Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

poruka: 192
|
čitano: 23.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
15 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Jbt a za tebe kažu da si snalažljiv :-D

pa sleeving kitovi su ti tkanina, a boja za tkaninu u dućanu košta 3kune{#}

 

daj se malo uozbilji, bar si ti čovjek za modding, i bojanje :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Koju ledicu mi preporučujete? 

 

Možda da je osjetljiva na muziku. Mislim stavit zeleni Sleevinkit, tako da bude neka koja šanje na to i plavi ventilator.

 

Što kažete na ovu drugu sliku?

http://www.xoxidescripts.com.php5-3.dfw1-2.websitetestlink.com/httpdocs/viewimages.php?sku=17300&id=1423

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 22:22 (nick54312).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
rooswelt1991 kaže...

Jbt a za tebe kažu da si snalažljiv :-D

pa sleeving kitovi su ti tkanina, a boja za tkaninu u dućanu košta 3kune{#}

 

daj se malo uozbilji, bar si ti čovjek za modding, i bojanje :-D

haha hvala :D

ma znam i to mi je bila jedna varijanta nać takvu neku tkaninu, i stavit oko kablova i sa vezicama iste boje to pričvrstit, ali mi se neda s tim zafrkavat, i želim da perfektno izgleda {#}

a kolko treba da to dođe od kud ti to naručuješ, dam ti plave neonke dvije koje reagiraju na zvuk ak mi to središ :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
15 godina
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
timmyzg kaže...
rooswelt1991 kaže...

Jbt a za tebe kažu da si snalažljiv :-D

pa sleeving kitovi su ti tkanina, a boja za tkaninu u dućanu košta 3kune{#}

 

daj se malo uozbilji, bar si ti čovjek za modding, i bojanje :-D

haha hvala :D

ma znam i to mi je bila jedna varijanta nać takvu neku tkaninu, i stavit oko kablova i sa vezicama iste boje to pričvrstit, ali mi se neda s tim zafrkavat, i želim da perfektno izgleda {#}

a kolko treba da to dođe od kud ti to naručuješ, dam ti plave neonke dvije koje reagiraju na zvuk ak mi to središ :)

Ček jel imaš sad te neonke ili ih planiraš naručiti?

I da, crvene bi mi više odgovarale :-D

neam pojma, neki mi je frajer rekao to naručiti, preko foruma, javi se, rekao da je naručio poslao potvrdu i to je to, kad dođe naći ćemo se da mi to preda i ja dam njemu pare i neš na kavu.

I ono najgore, neam pojma o kome se radi, mislim, imao sam ga u privatnim porukama, ali od tad sam primio mali milion poruka, pa sam ga zagubio, valjd aće mi se čovjek javiti kad dođe :-D

 

 

edit, evo nekom srećom sam ga našao :-D

ako te zanima o kome se radi, pp :-d

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 22:31 (rooswelt1991).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
rooswelt1991 kaže...
timmyzg kaže...
rooswelt1991 kaže...

Jbt a za tebe kažu da si snalažljiv :-D

pa sleeving kitovi su ti tkanina, a boja za tkaninu u dućanu košta 3kune{#}

 

daj se malo uozbilji, bar si ti čovjek za modding, i bojanje :-D

haha hvala :D

ma znam i to mi je bila jedna varijanta nać takvu neku tkaninu, i stavit oko kablova i sa vezicama iste boje to pričvrstit, ali mi se neda s tim zafrkavat, i želim da perfektno izgleda {#}

a kolko treba da to dođe od kud ti to naručuješ, dam ti plave neonke dvije koje reagiraju na zvuk ak mi to središ :)

Ček jel imaš sad te neonke ili ih planiraš naručiti?

I da, crvene bi mi više odgovarale :-D

neam pojma, neki mi je frajer rekao to naručiti, preko foruma, javi se, rekao da je naručio poslao potvrdu i to je to, kad dođe naći ćemo se da mi to preda i ja dam njemu pare i neš na kavu.

I ono najgore, neam pojma o kome se radi, mislim, imao sam ga u privatnim porukama, ali od tad sam primio mali milion poruka, pa sam ga zagubio, valjd aće mi se čovjek javiti kad dođe :-D

 

 

edit, evo nekom srećom sam ga našao :-D

ako te zanima o kome se radi, pp :-d

imam imam, dvije neonke doma svijetle plavo i možeš namjestit, da budu izgašene, reagiraju na zvuk (i jačinu možeš namjestit) i da budu cijelo vrijeme upaljene :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
15 godina
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
timmyzg kaže...
rooswelt1991 kaže...
timmyzg kaže...
rooswelt1991 kaže...

Jbt a za tebe kažu da si snalažljiv :-D

pa sleeving kitovi su ti tkanina, a boja za tkaninu u dućanu košta 3kune{#}

 

daj se malo uozbilji, bar si ti čovjek za modding, i bojanje :-D

haha hvala :D

ma znam i to mi je bila jedna varijanta nać takvu neku tkaninu, i stavit oko kablova i sa vezicama iste boje to pričvrstit, ali mi se neda s tim zafrkavat, i želim da perfektno izgleda {#}

a kolko treba da to dođe od kud ti to naručuješ, dam ti plave neonke dvije koje reagiraju na zvuk ak mi to središ :)

Ček jel imaš sad te neonke ili ih planiraš naručiti?

I da, crvene bi mi više odgovarale :-D

neam pojma, neki mi je frajer rekao to naručiti, preko foruma, javi se, rekao da je naručio poslao potvrdu i to je to, kad dođe naći ćemo se da mi to preda i ja dam njemu pare i neš na kavu.

I ono najgore, neam pojma o kome se radi, mislim, imao sam ga u privatnim porukama, ali od tad sam primio mali milion poruka, pa sam ga zagubio, valjd aće mi se čovjek javiti kad dođe :-D

 

 

edit, evo nekom srećom sam ga našao :-D

ako te zanima o kome se radi, pp :-d

imam imam, dvije neonke doma svijetle plavo i možeš namjestit, da budu izgašene, reagiraju na zvuk (i jačinu možeš namjestit) i da budu cijelo vrijeme upaljene :)

Daj mi reci cijenu u pp i kad da dođem po njih :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

evo ekipa došla mi je maloprije poruka od xoxide poruka da je stigo white sleeving kit :D

tako da to 100% uzimam :)

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Evo još jedna zanimljiva stvar, ali opasna :-D

 

http://www.xoxide.com/3rdspace-gamingvest-black-lg.html

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
rooswelt1991 kaže...

Evo još jedna zanimljiva stvar, ali opasna :-D

 

http://www.xoxide.com/3rdspace-gamingvest-black-lg.html

to ti imas kod ans u sophos labu za 920 kn :)=

13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Gamers Don't Die, They Respawn. xD
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Treba mi za igre, forum, katkad što napisat za školu, učim programirati, ...

 

Ako se ne varam ova 1. nema osvjetljena slova, ali to mi ne smeta jer učim kako da pišem a da ne gledam u tipkovnicu.

 

Zar je mehanička puno bolja?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
nick54312 kaže...

Treba mi za igre, forum, katkad što napisat za školu, učim programirati, ...

 

Ako se ne varam ova 1. nema osvjetljena slova, ali to mi ne smeta jer učim kako da pišem a da ne gledam u tipkovnicu.

 

Zar je mehanička puno bolja?

Ja sam probao mehaničku i običnu... na mehaničkoj imaš ugodniji osjećaj dok tipkaš.

EDIT: pogledaj ovaj video:

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2011 9:30 (GDDR5).
13 godina
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
nick54312 kaže...

Treba mi za igre, forum, katkad što napisat za školu, učim programirati, ...

 

Ako se ne varam ova 1. nema osvjetljena slova, ali to mi ne smeta jer učim kako da pišem a da ne gledam u tipkovnicu.

 

Zar je mehanička puno bolja?

mehanicka i je stvorena za dugo pisanje i sl. a nebrini nece ti ni odmoc u igranju...a s obzirom na cijenu UZIMAJ!{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
GDDR5 kaže...

Ja sam probao mehaničku i običnu... na mehaničkoj imaš ugodniji osjećaj dok tipkaš.

EDIT: pogledaj ovaj video:

Hvala ali ta sa videa je ultimate i ona košta 120 eura.

FiCoO kaže...

mehanicka i je stvorena za dugo pisanje i sl. a nebrini nece ti ni odmoc u igranju...a s obzirom na cijenu UZIMAJ!{#}

Uzimam {#}

13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Može sad preporuka što tišeg 120mm ventilatora kojemu mogu mjenjati brzinu pomoću Sentry-a 2. Ne treba imati ledica ali ako ih ima neka budu plave.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Gamers Don't Die, They Respawn. xD
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Ta mehanička ti je odlična, a je Lycosa za ku*čenje pred frendovima {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Nije dostupan.

13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Monopol kaže...

Hvala ali nije dospuan.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
nick54312 kaže...
Monopol kaže...

Hvala ali nije dospuan.

Jesam budala, uopce ne gledam! {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
15 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
nick54312 kaže...

Može sad preporuka što tišeg 120mm ventilatora kojemu mogu mjenjati brzinu pomoću Sentry-a 2. Ne treba imati ledica ali ako ih ima neka budu plave.

http://www.xoxide.com/enermax-tbsilence-120mmledfan-blue.html

13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
Pa i onaj fan koji ja hocu nije dostupan! -.-
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Evo opet sam saznao nešto, upravo su mi je frend rekao da su oni prije par godina pokušali isto sa uvozom (oni su uzimali opremu za paintball) , ali su im iz te tvrtke iz koje su naručivali rekli da nemogu napraviti tko da im rastave račun.

Dakle vjerovatno od toga na kraju neće biti ništa...

Ali našao sam stranicu na internetu, koja također prodaje modding opremu i kao što sam vidio, cijene su im slične cijenama xoxide-a ali oni dostavljaju i u Hrvatsku.

Kad sam išao usporediti dobio sam ovo:

 

Izabrao sam onaj enermax bijeli vent od 120mm kojeg svi tako žatko žele (računao sam na više komada), ali se računica odnosi na jedan.

Na xoxide-u bi, ukoliko nema nikakvih carina pri uvozu u sloveniju, i nikakvi carina pri ulazzu u hrvatsku platiti ga oko 100kn (94kn točnije)

Dok bi ovdje pri uvozu u hrvatsku (!), platili 23% pdv-a, platili poštarinu, platili 7% poreza na uvoz ventilatora (jer ih naši carinici Ne smatraju informatičkom opremom) platili 152kn.

 

 

dakle ako idemo rizikovati sa slovencima i onda trošiti gorivo i živce sa slovenicma, plaćamo 50kn manje po ventliću, koliko se to isplati neznam, tako da bi bilo bolje da vi glasate.

 

Inaće radi se o ovoj stranici

1 Xoxide
5 FrozenCPU
Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xoxide.com - odabir hardvera pomoć
rooswelt1991 kaže...

Evo opet sam saznao nešto, upravo su mi je frend rekao da su oni prije par godina pokušali isto sa uvozom (oni su uzimali opremu za paintball) , ali su im iz te tvrtke iz koje su naručivali rekli da nemogu napraviti tko da im rastave račun.

Dakle vjerovatno od toga na kraju neće biti ništa...

Ali našao sam stranicu na internetu, koja također prodaje modding opremu i kao što sam vidio, cijene su im slične cijenama xoxide-a ali oni dostavljaju i u Hrvatsku.

Kad sam išao usporediti dobio sam ovo:

 

Izabrao sam onaj enermax bijeli vent od 120mm kojeg svi tako žatko žele (računao sam na više komada), ali se računica odnosi na jedan.

Na xoxide-u bi, ukoliko nema nikakvih carina pri uvozu u sloveniju, i nikakvi carina pri ulazzu u hrvatsku platiti ga oko 100kn (94kn točnije)

Dok bi ovdje pri uvozu u hrvatsku (!), platili 23% pdv-a, platili poštarinu, platili 7% poreza na uvoz ventilatora (jer ih naši carinici Ne smatraju informatičkom opremom) platili 152kn.

 

 

dakle ako idemo rizikovati sa slovencima i onda trošiti gorivo i živce sa slovenicma, plaćamo 50kn manje po ventliću, koliko se to isplati neznam, tako da bi bilo bolje da vi glasate.

 

Inaće radi se o ovoj stranici

Kako ne mogu razdvojit racune?

 

Kupis npr. ventilatore 2 puta po 900 kuna i to je to?

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
15 godina
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Mogu oni radvojiti račune, ali onda plaćamo i poštarinu razdvojeno.

ovakva cijena koju smo mi prvobitno računali je cijena ako kupujemo paket, koje se plaća na jedan račun i tako se dobiva popust na poštarinu.

probaj staviti vrijednost 200$ u košaricu, pa onda stavi državu sloveniju pa izračunaj poštarinu, izat će te više poštarina od paketa...

A još je i relativno da ne plaćamo ništa za uvoz u sloveniju, sve su to nagađanja, ovako kad dođe, odeš do branimirove, platiš sve što trebaš, i onda poalješ ljudima, nikakvih roadtrip-ova po slovenij ili nešto slično....

 

 

 

edit ne 200$ i manje, moraš na računu imati do 1000kn sa poštarinom, jer i ona ide na račun, dakle nekih 70ak$

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2011 18:16 (rooswelt1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xoxide.com - odabir hardvera pomoć

Jasno, onda se isplati kupovati samo ako bas želiš nesto sa stranice da te cijena ne dira.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Operacija Xoxide - naručivanje iz Amerike
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice