ZTE Blade III

poruka: 1.642
|
čitano: 694.656
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
drexcya kaže...
zte3 kaže...
hoz kaže...

na web stranici   ovdje često prisutnog drexcia (ivan-galgoci.linkovi.hr) imaš upute za rootanje zte bladeIII vrlo lijepo opisane  i garantirano funkcioniraju.

Hvala prvo na reakciji ,rootanje sam savlado i citam redovno Ivana ,problem mi je kako ubaciti Kitkat rom jer mi izbacuje na tel. da je proces abortet . e sad gdje grijesim tu sam malo konfuzan{#} sto bi se reklo pratim sve upute al mi ne uspijeva?

Stvar je u tome što imaš instaliranu stariju verziju CWM-a, a za novije verzije KitKata treba novija, stoga ti izbacuje Error. Imaš na mojim stranicam opisan postupak za instalaciju novog CWM-a.

 

Btw, nedavno je iskusni kolega završio sa potpuno Stock Blade III modelom, i čitavu stvar je odradio upravo na taj način, prvo rootao mobitel s nekom aplikacijom (Kingo Android root), iako nije bitno koja je, sve dok obavi posao. Zatim po tom postupku u memoriju putem terminala na mobitelu kratko i brzo (ali i oprezno) upisati novi CWM, a zatim staviš ROM koji želiš, uključujući 4.4.4 Kitkat CM.

Aj posalji mi na privatnu poruku tu tvoju stranicu da malo citam i edukujem se{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
zte3 kaže...
drexcya kaže...
zte3 kaže...
hoz kaže...

na web stranici   ovdje često prisutnog drexcia (ivan-galgoci.linkovi.hr) imaš upute za rootanje zte bladeIII vrlo lijepo opisane  i garantirano funkcioniraju.

Hvala prvo na reakciji ,rootanje sam savlado i citam redovno Ivana ,problem mi je kako ubaciti Kitkat rom jer mi izbacuje na tel. da je proces abortet . e sad gdje grijesim tu sam malo konfuzan{#} sto bi se reklo pratim sve upute al mi ne uspijeva?

Stvar je u tome što imaš instaliranu stariju verziju CWM-a, a za novije verzije KitKata treba novija, stoga ti izbacuje Error. Imaš na mojim stranicam opisan postupak za instalaciju novog CWM-a.

 

Btw, nedavno je iskusni kolega završio sa potpuno Stock Blade III modelom, i čitavu stvar je odradio upravo na taj način, prvo rootao mobitel s nekom aplikacijom (Kingo Android root), iako nije bitno koja je, sve dok obavi posao. Zatim po tom postupku u memoriju putem terminala na mobitelu kratko i brzo (ali i oprezno) upisati novi CWM, a zatim staviš ROM koji želiš, uključujući 4.4.4 Kitkat CM.

Aj posalji mi na privatnu poruku tu tvoju stranicu da malo citam i edukujem se{#}

Ok, stiže. Samo oprezno s postupkom.

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
10 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

ima li netko iskustva s kupanjem mobitela zte blade 3.Pao u vodu .rastavljen.obrisan i posušen.sve radi osim telefona koji se poveže s mrežom samo na otvorenom i to s najviše dvije crtice.treba li mu dati još vremena da se osuši ili servis,ili šrot?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Možda je antena korodirala, ako je to slučaj, servis možda i ne bi koštao previše odnosno ne bi prešao cijenu polovnog, ispravnog mobitela.

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZTE Blade III

Kad smo kod utrka, Raging Thunder 1 i 2 radi odlično, a besplatna je tj. financirana oglasima. Jet Car Stunts je također

iznenađujuće zabavna i dobro se vrti.

 

+1 za savjet da treba najnoviji recovery za instaliranje Kitkata 4.4.4. Ista frka je bila i kod mene.

11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Imam ovaj mob. da li nekome ko ga ima kasni sta? Ako ga podesim da vuče vrijem s mreže ako je npr 19:00 zapravo on mi napiše 10-15 min manje.. Jer to može bit jer koristim 3g?

sve se menja sem kamenja !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Pozdrav svima

 

Posjedujem ZTE blade 3 oko dvije godine, veliki dio vremena bio sam na standarnoj verziji androida, i prije par mjeseci instalirao sam kit kat i tad su krenuli problemi, baterija sve slabija, mobitel sve sporiji i potom neprestano gašenje paljenje mobitela. Imate li neki savjet kako bih to mogao riješiti, malo me bolje uputit u to, čitao sam da je moguć i slabiji kontakt baterije, stavio sam papirić kako bih učvrstio kontakt baterije i mobitela, ali to nije pomoglo. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
dite.puka kaže...

Pozdrav svima

 

Posjedujem ZTE blade 3 oko dvije godine, veliki dio vremena bio sam na standarnoj verziji androida, i prije par mjeseci instalirao sam kit kat i tad su krenuli problemi, baterija sve slabija, mobitel sve sporiji i potom neprestano gašenje paljenje mobitela. Imate li neki savjet kako bih to mogao riješiti, malo me bolje uputit u to, čitao sam da je moguć i slabiji kontakt baterije, stavio sam papirić kako bih učvrstio kontakt baterije i mobitela, ali to nije pomoglo. 

Koja je verzija KK na tvom mobu (od kojeg datuma)?

10 godina
offline
Re: ZTE Blade III
dite.puka kaže...

Pozdrav svima

 

Posjedujem ZTE blade 3 oko dvije godine, veliki dio vremena bio sam na standarnoj verziji androida, i prije par mjeseci instalirao sam kit kat i tad su krenuli problemi, baterija sve slabija, mobitel sve sporiji i potom neprestano gašenje paljenje mobitela. Imate li neki savjet kako bih to mogao riješiti, malo me bolje uputit u to, čitao sam da je moguć i slabiji kontakt baterije, stavio sam papirić kako bih učvrstio kontakt baterije i mobitela, ali to nije pomoglo. 

 

Kitkat bi zapravo trebao riješiti probleme s performansama (trebao bi imati osjećaj da u ruci imaš barem duplo bolji mobitel nego što si imao), trebale bi ti raditi igre i aplikacije o kojima si mogao samo sanjati, a od kad sam na njemu i baterija mi traje dulje jer se ne vrte gluposti u pozadini. Mislim, ako ga noću ostavim u flight modu, ujutro me dočeka onoliko baterije koliko je imao sinoć. Gašenje i paljenje ti je skoro sigurno kontakt baterije, a vrlo vjerojatno i uzrok slabe baterije kako kažeš, jer se nikad ne dopuni kako treba ili mob ne može očitati njezino pravo stanje. Imao sam isti problem kao i mnogi drugi, rješenje je kao što znaš komadić papira, 3x3 mm recimo (uzmi to fleksibilno:) koji izpresavijaš i staviš ispod baterije u donji desni ugao, onako da to pritišće bateriju prema gore na kontakte. I to ti je to.

Ajde stavi link odakle si skinuo Kitkat da vidimo imaš li ono šta treba ili neku eksperimentalnu verziju.

14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Pozdrav društvo!

 

Cura mi ima problem na zte blade 3, kada instalira viber pomiješa joj brojeve i imena kontakata u imeniku i to na random i svaki puta kad uđe u imenik brojevima su pridodane neke sasvim druge kombinacije imena kontakata...malo sam zbunjola ovo napisao ali valjda kužite što hoću reći. Obrisao viber ali problem ostao i dalje, vratio na tvorničke postavke i opet isto...

 

Što napraviti?

 

Thx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZTE Blade III

Imao sam Viber i nije mi se to dogodilo.

To je problem s postavkama u Viberu, ne bi smjelo imati

veze s telefonom. Ako izguglaš vidjet ćeš da puno ekipe ima problem s Viberom

i miješanjem kontakata. Jedan lik veli da je onemogućio u Viberu opciju

“Sync contacts” (“Add Viber contacts to your device’s contacts”) i sve mu se vratilo

na normalu.

12 godina
offline
ZTE Blade III

Moze li mi netko objasniti sto trebam na ovom linku naoraviti pod tockama 6. Za root i rom backup na ovom linku:http://www.modaco.com/topic/360389-recovery-clockworkmod-6049-for-zte-blade-iii/

I da mi postate 4.4.2 ili 4.4.4 kitkat cm11 koji je najbolji

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ZTE Blade III

Dakle majstore evo ovako. Kao što si i sam otkrio stranicu, prvo ideš na

 

http://www.modaco.com/topic/367241-devrom27-cyanogenmod-11-android-444/

 

i tamo skidaš Cyanogenmod 11 to ti je Kitkat za Blade III, apsolutno najbolji rom koji je i inače prilagođen upravo za uređaje s malo memorije, tipa 512 Mb kao što je ovaj naš. Nakon toga skidaš Google Apps, to je link odmah ispod. E sad, da bi instalirao taj rom trebat će ti noviji recovery, u suprotnom će ti javiti grešku usred instalacije, dakle ideš na:

 

http://www.modaco.com/topic/360389-recovery-clockworkmod-6049-for-zte-blade-iii/

 

Tebi će trebati .img verzija jer još nemaš na mobu custom recovery pa ne možeš flashati zip. Skini to, a onda ignoriraj isti dio o dumpu trenutnog sustava i idi dolje na br. 7. gdje ti piše koje drivere trebaš skinuti i kako instalirati custom recovery. Sve skupa će ti potrajati jer ti još nisi rootao mob pa moraš proći cijelu proceduru. Ispod toga su ti upute o rootanju, kad imaš custom recovery jednostavno ćeš flashati zip datoteku za to. Kada si se uspješno probio do ove faze, restartat ćeš mob i ući u custom recovery (ja koristim Clockworkmod, ima i TWRP) tako što ćeš prilikom paljenja držati power i tipku za smanjivanje glasnoće. Tamo ćeš naći opciju i napraviti image trenutnog sustava na sd karticu, čisto za svaki slučaj ako ti nešto ostane "na starom" mobu pa bi to htio vratiti. Inače kad sve imaš podešeno, super je jednostavno prebacivati se s jednog rom-a na drugi.

 

Ja inače jako volim Titanium Backup, koji je idealan za one koji se igraju s rom-ovima, ali on samo bekapira aplikacije (tipa pozicije u igrama, postavke u aplikacijama i same aplikacije), a ne totalno stanje telefona. Za to služi custom recovery. Ti vidi treba li ti TB.

 

Sada ti samo preostaje da konačno flashaš rom, tj. Kitkat koji si skinuo. Ostavi ga u zip formatu kakvog si ga i dobio, stavi negdje na SD karticu i u custom recoveryju pokreni njegovu instalaciju (ne mogu se sjetiti koja je točno opcija, ali vidim da znaš engleski pa ćeš se snaći). Nakon toga flashash Google apps na isti način. Kada se instalacija svega toga završi, obavi nešto što se zove otprilike "full wipe" i još neko brisanje, vidjet ćeš u opcijama, kako ne bi bilo sukoba s nekim smećem koje je eventualno ostalo negdje u memoriji. I to je to.

 

Ako ti nešto ne bude radilo kako treba, uvijek možeš intalirati ponovo, vratiti stari image koji si napravio jer ti recovery ostaje između romova. Sada restartaš mob opcijom u recoveryju, i nakon što ti se odvrti uvodna sličica Cyanogenovog robota, a ti sav sretan:), vidjet ćeš da je kretanje između screenova još uvijek malo neresponzivno, to je jednostavno karakteristika launchera koji dođe s njim, zato PRVO i OBAVEZNO instaliraš launcher tipa Apex koji koristim ja ili Novu koju iz nekog razloga vole neki drugi (razlika je dan i noć zato to MORAŠ napraviti). I to je to. Još poduči curu da pritiskom na Home i button na ekranu koji dođe s Kitkatom i koji služi za gašenje svih aplikacija jednim klikom (znači nema više swipanja jednu po jednu) ipak održava memoriju u top stanju. Možda će jednom mjesečno morati restartati mob, ovisno o aplikacijama koje su na mobitelu jer ima onih koje znaju dušiti i jednostavno se ne daju.

 

Inače ti toplo preporučujem da instaliraš aplikaciju Rebooter, tamo imaju opcije za restart u recovery, HotBoot (koji je skoro sličan potpunom restartanju moba samo puno kraće traje itd.). Vidjet ćeš da je sustav puno rafiniraniji od stocka, o brzini da ne pričamo i radit će puno igara koje prije nisu ili su strašno trzale. Meni je recimo dobra fora gašenje ekrana dvostrukim klikom na lock screenu itd.

 

Ajd sretno i javi kako je prošlo:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 14:12 (Yo Momma).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Yo Momma kaže...

Dakle majstore evo ovako. Kao što si i sam otkrio stranicu, prvo ideš na

 

http://www.modaco.com/topic/367241-devrom27-cyanogenmod-11-android-444/

 

i tamo skidaš Cyanogenmod 11 to ti je Kitkat za Blade III, apsolutno najbolji rom koji je i inače prilagođen upravo za uređaje s malo memorije, tipa 512 Mb kao što je ovaj naš. Nakon toga skidaš Google Apps, to je link odmah ispod. E sad, da bi instalirao taj rom trebat će ti noviji recovery, u suprotnom će ti javiti grešku usred instalacije, dakle ideš na:

 

http://www.modaco.com/topic/360389-recovery-clockworkmod-6049-for-zte-blade-iii/

 

Tebi će trebati .img verzija jer još nemaš na mobu custom recovery pa ne možeš flashati zip. Skini to, a onda ignoriraj isti dio o dumpu trenutnog sustava i idi dolje na br. 7. gdje ti piše koje drivere trebaš skinuti i kako instalirati custom recovery. Sve skupa će ti potrajati jer ti još nisi rootao mob pa moraš proći cijelu proceduru. Ispod toga su ti upute o rootanju, kad imaš custom recovery jednostavno ćeš flashati zip datoteku za to. Kada si se uspješno probio do ove faze, restartat ćeš mob i ući u custom recovery (ja koristim Clockworkmod, ima i TWRP) tako što ćeš prilikom paljenja držati power i tipku za smanjivanje glasnoće. Tamo ćeš naći opciju i napraviti image trenutnog sustava na sd karticu, čisto za svaki slučaj ako ti nešto ostane "na starom" mobu pa bi to htio vratiti. Inače kad sve imaš podešeno, super je jednostavno prebacivati se s jednog rom-a na drugi.

 

Ja inače jako volim Titanium Backup, koji je idealan za one koji se igraju s rom-ovima, ali on samo bekapira aplikacije (tipa pozicije u igrama, postavke u aplikacijama i same aplikacije), a ne totalno stanje telefona. Za to služi custom recovery. Ti vidi treba li ti TB.

 

Sada ti samo preostaje da konačno flashaš rom, tj. Kitkat koji si skinuo. Ostavi ga u zip formatu kakvog si ga i dobio, stavi negdje na SD karticu i u custom recoveryju pokreni njegovu instalaciju (ne mogu se sjetiti koja je točno opcija, ali vidim da znaš engleski pa ćeš se snaći). Nakon toga flashash Google apps na isti način. Kada se instalacija svega toga završi, obavi nešto što se zove otprilike "full wipe" i još neko brisanje, vidjet ćeš u opcijama, kako ne bi bilo sukoba s nekim smećem koje je eventualno ostalo negdje u memoriji. I to je to.

 

Ako ti nešto ne bude radilo kako treba, uvijek možeš intalirati ponovo, vratiti stari image koji si napravio jer ti recovery ostaje između romova. Sada restartaš mob opcijom u recoveryju, i nakon što ti se odvrti uvodna sličica Cyanogenovog robota, a ti sav sretan:), vidjet ćeš da je kretanje između screenova još uvijek malo neresponzivno, to je jednostavno karakteristika launchera koji dođe s njim, zato PRVO i OBAVEZNO instaliraš launcher tipa Apex koji koristim ja ili Novu koju iz nekog razloga vole neki drugi (razlika je dan i noć zato to MORAŠ napraviti). I to je to. Još poduči curu da pritiskom na Home i button na ekranu koji dođe s Kitkatom i koji služi za gašenje svih aplikacija jednim klikom (znači nema više swipanja jednu po jednu) ipak održava memoriju u top stanju. Možda će jednom mjesečno morati restartati mob, ovisno o aplikacijama koje su na mobitelu jer ima onih koje znaju dušiti i jednostavno se ne daju.

 

Inače ti toplo preporučujem da instaliraš aplikaciju Rebooter, tamo imaju opcije za restart u recovery, HotBoot (koji je skoro sličan potpunom restartanju moba samo puno kraće traje itd.). Vidjet ćeš da je sustav puno rafiniraniji od stocka, o brzini da ne pričamo i radit će puno igara koje prije nisu ili su strašno trzale. Meni je recimo dobra fora gašenje ekrana dvostrukim klikom na lock screenu itd.

 

Ajd sretno i javi kako je prošlo:)

Zahvaljujem na uputama ! Evo mogao bi moderator ili netko staviti u prvi post da ljudi znaju. Javim kada napravim. 

 

Edit1: sve napravio malo me zezali driveri ali i to uspion tijesiti.

 

Koje sve aplikacije mogu zamrznuti na mobu sa titaniumom ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 0:37 (INKOGNITO3).
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III

Drugari Modaco je super. Oni imaju mnogo upustva "kako da" međutim svi su na engleskom. Ja sam na ovom sajtu www.pametnitelefoni.rs našao upustvo kako da instalirate Android 4.4.4 i to na srpskom/hrvatskom/crnogorskom (da se neko ne uvredi).  Evo linka do tog upustva:

 

http://www.pametnitelefoni.rs/aplikacije/android/kako-instalirati-android-kitkat-na-zte-blade-3-telefonu_29310.html 

 

Pogledajte kako su uradili, ja sam po tom upustvu to instalirao i overclock-ovao moj ZTE Blade 3 i mogu vam reći da šljaka kao lud! :D 

0 Dobro je
1 Nije dobro
0 Pomoglo je
0 Nije pomoglo
M.S.
10 godina
offline
Re: ZTE Blade III

A gle, nije to loše, pod uvjetom da je korisnik već instalirao drivere i CWM, što je u biti najkompliciraniji dio. Tako da je tamo objašnjen ovaj posljednji, najtrivijalniji korak, iako je zgodno što su i sličice stavljene koje neiskusnim korisnicima vjerojatno ulijevaju više povjerenja. Međutim propustili su uputiti korisnike na vrlo važan korak, tj. da naprave backup, tj. image trenutnog sustava. Nikad se ne zna kad će netko zaključiti da je "na bivšem" telefonu nešto zaboravio i to bi htio vratiti.

 

Što se tiče pitanja o zamrzavanju aplikacija kada se stavi Kitkat, to po meni nije potrebno jer se vrlo malo  aplikacija u usporedbi sa stockom vrti u pozadini.

 

Ja inače imam feeling za osjećaj da velika većina korisnika naprednih mobitela u današnje vrijeme zna dovoljno engleskog da se može snaći s tehničkim uputama, ali kad se sjetim koliko ih na mobitele stavlja katastrofalne prijevode sučelja na hrvatski, možda se varam :)

9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Imam jedan problem. Naime jučer ujutro nakon što su se aplikacije same ažurirale mobitel se potpuno zablokirao. Stišneš bilo koju tipku ono se po pet minuta ne događa ništa ili kad se upali ekran svijetli cijelo vrijeme. Skineš mob sa punjača a led dioda i dalje svjetli i slično Nije pomagalo ni vađenje baterije. Uspio sam ga vratiti putem backup-a na verziju kad sam ubacio kitkat te kad sam počeo ažurirati aplikacije ponovo se zablokirao te sam ponovo morao vračati backup.  Da li je još netko imao ovakvih problema i kako ih je uspio riješiti.

Lijep pozdrav

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Bean kaže...

Imam jedan problem. Naime jučer ujutro nakon što su se aplikacije same ažurirale mobitel se potpuno zablokirao. Stišneš bilo koju tipku ono se po pet minuta ne događa ništa ili kad se upali ekran svijetli cijelo vrijeme. Skineš mob sa punjača a led dioda i dalje svjetli i slično Nije pomagalo ni vađenje baterije. Uspio sam ga vratiti putem backup-a na verziju kad sam ubacio kitkat te kad sam počeo ažurirati aplikacije ponovo se zablokirao te sam ponovo morao vračati backup.  Da li je još netko imao ovakvih problema i kako ih je uspio riješiti.

Lijep pozdrav

Isti problem kod moje cure. Cim je maknula viber i weather & clock widget sve radi ok. Ima samo face , messanger, whatsapp

 

Edit: sada treba 2-3 puta dnevno vaditi bat jer joj se zblesira cijeli. Ima li kakve pomoci uopce ? Pokusat cu ponovo nanovo sve. Ali cak nije ni full wipe data factory cash pomoglo. Ima li jos netko iskustva sa time ? Osim nas dvojce

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 10:04 (INKOGNITO3).
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
INKOGNITO3 kaže...
Bean kaže...

Imam jedan problem. Naime jučer ujutro nakon što su se aplikacije same ažurirale mobitel se potpuno zablokirao. Stišneš bilo koju tipku ono se po pet minuta ne događa ništa ili kad se upali ekran svijetli cijelo vrijeme. Skineš mob sa punjača a led dioda i dalje svjetli i slično Nije pomagalo ni vađenje baterije. Uspio sam ga vratiti putem backup-a na verziju kad sam ubacio kitkat te kad sam počeo ažurirati aplikacije ponovo se zablokirao te sam ponovo morao vračati backup.  Da li je još netko imao ovakvih problema i kako ih je uspio riješiti.

Lijep pozdrav

Isti problem kod moje cure. Cim je maknula viber i weather & clock widget sve radi ok. Ima samo face , messanger, whatsapp

 

Edit: sada treba 2-3 puta dnevno vaditi bat jer joj se zblesira cijeli. Ima li kakve pomoci uopce ? Pokusat cu ponovo nanovo sve. Ali cak nije ni full wipe data factory cash pomoglo. Ima li jos netko iskustva sa time ? Osim nas dvojce

I meni isti problem...iz čistog mira...danas počeja zezat...

12 godina
offline
Re: ZTE Blade III

Ocito ga neka app zeza. Sve joj bilo super par dana i pocelo zezati. Full wipe i jos uvijek zeza. Jedino kako sam napisao sve nanovo ali ne stignem joj sda napraviti pa ako netko moze neka napravi i napise jel se jos uvijek sta desava

 

Dosao novi update pa probajte : http://www.modaco.com/topic/367241-devrom27-cyanogenmod-11-android-444/page-61

Post #1204, i tamo javljaju da im se isto kao i kod nas dogadja

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 18:14 (INKOGNITO3).
10 godina
offline
ZTE Blade III

Ovako, ja sam instalirao 4.4.4 u 6. mjesecu i od tada mi se nije zablokirao doslovno NIJEDANPUT.

Možda se jednom resetirao, popravio onaj neslavni papirić pod baterijom i opet sve ok. Apsolutno

jedini prigovor i nedostatak koji imam za ovaj rom je to što ne radi ShowBox, a aplikacija je prilično

ključna :)) Što se može, dobitak na performansama je takav da tu jednostavno moram pregristi kobaju.

 

E sad, ja sam specifičan korisnik mobitela po sljedećim stavkama:

1. Ne koristim ništa od društvenih mreža tipa Vibera, Facea, whatsuppa itd. Za fejs još kužim zašto ga netko želi i treba,

ali totalno me zaobilazi zašto nekom trebaju VoiP aplikacije u doba neograničenih tarifa, ako ima više od 10 godina, ne ide

često u inozemstvo ili nema rođake u inozemstvu. Ali to sam samo ja.

2. Gugljetova sinkronizacija ide na OFF odmah, iste sekunde čim nabavim novi mobitel ili rom. Sve sinkronizacije i bekapove

preferiram raditi lokalno s Titaniumom na sd pa onda na vanjski hard kad se stigne. Time se odstranjuje još jedan

nepotrebni pozadinski davež.

3. Nikad, ali NIKAD ne updateam, ne diram i ne mijenjam ono što funkcionira i to smatram devizom za sretan život. Dakle,

sve dojave o tome da je dostupna nova verzija aplikacije idu glatko na ignore. Pa pogledajte komentare na Googlje Pljaju,

više od 50% novih apdejta dobiva ljute komentare korisnika da je nešto prije radilo a sad više ne, ili se fantastični update

sastoji u tome da ti sad na ekranu stalno stoji oglas ako ne platiš. I to se događa za major aplikacije, tipa Jubito. Dakle

ako me i zanima nova verzija, bekap stare Titaniumom, pa ako nova nevalja, hop stara nazad.

 

Dakle ne znam što da vam kažem, žao mi je što imate problema, ali čitam na tom stranom threadu da je problem

masovan i izgleda uzrokovan novim viberom, pa ako imate staru verziju da je možda vratite i vidite onda.

I nemojte ažurirati sve što se ažurirati da, to je u 90% slučajeva loša odluka (za korisnika) :)

 

Osobno sam dugo odgađao i instalaciju custom rom-a, ali stock je bio takvo smeće da se to stvarno nije više dalo izdržati.

 

Također, STAVITE PAPIRIĆ ISPOD BATERIJE!!!!! Taj problem s kontaktom baterije je toliko čest kod ovog modela da bih ja to

napravio po defaultu, bez obzira što vam se možda čini da taj problem nemate. Ako je kontakt slab, možda se neće isključiti

nego baš zblesirati i zablokirati u nekim slučajevima (slabi napon ili što već). I neće se dobro ni puniti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 10:47 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ZTE Blade III

El ikako moguće da ovaj CM11 radi bez SD kartice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ZTE Blade III

Želiš staviti CM gore, a nemaš SD karticu ili je nešto drugo problem?

 

Za ovo prvo, pogledaj ovdje. Ili možda ima negdje jednostavniji postupak. Uglavnom trebalo bi biti moguće flashati bez SD kartice, ako je ovo u postu još uvijek točno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ZTE Blade III

Već sam ga stavil, ali pomoću SD kartice, e sad sam ju izvadil i ništ ne radi, kad ne prepoznaje svoju pohranu, pa me zanima el se može to kak složit da radi bez SD, samo sa svojom pohranom

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Da li je ikome poznato jel napravljeno štogod po pitanju Viber-a. i kitkat-a (smrzavanje moba)? Skinuo sam ga dolje ali mi fali. Koju verziju Viber da tražim kako bi radilo uredno i ako ima netko link od te verzije. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Bean kaže...

Da li je ikome poznato jel napravljeno štogod po pitanju Viber-a. i kitkat-a (smrzavanje moba)? Skinuo sam ga dolje ali mi fali. Koju verziju Viber da tražim kako bi radilo uredno i ako ima netko link od te verzije. Hvala

 Nove verzije Vibera rade problema i kose se sa KK na Bladeu. Instalirao sam VIBER odavde, stariju verziju i sve radi bez problema samo treba onemogučiti ažuriranje da se ne ažurira opet na novu verziju.

13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Sinoć sam morao raditi hard reset jer je mobitel postao neupotrebljiv, nisam ni pomislio da je to zbog vibera
Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Ivan_hacker kaže...
Sinoć sam morao raditi hard reset jer je mobitel postao neupotrebljiv, nisam ni pomislio da je to zbog vibera

 Za sad sam otkrio Viber i Skype da rade probleme. Za druge neznam.

10 godina
offline
ZTE Blade III

koliko je pouzdan novi antutu benchmark,jer imam preko 6k bodova i sto to tocno znaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Spacecraft kaže...

koliko je pouzdan novi antutu benchmark,jer imam preko 6k bodova i sto to tocno znaci

 Benchmarkovi kod smartphoneova su samo marketinški trik, ništa više.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 16:15 (Hexfire).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice