Dali su mi hakirali email??

poruka: 5
|
čitano: 9.619
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dali su mi hakirali email acc??

Evo narode danas dobio poruku od jednog časopisa ( konkurentskog Bugu ,tako da neču napisati ime) poruku da se otvorio novi gaiming portal i sad ja to pročitam vidi i otvorim tu stranicu i prikaže mi se ovo i sad me zanima dal su ovi hakirali moj email ili stranicu,,, na emailu jedino je kaj imam vrjedno to su regani privatni trackeri,drugo nike,  {#} neču izgubiti acc pa molim da odgovorite

Pri nami v zagorju je voda tak jaka te da bi ju pili morame ju razrediti z vinom..xD
16 godina
neaktivan
offline
Dali su mi hakirali email??

Nisu, ali je "konkurentski časopis" nadrapao od Albanskih Hakera {#}

ICARUS HAS FOUND YOU!!! RUN WHILE YOU CAN!
14 godina
offline
RE: Dali su mi hakirali email??
D4RKL1NG kaže...

Nisu, ali je "konkurentski časopis" nadrapao od Albanskih Hakera  {#}

  uff ja sam se več prestrašil... več sam počel vaditi  {#} i ravno u Albaniju,,,,

Pri nami v zagorju je voda tak jaka te da bi ju pili morame ju razrediti z vinom..xD
14 godina
neaktivan
offline
Dali su mi hakirali email??

Pazi se opasni su ti albanci

pero_HR
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dali su mi hakirali email acc??
crni pauk kaže...

Evo narode danas dobio poruku od jednog časopisa ( konkurentskog Bugu ,tako da neču napisati ime) poruku da se otvorio novi gaiming portal i sad ja to pročitam vidi i otvorim tu stranicu i prikaže mi se ovo i sad me zanima dal su ovi hakirali moj email ili stranicu,,, na emailu jedino je kaj imam vrjedno to su regani privatni trackeri,drugo nike, {#} neču izgubiti acc pa molim da odgovorite

 Najobičniji spam, a vjerojatno se radi i o phishingu. Najbolje je ne ići na ponuđene stranice jer kad dođeš na stranicu obično se pohrani tvoja IP adresa.

Postoji program PeerBlock i kad ga pokreneš najvjerojatnije nećeš moći na tu stranicu jer taj program blokira konekcije prema stranicama koje su na crnoj listi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice