Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

poruka: 113
|
čitano: 30.333
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Dr. Zoidberg kaže...
sashab kaže...

Haha gledam i ne vjerujem :D ovdje neki priačju o "moralu" i vode se nekim "tezama" iz Biblije, dok u drugim temama javno iznose da ih boli ona stvar za vjeru, crkvu i slično :D ima nas svakakvih.

 

Iznenaditi ću te ali moral ne pripada samo vjernicima.

 

Možeš biti kompletno odvojen od vjere i crkve a i dalje misliti da nije dobro ubiti. Nisu nevjernici automatski sociopati.

 

A gdin endymion, nisi ti takav jer su svi takvi, ti si jednostavno takav, a "svi" su ti isprika jer se iz negog razloga imaš potrebu opravdati.

Jesam li ja u zadnjem postu napisao svi???Ili 90% slucajeva?A i u prijasnjim postovima sam mislio na vecinu ljudi,bi napravilo sto i ja.Zato nemojmo se praviti andjelima i sl.

12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Realno vratio bi jer razmisljam da meni ukradu S3 nebi nikad vise dobio mobitel..Ma da bi ga vjerojatno nasao jer imam nekoliko aplikacija za pronalazenje :)

Ps. Sretno u pronalazenju mobitela..Prijavi policiji nestanak mobitela i trazit ce ti IMEI s kojim ce najvjerojatnije naci mobitel :)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Vecina ljudi bi mobitel vratila. Vec ti je receno kako trazis opravdanje za vlastitu pohlepu.

 

 

 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Hehe, fakat se Zvone ne javlja! Jesi žiiv? :D

 

Ja sam jednom pronašao mobitel na parkiralištu hotela.

Ostavio sam ga na recepciji, izgledali su pošteno {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Rekli ste mu da ponese oružje... to je očito loše završilo kad se ne javlja...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ljudi on vec 3 dana nije bio na bugu :O

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
BlueMax kaže...

Vecina ljudi bi mobitel vratila. Vec ti je receno kako trazis opravdanje za vlastitu pohlepu.

 

 

Da,sad se sjecam..Nasli smo prijatelj i ja Iphone 4s u skolo na stolu u informatici..Poslije smo imali trening i mislili smo dat prijatepju ciji i je mobitel..Ma da je on dosao prije treninga i onda smo mu dali :)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Jesam li ja u zadnjem postu napisao svi???Ili 90% slucajeva?A i u prijasnjim postovima sam mislio na vecinu ljudi,bi napravilo sto i ja.Zato nemojmo se praviti andjelima i sl.

 

Onda pisi u svoje ime jer si ocito prebalav da bi mogao procijeniti postupke ostalih.

http://isvijet.com.hr
11 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Moj PC  
4 29 hvala 1
12 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Sad kad je mobitel kuci a nisi ga platio najbolje da krenes i po ostale stvari koje neces platiti. 

 
15 0 hvala 0
11 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Vidis,nikad ne bi iz torbice,kuce ili auta maznuo nesto.Da vidim covjeka kao na videu da mu u tom momentu ispadne nesto,covjeku bi vratio.Jer nije mi prvi put da tako nesto uradim.Vjerojatno me svi opisujete kao lopova i ne moralnom osobo,ali grijesite.

Moj PC  
2 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Samo ću teći da TU i TD nemaju veze sa zvjezdicama! {#}

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
TheMenstalist kaže...
Endymon kaže...

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Samo ću teći da TU i TD nemaju veze sa zvjezdicama! {#}

Zvijezdice su ja mislim za provedeno vrijeme na forumu,ma da modovi koji nisu tako dugo imaju po pet :P

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Nećemo sada u {#} ! 

 

Sve utiće na zvjezdice. 

 

Citiram :

 

"Izračun zvjezdica temelji se na složenoj formuli koja uključuje, no nije limitirana na broj postova i tema, koliko ste dugo na forumu, reakcije drugih korisnika o vama i još ponešto. Neke od spomenutih stvari vrijede jako malo, neke puno, a neke čak mogu i negativno utjecati na status. Točni omjeri sastojaka, naravno, ostaju redakcijskom tajnom kako bismo izbjegli namjerno nabijanje statusa, iako je to trenutno zbog velikog broja parametara praktički nemoguće."

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
drakula789 kaže...
TheMenstalist kaže...
Endymon kaže...

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Samo ću teći da TU i TD nemaju veze sa zvjezdicama! {#}

Zvijezdice su ja mislim za provedeno vrijeme na forumu,ma da modovi koji nisu tako dugo imaju po pet :P

Modovi automatski dobivaju 5 zvjezdica.

{#}{#} 

HTC 8X :)
12 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Vidis,nikad ne bi iz torbice,kuce ili auta maznuo nesto.Da vidim covjeka kao na videu da mu u tom momentu ispadne nesto,covjeku bi vratio.Jer nije mi prvi put da tako nesto uradim.Vjerojatno me svi opisujete kao lopova i ne moralnom osobo,ali grijesite.

Ja vjerujem da nisi lopov ali samo zato sto se bojis da te ne uhvate.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
BlueMax kaže...
Endymon kaže...

Vidis,nikad ne bi iz torbice,kuce ili auta maznuo nesto.Da vidim covjeka kao na videu da mu u tom momentu ispadne nesto,covjeku bi vratio.Jer nije mi prvi put da tako nesto uradim.Vjerojatno me svi opisujete kao lopova i ne moralnom osobo,ali grijesite.

Ja vjerujem da nisi lopov ali samo zato sto se bojis da te ne uhvate.

 

Ovo mi je prvo palo na pamet.

Također mi nije jasno odakle mu ovo da bi ''90% ljudi'' također ukralo mobitel. Pretpostavljam da je to zato što je okružen takvim ljudima, koji razmišljaju kao i on... Ja sa sigurnošću mogu reći da bi 90% mojih najbližih vratilo mobitel/odnijeli ga na policiju.

 

Netko je iznad i spomenuo moral, vjeru i religiju. Pa je li moguće da netko još u 21. stoljeću misli da jedno ne isključuje drugo.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
16 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Brani se koliko god želiš, ali ljudi koji nađu nešto što nije njihovo pa ne potraže vlasnika nego to zadrže su lopovi.

Nedavno sam na putu na posao vidio klince koji su u tramvaju našli mobitel pa su počeli fantazirati što će s njim, imao sam stišane slušalice pa sam ih čuo, i rekao sam im da meni daju mobitel i da ću se potruditi potražiti vlasnika. Mobitel je bio zaključan i nisam ga mogao otključati, pa sam ga odnio na posao i stavio puniti, ugasio se u međuvremenu. U neko doba je nazvala neka žena, mama dečeca koji je izgubio mobitel, dogovorio sam se s njom da se nađemo i vratio sam joj mobitel, a ona je meni dala Dove poklon paket :) a nisam ništa tražio zauzvrat. Ne znam koji mobitel je bio, neki Samsung.

Koliko je mogao imati godina, ne znam, no imao je neku fotku na lock ekranu, ako je to bio on, otprilike 15 godina.

 

Dobro razmisli o svom ponašanju, jer ćeš jednom naletjeti na budalu koji neće imati razumijevanja za tvoje ponašanje.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
11 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Bas me boli ona stvar.Mob je kuci i nisam ga platio kinte.Svaka cast vama koji se ovdje pretvarate andjelcicima i skupljate TU za zvjezdice,ali svi znamo kako bi te postupili,kada bi te u ulicici nasli mob.90% vas bi ga uzeli a vi pricajte bajke ovdje koliko hocete.Ove vase zgode i nezgode,mogu i ja izmisliti.

Cijenjeni kolega, dal si ti svjestan o cemu pricas? Procitaj si clanak 232. stavak 4. Kaznenog zakona... Ovo tvoje razmisljanje je stvarno primitivno do zla boga, ajde cuvaj mi se, i neka ti Bog da zdravlja, posto ti je uskratio na pameti, pozdrav

Pravi je gazda u kog je Mazda
11 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Kao klinac sam izgubio Siemens c 25 i nikad nije nadjen nema veze ajd.Prije par godina sam izgubio mjesecnu kartu i vracena mi je,netko je nasao i odnio u GPP Osijek,hvala mu {#}

Nedavno sam izgubio radnu knjizicu kada sam se vracao sa biroa,isao sam istim putem nebi li ju nasao no nista.Navecer me stari zove i kaze di ti je radna,ja reko izgubio kaze on eto sad me policija zvala idi u 1 pp i podigni,ja sav sretan.Dva puta sam nasao osobnu i novcanik i vratio vlasniku.Nema veze sa ovom temom ali eto moje price..

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 16:40 (Xperiax1).
Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Pa pola tema nema veze s temom, zaspamali ste vec ubi boze. Napravite si topic tamo pod razno pa razglabajte a ovu temu pustite na miru.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

dosta mi je vasih moralnih s*anja zelim znat sta je sa zvonom.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
17 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
R4zOR229 kaže...

Pa pola tema nema veze s temom, zaspamali ste vec ubi boze. Napravite si topic tamo pod razno pa razglabajte a ovu temu pustite na miru.

 

cod4gamer kaže...

dosta mi je vasih moralnih s*anja zelim znat sta je sa zvonom.

 

Da, jer inače se naširoko piše o prvom postu i vidim update je stigao, može vam samo pomoć tako da održe malo temu na životu dok ne dođe i vidi jel mu prijatelj govno

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
12 godina
odjavljen
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ma neće se Zvonac vratiti, poginuo je dajući zadnje trunke snage u ratu za Sony Xperiu Z1. 

 
11 3 hvala 0
14 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Jel pratite crnu kroniku?

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Diablo86 kaže...

Jel pratite crnu kroniku?

Kaj tam je završil zvone?

http://www.youtube.com/user/Brzi559
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
sashab kaže...

Haha gledam i ne vjerujem :D ovdje neki priačju o "moralu" i vode se nekim "tezama" iz Biblije, dok u drugim temama javno iznose da ih boli ona stvar za vjeru, crkvu i slično :D ima nas svakakvih.

Kakve veze ima crkva i vjera sa moralom? Ja nevjerujem u boga ni u ništa,neznam kad sam zadnji put bio u crkvi (i to pod prislilom roditelja sam dolazio prije)...pa opet čim vidim da je počinjena nepravda u bilo kakvom obliku,prema nekoj osobi ili životinji,ja odma pokušavam pomoći i ispraviti stvar. Hodam j*benom ulicom i vidim bakicu sa vrečicama i pitam ju dali joj mogu pomoći odnjet do kuće,preko zime volim se šetat tu u mom kraju a pošto je to večinom šuma i cesta je nikakva ljudi zapadnu i nepitam ih jel trebaju pomoć za guranje već odma guram...našo jednom para ko šodera što mi kažemo,u školi i vratio pare. našao također mobitel i vratio...kad nađem napuštenog psa(čak i više pasa) i mačku (također više) uzmem sebi i hranim dok ne nađem nekog ko će ga udomiti,a vjerujte mi to bude često da ih nađem. tata se uvijek dere na mene jer 'skupljam' lutalice ali kako ne pomoći jadnicima kad ih neko kao štence doslovno baci na cestu blizu moje kuće? Nekidan sam išao kući sa curom iz škole i imo sam za prstiće a nisam ništa jeo i otišo sam u pekaru i kupio prstiće i dao psu koji je bio blizu,sav je bio mršav i nikakav i dao sam mu to da jede,ja sam se mogao strpiti do kuće.... Kad sam bio mali bila je neka kuja i štenci kad se ide prema meni,kao što sam reko to je živa nedođija tako da tu malo ljudi prolazi..uglavnom,u šumi su bili pored ceste i nisu se mrdali od tamo,svaki dan sam kupovo sendviče i kad sam išao kući nosio sam im tamo da jedu..

tako da MOLIM te,nemoj pričati da crkva i vjera imaju IKAKVE veze sa moralom

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2014 7:27 (filipvk1000).
13 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
filipvk1000 kaže...

tako da MOLIM te,nemoj pričati da crkva i vjera imaju IKAKVE veze sa moralom

 

Nema, ali većina ljudi koji u nju idu vole misliti da ima. 

 

Uglavnom, ovo je već teški OT.

Što je s vlasnikom i njegovim/frendovim mobitelom?

11 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

A vjerujem da je otisao do njega,posvadjali se,ovaj nije htio vratit mob,zvali su muriju i sada se ganjaju xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ne slažem se s Endymonovim razmišljam nikak{#} ali nit ga ne osuđujem, čoek vjerojatno nije loš i kužim ostatak neistomišljenika da izaziva gnjev u njihovim očima/riječima..

Ali svi smo mi ljudi..

 

Al s druge strane, @Endy vjerojatno ti ne bi bilo ugodno da imaš mob od 4-5tkn i neko ga nađe i zadrži ga, vjerujem da onda ne bi bio ravnodušan tj ne bi bi ti bilo svejedno, a i vjerojatno bi poduzel sve korake da nađeš mob tj natjeraš "vlasnika" da ti ga vrati..

Tak da se i ti stavi u tu poziciju, koji je mob izgubio i razmatraj situaciju iz te perspektive..

 

Al ak niš drugo čovek je rekel svoje mišljenje i to je ok, bar nije licemjer..

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice