Psp problemi

poruka: 73
|
čitano: 24.875
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Psp

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

TKO PITA TAJ NE SKITA!!!
 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 daj smiri se lik otvorio si 6 tema u 2 dana a ja 4 u 9 mjeseci....zar je to stvarno potrebno...i ne pisi velikim slovima jer se to smatra deranjen i nepristojno je....
AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
leo_819 kaže...
 daj smiri se lik otvorio si 6 tema u 2 dana a ja 4 u 9 mjeseci....zar je to stvarno potrebno...i ne pisi velikim slovima jer se to smatra deranjen i nepristojno je....
 Istina, zato se dobivaju i kartoni.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

evo ja imam pitanje.

ovako u kojem formatu moram stavit neki film da ga mogu gledat na PSP-u(i kako da ga stavim u taj format) i kako da ubacim srt u taj film....

ili mogu staviti u isti folder film i srt i onda će mi PSP prepoznat srt????

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

na psp -u nemogu staviti teme?zašto?

ako netko zna odgovor molim vas neka mi ongovori!

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 18:06 (notebook).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

prvo trebaš rip-ati film tj. trebaš ga prilagoditi rezoluciji psp i ...... i onda ga staviti na psp.a treba ti dvd shrink 3.2 i psp video 9 ver.1.74

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

a ima bolja i gora vrsta theme onu bolju možeš primjeniti samo na 3.90m33-3  a ove slabije možeš staviti na bilo koju verziju.a ta bolja če ti u potputnosti promjenuti psp a ove slabije če ti samo promjenuti ikone. a to ti se stavlja tako da spojiš psp na pc i trebaš imati memory card i onda napraviš novi folder i dadeš mu ime theme i tu staviš themu i kad pokreneš psp odeš settings > theme settings > theme i odabereš je i to ti je toooooooooo

 

15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

uglavnom gdje u Zagrebu imam servis za PSP, uglavnom imam PSP vec 4 godine, krepo mi je prije 2godine i odneso sam ga u jedan sony-ev servis i tako je stajo mjesec dana i na kraju ga nisu znali popravit... uglavnom nesto s napajanjem je krepalo, kad ukljucim punjac jednostavno nista, nece se punit, baterija ispravna, punjac ispravan, psp nereagira.

Intel E8400@3.6GHz , 4 GB (2x2GB A-DATA 800MHz) , GA-P31-DS3L , Gainward HD4850GS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

imaš dva programa dvd shrink 3.2 i psp video 9 ver.1.74 i oni če to napraviti tj. prilagodit ga za psp

16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Kako se stavljaju te bolje teme? Bio sam jednom odavno počeo stavljati temu od applea, ali sam to tako ostavio i tako stoji oko godinu dana malo više.

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2009 11:08 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

prvo trebaš imati verziju 3.90m33-2 ili m33-3 jel ti samo oni to podržavaju a koji ti sad imaš

16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Obični, a gdje da skinem taj drugi i trenutno mi nije PSP pri ruci nego mi je u vikendici pa kad ga donesem ću postavit pitanje da mi pomogneš. Je li može?Osmijeh

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

ok

 

16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

imam jos jedan problem...

hmm nikak da uspijem pokrenut filmiće na youtubeu preko psp-a

probo sam nač odgovore, al nisam skužio kaj treba radit...:D

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

PSP nema verziju flash playera da bi pokrenuo filmice s youtuba. Mislim da ima nekakav fix, nisam ziher.

 

Netko je gore pitao za servis psp.a, najbolje ti ga je odnjest službenom gmc.u.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi

trebaš skinuti youtube video s keepvid ili trebaš skinuti program youtube downloader i kad skineš youtube video onda skini psp video 9 i on če ga prilagoditi za psp

16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

evo nastao je porblem

preko onog programa PSP video 9 sam stavio film u format za PSP

i onda stavim to u mapu /PSP/VIDEO i PSP mi ne prepoznaje film...

jel tko zna možda odgovor zasto se to dešava??

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

EJ PLEASE!!! jako mi je vazno! Iznenađen ja igram igru,i odjednom mi dode znate ono "do you want to quit the game?"....i to bez da sam kliknuo Home Button!! i ja kazem NE i onda mi opet dode. ja opet kazem NE i nakon nekoliko trenutka, OPET !! a kad igram tu istu igru na frendovom PSP-u,to mu ne dode! i tako mi dode na svim igrama!!! PLEASE STVARNO MI JE VAZNO!! hvala unaprijed....

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
dominik kaže...

evo nastao je porblem

preko onog programa PSP video 9 sam stavio film u format za PSP

i onda stavim to u mapu /PSP/VIDEO i PSP mi ne prepoznaje film...

jel tko zna možda odgovor zasto se to dešava??

mozda nevalja program. U Bugu broj 199 imas format factory pa probaj s tim, besplatan je program

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
andry1997 kaže...

EJ PLEASE!!! jako mi je vazno! Iznenađen ja igram igru,i odjednom mi dode znate ono "do you want to quit the game?"....i to bez da sam kliknuo Home Button!! i ja kazem NE i onda mi opet dode. ja opet kazem NE i nakon nekoliko trenutka, OPET !! a kad igram tu istu igru na frendovom PSP-u,to mu ne dode! i tako mi dode na svim igrama!!! PLEASE STVARNO MI JE VAZNO!! hvala unaprijed....

probaj updateati firmware

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Imam jedan problem sa igrom na psp-u,neznam sad jel se ovdje smije pricati o ISO i CSO igrama,ali moram pitati to me vec dugo iritira.Skinuo sam NFS Underground Rival za PSP,igra je dosal u CSO formatu i bila je 227 mb velicine,ovo mi je malo cudno da ima ovoliko mb.Kada je pokrenem sa psp-om sve ide ok,ali zna u nekim dijelovima da se psp zablokira i onda se crash-a,uvjek moram ici sve ispocetka jer nisam igru sejvao.Mrsko mi je uvjek praviti Custom Firmware,jel problem sa igrom sto je u malo mb ili nece da rade CSO igre kako treba,NFS Shift koji sma skinuo dosao je u ISO formatu i radi perfektno.Molim pomoc jer cu poluditi.Mršti se

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
Game_Fan kaže...

Imam jedan problem sa igrom na psp-u,neznam sad jel se ovdje smije pricati o ISO i CSO igrama,ali moram pitati to me vec dugo iritira.Skinuo sam NFS Underground Rival za PSP,igra je dosal u CSO formatu i bila je 227 mb velicine,ovo mi je malo cudno da ima ovoliko mb.Kada je pokrenem sa psp-om sve ide ok,ali zna u nekim dijelovima da se psp zablokira i onda se crash-a,uvjek moram ici sve ispocetka jer nisam igru sejvao.Mrsko mi je uvjek praviti Custom Firmware,jel problem sa igrom sto je u malo mb ili nece da rade CSO igre kako treba,NFS Shift koji sma skinuo dosao je u ISO formatu i radi perfektno.Molim pomoc jer cu poluditi.Mršti se

Rješenje tvog  problema je da prebaciš igru u ISO format,jel je opće poznato da je cso kvalitetan ali i da zna praviti probleme kao tebi(dakle break i crash itd..) UŽIVAJCool

15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Ako mogu znati,s kojim programom da raspakiram CSO file da bih prebacio igru u ISONeodlučan.

 

Edit: Hvala kolega na odgovoru,evo nasao sam konverter,sada igra ima 864 mb iso formatSmijeh.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 19:12 (Game_Fan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

tko zna zašto mi neradi internet na psp-ju napišemi: idem pot: Network Update, New connection, Scan, kako mi piše SSID Danijel WEP 100%, x (enter), naprijed, None, Easy, naprijed, naprijed i press the x button to save settings i x. a onda mi je to spremilo i očem se povezati i mi napiše please wait... , a poslije toga: A connection error has occurred. The attempt to obtain the IP address time out. Šta neka napravim da bi mi radio internet na psp-ju molim pomoč, i fala unaprijet tko zna?Osmijeh 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
Danijel2009 kaže...

tko zna zašto mi neradi internet na psp-ju napišemi: idem pot: Network Update, New connection, Scan, kako mi piše SSID Danijel WEP 100%, x (enter), naprijed, None, Easy, naprijed, naprijed i press the x button to save settings i x. a onda mi je to spremilo i očem se povezati i mi napiše please wait... , a poslije toga: A connection error has occurred. The attempt to obtain the IP address time out. Šta neka napravim da bi mi radio internet na psp-ju molim pomoč, i fala unaprijet tko zna?Osmijeh 

Danijele stvar je u tome da si ti stavio ovo NONE a trebaš staviti WEP i onda upišeš svoj WEP KEY I TO JE TO!

15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Nekada zna srati i antivirus,imao sma isti slucaj,mkada sma NOD32 iskljucio onda je islo.

 

BTW: Vidim da je kolega napisao pod WEP - none iako ga ima,ito isto prepraviNamigiva.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

e fala ti sada mi radiOsmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Imam jedan problem sa PSP-om.Juce sma poskidao sebi neke igre i sada nece da rade,imam custom firmware 5.03m33.Tag Force i Burnout Legends nemogu da rade,ili je do firmwarea ili je do igara.Zadnji put smja sinoc igrao neke igre koje sma imao na kartici prije i one su radile savrsenu.Ujutro sknem ove dvije i nisam nista provjeravao dali radi one prije igre,vec sma samo formatirao memory card jer mi nije bilo mjesta vise.Ubacim ove dvije igre i pokrenem kad mi izbaci gresku,znaci da nemogu na ovim firmwareima,sad neznam sta je,molim help.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi
dominik kaže...

imam jos jedan problem...

hmm nikak da uspijem pokrenut filmiće na youtubeu preko psp-a

probo sam nač odgovore, al nisam skužio kaj treba radit...:D

 Imas u opcijaman PSPa Flash play poveži se na internet i samo,uđi i samo sljedi upute,i kad ga inst.,pokušaj pokrenit koji filmič na YT pa javi jer radi.

duje kapitanović
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 Iman 2pitranja:

1.Kupija san psp prije otp. 2god.,kad se iden povezat na bežični internet,pise mi ovi error:

 A connection error has occurred.

A connection to the access point could,not be estabilished.

Check the security settings for the network and try again.

Normalno internet je otkljucan,na nekima mi uspije npr uspio san se povezat na internet od hotela,al sidnen u kafic ocitan njihov internet,nema šifre i pojavi mi se ovaj error(gore naveden),dok prijatelj sa nokion može upsat.

2.skinio san dvi igre za psp i neznan kako ih stavit na psp i pokrenit,igre su Dirt2 i Shift.

duje kapitanović
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice