T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

poruka: 222
|
čitano: 106.611
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Koji je po vama mobilni operater najbolji. Po meni je Tele 2, zato što ne kradu previše.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tomato.

 
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
RaLe kaže...

Tomato.

 Tomato je još novi u tome, tako da i nije baš nešto.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
protjeran
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
RaLe kaže...

Tomato.

Tomato je ViPovo kopile kojim Vip prodaje maglu o jeftinoći poziva a bitne stvari u vezi tih "jeftinih" poziva napiše fontom od 1 piksela. Prije dolaska Tele2 i Vip i T-mobajl su imali dogovorenu pljačku ljudi. Zašto se međusobno natjecati, kada ujednačivanjem cijena obadvoje mogu imati dobru zaradu. Naprimjer, kada je SMS od Simpe koštao oko 24 lipe, pa onda se povečao na Vipovih 60 lipa.

 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2008 10:37 (the_tux).
16 godina
odjavljen
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tmato i ako na moju žalost koristim t-mobile....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Naravno da Vip!

Tele 2 je pridoslica!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
Ne znam zašto ljudi nisu na Tele2, imaju internet, MMS,gprs,... nešto što Tomato nema, ima besplatne pozive unutar tele2 mreže, zato po mom pobijeđuje Tele2
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele 2 je najbolji

 


Asus M2N-E Athlon 3800+
RAM 1GB
Hitachi 160 GB
GeForce 7600 GT




 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Imao sam i VIP i T-mobile više godina, a onda sam uzeo pretplatu kod Tele2 i čudim se kako je moguće da jedva uspijem prekoračiti mjesečnu najmanju potrošnju (85kn) dok su me one 2 lopine za istu količinu poziva i SMSova krali po 150 kn\mjesec.

Tele2, biti će vam računi podnošljiviji!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele2 je možda najbolji što se tiče cijena, ali sama infrastruktura im je dosta slabija nego T-mobilova. Ako ste u Večem gradu (Zagreb,Split,Rijeka,...) nema problema, ali malo izvan signal na Tele2 je slabiji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Popravlja se situacija s infrastrukturom, ne može se čitava zemlja pokriti preko noći.

Naravno, veČi gradovi su prije pokriveni.

16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
Goc kaže...

Tele2 je možda najbolji što se tiče cijena, ali sama infrastruktura im je dosta slabija nego T-mobilova. Ako ste u Večem gradu (Zagreb,Split,Rijeka,...) nema problema, ali malo izvan signal na Tele2 je slabiji.

 tele2 ima signal u cijeloj hr, jer se služi gdje nema njegovih antena vipovim, tako da ako u zadnjem selu ima i vipa, biti će i Tele2!

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
Ag008 kaže...
Goc kaže...

Tele2 je možda najbolji što se tiče cijena, ali sama infrastruktura im je dosta slabija nego T-mobilova. Ako ste u Večem gradu (Zagreb,Split,Rijeka,...) nema problema, ali malo izvan signal na Tele2 je slabiji.

 tele2 ima signal u cijeloj hr, jer se služi gdje nema njegovih antena vipovim, tako da ako u zadnjem selu ima i vipa, biti će i Tele2!

 
Kod mene se iz kuče jedva pošalje poruka preko Vipa, a na razgovor ne mogu ni pomišljati, a dok kod t-mobile mogu što hoču, jer mi je odašiljač od kuče oko 1 km. A po meni nekak je najbolji Tele 2, mada ga nikad nebi uzeo kad nema kod mene signala.

Bok
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Problem s Tele2 su povremeni kratkotrajni prekidi tijekom razgovora... steta zbog toga.

Da im je signal na razini ostalih, bio bi nenadjebiv.

Ali ipak sam Tele2 jer mi se ne da placati 2-3 puta vecu cijenu za istu kolicinu "usluge".

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

T-mobile, sve mi u kuci ima kobno slovo T


Silvonis
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Napokon zanimljiva tema. Dajem glas za Tele2, jednostavno su najbolji po pitanju cijena.... Knockout tarifa i zovi koga hoćeš! Problema sa signalom nikad nisam imao. Na drugo mjesto stavljam T-Mobile a VIP-u 0 bodova...


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Imam T-mobile iako bi možda trebo imat tele 2 samo zbog cijena


Prodajem Apriliju Sportcity 200
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Isto prešao na tele2, tamo cim je dosao na trziste, a tek nedavno iskljucio vip. Razgovori me dodzu cca duplo jeftinije nego prije.


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
Goc kaže...

Tele2 je možda najbolji što se tiče cijena, ali sama infrastruktura im je dosta slabija nego T-mobilova. Ako ste u Večem gradu (Zagreb,Split,Rijeka,...) nema problema, ali malo izvan signal na Tele2 je slabiji.

 Odi u postavke telefona i podesi na VIP-ov signal.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele 2 <3


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

ja imam i simpu i tomato.

i mogu reći da vip ima puno bolji signal u prosjeku nego t-mobile.

tomato koristim zbog onih 35 lipa po minuti.a poruka je 25 lipa.

wap, mms i ostalo mi ne treba.

meni samo treba da mogu nazvati i to je to, a tomato je u tom području najbolji.

uključenje je 25 lipa.

ali ako recimo razgovarate 5 minuta, koštat će vas ukupno 2 kn.10 minuta 3,50+0,25=3,75 kn.

bon od 100 kn  je dovoljan za 140 min poziva ako oduzmete uključenje bit će vam dovoljno za najmanje 90 minuta razgovora.

 

dok sipma i vip imaju užasno visoke cijene.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2008 19:11 (MarkoCro).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
MarkoCro kaže...

ja imam i simpu i tomato.

i mogu reći da vip ima puno bolji signal u prosjeku nego t-mobile.

tomato koristim zbog onih 35 lipa po minuti.a poruka je 25 lipa.

wap, mms i ostalo mi ne treba.

meni samo treba da mogu nazvati i to je to, a tomato je u tom području najbolji.

uključenje je 25 lipa.

ali ako recimo razgovarate 5 minuta, koštat će vas ukupno 2 kn.10 minuta 3,50+0,25=3,75 kn.

bon od 100 kn  je dovoljan za 140 min poziva ako oduzmete uključenje bit će vam dovoljno za najmanje 90 minuta razgovora.

 

dok sipma i vip imaju užasno visoke cijene.

 

vip i t.mobile su sigurno troduplo skuplji 

Silvonis
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele2 naravno, prije sam bio na simpi ali čim je tele2 došao odma sam prebacio i sebe i svoju familiju kompletno na tele2. još samo da se rješim t-comovog adsl-a i ta firma više neće postojati za mene

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2
Tony kaže...

......... još samo da se rješim t-comovog adsl-a i ta firma više neće postojati za mene.......

 ja mislim da će toliko postojati z tebe i za sve druge,dok se ne rješe pravni odnosi oko vlasništva infrastrukture....koliko sam ja skužio svi oni plačaju "te komu" najam za korištenje infrastrukture,tak da...ako i nisi direktno na "te komu", onda si indirektno

Moj laptop:HP Compaq 6715b ,procesor Sempron 3600+(jako se grije)
16 godina
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

ma Tele2 je daleko najbolji izbor...zato ću prijeći na Tele2 sljedeći tjedan..

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

VIP- Samo zbog vas! otkako sam kupio 1. mob...znaci vec 8 godinaCool


Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Koristim Tomato iz jednostavnog razloga što zadovoljava moje potrebe uz jeftinu cijenu


WWE
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele2 korisnik već sam više od godinu dana... prije sam bio dugogodišnji korisnik Simpe, odnosno T-com-a. Mogu sve sažeti da sam mjesečno na Simpi trošio 100kn ako sam pazio koga zovem (znači: unutar mreže) i preferirao SMS-ove, sad, SMS-ovi mi se nedaju baš pisati, uglavnom zovem ne gledajući baš koju mrežu i možda uspijem mjesečno potrošiti 100kn!

 

Iako, nije situacija idilična:

- blesava limitacija na SIM kartici (nemogućnost micanja traženja PIN-a, ili stavljanja PIN-a različite dužine od 4)

- tu i tamo slabiji signal na Tele2 odašiljačima - štede? (i nevjerojatno da u centru Zagreba - Pothodnik - nema signala)

- premalo različitih tarifa (trenutno mi se ni jedna ne dopada da bih prešao s Kikiriki)

- jeftini SMS-ovi, jeftini pozivi, a mogu li i jeftin prijenos podataka?

- nekakv klub ili nešto za vjerne korisnike (to sam napisao jer mi više ništa ne pada na pamet Belji se  )

 

...no s obzirom na cijenu, definitivno najbolji operater. (Tomato? Konkurira Tele2 po cijeni, ali ne i po uslugama, jer bi u suprotnom pravio konkurenciju i matičnoj firmi - VIP-u)


A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'

Two atoms bump into each other. One says 'I think I lost an electron!' The other asks, 'Are you sure?', to which the first replies, 'I'm positive.'
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

Tele 2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-mobile vs. VIP vs. Tele 2

VIP. zadovoljan i to je to

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice