Igranje igara preko neta

poruka: 8
|
čitano: 3.822
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Igranje igara preko neta

Htio bih igrati neke igre preko neta tipa fps i slicno, ali samo za odabrano drustvo npr:8 igraca koje znam ,bez drugih 'pro' igrača

pa me zanima koji program trebam ili tak nešto koji bi mi to omogučio

znaci nešto kao lan preko neta recimo ak sam se dobro izjasnio

 

pa ako ste voljni pomoć, pomagajte

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igranje igara preko neta

hamachi ! da ne kompliciramo previse, to ti treba i naravno igra po izboru.

 

Meni je drag jos uvjek old school, naci se na ICQ/MSN-u, netko kreira server i podjeli IP s ostalima (tako wormse armagedon igramo npr).

Igara ima puno kao i opcija spajanja, u svakom slucaju sve jednostavno!

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
protjeran
offline
Igranje igara preko neta

skini si hamachi...tam si kreiras  igru  stavis pass i das frendovima...isto ko u lanu

 

il si kupi server i stavi pass na njega i spajaj se prek xfire-a

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igranje igara preko neta

probat cu hamachi

 

pa jel nebi mogo ja sa svog pc kreirat server privatni sa sifrom ili tako nest

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igranje igara preko neta

da...samo kaj ping ce ti bit preevelik i neces moc normalno igrat...

 

s hamachijem hostas svoj serevr s svog kompa

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igranje igara preko neta

interesira me isti problem,samo ja bih se zelio samo ukljuciti na neki server i probati igrati s drugima.kak to napraviti i kaj mi je sve potrebno??!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igranje igara preko neta
Dude kaže...

interesira me isti problem,samo ja bih se zelio samo ukljuciti na neki server i probati igrati s drugima.kak to napraviti i kaj mi je sve potrebno??!

 Ako mislis na hamachi, treba ti netko dat ime i password, ili moras kreirat svoj.
A ako mislis kako se pridruzit na server u nekoj igri samo uđes u Multiplayer pa Join game i izaberes server(lol), trebas imati internet i racunalo s kojim ces moc pokrenit tu igru!
15 godina
neaktivan
offline
Igranje igara preko neta

to me zanima za multiplayer,kad pokrenem multiplayer za cod 5 kaze mi da moram napraviti online profile,i kad ga hocu napravti pita me prvo za za profile name upisem ga i  stisnem create i onda mi opet pise da moram napraviti online profil,opet upisem ime i create i opet mi isto pise,i tak mi se stalno ponavlja.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice