T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.826.560
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
veki22 kaže...
lange kaže...

dali se itko sjeca koja marka samsung lcd televizora se dijelila prije jedno 3god? ekran 55mislim

Misliš model? Marku si sam sebi odgovorio..

Samsung LE22C350 je bio u pitanju.

 

Koji ruter daju T-Comovci sad? Imam Thomsona ST 780 pa me zanima da li ovi novi imaju neku prednost nad tim mojim? Konkretno dal imaju bolji WLAN (jači signal).

Ne znam osobno za adb (noviji je, ima dosta opcija ali isto tako mnogi kazu da imaju problema s njim dok opet neki pojedinci kazu da je odlican... tko ce ga znati). Ja ti preporucujem Siemens Gigaset SX 763 jer ima itekako prednosti nad tim Thomsonom.... ima dosta opcija, signal je dobar, otvaranje portova tece ko med i mlijeko za razliku od Thomsona gdje je to zezca zafrkancija (ne mozes trajno otvoriti port, postoji neki nacin da se ipak nekako otvori ali se postavke ne spreme itd). Ugl, ako hoces/mozes/zelis..... uzimaj Siemensa jer je provjeren i sve bi trebalo fukcionirati besprijekorno.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni je grom spržio Thomsona i dobio sam ADB-ov ruter, crni mali, i zadovoljan sam sa njim, čak je WiFi signal bolji nego sa Thomsonom.

 

Edit: ispravljeno...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2013 17:09 (filterini).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
adb je najvece govno od svih routera
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
E pa definitivno je bolji od Thompson zaključanog dreka
robimarko@gmail.com
12 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nije Thompson nego Thomson.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
filterini kaže...

Meni je grom spržio Thomsona i dobio sam ADB-ov ruter, crni mali, i zadovoljan sam sa njim, čak je WiFi signal bolji nego sa Thomsonom.

 

Edit: ispravljeno...

 

 

Mozes li detaljnije?

 

Kako stvari stoje s otvaranjem portova? (koristi PFPortChecker za provjeru)... ako nije problem.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2013 5:55 (lovac82).
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

{#}

 

Ako netko ima D-LINK ruter s ovim oznakama: DIR-100, DI-524, DI-524UP, DI-604S, DI-604UP, DI-604+ TM-G5240

Neka pripazi malo.

 

Otkriven backdoor u D-Link ruterima

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Zasto mi ne daju da zamjenim ruter?

Kazu da samo ako je pokvaren imam pravo trazit novi..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa pokvari ga ;)

 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Znam da nije ovo tema za to ali ne zelim otarat novu temu bezveze. Zanima me ako tcom dolazi vikendom uklanjat kvarove?
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Dolaze...

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
drakula789 kaže...

Zasto mi ne daju da zamjenim ruter?

Kazu da samo ako je pokvaren imam pravo trazit novi..

politika firme zakaj bi nesto mijenjao ako radi?, i ak mijenjas moli Boga da nedobijes adb, jer ako ti i pocne srat nest modem, ukoliko zoves 0800 9000 nemogu ti skoroo nikak pomoc jer je adb govno i nemoguce je uci u njega "iz daleka". A onda ces cekat tehnicare po nekoliko dana, koji su jos smotaniji

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 0:52 (dado16).
16 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Da li uobičajeno da T-com nakon isteka ugovora za MaxTV ne uzima ispravan prijemnik natrag? Meni su ga ostavili, i danas sam dobio novi modem jer sam sa starim imao pucanje veze zadnjih tjedan dana ali je normalno radio jučer. I njega su mi ostavili...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Naravno da ostavljaju kad si ga otplatio kroz racune.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
SimeKZ kaže...

Naravno da ostavljaju kad si ga otplatio kroz racune.

Po novom, router ne kupujes/otplacujes vec ga iznajmljujes.....  to je i razlog zasto ce ti uvijek zamijeniti neispravni router potpuno besplatno bez obzira na to bio vezan ugovorom ili ne, jedini uvjet je da koristis njihove usluge i ofc da je router zbilja neispravan.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 6:49 (lovac82).
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Router nakon raskida usluga kod t-coma moraš vratit ili ce oni smatrati da si otudjio opremu te ćeš morati jos dodatno placati
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nakon raskida vracas jer zapravo ti u tih 1kn promotivne ponude dobivas ruter po toj cijeni ili uslugu.

 

Nakon isteka tebi ostaje sva oprema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Guzomat kaže...
Router nakon raskida usluga kod t-coma moraš vratit ili ce oni smatrati da si otudjio opremu te ćeš morati jos dodatno placati

Tako je kod Iskona, no kod T-coma gdje sam prije bio nije bilo tako, oprema ti je ostajala.

 

Meni su ostala dva simensova TV prijamnika i router Thompson.

 

Možda se nešto promijenilo, ne znam {#}

Ne bih volio svirati dva puta na svadbama_danas majko ženiš svoga sina_
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Vjeruj mi na riječ provjereno znam. Uvijek možeš ih nazvati i provjeriti jeli to istina ;)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo neznam da li znate ali pocela je bozicna akcija za produljenje ugovora.Dobijete Samsung Galaxy tab 3 :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

istina moraš vratiti,meni je u 2 mjesecu istekao ugovor,

odjavio sam max tv i nakon par dana došli su po prijemnik,karticu i daljinski

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 10:53 (valisaurea).
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Guzomat kaže...

Evo neznam da li znate ali pocela je bozicna akcija za produljenje ugovora.Dobijete Samsung Galaxy tab 3 :D

Popust na uređaj Samsung Galaxy Tab 3 7.0 3G možete ostvariti isključivo kao novi pretplatnik MAX2 L, MAX3 M ili MAX3 L paketa uz ugovor na 24 mjeseca. Iznos popusta na uređaj ovisi o tome koji ste MAX paket odabrali, uzimate li Mobile net S mini tarifu te aktivirate li pri narudžbi uslugu e-račun. Promotivna ponuda nije vam dostupna ako već imate ugovor za MAX2 ili MAX3 paket, kao ni ako imate važeći ugovor za MAXadsl ili MAXtv uslugu.

 

 

Mamu im . {#}

14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Malo sam pogledao ponudu i po meni je bezveze.

 

Ako si novi korisnik i uzmeš recimo MAX 3 M na ugovor od 24 mjeseca koji košta mjesečno 305kn tablet košta 900kn, kakva je to pogodnost hebote!? Nikakva.

Početkom godine sam produžio ugovor za Max Adsl brzinu 4/512 na 24 mjeseca i dobio Galaxy Tab 2 za 100kn, e to je pogodnost, a ne ova jad i bijeda.

 

Jedino ako se uzme MAX 3 M paket + Mobile Net S Mini tarifa tablet košta 300kn, ali uz 305kn mjesečno treba plaćat još 25kn za tu tarifu.

 

Postojeći korisnici koji nisu pod ugovorom su nažalost izvisili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Za sve ostale tu je Iskon.
npr.
DUO Funky - 209,99 kn/mj.
Internet
 flat aDSL do 10 Mbps uz garantiranu minimalnu brzinu od 5 Mbps
Telefon
 međunarodni friend broj
 200 min. u nacionalnim fiksnim mrežama  (uspostava pozina 0.08 Kn)
 telefonska linija
 pozivi prema EU za 20 lp/min.


+ tablet Vivax TPC-7151 249 Kn (nije Samsung ali ...)

 

Sa paketima za Iskon TV tablet je još jeftiniji, ali meni ne treba.

Nemam nekih loših iskustva sa T-Com-om, ali pošto je isti vlasnik, mislim da ih neću imati ni sa Iskonom.

 

Mislio sam prvo u T-com (makar više nisam ugovorno vezan) da pitam da li moram vraćati router i da li će se prelaskom automatski maknuti i trajni nalog ili to moram ručno.

 

Da li netko zna kakva bi bila najbolja procedura prelaska?

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sasa2 kaže...

Za sve ostale tu je Iskon.
npr.
DUO Funky - 209,99 kn/mj.
Internet
 flat aDSL do 10 Mbps uz garantiranu minimalnu brzinu od 5 Mbps
Telefon
 međunarodni friend broj
 200 min. u nacionalnim fiksnim mrežama  (uspostava pozina 0.08 Kn)
 telefonska linija
 pozivi prema EU za 20 lp/min.


+ tablet Vivax TPC-7151 249 Kn (nije Samsung ali ...)

 

Sa paketima za Iskon TV tablet je još jeftiniji, ali meni ne treba.

Nemam nekih loših iskustva sa T-Com-om, ali pošto je isti vlasnik, mislim da ih neću imati ni sa Iskonom.

 

Mislio sam prvo u T-com (makar više nisam ugovorno vezan) da pitam da li moram vraćati router i da li će se prelaskom automatski maknuti i trajni nalog ili to moram ručno.

 

Da li netko zna kakva bi bila najbolja procedura prelaska?

Ja bas gledam taj Duo Funky.... sve mi se cini da cu prijeci kod njih. Nesto vrlo bitno nisi istaknuo.... takozvana "naknada za liniju/telefon, pretplata ili pausal" (kako volite, ugl onih fiksnih 60 KN bez PDV-a sto inace svi placaju) je uracunata u tih 209,99 KN/mj (provjerio u vise navrata, pozivom, mailom i chatom). Takoder, 200 min prema SVIM fiksnim mrezama (kod T-coma je samo prema T-com mrezi).

 

Tako da...... Iskon je dosta povoljniji, sada placam T-comu 180 Kn za 4Mbit/FLAT i 60 KN bez odnosno 75 KN s PDV-om za takozvanu "naknadu za telefonsku liniju" (to ako ne zovemo doslovno nikoga). Inace, Imam MaxTV, MaxADSL i pozive/naknadu placam Optimi.

 

Procedura ti je sljedeca (citiram sto su mi poslali):

 

Poštovani,

drago mi je da ste zainteresirani za Iskonove usluge.

Molim Vas da nam pošaljete točnu adresu kako bih provjerila dostupnost usluga na Vašoj lokaciji.

Odabirom naših paketa ne plaćate više dodatno pretplatu telefona prema T-comu.

Odjavu usluga kod T-coma radimo mi u Vaše ime, ali dodatnu uslugu koju imate kod Optime potrebno je da sami odjavite.

 

Ako se odlučite za našu uslugu, možete mi poslati sljedeće podatke kako bih Vam mogla poslati potrebnu dokumentaciju.....

...

...

...

 


Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 15:52 (lovac82).
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nemam 1000 Kn za tablet uz Max 2L na koji planiramo prijeći. Ništa, čekam dalje neke druge ponude.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ee pozz,zasada korsiitm max adsl & telefon.. placam oko 250-300kn..

i sada vidim da je kolega stavio ovu opciju iskon duo funky+tablet...

koliko sma skuzio tu je ukljucena pretplata,net bolji nego koji sada imam(2-4),flat(trosim prosjecno 150-200gb),200 minuta prema svim mrezama?!!

ispravite me ako sma u krivu..

 

eh,sada imam problem istekli su mi ugovori za telefon i brzinu,no ugovor za potrosnju(flat) mi traje do 4 mjeseca..

dali bih ja ikako mogao taj ugovor raskinuti jer nemam kod njih nijedna drugi ugovor...

 

znaci htio bih prijeci na iskon(razlozi gore),dali to mogu kako napraviti???

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
SiO kaže...

ee pozz,zasada korsiitm max adsl & telefon.. placam oko 250-300kn..

i sada vidim da je kolega stavio ovu opciju iskon duo funky+tablet...

koliko sma skuzio tu je ukljucena pretplata,net bolji nego koji sada imam(2-4),flat(trosim prosjecno 150-200gb),200 minuta prema svim mrezama?!!

ispravite me ako sma u krivu..

 

eh,sada imam problem istekli su mi ugovori za telefon i brzinu,no ugovor za potrosnju(flat) mi traje do 4 mjeseca..

dali bih ja ikako mogao taj ugovor raskinuti jer nemam kod njih nijedna drugi ugovor...

 

znaci htio bih prijeci na iskon(razlozi gore),dali to mogu kako napraviti???

 

 

Podmiri sve račune prijevremeno T-Comu ili čekaj da ti izađe ugovor i onda samo zatražiš raskid. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sasa2 kaže...

Za sve ostale tu je Iskon.
npr.
DUO Funky - 209,99 kn/mj.
Internet
 flat aDSL do 10 Mbps uz garantiranu minimalnu brzinu od 5 Mbps
Telefon
 međunarodni friend broj
 200 min. u nacionalnim fiksnim mrežama  (uspostava pozina 0.08 Kn)
 telefonska linija
 pozivi prema EU za 20 lp/min.


+ tablet Vivax TPC-7151 249 Kn (nije Samsung ali ...)

 

Sa paketima za Iskon TV tablet je još jeftiniji, ali meni ne treba.

Nemam nekih loših iskustva sa T-Com-om, ali pošto je isti vlasnik, mislim da ih neću imati ni sa Iskonom.

 

Mislio sam prvo u T-com (makar više nisam ugovorno vezan) da pitam da li moram vraćati router i da li će se prelaskom automatski maknuti i trajni nalog ili to moram ručno.

 

Da li netko zna kakva bi bila najbolja procedura prelaska?

Jel moze netko reci kakav je taj vivax tablet?Kolkoje bolji od samsunga?

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Stvar je da je taj tablet daleko gori od gtaba 3
robimarko@gmail.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice