naci u prodaji

 

http://www.google.hr/search?q=The+Illuminati+%282005%29&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
R4zOR229 kaže...
tnakir kaže...

Jos jedna teorija zavjere, iluminati, opus dei etc etc?

kolko znam to je povezano s novim svjedskim poretkom inace gledo sam jedan dokumentarac nzn kaj su ovi linkovi neda mi se gledat di rekli da su svi americki predsjednici bili u krvnom srodstvu(nzn do kojeg koljena su se tocno zenili)uglavnom da su to radili(i drugi ljudi koji imaju puno noavaca)kako bi taj novac sacuvali unutar obitelji i "drzali" svijet u svojim rukama(to navodno rade jos od starog egipita)inace kolko mi je poznato oni su udruzenje assasina(ubojice),masona(znanje),templara(novac) i nisu ujedinjeni kao sto svugdje pise u njemackoj u 17st(nzn sad tocno kako pise)nego mnogo ranije.Inace imate u assasins creedu nekih simbola njihovih ako je tko nasao

I nakon sto su shvatili da su otkriveni postavili su crnju da maknu sumnje, makar mi je i on neki sumnjiv lik. Svi ljudi koji se stalno smijese su sumnjivi.

16 godina
neaktivan
offline
Illuminati

to je u centru grada

Illuminati u Vž-u??? Illuminati u Vž-u???
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
offline
RE: Illuminati
jura kaže...

to je u centru grada

Nekaj sam čital da ima sjedište u varaždinu i Zagrebu kojega su osnovali Maksimilijan Vrhovac i još neka ekipa.

We are nothing but the stones to pave the way...
13 godina
neaktivan
offline
Illuminati

Ovo je valjda pravi Illuminati all seeing eye, http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Illuminati/dollar_ase.gif
EDIT: Adapter, znas sta je zanimljiva stvar. To sto je Varazdin bio glavni grad Hrvatske do 1776., nakon toga je postao Zagreb, a Illuminati su navodno osnovani 1776. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 18:17 (Vuja12).
15 godina
offline
RE: Illuminati

Imaju svoj znak i na novcanici od jednog dolara

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
neaktivan
offline
Illuminati

Ja bi se volio prikljucit Illuminatima, samo me zanima sta je potrebno za to.

16 godina
offline
RE: Illuminati
jura kaže...

to je u centru grada

Problem kod iluminata, masona, opus deia, i ostalih organizacija za koje su proizasle jedna iz druge (konkretno se za ove 3 vjeruje da su bile (i mozda jos uvijek jesu) blisko povezane svojim clanovima) je taj sto se njihovi simboli, osim njima, pridruzuju i nekim drugim organizacijama. Tako naprimjer, ako uzmemo novcanicu od jedog dolara i na njoj vidimo broj 13 na jako puno mijesta, mogli bi pomislit da se radi o masonima/iluminatima (posto je za obje organizacije broj 13 jako znacajan, kao i broj 33), ali bi isto tako mogli jednostavno zakljucit da taj broj predstavlja broj "plemena" iz kojih je SAD nastao. Isto tako, svevidece oko na mnogim zgradama moze oznacavati masone(iluminate (obje organizacije su simbol preuzele iz egipatske mitologije, kao i piramidu u kojoj se svevidece oko nalazi), ali svevidece oko je u jednom razdoblju bio cest simbol u franjevackim crkvama (i u osjeckoj se nalazi jedan primjer svevideceg oka, odmah iznad ulaza).

Ali ono sto svakako treba razumjeti, je da iluminati/masoni nemaju nikakve veze sa sotonizmom, brojem 666 i slicnim simbolima. Iluminate i masone treba shvatiti vise kao gospodarsku, nego religijsku zajednicu.

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
RE: Illuminati
Vuja12 kaže...

Ja bi se volio prikljucit Illuminatima, samo me zanima sta je potrebno za to.

 

Nebi to samo tako išlo.. Prvo moraju oni tebe pronaći i tek onda možeš zaći.. Po nekim pričama u Illuminatima su neki od najjačih ljudi u državama.. Koliko tu ima istine neznam Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
Vuja12 kaže...

Ja bi se volio prikljucit Illuminatima, samo me zanima sta je potrebno za to.

 

Postani jedan od moćnika u svijetu i možda te pozovu Smijeh

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
13 godina
neaktivan
offline
Illuminati

Ja bi prije reko da moram bit Illuminat, a tek onda mocnik u svijetu xD

14 godina
neaktivan
offline
RE: Illuminati
a ja bi reko da imas sanse kao i ovaj kostur na tvojoj slici da si nađe curu ;)
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice