Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.105
|
čitano: 1.254.749
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: @thebatman

 

Kupac: ja

 

Predmet: Huawei P40 pro

 

 

 

Javio se kolegi sa zahtjevom da pošalje više slika ekrana i uređaja, poslao mi iban, ja uplatio on poslao mobitel. Poslao je mobitel prije uplate na povjerenje i nedugo zatim je izvršena uplata prema njemu.

 

Sve je dogovoreno unutar par poruka.

 

Preporuka za trgovanje.

 

5/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: 

shecky 

Predmet:

Picade Arkadni Kabinet

 

Opis trgovanja: javio sam se kolegi, dogovorili se da me pričeka mjesec i kusur dana dok se ne vratim u HR. Žena i ja išli na koncert Prijovićke u Varaždin, tamo se našao s kolegom i predao novce. Neizmjerno hvala na strpljenju. Djeca su sretna s poklonom.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

 

LOL: Crobrother
5 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...

Prodavač: 

shecky 

Predmet:

Picade Arkadni Kabinet

 

Opis trgovanja: javio sam se kolegi, dogovorili se da me pričeka mjesec i kusur dana dok se ne vratim u HR. Žena i ja išli na koncert Prijovićke u Varaždin, tamo se našao s kolegom i predao novce. Neizmjerno hvala na strpljenju. Djeca su sretna s poklonom.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

 

Takoder, kolaga Najbrzi kupac za preporuku, sve ispoštovao kako je bilo dogovoreno 5/5

13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mrsmith

 

Kupac: ja - itomic009

 

Predmet: Dell G2724D monitor

 

Iskustvo: Kolega se javio u temi za monitore kako bi prodao navedeni monitor i ja sam se javio čim sam vidio poruku jer smo već svi skupa naveliko pisali o predmetnom monitoru te je ponudio i odličnu cijenu . Nakon toga smo se vrlo brzo dogovorili, ja mu odmah uplatio novce na račun i dostavio mi je monitor puno brže nego pola dućana kada kupujem . Mogu samo reći isto tako da je monitor bio zapakiran kao iz trgovine i stvarno je sve super odrađeno, kako je i rečeno .

 

Iz mog iskustva mogu samo pohvaliti kolegu jer smo se lako dogovorili i sve je bilo ok :). Moju preporuku za daljnje trgovanje svakako ima. 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 14:22 (itomic009).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: 

psihoroba 

 

Predmet:

Lian Li Midi Tower O11 Dynamic XL ROG

 

 

Opis trgovanja: pretprošle zime sam bio zagrizao za to kučište međutim nisam našao cijenu koja mi je odgovarala, te sam potpuno odustao od potrage i kupnje, kao što sam kolegi  napisao u temi. Nakon tjedan dana od moje objave stavio je primamljivu cijenu te sam kupio. Jučerašnjim danom, nakon godinu dana, sam išao sve isprebacivati te je kučište bilo veoma prašnjavo te fali šarafa. Javio se kolegi za šarafe što fale, provjerio je i rekao da ih ima u kutiji s šarafima, izašao u susret nakon toliko vremena što zaista cijenim 

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 4/5 

 

LOL: Crobrother
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice