Broj posjeta na Bug Online

poruka: 20
|
čitano: 2.640
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Broj poseta na Bug Online

Da li postoji nacin da se sazna koliki je broj dnevnih i mesecnih poseta BOL-u... Bas me zanima kolika vam je posecenost sajta... :)

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Broj poseta na Bug Online

Dobra ideja

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Broj poseta na Bug Online

Odlicna ideja,puno foruma ima statistiku.

Skype: internet.gospodin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Broj poseta na Bug Online

Nisam mislio samo na statistiku foruma... Vise me zanima poseta samom sajtu... Ja tipujem 2000-3000 dnevno :)))

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
e jesi mudro zauzeo sve od 2000 do 3000 :). Ja mislim 5200. Pogotovo ako racuna isti IP vise puta...
Don't be mean to me.
14 godina
offline
Broj poseta na Bug Online

Evo šta kaže McAfee SiteAdvisor o bug.hr/forum:

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Broj poseta na Bug Online

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Broj poseta na Bug Online

aj da ne uzmem bash 1000...

neka bude 2958 :D

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
patch123 kaže...

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

nije ovo facebook da imaš svakakvih jazavca... meni je ovaj forum odličan, a i ekipa je dobra, nemam kaj zamjerit, zapravo imam na jednu malu sitnicu, a to je da postave više emotikona Belji se

Dompa
14 godina
protjeran
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
Dompa kaže...
patch123 kaže...

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

nije ovo facebook da imaš svakakvih jazavca... meni je ovaj forum odličan, a i ekipa je dobra, nemam kaj zamjerit, zapravo imam na jednu malu sitnicu, a to je da postave više emotikonaBelji se

To je to !!Cool

Skype: internet.gospodin
14 godina
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
patch123 kaže...

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

to je zato jer nema žena,onda i muški u njihovom društvu poblesave,nema onih tema zašto me ne voli ,on mene ne zavrijeđuje,ovim postom nisam želio da se kolegice na ovom forumu uvrijedu,i najviše se priča o tehnikalija nema onih glupih tema,politika,ljubavni trokuti,religija,duhovnost,brak je mrak ,ovaj forum je pravi odmor za mozak od ostalog šrota na internetu

14 godina
neaktivan
offline
Broj posjeta na Bug Online

meni je drago što sam došao na forum jer sam na njemu naučio jako puno stvari

 

došao sam na forum pitati nešto ilegalno,dok sam čekao odgovor prčkao sam po forumu

 

svidio mi se i ja sam ostao na njemu

i moram reći da ni trenutka nisam požalio

bio sam jedno vrijeme na travian forumu,tamo je katastrofa xD

 

samo da stave malo više emotikona i bilo bi još bolje

 

 

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Broj posjeta na Bug Online
patch123 kaže...

meni je drago što sam došao na forum jer sam na njemu naučio jako puno stvari

 

došao sam na forum pitati nešto ilegalno,dok sam čekao odgovor prčkao sam po forumu

 

svidio mi se i ja sam ostao na njemu

i moram reći da ni trenutka nisam požalio

bio sam jedno vrijeme na travian forumu,tamo je katastrofa xD

 

samo da stave malo više emotikona i bilo bi još bolje

 

 

di se prodaje dobra marica??Belji se forum je stvarno za chill out ima svakakih tema i tak.A ne ko na indexu povracala sam jesam li trduna ovo ono

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
patch123 kaže...

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

tek si tu 6 tjedana još je pre rano govorit o inteligenciji al kako svi prsti na ruci nisu isti tako ni članovi nisu isti niti isto razmišljaju svakodnevna prepucavanja čiji je predlog bolji jednostavno su neizbježna naravno svako ima pravo da iznese svoje mišljenje ma kakvo ono bilo ali bez uvreda nikad neznaš ko se krije iza nika i koliko taj zna a možda je namjerno popljuva nečiji komentar o grafi procu ili ti več o čemu je tema

 

amože se tu čovik i nasmijat pa i ponešto naučit doznat za stvarčice koje do tad nije poznava recimo kao jedna poznata knjiga ( 1000 zašto 1000 zato )

 

ponekad se i skrene s teme pa to završi kartonima al štočeš to je bugov forum tatini sinovi se šepure skupim igračkama ali njih je malo svega 10% ima tu i radnog naroda

a bome ima i totalnih I.......A ali štočeš i oni su ljudi i zato se skoro svaki dan spajan više puta te moja procjena dnevnih spajanja bi iznosila ne više od 5000 Nevinašce

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Broj poseta na Bug Online
giga kaže...
patch123 kaže...

najaktivniji forum na kojem sam ikad bio

i stvarno se mnogo nauči na ovom forumu

 

također moram i reći da su većina korisnika pametni ljudi,točnije prosječna inteligencija članova na forumu mi se čini puno veća nego negdje drugo

tek si tu 6 tjedana još je pre rano govorit o inteligenciji al kako svi prsti na ruci nisu isti tako ni članovi nisu isti niti isto razmišljaju svakodnevna prepucavanja čiji je predlog bolji jednostavno su neizbježna naravno svako ima pravo da iznese svoje mišljenje ma kakvo ono bilo ali bez uvreda nikad neznaš ko se krije iza nika i koliko taj zna a možda je namjerno popljuva nečiji komentar o grafi procu ili ti več o čemu je tema

 

amože se tu čovik i nasmijat pa i ponešto naučit doznat za stvarčice koje do tad nije poznava recimo kao jedna poznata knjiga ( 1000 zašto 1000 zato )

 

ponekad se i skrene s teme pa to završi kartonima al štočeš to je bugov forum tatini sinovi se šepure skupim igračkama ali njih je malo svega 10% ima tu i radnog naroda

a bome ima i totalnih I.......A ali štočeš i oni su ljudi i zato se skoro svaki dan spajan više puta te moja procjena dnevnih spajanja bi iznosila ne više od 5000 Nevinašce

pa bio sam na mnogim forumima i vidim da ovdje većina korisnika normalno,pristojno odgovara te daju brza i konkretna rješenja

 

na travian forumu svako malo nacionalistička prepucavanja

otvori se tem hrvatska-ukrajina,dođu bosanci i srbi i krenu s*at pa krene nacionalizam

na .ba forumima se otvori tema BIH-Portugal,dođu Hrvati i Srbi i opet nacionalizam

 

sreća pa ovdje toga nema,sve je normalno,sa svakim se može fino popričat

a ima stvarno i zanimljivih tema,poput onih problema(uništavanja) hardwarea

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
16 godina
moderator
offline
Broj posjeta na Bug Online

Doista mi je smiješno kako neki olako izbacuju svoje "procjene" o broju posjeta Bug Onlineu! Onako - iz rukava! Smijeh

 

Dakle, pitanje je koliko posjeta ima bug.hr? Evo vam krajnje precizno, prema Google Analyticsu podatka za jučer (04.03.) kada smo imali ukupno 58.195 posjeta!

Moj PC  
7 0 hvala 10
14 godina
offline
RE: Broj posjeta na Bug Online
Miro kaže...

Doista mi je smiješno kako neki olako izbacuju svoje "procjene" o broju posjeta Bug Onlineu! Onako - iz rukava! Smijeh

 

Dakle, pitanje je koliko posjeta ima bug.hr? Evo vam krajnje precizno, prema Google Analyticsu podatka za jučer (04.03.) kada smo imali ukupno 58.195 posjeta!

Hahaha...wow..

Svaka čast!

 

Bigkix kaže...
e jesi mudro zauzeo sve od 2000 do 3000 :). Ja mislim 5200. Pogotovo ako racuna isti IP vise puta...

  LoL...Smijeh

Ako double postam znači da pišem s moba...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Broj posjeta na Bug Online
Miro kaže...

Doista mi je smiješno kako neki olako izbacuju svoje "procjene" o broju posjeta Bug Onlineu! Onako - iz rukava! Smijeh

 

Dakle, pitanje je koliko posjeta ima bug.hr? Evo vam krajnje precizno, prema Google Analyticsu podatka za jučer (04.03.) kada smo imali ukupno 58.195 posjeta!

Lazes! :P
Salim se... Respect je sada jos vise porastao... Keep going until 100.000   :)

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
16 godina
neaktivan
offline
RE: Broj posjeta na Bug Online
Miro kaže...

Doista mi je smiješno kako neki olako izbacuju svoje "procjene" o broju posjeta Bug Onlineu! Onako - iz rukava! Smijeh

 

Dakle, pitanje je koliko posjeta ima bug.hr? Evo vam krajnje precizno, prema Google Analyticsu podatka za jučer (04.03.) kada smo imali ukupno 58.195 posjeta!

no comentSramim seADAD

IBM ( I Blame Microsoft)
14 godina
odjavljen
offline
Broj posjeta na Bug Online

Pa što ste vi očekivali od ovako krasnog foruma? Smijeh

Sasvim je logična takva posjecenostIzlanuo se

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice