Čišćenje računala

poruka: 34
|
čitano: 22.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Čišćenje računala
Pozdrav, čistim pc i neznam kako uzeti dolje ventilator s procesora, nadam se da je to procesor, zadnje sto sam cistio je bio pc star preko 11,12 god, sad mi je ovo novo pa neznam baš... Ugl evo slike ak se vidi dobro, drze ga metalne žice a ne šrafi, sad neznam kako da maknem te žice a da ne slomim nes... Ugl pc radi dobro al sam se odlucio pocistiti ga softverski i hardverski... Vidim da na procesoru (rebrima) ima dost prašine i sad me taj vent muci...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čišćenje računala
Pozdrav, čistim pc i neznam kako uzeti dolje ventilator s procesora, nadam se da je to procesor, zadnje sto sam cistio je bio pc star preko 11,12 god, sad mi je ovo novo pa neznam baš... Ugl evo slike ak se vidi dobro, drze ga metalne žice a ne šrafi, sad neznam kako da maknem te žice a da ne slomim nes... Ugl pc radi dobro al sam se odlucio pocistiti ga softverski i hardverski... Vidim da na procesoru (rebrima) ima dost prašine i sad me taj vent muci...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Čišćenje računala
Te metalne "žice" ti na pola visine ventilatora imaju takačke u rebrima. Samo oh rukom malo napni i izvadi jednu, pa drugu stranu. Poslje ih jednako vratiš
8 godina
offline
Re: Čišćenje računala
Blic za staklo, tako cistim dugi niz godina. Cista pamucna krpa +blic, zatim suha pamucna krpa, i sve ko novo. Za kod kuce, kupis cetkicu za farbu malo duzu, da mozes sve dohvatit i usisivac. Inace najbolji kompresor.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice