Mailboxde iskustva

poruka: 34
|
čitano: 18.348
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Mailboxde.com
16 godina
offline
Re: Mailboxde iskustva
display name ivo kaže...

Prvi puta koristim mailboxde. Koliko vidim, nema tu baš puno prostora oko naplate dostave, najjeftinije što ispadne je GLS 12,99€ za paket do 2kg. U biti se onda više isplati za sitne stvari kombinirati dostavu. Koliko inače traje dostava? Poslano mi je nešto u četvrtak, danas je ponedjeljak, tracking se nije pomakao, samo preuzimanje i na putu je prema odredišnom skladištu.

 Meni su poslali 13, a došlo je 19.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2024 13:59 (Alfredo nr.2).
10 godina
offline
Re: Mailboxde iskustva

Ja sve preko mailboxa uzimam jer onda nemam posla sa hrvatskom poštom, za 5 eura više necu umrijeti a zivci su mi mnogo zdraviji. 

12 godina
offline
Re: Mailboxde iskustva
display name ivo kaže...

Prvi puta koristim mailboxde. Koliko vidim, nema tu baš puno prostora oko naplate dostave, najjeftinije što ispadne je GLS 12,99€ za paket do 2kg. U biti se onda više isplati za sitne stvari kombinirati dostavu. Koliko inače traje dostava? Poslano mi je nešto u četvrtak, danas je ponedjeljak, tracking se nije pomakao, samo preuzimanje i na putu je prema odredišnom skladištu.

Samo pripazi na to da pakete pošalješ s njihovog skladišta unutar "Free Storage Period", u protivnom plaćaš po danu (https://www.mailboxde.com/pricelist.html). Isto tako za kombiniranje sitnih paketa u jedan veći, moraš prvo uzeti Annual consolidation fee: 15.50 EUR, onda nakon toga za svaki paket plaćaš "Fee for processing" + kutiju (u prilogu jedan moj račun čisto informativno).

13 godina
offline
Mailboxde iskustva

Iskustvo zasad skroz ok. Čim paket stigne njima obavijeste me, eventualno traže račun ili dokaz da je paket za mene. I čim platim šalju. Poslano u četvrtak stiglo u utorak. Drugi paket poslan u ponedjeljak stigao u četvrtak. Oba puta GLS. Cool. Ful jednostavno. Sva sreća pa sam isprobavao na mobitelu vrijednosti preko 1000€

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2024 12:02 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Mailboxde.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice