Djetinjstvo u '90tim

poruka: 188
|
čitano: 62.850
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

Čeparka Čeparka
Prof. dr. sc. torrentologije
15 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Brzi97 kaže...

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

Čepaljka, joj, kad se njih sjetim. {#}

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
protjeran
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Brzi97 kaže...

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

  That's my picture -.-''

Fuck it :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Trollzor kaže...
ja sam rodjen 97 a prvi komp sam 2000 dobio.Moj otac me toliko o kompovima naucio da sam zaljubljem u njih. Hardver,gaming i povijest pc-a su mi najdrazi. Nazalost vecina mojih prijatelja je 'fejsbuk' gamad

Istina.Živa istina.

Ja opet moram priznat da kad me stari naučio na komp da sam prije znao w nego v

Dino
15 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Brzi97 kaže...

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

Ahahaha dual čeparica to stari :) ja imao verziju sa jednom gumom onom medicinskom rasturala je heheheh

So say We All
12 godina
protjeran
offline
Djetinjstvo u '90tim

Inače ovaj Wild Wolf sam ja...Evo još kulturnih oružja :DD http://survival.aforumfree.com/t1802-razne-pucaljke Sorry na OT-u

 

 

 

Fuck it :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 13:00 (Electricman :)).
14 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

S dobro izrađenom praćkom (kvalitetno drvo i buvel od lopte), zajedno

s solidno velikim kamenčićem se komotno može ubiti čovjeka {#}

No matter where you go, there you are.
14 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Sjecateli se bacanja gline s prutom nakon kise (kad se dobro lijepi){#} Ne mogu da nadjem sliku

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 1:59 (Quilombo23).
16 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

ZX :)

16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Quilombo23 kaže...

Sjecateli se bacanja gline s prutom nakon kise (kad se dobro lijepi){#} Ne mogu da nadjem sliku

to misliš kao u onom filmu jenki zulu (mislim da se tako nekako zove)? e to je bilo zabavno {#}{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Brzi97 kaže...

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

 

Legendarna igračka {#}

 

Meni je problem je bio sa gumicama, ja sam koristio one za zimnicu pa su mi redovito pucale nakon par ispaljenih čepova.

 

EDIT:

da li se tko sječa ovoga , arkadne mašine (populano zvani automati za igre) :

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 14:42 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Brzi97 kaže...

Jel se još iko igrao s ovim ? {#}

 

čepovka mi je bila jedna od najomiljenijih oružja kad sam bio manji.iako sam ja 96 godište(15 godina) vjerovali ili ne sam 2007  kupio prvo računalo.a do 2007 godine znači igrao sam se sa praćkama,gradio logore u šumi, igrao se kukale na loptu,gađali se sa šiškama, igrali se rata sa granama koje liče na pištolj ili pušku, imao svaki dan razbijena koljena :) iako sam dijete kad je tehnologija glavni način zabave ja sam imao djetinjstvo kao moj otac i zahvalan sam na svakom danu u djetinjstvu :)

Avenged Sevenfold foREVer!
14 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Nick Praskaton

 

Kombiniram...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
woodgamesfx kaže...

EDIT:

da li se tko sječa ovoga , arkadne mašine (populano zvani automati za igre) :

 

Uuuu...
Koliko sam para na njima ostavio... posebno na ovima... :)

dragon ninja dragon ninja
bubble bobble bubble bobble
double dragon double dragon
No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 17:35 (Father_Dougal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Father_Dougal kaže...

 

Uuuu...
Koliko sam para na njima ostavio... posebno na ovima... :)

 

O da :)

Kod nas se igrao Double Dragon 2, Shadow Dancer, Robocap, Moonwalker, 1942, World Cup 1990, Indiana Jones  Cabal i Operation Wolf :)

 

16 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Jao, Moonwalker! Jednom smo svi u igraoni skupili novce i nakupovali žetone i dali ih dvojici najboljih da dođu do kraja, a mi se okupili oko automata i navijali :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
13 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Zakon tema,iako sam 1.1.2000-te još imao 7 godina.Dosta toga se sjećam,a dosta tih stvari poput žvakaća je izdržalo do donedavno...

 

Sa 6 godina sam prvi puta zaigrao carmageddon,stari se pobunio tek dok smo ja i brat za ručkom pričali kako se dobivaju bodovi za svakog pogođenog pješaka.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Hehe. Sjećam se da sam opako želio PlayStation jer ga je frend imao i molio sam starce da mi ga kupe (nam ga kupe, pošto imam braću).

Uglavnom, obećali su mi kupit PS ako im nešto pomognem (teglit prastaru tešku kadu sa drugog kata zgrade, to je bilo '97 imao sam 9 godina) i donjeli su mi PolyStation (jeftina NES kopija s placa).

Srećom kasnije sam dobio PS1 {#} (koji nakon zamjene lasera i danas radi).

 

Kad se samo sjetim dana i noći provedenih uz Crash Bandicoot, Metal Gear Solid, Final Fantasy VII i VIII, Vagrant Story, Gran Turismo, Tony Hawk's Pro Skaters, itd...

I dan danas mi je to omiljena konzola i tu i tamo odigram koji naslov.

 

Što se tiče televizije vrijeme se kratilo Hugom, Turbo Limač Showom, Modulom 8 te ostalim sadržajima iz "bogate riznice" programa za djecu i mladež.

 

Također imali smo igru tijekom vožnje biciklima. Imali bi staru plastičnu bocu Coca Cole i jedan bi nas ganjao. Kad te pogodi, uzimaš bocu i ganjaš ostale po gradu dok ti nekog ne zdrmaš.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 22:11 (Alkaline).
12 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Moj doprinos temi;)

Album i sličice sa svjetskog prvenstva USA 94 (Romario i Bebeto ftw;) Album i sličice sa svjetskog prvenstva USA 94 (Romario i Bebeto ftw;)
Poni Poni
Klikeri Klikeri
Homemade luk i strijela Homemade luk i strijela
Lopta s kojom se zbilja IGRALO Lopta s kojom se zbilja IGRALO
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 7:38 (Volos).
16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim

ova lopta na zadnjoj slici je predobra..

sjećam se da je apsolutno svaka lopta (koliko god ona koštala), nakon 2 tjedna igranja na asfaltu izgledala upravo kao ta sa tvoje slike :D

a što se tiče albuma "USA 94", to je prvi album koji sam skupljao.. sjećam se da su me fascinirale slike i podaci o američkim stadionima (koji su uglavnom služili za am.football i imali su svemirske kapacitete za posjetitelje..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 8:01 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Father_Dougal kaže...
woodgamesfx kaže...

EDIT:

da li se tko sječa ovoga , arkadne mašine (populano zvani automati za igre) :

 

Uuuu...
Koliko sam para na njima ostavio... posebno na ovima... :)

Hahaha Shinobi {#},e bila je neka arkada sa jednim pilićem,nemogu se siti kako se zove to sam obožavao....

So say We All
13 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Volos kaže...

Moj doprinos temi;)

  Lopta koja izdrži do tog stanja bez da joj balon počne virit van zna izdržati još godinama,to ujedno znači da je kvalitetna lopta...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim

Charlie možda?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Evo kad me netko podsjetio :)

 

When all else fails - crowbar the fucker
12 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

Sjećam se da nikako nisam mogao dobiti sličicu Maradone... tada se pričalo okolo kako se taj "drogira", pa su ga zato izbacili s prvenstva;) Preko sličica se učilo trgovati i raditi trampu, Romario se mijenjao za 50 drugih sličica.

Za to vrijeme se vozio poni, a sanjao se BMX. Dok se nogomet igrao od jutra do sutra, i ljeti na +40 na zvizdanu... samo daj loptu i svi sretni. 

Praćke smo radili od malo debljih električnih kablova (uzimali sa gradilišta;), a šrapnele od malo tanjih kablova (šrapneli - municija za praćke).

Sami smo pravili i koševe za košarku (samo bi obruč kupili), a stolni tenis bi igrali na šper-pločama...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 13:43 (Volos).
16 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

moje su prve bile SP italia 90-e i ewoksi kasnije cro army slichke usa 94 pa euro 96 to su mi bile zadnje a SP1998 smo zamjenili slichke se bacanjem po mandushevcu i cijelodnevno napijanje sa navijachima nase repke ....ah memories  :)) 

kaj se tice gornjeg posta , potpis ! 

16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim
Alkaline kaže...

Hehe. Sjećam se da sam opako želio PlayStation jer ga je frend imao i molio sam starce da mi ga kupe (nam ga kupe, pošto imam braću).

Uglavnom, obećali su mi kupit PS ako im nešto pomognem (teglit prastaru tešku kadu sa drugog kata zgrade, to je bilo '97 imao sam 9 godina) i donjeli su mi PolyStation (jeftina NES kopija s placa).

Srećom kasnije sam dobio PS1 {#} (koji nakon zamjene lasera i danas radi).

 

Kad se samo sjetim dana i noći provedenih uz Crash Bandicoot, Metal Gear Solid, Final Fantasy VII i VIII, Vagrant Story, Gran Turismo, Tony Hawk's Pro Skaters, itd...

I dan danas mi je to omiljena konzola i tu i tamo odigram koji naslov.

 

Što se tiče televizije vrijeme se kratilo Hugom, Turbo Limač Showom, Modulom 8 te ostalim sadržajima iz "bogate riznice" programa za djecu i mladež.

 

Također imali smo igru tijekom vožnje biciklima. Imali bi staru plastičnu bocu Coca Cole i jedan bi nas ganjao. Kad te pogodi, uzimaš bocu i ganjaš ostale po gradu dok ti nekog ne zdrmaš.

 

 

Ma koji PS. Kad smo brat i ja dobili Nintendo to je bio doživljaj. donio ga nam je pokojni ujak negdje '90 ili '91. Super Mario se igrao dan i noć u komadu. Mater je izluđivala sa nama...

15 godina
neaktivan
offline
Djetinjstvo u '90tim

Doma još uvijek imam tonu kazeta Mastora Fantača i Mighty Maxa, doslovno 30ak, 40ak kazeta, s guštom ih pogledam s vremena na vrijeme.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
16 godina
offline
Re: Djetinjstvo u '90tim

Zločesta deca - istočno od jaja

 

- čista klasika..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 11:51 (nixass).
16 godina
offline
Djetinjstvo u '90tim

evergreen ! {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice