Razmjena i poklanjanje Hardwarea zaključana tema

poruka: 3.242
|
čitano: 635.188
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
14 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

 

pozz

 

nudim:

 

AMD Athlon 2800+ (2 GHz), Gigabyte GA-7VAX, ATi X1650 PRO 256 MB

 

trazim:

 

maticnu koja ima PCIe i DDR400 + graficka i procesor uz to, ili nesto novije sa integriranom grafom (u rangu stare ati 9600) pa onda 3 za 2... (+ jos mogu dodati stare komponente-> sdr, agp graficke, hdd itd.)

 

 

ili maticnu s478 sa ddr utorima i agp utorom...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim za male pare ili besplatno napajanje od 300w na dalje, bitno je da ima 20 ili 24pin ATX i 4 pin

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim ps2 to usb contoller,nudim svasta za zamjenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Komunist Izet kaže...

ima li tko neki ventilator 120mm viška i rolina

Ste je "rolina".... {#}

 

Epic oglas... {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea
jel ima tko za poklonit vent 80mm
za no-name napajanje Delux 400W vent moram sa šarafcigerom pokretat
al vent ima 2 žice koje se leme unutra

jel ima koja dobra duša
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
maherDP kaže...
jel ima tko za poklonit vent 80mm

Ovakav?

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
F1-IVO kaže...
maherDP kaže...
jel ima tko za poklonit vent 80mm

Ovakav?

da takav

13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Nije hardver, ali molio bih dobru dusu kojoj minecraft vise netreba, da isprobam i ja taj pikselasti raj {#}

- za zamjenu imam svasta dogovorimo se..

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 17:49 (mislavgray).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

mislim da bi se trebala neka nova pravila uvesti i zabraniti žicanje. barem bi se nesto trebalo ponuditi. covjek dođe i napise nek mu netko nesto pokloni, niti se ne potrudi NESTO ponuditi u zamjenu... krivi su i oni koji daju takvima nesto jer ima drugih koji ponude bar nesto, mozda isto nemaju pa mijenjaju za zadnje sto imaju, daj boze - viška...

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Idealist kaže...

mislim da bi se trebala neka nova pravila uvesti i zabraniti žicanje. barem bi se nesto trebalo ponuditi. covjek dođe i napise nek mu netko nesto pokloni, niti se ne potrudi NESTO ponuditi u zamjenu... krivi su i oni koji daju takvima nesto jer ima drugih koji ponude bar nesto, mozda isto nemaju pa mijenjaju za zadnje sto imaju, daj boze - viška...

Pa to i je nepisano pravilo koje se malo-malo spominje skoro na svakoj drugoj strani. I sam naslov teme je RAZMJENA I POKLANJANJE a ne ŽICANJE (možda da moderatori stave pokraj naslova [ZABRANJENO ŽICANJE], naravno osim onih koji su na dobroj listi davatelja.

P.S. ispričavam se na offtopicu, ali zašto thumb down? ako dođe netko i samo žica nešto u stilu am3 ploča ili DDR2 memoriju, a ne nudi ništa (osim eventualno krznene) isto to može/bi trebao staviti u oglas a ne ovdje. [primjer 1 , ili onaj sa kolegom kruškarom kad je imao grafičke]

P.P.S. @mislavgray, nije se na tebe osobno odnosilo, listaj par stranica prije i vidjet ćeš na koje mislim (većina su editirali takve postove ali su ostali palčevi dolje)

Ovdje može biti VAŠA reklama!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 18:12 (xhopeon).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
xhopeon kaže...

kaj cu sad na kamenovanju zavrsit? rekao sam ako netko ima za poklonit. Ako nema super ako ima al veli da bi bilo ok usluga s moje strane naravno da cu ponuditi nesto, sta dizete prasinu ko da sam neznam sta. Vidio sam da igru nemogu igrati nego se treba kupiti, a nemam paypal tako da nista od toga. Ako netko zna nacin kako igrat ili nesto slobodno neka me informira, ja koliko znam treba imati acc koji ja nemam. Oprostite uvrijedeni jer sam "žicao"{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Idealist kaže...

mislim da bi se trebala neka nova pravila uvesti i zabraniti žicanje. barem bi se nesto trebalo ponuditi. covjek dođe i napise nek mu netko nesto pokloni, niti se ne potrudi NESTO ponuditi u zamjenu... krivi su i oni koji daju takvima nesto jer ima drugih koji ponude bar nesto, mozda isto nemaju pa mijenjaju za zadnje sto imaju, daj boze - viška...

 

xhopeon kaže...
Idealist kaže...

mislim da bi se trebala neka nova pravila uvesti i zabraniti žicanje. barem bi se nesto trebalo ponuditi. covjek dođe i napise nek mu netko nesto pokloni, niti se ne potrudi NESTO ponuditi u zamjenu... krivi su i oni koji daju takvima nesto jer ima drugih koji ponude bar nesto, mozda isto nemaju pa mijenjaju za zadnje sto imaju, daj boze - viška...

Pa to i je nepisano pravilo koje se malo-malo spominje skoro na svakoj drugoj strani. I sam naslov teme je RAZMJENA I POKLANJANJE a ne ŽICANJE (možda da moderatori stave pokraj naslova [ZABRANJENO ŽICANJE], naravno osim onih koji su na dobroj listi davatelja.

 

Kako naziv teme i kaze: "Razmjena i poklanjanje Hardwarea", koliko je jasno "Poklanjanje" znači davanje besplatno. Za male stvari je u redu tražiti da im se pokloni. Ali ima likova koji očekuju da im se pokloni procesor vrijednosti 300-400kn. S njima se neslažem.

Mislavgray uopće nije tražio puno da ga se tako popljuje, štoviše uklapa se u temu.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 17:57 (xZero).
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea
evo ja žicam vent 80mm nemora bit nov samo da radi moj zastaje pri pokretanju računala
a vrijednost novog je cca 25 kn netražim neku ogromnu marku ja tražim ŽNJ marku
a do dućana sa opremom za komp moram ić busom u drugi grad dat za povratnu kartu 54kn
to mi se neisplati
F1-IVO mi se ponudio
i budem platio poštarinu

a sad za igre za njih ovdje nije mjesto imaš tamo razmjena softwera ili igara tak neš pa tamo traži zamjenu
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
xhopeon kaže...
Idealist kaže...

mislim da bi se trebala neka nova pravila uvesti i zabraniti žicanje. barem bi se nesto trebalo ponuditi. covjek dođe i napise nek mu netko nesto pokloni, niti se ne potrudi NESTO ponuditi u zamjenu... krivi su i oni koji daju takvima nesto jer ima drugih koji ponude bar nesto, mozda isto nemaju pa mijenjaju za zadnje sto imaju, daj boze - viška...

Pa to i je nepisano pravilo koje se malo-malo spominje skoro na svakoj drugoj strani. I sam naslov teme je RAZMJENA I POKLANJANJE a ne ŽICANJE (možda da moderatori stave pokraj naslova [ZABRANJENO ŽICANJE], naravno osim onih koji su na dobroj listi davatelja.

P.S. ispričavam se na offtopicu, ali zašto thumb down? ako dođe netko i samo žica nešto u stilu am3 ploča ili DDR2 memoriju, a ne nudi ništa (osim eventualno krznene) isto to može/bi trebao staviti u oglas a ne ovdje.

P.P.S. @mislavgray, nije se na tebe osobno odnosilo, listaj par stranica prije i vidjet ćeš na koje mislim (većina su editirali takve postove ali su ostali palčevi dolje)

oprosti onda, al alergican sam da se netko ovak okomi na meni.... znam na kaj mislis ima isto nebuloza kaj traze đabe...

14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

poklanjam:

1. zvucna kartica (slika 1)

2. disketni pogon + odgovarajuci kabel (slika 2)

3. interni modem (slika 3)

4. scart <>s-video,av adapter + kabel s-video (slika 4)

5. ram ddr2 512MB+1GB (slika 5)

u vezi ispravnosti ne garantiram da radi jer je satro i nije testirano

 

(slika 6) poklanjam

 

i ako neko ima da mi pokloni ili proda flat kabel za mob sony ericsson w395 (slika 7)

 

1 1
2 2
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2011 11:57 (xxxmitoxxx).
 
6 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
tadic kaže...
tadic kaže...

Trazim nvidia GF 8600gt,8500gt,9400gt,9500gt...

Vazno mi je da grafa ima S-video.

U zamjenu dajem sljedece stvari;

1.Tmobile web,n walk stick
2.Microsoft Office Keyboard Model RT9450, P/N: X08-04553

  Tipkovnica je za profi upotrebu,ima izmjestene sa lijeve strane cut,copy i paste tipke, keyboard scroll wheel

3.Maticnu plocu sa procesorom 

Elitegroup (ECS) K7S5A SiS 735 Chipset soc.A
 Sa plocom dobijete:
AMD procesor duron 950 MHz.
1x256MB DDR 400 
Graficku karticu Ati rage 128 pro AGP
Napajanje 250w

4. PCI SCSI kontroler Adaptec AHA-2940U

Maticna i komponente su ispravne 100%,moze se isprobat prije kupovine.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 17:49 (tadic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
kalko1212 kaže...

Evo kopkao sam po ladicama i našao:

 

HDMI kabel sa Gigabyte grafe (jedan mini izlaz, drugi noramalni) POKLANJAM

VGA kabel POKLANJAM

Kabel za Miš/ PS2 port POKLANJAM

kabel za dodatno napajanje za Gigabyte GTX 470 grafu 2X POKLANJAM

USB Wireless MIJENJAM

SD card /micro SD adapter 2X POKLANJAM

 

TV karticu:

 

Nešto slabiji prijem signala pa je dobra za laptope.

Driveri dostupni OVDJE

KArtica u sebi ima DVB-T reciver i daljinski.

MIJENJAM

Još uvijek:

 

Kalko1212 ingame
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 11:25 (kalko1212).
12 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
imam 2 harda od 80gb , hoce ih tko zamijenit za jedan od 160gb ? sa hardovima je sve uredu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
xZero kaže...

Podhitno tražim AM2,AM2+,AM3 maticnu plocu po mogucnosti s procesorom.

Najbitnije je da maticna podrzava AMD Sempron 140 ili Phenom x4, i Advanced Core Calibration (ACC) da mogu unlockat ovaj proc.

 

 

U zamjenu dajem komplet Maticna ploca Gigabyte GA-M57SLI-S4 skupa s procesorom AMD Athlon 64 X2 5000+ (65nm), sve 100% ispravno, jer s tog kompa upravo pišem. Mogu dat i nešt durg u zamjenu.

JOŠ UVIJEK TRAŽIM.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: &quot;Hvala&quot; ili &quot;Thum Up&quot; nego pisati post sadrzaja &quot;Hvala&quot;, koji ujedno ne prati temu?
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Nello kaže...

Poslan Kingston usb stick od 4gb (instalacija sedmice ti je gore).

maherDP kaže...

Poslan 80 mm vent za psu.

Jbg stara je danas slala jer ja nisam stigao i poslano je kao obično pismo a ne preporučeno:(

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
 
3 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ako ima netko molex-to-6pin, sutra na glavnom k. u ZG, nek se javi.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
F1-IVO kaže...
Nello kaže...

Poslan Kingston usb stick od 4gb (instalacija sedmice ti je gore).

maherDP kaže...

Poslan 80 mm vent za psu.

Jbg stara je danas slala jer ja nisam stigao i poslano je kao obično pismo a ne preporučeno:(

@F1-IVO Budem ti javio dali su stigle.S lobodno mi dođi na msn ako želiš. :)

 

Usput dali netko ima za posudbu usb stick TELE2 sa karticom? Radi testiranja da vidim dali se kod mene hvata jak signal uz kojima se pokazuje indikator signala. Nakon testiranja na zahtjev vračam. Poštom sam ja iz okolica Bjelovara ako netko živi bliže do mene neka se javi.

Hvala svima na javljanju.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Nello kaže...

 

Usput dali netko ima za posudbu usb stick TELE2 sa karticom? Radi testiranja da vidim dali se kod mene hvata jak signal uz kojima se pokazuje indikator signala. Nakon testiranja na zahtjev vračam. Poštom sam ja iz okolica Bjelovara ako netko živi bliže do mene neka se javi.

Hvala svima na javljanju.

 

 

nello ja ti živim blizu bj pa ti mogu posudit :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Diplomat kaže...
Diplomat kaže...

Mjenjam za sve, može i novac! Javite se na PP!

 

Kamera u križu

Sleeving

DVD player

Stalak za šalicu

Stik za internet

SE punjač

Micro SD od 2 GB

2 nekorištena Corsair ventilatora

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim

 

Maticnu plocu:

bilo koju sa AM2 socketom.Da prima ddr2 memoriju sa barem 2 utora(netreba vise ako nema)

i da ima Ata konektore nebi bilo zgoreg.

 

Nudim

 

Punjac za (LG Cookie,SE k610...ugl svi su isti za tu seriju,punjac izvorno za LG Optimus gt540 ide na micro usb pa moze svaki smartphone)

Bateriju za LG Gt540

Baterija za Nokiu N95

SDRAM PC-1333 (512 MB i 256 MB)

3.5 HDD Maxtor 60 GB ATA /133  HDD

EDIMAX Fast Ethernet PCI Adapter

 

Sve ispravno radi.

 

Mjenjam trenutno samo za maticnu gore navedenu.

12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

evo prvi put da i ja nešto moram tražit :)


trebaju mi: pci plocice(boja nije bitna, 4 komada, poželjno da ima rupice) JAVITE SE NA PP OVAKO NEŠTO

nudim:
molex to 6pin za graficku - LINK

maska za htc desire(karbonska) - LINK
folije za ekran za htc desire(4x prozirne i 3x zrcalne) - LINK

usb hub 4 u 1 - LINK

adapteri za memorijske kartice: 4x memory stick duo pro - LINK

memorijske kartice: 1x 2gb, 1x 64mb, 1x 256mb - LINK
mogu ponudit i novce :)


slike su sa interneta jer nemam vremena sad uslikat to, slikat cu kad bude vremena :)

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 12:27 (dombak1608).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice