Djetinjstvo u '90tim

poruka: 188
|
čitano: 62.907
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Moja oprema iz devedesetih

16 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

NEka i danasnji klinci igraju ono na sto smo mi trosili dane i dane u 90-ima :)

12 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

zakon tema{#}

 

definitivno najljepše razdoblje života.doslovno sam bio vani cijeli dan.od jutra do mraka{#}najviše sam igrao super maria na onim jeftinim konzoloama(o playstationu/pc-u sam mogao samo sanjati),tenkove,dr mario(valjda se tako zvao).od serija sam pratio sunset beach,čaroliju,seinfield,bračne vode,pleme,baywatch,x-files,....obvezno štivo bio je film navečer na prvom(uvijek se sjetim uvodne špice sa glumcima).lego kockice,tamagochi,furbi,monopol,rizik.naj događaj bilo je prvenstvo 1998.

15 godina
protjeran
offline
Djetinjstvo u '90tim

Sjećate se ove serije??

 

 

A complex man drawn off of simplicity.
14 godina
moderator
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
epic kaže...

Sjećate se ove serije??

 

 

sjećam se, al nikako se naziva sjetit -.-''

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
XXX-Man kaže...
epic kaže...

Sjećate se ove serije??

 

 

sjećam se, al nikako se naziva sjetit -.-''

Terrahawks 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
moderator
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
win4crazzy kaže...

Terrahawks 

taj nisam ni znao xD

nego kako su to preveli ovi naši vrsni prevodioci?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
XXX-Man kaže...
win4crazzy kaže...

Terrahawks 

taj nisam ni znao xD

nego kako su to preveli ovi naši vrsni prevodioci?

mozda sokolovi?

ili jastrebovi nisam siguran

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 23:29 (win4crazzy).
14 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Ajme kad se sjetim samo da sam ja od 6 godine bio vani stalno ispred zgrade i igrao se od jutra do gašenja uličnih lampi, to je bia urnebes. Danas rjetko koga vidim vani od djece, pa čak je i mene sram reć da ne izlazim više...

90% ovih slika mi je još u sjećanju i to jako dobrom :D

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
15 godina
protjeran
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
XXX-Man kaže...
win4crazzy kaže...

Terrahawks 

taj nisam ni znao xD

nego kako su to preveli ovi naši vrsni prevodioci?

Jastrebovi zemlje!

A complex man drawn off of simplicity.
14 godina
moderator
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
epic kaže...

Jastrebovi zemlje!

e to je to!

 

to mi je bila najdraža serija :)

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
15 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Sjećam se mutno te serije, ali znam da sam gledao.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Eh,kad se samo sjetim...... to su bila vremena,visilo se u igraoni koja je ujedno bila i videoteka.Ti silni akcijski junaci Schwarzenegger,Stallone,Jean Claude van Damme,Telly Savalas,Bruce Villis itd. Sjecam se serije Na tajnom zadatku isla petkom u 1955 h.doslovno smo trcali kuci da ne bi zakasnili ni minute, dok nije poginuo glavni glumac.To je bas bio crnjak zesci i kad je izisao van Damme-ov film Osveta blizanaca i jedan iz raje izjavio ˝aj jeste gledali osvetu blizanaca glumi zan klod i jos jedan˝Bio je predmet za... ancije narednih mjesec dana.To su bila neka ljepsa i sretnija vremena,danasnji klinci mogu samo da zale sto nisu zivjeli u to vrijeme.Uh uhvati me nostalgija i mekankolija od ove teme{#}.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 0:29 (error_666).
10 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Legendarna vremena. Plačem za njima, za 90ima, i svime tim predivnim.
Tek sad shvaćam kakva su to lijepa vremena bila.

Prirodnija.

Morimur canentes carmina in mechanica os digital cognitionem sui. Appropinquationes. Singularitatis. Veritas.
13 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Eh,vidiš već čisto radi ektremno loše sigurnosti računala ja bih se vratio u ta vremena...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
drahic kaže...

Idemo dalje...

 

Puno stvari koje cete skuzit i bez opisa,za koje danas klinci neznaju.. :)))

Imam identičnu zdjelicu s kravom,evo i njezina slika,sječam se svih tih stvari,životinjsko carstvo sam mlatio ko lud isto tako i kraš expres i one žvake što su kao klikeri.Da se vratit u to vrijeme,tada nisam znao što je PC a kamoli da sam sjedio za njime.Slikano s lumiom 610

 

EDIT
Kad uhvatim vremena poslikat ću neke stvari iz 90tih,imam doma PS1,Sega,Nittendo,lego kocke,čips onaj u metalnoj kutiji što se prije prodavao(tu mi mama čuva brašno),pentium I-II i još puuuuuuuuuuuno stvari,to čuvam kao uspomenu na stare ljepe dane(iako imam 18g trenutno,al nek vide i moja buduća djeca na čemu smo se mi igrali),još imam na ormaru comodorea 64,spectrum i još svakojakih stvari iz 80-90tih.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2013 10:57 (kruskar).
12 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
kruskar kaže...
drahic kaže...

Idemo dalje...

 

Puno stvari koje cete skuzit i bez opisa,za koje danas klinci neznaju.. :)))

Imam identičnu zdjelicu s kravom,evo i njezina slika,sječam se svih tih stvari,životinjsko carstvo sam mlatio ko lud isto tako i kraš expres i one žvake što su kao klikeri.Da se vratit u to vrijeme,tada nisam znao što je PC a kamoli da sam sjedio za njime.Slikano s lumiom 610

 

EDIT
Kad uhvatim vremena poslikat ću neke stvari iz 90tih,imam doma PS1,Sega,Nittendo,lego kocke,čips onaj u metalnoj kutiji što se prije prodavao(tu mi mama čuva brašno),pentium I-II i još puuuuuuuuuuuno stvari,to čuvam kao uspomenu na stare ljepe dane(iako imam 18g trenutno,al nek vide i moja buduća djeca na čemu smo se mi igrali),još imam na ormaru comodorea 64,spectrum i još svakojakih stvari iz 80-90tih.

Haha i ja imam tu zdjelicu negdje, nisam siguran gdje no najeo sam se iz nje :)

WordPress ❤
11 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Uf sjecam se dan danas kad me ujutro na stolu docekao Super Nintendo :D Picio sam po cjele dane super maria i neke auto utrke.Imao sam cak neki dodatak sa kojim mozes igrat igrice od gameboy-a..Kasnije sam kupio Sony playstation i prelazio sa braticem gran turismo 2,syphon filter,RC Revenge...Vidim kolega prica o Lego kockicama..Kockice imam dan danas,to je jedino prezivjelo od igracki..

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2013 13:51 (Xperiax1).
16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Synthronika kaže...

Legendarna vremena. Plačem za njima, za 90ima, i svime tim predivnim.
Tek sad shvaćam kakva su to lijepa vremena bila.

Prirodnija.

I ja kazem!!!!

 

Sjedis u sklonistu, u mraku, granate padaju, zidovi se tresu od detonacija, pokusavas ne razmisljati hoces li doziviti sutra i kako ces doci do vode za polijevanje zahoda poslije velike nuzde itd itd 

 

Prekrasna i ponajprije vrlo vrlo prirodna vremena! Jooooooj da mi je opet pod svijecom trcati do sklonista!!! Ma da ste barem svi imali priliku to doziviti..... 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Sint1 kaže...
Synthronika kaže...

Legendarna vremena. Plačem za njima, za 90ima, i svime tim predivnim.
Tek sad shvaćam kakva su to lijepa vremena bila.

Prirodnija.

I ja kazem!!!!

 

Sjedis u sklonistu, u mraku, granate padaju, zidovi se tresu od detonacija, pokusavas ne razmisljati hoces li doziviti sutra i kako ces doci do vode za polijevanje zahoda poslije velike nuzde itd itd 

 

Prekrasna i ponajprije vrlo vrlo prirodna vremena! Jooooooj da mi je opet pod svijecom trcati do sklonista!!! Ma da ste barem svi imali priliku to doziviti..... 

 


Molim te,

ne gadi drugima njihovo djetinjstvo samo zato jer i ti imao loše.

Šo to znači - netko je silovan, pa bi trebao ljudima govoriti da nikad ne stupe u seksualne odnose?
Netko je pao sa trešnje, pa se samim time djeca ne smiju verati nikad više po stablu?

Ali ti je cilj isključivo gađenje jednog vremenskog perioda - i tjeranje da se osjećamo krivim, onda si nađi nekakvu grupu potpore, a ne davi nas s stvarima koje smo ionako iovako dobrim dijelom i proživjeli, ali se ne žalimo...


... i pričamo samo o pozitivnim stvarima.

Siguran sam da ovdje ima dosta ljudi koji su ne samo proživjeli devedesete predivno, ali su i izgubili rođaka / majku / oca u ratu.

Tako da nisam siguran zašto točno želiš privući pažnju. 

Morimur canentes carmina in mechanica os digital cognitionem sui. Appropinquationes. Singularitatis. Veritas.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2013 17:01 (Synthronika).
13 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Osim toga,postojala je i druga polovica devedesetih.Sjetimo se samo kaj su vatreni napravili 1998.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Lol vaseg djetinjstva, ja sam caure sakupljo po Orugli (brdo) i igro se klipama, zamisljo da je puska, jebiga bijeda bosanska

 

Al priznam da sam imo SEGU 99' ali brat mi nikad nije dao da igram na njoj, to mu danas nikad necu zaboraviti. Uglavnom znam da nikad nije mogo u marija preci one druge baze, dolje u podzemlju kada treba na one pokretne skalice da skoci i da predje na drugu stranu i uvijek su ga ubijale one kornjace i odajuce pecurke. I to nismo imali TV u boji, vec crno-bijeli tv i ono gledas mocne rendzere u 7 ujutru i kad bude dnevnik u 7:30 onda places, pa se kasnije tukli jastucima ko je crni a ko plavi rendzer. Imali smo crtane i u 7 navece pred dnevnik isto i ono uvijek ili su bili strumfovi ili popaj ili tommy jerry ili kako se vec pise i to uvijek ista epizoda to su po mjesec dana znali pustati po jednu te istu epizodu i ja i brat smo to non stop gledali, kad odes kod nekog vidis u boji tv, ne ide ti se kuci. Jednom smo kod komsinice isli sa starom na kafu i imala zena onaj kasetas ili kako se to zvalo, ono prije dvd-a samo na kasete i zena nam pustila Tarzana, ajoj koji to dozivljaj bio.

 

Kakav Cartoon Network i te pm, ja nisam miki mausa vidio do svoje 15. godine. Mi smo se tada igrali napolju, jbg na kos nismo nikad mogli dobaciti, ali smo igrali fudbala uvijek. Isli krasti jabuke i kruske. Neko otkrije novu krusku pa se citava ulica tu okupi, svi trce, nije se tada moglo u prodavnici kupiti, tj. jeste se moglo, ali se nije imalo. Sjecam se u bosni se tada dinar koristio, pa ono odes za dinar zvaku kupis, save srecan, nedaj boze da kupis sladoled, koja je to samo sreca bila.

 

Ja danas nikad dijete ne bi udario na ulici, ali tada bili oni momci, ratna generacija, svasta prezivili, pa ako nesto pogrijesis istuku te, nema veze sto imas 7-8 godina, to meni danas ne bi palo napamet.

 

Tada smo pravili i logor na drvetu, isli po rijeci trazili lopte, vozali se biciklom, pravili i na zemlji neke satore, pa u snjegu bunkere, pa se igrali rata grudvama, bio je to tada zivot, ova djeca danas ne znaju sta je to cjeli dan provesti napolju, najesti se zelenih jabuka pa proljiv imati. I to ja i brat smo bez oca odrasli, samo sa materom, ja i ne znam kako je to imati oca, to mi je najveca skola u zivotu bila.

 

Mogu beskonacno pricati o svom djetinjstvu, ali eto to su neki isjechci :)

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 9:15 (DarkoKwon).
12 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

joj koliko je meni drago što za vrijeme mog/našeg nije bilo fejsa i sličnih gluposti.kad se sjetim koliko sam kinder jaja smazao + one igračkice{#}drago mi je što sam jedan(najljepši) dio djetinjstva proveo na selu i  baš sam max uživao

 

haha kad se sjetim onih ganova sa žutim mecima{#}

14 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Također je i meni drago što sam odrasto na selu. Kad bih mogao u životu nešto ponoviti, odabrao bi ponovno da se vratim u djetinjstvo.

Po cijele dani vani na ulici igrali se rata, nogometa, vozili biciklima, koje imo BMX bio je facaa, a uvečer išli doma gledati Tv. Bilo je to onaj crtić Duku-Duku (beba koja je bježala iz kinderbeta),

pa vatrogasca Sema. Kanije 98 sam dobio i VHS. Tu sreći nije bilo kraja. Morao sam čekati tatu da mi dođe sa puta da mi posudi u videoteki Brce Leea, to smo skupa gledali najmanje 15 puta.

A donosio mi je i prazne kazete iz Italije na koje sam snimao Inspektora Rexa... najbolja mi serija iz djetinjstva, pa Dosje X, koji smo drugi dan prepričavali jedni drugima na ulici, strašne scene.
Nije se imalo, a nije ni bilo na izbor za kupiti slatkiša. Bronhiji, kikiji, koju su danas 0 nasprema onih :) pa kasnije iz njemačke Haribo gumeni bonboni, i bijele milka čokolade. 

Sjećam se da sam sakupljo životinjsko carstvo, pa bih mijenjao sa ostalima, kinder jaja i one figurice, i one žvakaće, najfinije ikada. Bile su pakirane u tubi, ko pasta za zube, a poklopac je bio

u obliku cipele, koja je kasnije služila mlađoj sestri ko gumica za kosu. Tu smo otkrili Podravkin Kviki gric, pa smo skupljali lipe da si kupimo pakovanje i podjelimo. A sladoled, onaj najbolji ikada.. bio je Sheez tako nekako se zvao, u obliku sira, ili one plastične šarene kuglice... Po noći smo biježali iza doma peči pečenjare (kukuruz), krasti susjedima trešnje.. pecati ribe ispod mosta, gdje uopće nema riba, osim žaba.. A one silne igre graničara, pa svađe, ko je koga jače pogodio loptom.
A moj prvi odlazak u školu.. ehh po stvari, torbe, patike, koje su svijetlile kako si hodao se išlo u Mađarsku jer je tu bilo preskupo a i ničeg nije bilo. Sa stojadinom, kojeg je stari svakih 50 km hladio i nadoljevo vodu :D

 

Ehhh ti zlatni dani bezbrige i veselja {#} 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 19:48 (Bernard Huky Hux).
10 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

{#}.

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 15:48 (kivic15).
15 godina
odjavljen
offline
Djetinjstvo u '90tim

Pogledo sam sve slike od pocetka teme i nevjerovatno koja lijepa vremena, sve opusteno i prirodno. Skrivaca, lovice, nogomet i gradnja baze od 8 ujutro do 8 navecer. 

 

 {#}

http://isvijet.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Da to su bila djetinjstva {#}

Biti vani od jutra pa dok se vanjska rasvjeta ne upali.

Naravno uvijek doci iza pa dobit "juhu" zbog kasnjenja. I cijeli dan nam nije bilo dosta a uvijek je bilo zanimljivo.

E daaa... Dobre 90te {#} luk, strijele, pracke, gadanje blatom sa stapova, penjanje po obliznjem drvecu...

Što hladnije to bolje...
13 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Ne znam za tebe Predatore, ali neki su to iskustvo produžili i u 2000-e,pa koju godinu nadalje. Nevinašce

 

Najbolja vremena. Kad se ugasi internet vratit će se i ta vremena. {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
10 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Ne sjećam se devedesetih kristalno jasno (1999. sam godište),no sjećam se tamo ranih 2000ih. To je skoro pa isto jer su devedesete još živjele u našim domovima i srcima {#}

 

Nekih se stvari sjećam a neke stvari imam i dan danas!

 

Stari HRT 3 prije ukidanja Stari HRT 3 prije ukidanja
 HRT 3,i to onaj stari koji je ukinut 2004.

Sjećam se da je,većinom kada bih naletio na taj program,bila košarka. Ovaj današnji HRT 3 nije ni do koljena onakvom kakav je bio prije 10ak godina. Imam još neku kazetu na kojoj je snimljen prijenos neke košarkaške utakmice. Sjećam se još da su,tamo negdje 2002.-2003. na HRT-u 3 bili Gogsi,koji su bili iz devedesetih {#}

Gogsi Gogsi
 Omiljeni crtić,Gogs. Imao sam ih i na CD-u!

Hugo TV IGRA Hugo TV IGRA
Uvijek sam gledao Huga dok je bio na HRT-u,a koliko sam vidio bio je od devedesetih do negdje 2004. godine. Sjećam se da mi je jednog dana mama rekla:"Ja bih te rado sada pustila da igraš taj kviz,ali upravo se neki dan ukinuo".

Kviz "Upitnik" Kviz "Upitnik"
 Mnogi se sjećaju ovog kviza. Zvao se Upitnik,a čak sam i siguran da je bio na HRT-u 2. Najbolje ga se sjećam tamo negdje 2001.-2002. kad je bio,ali je i on bio ukinut. Nije bio toliko zanimljiv tada,nekima je čak bio i smeće,no ja se sjećam da sam ga često puta gledao kada nisam imao što gledati.

 

Pokemoni Pokemoni
 Stari pokemoni. Bili su na Novoj TV negdje od 2001.-2003. ili 2004. godine. Najveća misterija su mi bile Brockove oči! {#}

 

I sjećam se još da su uz crtani bile i igračke. Još uvijek negdje na tavanu imam plišanog Pikachua (i čak sam 100% siguran da mi ga je baka kupila prije 10ak godina,cca. 2002.-2003.),a i njegove male figure poput onih iz kinder jajeta! Bile su i one Pokemon lopte,u kojima su valjda bili ti pokemoni. Vjećno sam ih bacao po dvorištu i čudio se zašto pokemoni ne izlaze van {#}

 

HRT-ova najava programa. Najbolje sam zapamtio te od 2002.-2006.

Nakon što su ukinute često sam čekao da ponovno krenu i izgleda da ih više nikada neće biti {#}

 

 Story super nova,koja je išla 2003 na NOVOJ TV. Sjećam se i onog božićnog CD-a kojeg su izdali i bio je distribuiran kroz neki časopis,ili tjednik.

Najveća zabluda i anegdota bila mi je ona kada sam mislio da onu pjesmu We Will Rock You u originalu pjevaju Saša Tin i Kedžo {#}

 

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2013 2:26 (Shumy).
13 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

i tako ja švrljam po YouTubeu danas onako bezvoljno i naletim sasvim slučajno na isječak "Petice".

 

Koji su to dani bili. Nije bilo mobitela ni Facebooka, ali točno si znao di su svi ponedjeljkom navečer, gleda se Petica {#}

 

jednostavno ako si želio znati rezultate svih liga i pogledati sažetke, to je bila praktički jedina opcija. Pogledaš tu emisiju i odmah ti ostanu u glavi ljestvice liga, rezultati cijelog kola, strijelci. Danas je sve puno streamova, prijenosa. Subotom i nedjeljom prebacuješ se jedne utakmice na drugu i ne znaš ni sam što bi gledao, a i to što pogledaš zaboraviš već sutra.

Nikad neću zaboraviti onaj osjećaj kad bi se vani ostao malo duže igrati, pa shvatiš da si zakasnio na Peticu. Trčiš doma, kasniš 10 minuta na početak i onda onaj trenutak olakšanja kad shvatiš da su prikazali samo francusku ligu {#}

 

Naravno, postoji dosta prednosti i u ovome što imamo danas što se tiče toga, ali svejedno ta vremena se ne zaboravljaju {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice