Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?

poruka: 129
|
čitano: 78.790
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?

Ako nema u lidlu baterije obicno bude u kauflandu

6 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
Zaboravio sam napisati, ali naravno da sam tražio i u kauflandu bateriju Parkside. x20v baterije nije bilo niti u lidlu niti u kauflandu više od dva mjeseca mog traganja, nisam bilježio datum kad su nabavili možda je prošlo i tri mjeseca...

A to što rade, što malo ima pa malo nema proizvoda na stanju, to bi trebala biti neka psihologija kao da navuku kupca da non stop dolazi šta li... kakav idiotizam ali očito pali. Dok sam čekao bateriju gledao sam letke od kauflanda non stop, guglao bateriju, tražio na njuškalu, redovito obilazio lokalne Lidl i kaufland 🙄
16 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
ajimerej kaže...
Zaboravio sam napisati, ali naravno da sam tražio i u kauflandu bateriju Parkside. x20v baterije nije bilo niti u lidlu niti u kauflandu više od dva mjeseca mog traganja, nisam bilježio datum kad su nabavili možda je prošlo i tri mjeseca...

A to što rade, što malo ima pa malo nema proizvoda na stanju, to bi trebala biti neka psihologija kao da navuku kupca da non stop dolazi šta li... kakav idiotizam ali očito pali. Dok sam čekao bateriju gledao sam letke od kauflanda non stop, guglao bateriju, tražio na njuškalu, redovito obilazio lokalne Lidl i kaufland 🙄

 Baterije su bile prije cca mjesec dana u ponudi, osobno kupio od 8Ah, zatrazio na blagajni...

Truth in engineering.
15 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
U uputama uredno pise da se baterija moze uzeti u servisu isto... Microtec....
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
A gdje se nalazi taj microteh? Duck, duck go izbacuje neke "microteh sistemi" pos uređaji...
6 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
A gdje se nalazi taj microteh? Duck, duck go izbacuje neke "microteh sistemi" pos uređaji...
15 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
To je to... Sistemi... Ilirska... Sa Zagrebacke avenije se side i za 2 minute si tamo...
Ekipa je ok... Sve se rijesava bez problema... I naravno prolazi i roba kupljena u Njemackoj, ili ostatku Eu....
https://www.microtecsistemi.hr/
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?

molim preporuku nekog multitoola do 40 eura moze iz nasih trgovina a moze i sa amazona.de

vidio sam da u pevecu ima nekakav suki multitool pa ako ga netko ima napisite iskustva

nije ni bitno da ima previse opcija samo da je veci i cvrst da se s njim moze nesto prerezati zavrnuti saraf i slicno

 

 

https://pevex.hr/kombinirana-klijesta-suki-multitool-12u1

 

 

 

hvala

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2024 9:48 (filip1).
6 godina
offline
Re: Alat - opcenito, sto i gdje kupiti ?
@filip1 pogledati Unior alate, nije vrh ali kvalitan alat koji se neće saviti, puknuti.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice