Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

poruka: 14
|
čitano: 1.822
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Sam naslov sve govori..... usput da se sta nauci dok provodimo toliko vremena na racunaru :D ili sto nema nesto kao prva pomoc, vasi savjeti u vezi npr odrzavanja racunara, koji software da koristimo i tako to...ma kontate BTW mogli bi da ubacite i nesto kao kompjuterski rjecnik, skracenice, izrazi, nepoznati pojmovi i to...  Ugodno sa korisnim :D
Misljenje ostalih clanova?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Najbolja ideja koju sam vidio na ovom forumu dosad (makar ja to ne bi koristia puno) !


Face... girls have a face ? Where is that located ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Ne isplati im se nešto takvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Mislim da je to odlična ideja. Bilio bi dobro imati mjesto na kojem bi se moglo učiti o osnovama programiranja, webdizajna, html koda, overklokiranja i sličnog.

potpuno podržavam prijedlog online škole na BOL-u

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?

Nema nesto komentara, sigurno svi otvaraju samo prve topice :D, a i niko iz buga se ne javlja u vezi ove teme, a ja fakat mislim da je extra tema, ono....
Ma dajte bilo kakve komentare da malo razmijenimo misljenja :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2008 19:12 (Alen).
16 godina
neaktivan
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Svakako da bi to bilo jako dobro...

 

Samo neznam sta oni imaju od toga

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?
Pa ako hoce da budu najbolji časopis, ustvari ako jesu sto se tice IT, trebali bi to imati i onda ce zaukruziti jednu cjelinu, a zar nije i samo od sebe zanimljivo :D
16 godina
protjeran
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Slazem se da je dobra idej. Neki od casopisa objavljuju u svakom tisku, ovakve male pomoci za svako podrucje IT industrije,  kad ih sklopite u jendo nakon par godina ustvari dobijete nekakav mali prirucnik. Online Skola bi bila mnogo privlacnija, prvenstveno zbog dostupnosti podataka u svakom trenutku, te search koji bi vas mogao usmjeriti na pravo mjesto. Ja bih prdlozio da se obradjuje jedno podrucje od jednom.


Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola? :D

Također sviđa mi se ideja. Ali gledaj oko toga ima puno posla i oni mogu eventualno navesti kod svega osnove korištenja i sl. Za pocetnike bi to bilo genijalno.

A za nas entuzaiste bi trebalo puno više posla obradivati puno zahtjevnije programe i puno detaljnije.

A  kao  što  je  vec  netko  naveo  sve  je  to  super  ali  gdje  njima  tu  ide  nešto  u  prilog  (korist  bilo  financijsku  ili  materijalnu)


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?
Ne znam, ali niko iz Buga da se javi sto se tice ove teme i jbt nije sve u parama ima nesto i u zlatu :D
16 godina
moderator
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?

U pravilu su takvi online servisi (postoje i kod nas) komercijalni, obično kao nadopuna redovne djelatnosti - tvrtki koje se bave edukacijom.

 

Na našim budućim, novim, stranicama bit će nekih savjetodavnih sadržaja, ali klasične online škole - ne. Barem za sada takvo što nam nije u planu...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?
A postoji li kakva sansa da se na forumu, pretezno mislim na hardware topice nade objasnjenje barem PC komponenata nekog iz Bugove redakcije, za svaki topic posebo npr. Cpu, MB, RAM.... i da bude na lock.. mislim da je to razumno :D (barem za pocetak), a ne da neko krene pisati a nema pojma posto mnogi furaju na taj fazon nesto krenu pa zaseru pa ni vam ni tam :D ili ipak da se drzimo dobre stare wikipedie?
16 godina
moderator
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?

To već doista ima smisla!

 

Mada, meni je čak i simpatičnije kada svoje studiozne postove napišu sami sudinici rasprava na forumu (Luxx, Naxxem, Optik, Wolverine i drugi).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sto na Bugu ne postoji nesto kao online skola?
Pa ja nek se late pametovanja, nek pokažu to svoje "veliko" znanje.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice