Mali lan party (Kako zašto? )

poruka: 6
|
čitano: 3.107
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mali lan party (Kako zašto? )

E ovako danas smo ja i moj prijatelj imali plan da organiziramo privatni mali lan party. 
Pa nas zanima kako to funkcionira , dali bi mogli s dva rutera nekako spojiti pa da igramo call of duty 2 i takko neke starije igre (Ako tko zna neke starije dobre igre za lan , slobodno preporuči)

On koristi laptop, i drugi frend bi također koristio laptop ( zbog toga preferiram starije igre zbog lagga i ne tako dobrih komponenta odn. grafičke) , a ja bih koristio stolni komp, isto tako bi i ja hosto sa svog kompa odn on bi bio kao glavni za djeljenje lan-a, dali če 2gb ddr 2 biti dosta za nas tri , i ako netko može to spajanje objasniti malo pošto sam pogledo sve po netu i samo ima objašnjenja za tungle i hamachi a za uživo lan nigdje :) Unaprijed hvala

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mali lan party (Kako zašto? )

http://www.wikihow.com/Host-a-LAN-Party

 

nisam ljubitelj kad neko posta samo link ali notorna glupost je reći da se na netu ne može naći guide za LAN.

 

A ako imaš wireless router onda je u tvom slučaju sasvim dovoljno da se oni spoje s laptomima na tvoj wlan i šljaka

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 16:37 (udarnik60).
14 godina
offline
Re: Mali lan party (Kako zašto? )
udarnik60 kaže...

http://www.wikihow.com/Host-a-LAN-Party

 

nisam ljubitelj kad neko posta samo link ali notorna glupost je reći da se na netu ne može naći guide za LAN.

 

A ako imaš wireless router onda je u tvom slučaju sasvim dovoljno da se oni spoje s laptomima na tvoj wlan i šljaka

Duboko se ispričavam na pitanju, al ko pita taj ne skita, zanima me još koje igre od fps-a i ostaloga se mogu igrati na lanu odn neki top igara a da nisu previše zahtjevne...

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mali lan party (Kako zašto? )
crni pauk kaže...
udarnik60 kaže...

http://www.wikihow.com/Host-a-LAN-Party

 

nisam ljubitelj kad neko posta samo link ali notorna glupost je reći da se na netu ne može naći guide za LAN.

 

A ako imaš wireless router onda je u tvom slučaju sasvim dovoljno da se oni spoje s laptomima na tvoj wlan i šljaka

Duboko se ispričavam na pitanju, al ko pita taj ne skita, zanima me još koje igre od fps-a i ostaloga se mogu igrati na lanu odn neki top igara a da nisu previše zahtjevne...

Zar ima nesto bolje of Counter-Strike 1.6, UT2003, Half-Life CrossFire, Red Alert 2, Yuri's Revenge, Starcraft

Friends will be friends, When you're through with life and all hope is lost, Hold out your hand cos friends will be friends right till the end.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 17:15 (Puls3).
11 godina
neaktivan
offline
Mali lan party (Kako zašto? )

CS 1.6, CoD2, CoD4 (promod je brutala i balansira igru). Ako volite MOBA tu je LoL i DoTA2, naravno ima i stari DoTA.

Race Driver Grid (zbog {#} MP-a) ako ste zagrijani za utrke...

 

UT iz 99', Team Fortress 2, Quake 2...

 

Ako volite shootere, onda definitivno probajte CS 1.6 ili CoD4 promod {#}

kuku lele
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 17:10 (Legiija).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mali lan party (Kako zašto? )

Dečki puno hvala na preporukama zaigrat čemo nešto od toga {#} 

Može lock 

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 17:28 (crni pauk).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice