Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 195.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Stylicious kaže...

Imate 55" i 65" LG C3 na akciji u Elipsu.

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED55C32LA.AEU/

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-OLED65C32LA.AEU/

 

Od danas na sniženu cijenu ide još 10% rabata za Visa Premium kartice. Ja sam za sada tržio LG C3 65" za 1484€ i PS5 (A1 produženje" za 289€. Navalite narode =)

 i nije bas neki popust na tv

11 godina
offline
Black Friday 2023

A ono, najniža je cijena do sada.

Misliš da će biti nešto povoljnije?

14 godina
offline
Black Friday 2023

Gledam Samsung HW-Q930C na "Akciji" i pari dobro, 3-4 ducana imaju "spustenu" cijenu sa 1000 i nesto na cca 659€.. i to izgleda solidno, medutim kad pogledas povijest cijena na nabavi, bila je 550€ prije 3 tjedna negdi..

Jel 659 ok ili da cekan tih dodatnih 100 kad bude ako bude ikad?

14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Zikko kaže...

Gledam Samsung HW-Q930C na "Akciji" i pari dobro, 3-4 ducana imaju "spustenu" cijenu sa 1000 i nesto na cca 659€.. i to izgleda solidno, medutim kad pogledas povijest cijena na nabavi, bila je 550€ prije 3 tjedna negdi..

Jel 659 ok ili da cekan tih dodatnih 100 kad bude ako bude ikad?

 Nekako mislim da je ta cijena od 550 bila samo u cjeniku, ono kad dođeš u trgovinu pa ti kažu "joj, baš su se rasprodali ali imamo ove po 900...", navlakuša. 660 je dobra cijena, ali kako se radi o relativno novom modelu cijena bi mogla još padati ali ne puno niti brzo.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Mislim da sam krivo napisao, umjesto 720€ sam stavio peticu.
Ovo je dobra ponuda na mobisu, ako cemo gledat cijenu novog na webu..
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
mp3david kaže...
Ovo je dobra ponuda na mobisu, ako cemo gledat cijenu novog na webu..

 Xiaomi 12 8/256 sam novog zapakiranog s računom platio €300, za €450 je opet bolji izbor od 13T

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Jesu stigle Xiaomi 14-tice?

Već neko vrijeme gledam Xiaomi 13 Pro, pa ako je stigo novi model + Black Friday, mislim si da bi mogla biti kakva dobra ponuda.

 

Ako netko negdje ugleda 13 Pro, bio bi mu jako zahvalan!

Steam and EA: CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
96roberto kaže...

Pa i nije im baš neka ponuda.. očekivao sam bolje popuste.

Ali možda povećaju do crnog petka

 Ako ps5 za 288 eura nije ok cijena onda neznam kaj je....sta jos trebaju poslat neku picku u paketu za te pare nekuzim

10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...
96roberto kaže...

Pa i nije im baš neka ponuda.. očekivao sam bolje popuste.

Ali možda povećaju do crnog petka

 Ako ps5 za 288 eura nije ok cijena onda neznam kaj je....sta jos trebaju poslat neku picku u paketu za te pare nekuzim

 Možda bi neki i s kurcem bili zadovoljni. Da mi treba, uzeo bih ga odmah. Ono kad ideš dvaput provjerit jel cijena u redu 😁

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...
96roberto kaže...

Pa i nije im baš neka ponuda.. očekivao sam bolje popuste.

Ali možda povećaju do crnog petka

 Ako ps5 za 288 eura nije ok cijena onda neznam kaj je....sta jos trebaju poslat neku picku u paketu za te pare nekuzim

 Cijena je ok, ali to je uz tarifu i potpisivanje ugovora na 24 mjeseca. Kruške i jabuke. Nije ko da si otišao u dućan, iskeširao 288€ i bok.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Hexfire kaže...
GSP kaže...
96roberto kaže...

Pa i nije im baš neka ponuda.. očekivao sam bolje popuste.

Ali možda povećaju do crnog petka

 Ako ps5 za 288 eura nije ok cijena onda neznam kaj je....sta jos trebaju poslat neku picku u paketu za te pare nekuzim

 Cijena je ok, ali to je uz tarifu i potpisivanje ugovora na 24 mjeseca. Kruške i jabuke. Nije ko da si otišao u dućan, iskeširao 288€ i bok.

 Pa svejedno koristim optiku isti mi k

 

Necu sigurno ici na tcom vdsl ili slicno

13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
GSP kaže...

 Pa svejedno koristim optiku isti mi k

 

Necu sigurno ici na tcom vdsl ili slicno

 Pa ok, nitko ne osporava da je ta ponuda dobra za određenog kupca u određenom trenutku, ali ne možeš tvrditi da BF ove godine ima posebno dobre ponude kad je isti k ko i svake.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Black Friday 2023

Zato 290e za PS5 nebi bio dobar ulov? Koristi uslugu operatera koji mu je ponudio po odlicnom popustu PS5. Uslugu svejedno koristi a ovo takoder moze iskesirat i nastavit koristit optiku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Pogledaj si katalog, od petka imaš kovčeg s alatom Parkside kod nas u Lidlu za nekih 55€.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Arto kaže...

Pogledaj si katalog, od petka imaš kovčeg s alatom Parkside kod nas u Lidlu za nekih 55€.

 Nema toga u katalogu.... to naš HR katalog ili DE?

 

edit: našao na zadnjoj stranici

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 9:38 (guls).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2023
guls kaže...

 Nema toga u katalogu.... to naš HR katalog ili DE?

 

edit: našao na zadnjoj stranici

 

taman ti krenuo pisat reply pa skužio da si se snašao :D

15 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Bio ti je C3 ispod 12k kn. Nije baš cijena top.

 

Elipso je prevara svoje vrste. Tipa C2 imaju po cijeni 12k kn, dođe D-Utorak, stave ga taj dan 20k kn i onda na diners sniženje 14k kn. Reko debili pa dan prije ste ga imali za 12k kn. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 10:57 (Gajotres).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Plejka na produljenje A1 interneta je ok,ušteda minimum 140€ ako je gola sa gamepadom,
npr za produljenje homeboxa ja sam dobio 4 mjeseca besplatan račun za tel i internet oko 100€ vrijednosti + lenovo tab m9 3/32 lte vrijedan 100€, isto dobro
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
lange kaže...

 i nije bas neki popust na tv

Gajotres kaže...

Bio ti je C3 ispod 12k kn. Nije baš cijena top.

  1484 eura je cca 11.200 kuna (koje btw ne postoje već skoro godinu dana, ali ok). Gdje ste vi to vidjeli jeftinije, u kojoj trgovini i kada, s obzirom da pratim već neko vrijeme i ovo je najniža cijena koju sam vidio u Hrvatskoj, a i u Njemačkoj?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Imaš na nabavi. Vidis i najnižu cijenu, mislim da je bio HN u pitanu. Imali si i Samsun oled 65 za 10k kn.
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gajotres kaže...
Imaš na nabavi. Vidis i najnižu cijenu, mislim da je bio HN u pitanu

 Vidim da je 1600 eura najniža cijena u zadnjih 6 mjeseci.

Gajotres kaže...
Imali si i Samsun oled 65 za 10k kn.

 Imaš ih i sad. Samsung, Philips, Hisense. Ali mi pričamo o LG C3.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Imaš na nabavi history. C3 je bio ispod 12k kn. Odnosno bio je 11.999. Sad ti je 12500kn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 12:22 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gajotres kaže...
Imaš na nabavi history. C3 je bio ispod 12k kn. Odnosno bio je 11.999.

 Je. To sam i napisao iznad. 1600 eura je 11.999 kuna.

 

Gajotres kaže...
I Sad ti je 12500kn.

 Nije. Sad je 1484 eura ili 11.200 kuna.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Eto i samo potvrđuješ moj inicijalni post.
16 godina
offline
Black Friday 2023

Sad već trolaš.

 

Kolega Lange i ostali koji se slažete s njegovom objavom "da nije baš neki popust", molim vas da mi kažete gdje ima jeftinije od 1484 eura jer planiram kupiti, pa da ne bacam lovu bez veze. Hvala.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
cinco44 kaže...

Sad već trolaš.

 

Kolega Lange i ostali koji se slažete s njegovom objavom "da nije baš neki popust", molim vas da mi kažete gdje ima jeftinije od 1484 eura jer planiram kupiti, pa da ne bacam lovu bez veze. Hvala.

 Ima kod Đasmina u garaži za 800, samo kaže: "nemoj da se registriraš na eldži internete sa seriski broj".
Šalu na stranu nije nitko rekao da ta cijena nije dobra, naprotiv. Jeftinije nema (osim kod Đasmina) samo što popust nije velik (6-7%?).

11 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Gdje si ga kupio po toj cijeni? Ako u oglasu, onda to nije relevantno.
Naravno da na oglasu mos nac jeftinije

Sestra kupuje novi tv i sad gledam joj hisense, i on ima vidaa os sustav.
Ima li itko info dal se moze skinuti ip tv aplikacija? Jel vidaa os ima svoju trgovinu aplikacija ili kako?
S obzirom da nema android.
Jel taj sustav temeljen na androidu ili ne?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 16:30 (mp3david).
11 godina
offline
Black Friday 2023
jozef kaže...
cinco44 kaže...

Sad već trolaš.

 

Kolega Lange i ostali koji se slažete s njegovom objavom "da nije baš neki popust", molim vas da mi kažete gdje ima jeftinije od 1484 eura jer planiram kupiti, pa da ne bacam lovu bez veze. Hvala.

 Ima kod Đasmina u garaži za 800, samo kaže: "nemoj da se registriraš na eldži internete sa seriski broj".
Šalu na stranu nije nitko rekao da ta cijena nije dobra, naprotiv. Jeftinije nema (osim kod Đasmina) samo što popust nije velik (6-7%?).

 

To jedan od onih trenutaka gdje trebamo odlučiti dali sada kupiti i žaliti kasnije kada 24.11. stave za 1300 eura.

Ili sada ne kupimo i onda žalimo što nismo kupili kada sve prodaju i cijena bude samo veća od toga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 16:33 (gogač).
16 godina
offline
Black Friday 2023

dali je 1200 ili 1300 nije neka razlika da ces zaliti, a imas pravi tv barem 5g.

ako vec trazes oled ubodes to i na miru si duze vrijeme

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice