Generali osiguranje

poruka: 1
|
čitano: 2.573
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Generali osiguranje

Bok ljudi,

 

otvorio sam davne 2016. u tada  AWD osiguranju životno osiguranje. Onda je AS Osiguranje kupio AWD i sada je prije godinu/dvije Generali kupio AS Osiguranje.

Cijelo vrijeme mi stižu uplatnice, svake godine za 3% veće što je ok, redovito ih uplaćujem, samo se mijenja ime osiguranja na koje ih uplaćujem.

 

I sada mi je došao poštom od Generalija neki upitnik zvan "UPITNIK ZA UGOVARATELJA OSIGURANJA-FIZIČKA OSOBA" di me "ljubazno mole" da im to ispunim i dostavim

 (kao po nekom zakonu o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma su dužni to prikupiti od mene),a u njemu me traže podatke koje sam im ionako već dao

kod inicijalnog ugovaranja police i još neke ekstra podatke (Porezni broj, moj netto mjesečni prihod itd.)...

Moj financijski savjetnik (iz AWD-a) mi se ne javlja više, valjda čovjek ne radi više, a iz Generalija mi ne odgovaraju na mailove. 

 

Moje pitanje je, trebam li ja taj upitnik ispuniti ili neka ga samo ignoriram? Mislim, da je hitno, valjda bi me kontaktirali mailom ili zvali na broj telefona (obje točne informacije imaju u inicijalnom ugovoru) 

nego da mi ovako šalju poštom? 

 

Hvala na pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 7:53 (zlaya987).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice