Nestali podaci s ext.diska

poruka: 6
|
čitano: 1.821
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nestali podaci s ext.diska

Ekipa imam mali problem,s ext.diska su mi nestali podatci ali ne svi,dio je tu(oko 2-3gb) a ostatak od 700 i kusur je nestao(kao da je sakriveno) piše da je na disku ali nema ostatka.

Radi se o toshibinom usb 3.0 1tb disku.

 

 

 

EDIT

Bili su svi podatci gore i avast se aktivirao(nije meni kod majke je bio u pcu i nije vidjela što piše) i samo je odjednom 95% toga nestalo

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 21:34 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nestali podaci s ext.diska

Vjerovatno ti je neki virus sakrio foldere sa podacima, a ovo sto je bilo van foldera je ostalo vidljivo. U folder optionsima ukljuci opciju Show hidden files, folders and drives i skini kvacicu sa opcije Hide protected operating system files pa vidi hoces li tako moci vidjeti foldere.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nestali podaci s ext.diska

AKo ne uspijes "pronaci" podatke uz pomoc savjeta od Windowmaker-a, samo skopcaj drive na adnroid uredjaj (po mogucnosti vanila (nexus)), preko OTG kabla, i moci ces pronaci fajlove i eventualno virus, koji onda mozes lako obrisati (takav virus ne moze naskoditi androidu).

 

Ja vec godinama nisam ubacio tudji USB u svoj PC. Ako bas moram prenijeti neke podatke sa USB-a, uvijek ide u android, pa onda eventualno preko wifi-ja ili kablom na PC (sporije, ali super sigurno), vjeruj mi svega sam se nagledao, svakakvih cuda i fajlova sa cudnim znakovima - sa izmjenjenim i neobicnim ekstenzijama (bljak :)). Najbolja stvar je sto preko androida mozes ocititi sve to smece sa USB-a (nazalost, cim ljudi vrate svoj USB u njihov izvorni PC, sva ta sranja se opet pojave (obicno ista)...

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 23:16 (rangoj).
16 godina
offline
Re: Nestali podaci s ext.diska
rangoj kaže...

samo skopcaj drive na adnroid uredjaj (po mogucnosti vanila (nexus)), preko OTG kabla,

 A što ako uređaj ne podržava OTG?

 

13 godina
offline
Re: Nestali podaci s ext.diska
Widowmaker kaže...

Vjerovatno ti je neki virus sakrio foldere sa podacima, a ovo sto je bilo van foldera je ostalo vidljivo. U folder optionsima ukljuci opciju Show hidden files, folders and drives i skini kvacicu sa opcije Hide protected operating system files pa vidi hoces li tako moci vidjeti foldere.

 Pomoglo je,ostavili smo avast preko noći da odradi svoje,našao je par komada :/

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com
14 godina
offline
Nestali podaci s ext.diska

Odvrti ti još malwarebytes scan i spybot scan.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice