Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

poruka: 113
|
čitano: 30.311
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Endymon kaže...

Izgubio sam u zivotu 2 moba i nikad mi nisu bili vraceni,Ovo sam napravio,zato sto u 90% slucajeva,bi to i drugi napravio.Zato nemojte me sada opisivat kao lopova.Ugl,prije mjesec dana na bankomatu sam nasao kreditnu karticu i nazvao sam policiju i rekao da sam nasao kreditnu karticu i da cu im je donijet u policijsku.Dosao sam do saltera,lik me pita sta hocu.Reko da prijavim nestanak ove kartice,on je uzme u ruke,pogleda ime i prezime i baci je na stol i kaze dovidjenja.Nisam znao da imamo tako jadan i bezobrazan protokol o nestalim stvarima.Tako da ako oni nisu moralne osobe,koji bi trebali biti.Bogami necu niti ja u nekim situacijama.

Kartice se vraćaju vlasniku - a to je banka koja ih je izdala. Oni će lako doći do vlasnika i znati što s njom. 

11 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

uglavnom, isti dan kada sam dobio poruku otišao sam na policiju i rekli su kako će oni preuzeti sad istragu. međutim, od tada nema novosti. nisam niti dobio poruku sa lokacijom. izvjestit cu vas cim bude nesto novo ;)

 

EDIT: ne želim ja sad istjerivati pravdu, na kraju ću ja završit u ćuzi, a ipak imam neko povjerenje u nasu policiju

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2014 21:48 (zvone9489).
 
27 1 hvala 1
14 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Živ je. {#}

Swedish latin super funk.
Moj PC  
17 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ali postoji veliki problem, vjeruje u našu Policiju.

 
19 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
E daj ga probaj s ovim pronaći : www.google.com/android/devicemanager
@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

jesam, ali ne ide. ni to ni my xperia ne pomaže

12 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
assassin.st kaže...

Hehe, nemojte da još moramo objavljivati dokazne materijale.

Ajde daj sad {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
zvone9489 kaže...

uglavnom, isti dan kada sam dobio poruku otišao sam na policiju i rekli su kako će oni preuzeti sad istragu. međutim, od tada nema novosti. nisam niti dobio poruku sa lokacijom. izvjestit cu vas cim bude nesto novo ;)

 

EDIT: ne želim ja sad istjerivati pravdu, na kraju ću ja završit u ćuzi, a ipak imam neko povjerenje u nasu policiju

A sto se jednostavno nebi nasa s tim "frendom"? Kao nazovi ga i pitaj oce na pivu i vidis sto je s mobom ili nekako neko drugi ga nazove na pice i ti se pojavi i vidi koji mobitel ima,ako je tvoja Xperia vadi odma palicu iz dzepa i udri po kicmi

12 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Zvone, olaksat cu ti zivot. Imas dvije opcije:

 

1. odmah odi po svoj mobitel

2. odmah zaboravi da si ga imao

 

sve ostalo je beskorisan stres

 
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

pa taj "prijatelj" ako nije najveci idiot na svijetu ce taj mobitel prodat a ne koristit ga, a vrlo vjerojatno je vec u oglasu, ako ne i prodan zbog neke niske cijene(ipak nije ukro kutiju i papire). ono sto bi ja napravio je da bi doso u kontakt s tim frendom i reko mu da znam da je uzeo mob i da ako mi ga sad vrati nece bit nikakvih posljedica za njega, no ako ne vrati i ako se misli pravit blesav zna sto slijedi. mislim samo mu dodes s tom porukom i kazes evo znam da si ti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
zvone9489 kaže...

uglavnom, isti dan kada sam dobio poruku otišao sam na policiju i rekli su kako će oni preuzeti sad istragu. međutim, od tada nema novosti. nisam niti dobio poruku sa lokacijom. izvjestit cu vas cim bude nesto novo ;)

 

EDIT: ne želim ja sad istjerivati pravdu, na kraju ću ja završit u ćuzi, a ipak imam neko povjerenje u nasu policiju

ŽIV JE LJUDI,ZVONE JE ŽIIIV {#}

Probaj ovako kako ti decki kazu,nemoj vjerovat tupanima(nasim murjacima)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
15 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
ja ga nebi nist ni pitao, opalio bi mu šamar, kad bi pogledao, nadam se da znas o cem je rijec, ak se i dalje pravi tuntav, s druge strane...progovorit ce kad tad bio kriv ili ne kriv, morat ce priznat kako bi prestao :)))
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ima jedna stara izreka

 

"bolje da te prevesla prijatelj, nego neki neznanac" 

 

naš zvonko ima sreče sto to nije neki neznanac koji tipka po mobu sa prljavim masnim prstima, nego to je upravo njegov prijatelj. Sad treba nekako srediti da ga dobije natrag.

 

 

 

zvone9489 kaže...

uglavnom, isti dan kada sam dobio poruku otišao sam na policiju i rekli su kako će oni preuzeti sad istragu. međutim, od tada nema novosti. nisam niti dobio poruku sa lokacijom. izvjestit cu vas cim bude nesto novo ;)

 

EDIT: ne želim ja sad istjerivati pravdu, na kraju ću ja završit u ćuzi, a ipak imam neko povjerenje u nasu policiju

Nemroas ti, samo moras iznajmiti neke ljude koji se bave s time. Pošalji mu poruku, a da ne prepozna tvoj rukopis preporucujem da slozis slova iz novina na jednom bijelom papiru recimo nesto poput " Znam da si to bio ti, vrati ga"  kad tad će mu valjda savjest proradit
Ovo sto pišem je zezancija pa nemoj shvatiti kao uvredu :) 
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

ma našao sam neku vezu (više njih, zapravo) baš u toj policijskoj postaji gdje sam prijavio krađu i rečeno je da će to se kao požuriti, ovo, ono, ali svakako, neću vječno čekati. Inače, pratio sam oglasnike, ali ništa nisam našao

10 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
zvone9489 kaže...

ma našao sam neku vezu (više njih, zapravo) baš u toj policijskoj postaji gdje sam prijavio krađu i rečeno je da će to se kao požuriti, ovo, ono, ali svakako, neću vječno čekati. Inače, pratio sam oglasnike, ali ništa nisam našao

"Prijatelj",palica,pritvor,nista a? :D

Bezveze!

btw.sretno!{#}

Battlelog: Ratkapa16
15 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Pa jesi prijatelja malo posjetio? Mislim stvarno ako znas di ti je mobitel sta mu malo ne odes objasnit neke stvari...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
9 godina
protjeran
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

ak oje sa njegovog broja dosla poruka,nema sumnje...pretraziti ga na prepad...{#}

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Prvo, nemrem vjerovat' kakvo smeće taj tvoj prijatelj je. Drugo, imam ja Avast anti-theft i stvarno je super, zasad sam se samo pravila da sam izgubila mobitel da vidim kak' funkcionira ako je lopov amater k'o ovaj tvoj. Logiraj se mailom i passwordom na my.avast.com i na My devices klikni na Locate, točnost je u krugu od 150 m, s tim da je mene "našlo" točno u roku od 2-3 min. :)

 

Poruke šalje na broj/brojeve koje obvezno moraš upisati prilikom registracije s broja kartice koja je umetnuta u mobitel, tak' da ja ne znam zašto odmah nisi otišao do "frenda", sad je možda i prekasno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

ta se osoba nikako ne može zvati frend. Budimo realni, prijatelj kakav god da je ne bi ti uzeo mobitel. Pardon ukrao.

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka

Ja imam BitDefender Mobile Security (sa Anti-Theftom) i najbolji je. Išao sam ga malo isprobati i stvarno funkcionira, još mi je dao i točnu adresu gdje je mobitel.

 
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
imao si jednostavno predobar mobitel pa je prijatelj postao ljubomoran...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Marko :D kaže...

Ja imam BitDefender Mobile Security (sa Anti-Theftom) i najbolji je. Išao sam ga malo isprobati i stvarno funkcionira, još mi je dao i točnu adresu gdje je mobitel.

Zasto TD?

Decko je samo napisao svoje misljenje..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Ukradeni mobitel - čudna sms poruka
Meni nije jasno zasto covjek nije "posjetio" prijatelja. Ja bi skupio jos par prijatelja, dogovorio nalazak s njime i dok ne prizna da je uzeo mob ne bi se maknuo s mjesta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice