T - Mobile EXTRA total+

poruka: 107
|
čitano: 32.395
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Maus kaže...

aaaaaaaaaaa. Skužiop sam. dobiješ i 50% popusta ako si mlad.

 

Upravo tako! {#} To je na godisnjoj razini 500 kn više/manje.. A u danasnje vrijeme to su fini novci, tako da ne vidim osnove palcati nesto vise, a cak i po meni bolja kvaliteta usluge je dostupna za manje novaca.. {#} Sad nek VIP lupi kontru da je jos 30 kn jeftiniji od T-mobile-a i ode kod njih onda.. {#} Hahaha

14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

heh... realno... ti programi če i nestati sa lica zemlje ako nastave sa takvim tarifama... jer rado konkurencija če cijene tarifa samo padati i padati, bez uspostava poziva i tih stvari.... jednostavno.. šta če mi ti programi ako ovako imam sve free???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
majdo kaže...
Minoza kaže...

Ja sam radi Galaxy SIII mislio potpisati ugovor, zanima me sto bi tocno izgubio ako bi oni ukinuli ove navedene usluge?


Mogucnost komuniciranja preko Whatsappa, Vibera, GTalka, i ostalih instant messengera koij koriste mobilni net..

 

Sad sam u totalnoj nedoumici... {#} Ne kuzim cemu to uopce?

I possess a skill to google.
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+

A sve manje para im dolazi od sms poruka, ljudi prelaze na praktično besplatne instant messangere, pa žele to ukinuti.

14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
dejo6 kaže...

A sve manje para im dolazi od sms poruka, ljudi prelaze na praktično besplatne instant messangere, pa žele to ukinuti.

 

 

pa naravno jer 90% ljudi mlađe dobi koristi facebook, pogotovo od uvođenja 0.facebook.com

 

ali po meni (kako sam i prije napomenul) ti programi če postati prošlost.. jer uz ove nove tarife sa neograničenim sms-ima i razgovorima bez uspostave, nitko te programe ni neče koristit... jer če cijene tih tarifa padati s vremenom samo da se uništi konkurencija...

12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...
dejo6 kaže...

A sve manje para im dolazi od sms poruka, ljudi prelaze na praktično besplatne instant messangere, pa žele to ukinuti.

 

 

pa naravno jer 90% ljudi mlađe dobi koristi facebook, pogotovo od uvođenja 0.facebook.com

 

ali po meni (kako sam i prije napomenul) ti programi če postati prošlost.. jer uz ove nove tarife sa neograničenim sms-ima i razgovorima bez uspostave, nitko te programe ni neče koristit... jer če cijene tih tarifa padati s vremenom samo da se uništi konkurencija...

 

Ti svi programi ce se samo koristiti za razmjenu slika i videa, umjesto mms-a.. Jer uz sve opcije, jedini bed sto nemas mogucnost besplatnog slanja mms-a, pa da su i dali 50 komada mjesecno za 10 kn bilo bi vrhunski, ovako je cijena jednoga 2,03 kn s PDV-om, ako se ne varam..

14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
majdo kaže...

 

Ti svi programi ce se samo koristiti za razmjenu slika i videa, umjesto mms-a.. Jer uz sve opcije, jedini bed sto nemas mogucnost besplatnog slanja mms-a, pa da su i dali 50 komada mjesecno za 10 kn bilo bi vrhunski, ovako je cijena jednoga 2,03 kn s PDV-om, ako se ne varam..

 

 

pa za to imaš email.... i u najlošijoj internet tarifi imaš 500mb prometa... u vipu i tcomu fleat net... tako da... opet funkcija tih programa pada u vodu :D

12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...

 

pa za to imaš email.... i u najlošijoj internet tarifi imaš 500mb prometa... u vipu i tcomu fleat net... tako da... opet funkcija tih programa pada u vodu :D

 

Zbog toliko jednostavne funkcije koristenja tih instant messengera, nemam uopce potrebe komplicirati i slati mail, da se druga strana onda mora logirati, da bi vidjela sliku ako ne synca taj mail na koji sam slao, itd..
Fino lagano opali covjek sliku, share via WhatsApp, odaberes kontakt, i druga strana instantno prima sliku koju si ti poslao.. {#}
A dok se ja ulogiram na mail, pa dok upisem kome hocu poslati, pa dok ovo, pa dok ono, prođe mi citav vijek, i nemam volje za time, a također niti imam naviku koristenja maila dok sam na mobitelu.. Sve sto rijesavam preko maila, rijesavam dok sam na laptopu ili kompu..

A opet s druge strane, puno, puno korisnika nece preci na pretplatu za 100 kn recimo pa imati sve te beskonacne por i pozive prema svim mrežama, nego ce ostati na bonovima uz aktivaciju recimo neta samo.. Tim istim osobama je u tom slucaju jeftinije onda s osobama koje su im kod nekog drugog operatera komunicirati preko jednog od nabrojanih instant messengera.. A u slucaju da se onda VoiP i MoiP krenu sa 31.1.2013 krenu ukidati lagano na svim tarifama, onda tim istim korisnicima bonova koji su koristili internet za dopisivanje i razgovaranje sve pada u vodu, i znaci prisiljeni su ili preci na neku od pretplata i aktivirati opcije za pozive i poruke, ili kod drugog operatera koji u tom trenutku jos nije ukinuo te iste usluge..

S druge strane, tu je tržišni monopol, kako na razini države, tako na razini cijelog svijeta, koji vode telekomunikacijski operateri, i ako im neces milom placati onda ces silom.. I iz priloženog se vidi da su spremni poduzeti apsolutno sve samo da bi sto vise profita imali, i uopce ih nije briga sto u drzavi vlada jad i bijeda.. Kako su poceli kroz narednih 5 godina ako se nastavi trend dizanja cijena i blokiranja svih usluga koje im ne donose profit, vratit cemo se opet na razinu srednjeg vijeka, i kupovati golubove pismonoše, i tako međusobno komunicirati.. 

 

Tako da sve u svemu, funkcija tih instant messengera je itekako velika samo sve zavisi kako covjek gleda na njih.. Ja sam uvjeren da ce se velika vecina korisnika bili oni na bonove ili neke pretplate prije složiti s mojom tezom, nego s tvojim zakljuckom (nista osobno) da funkcija tih programa pada u vodu i da imaju korisnici mail.. 

I rest my case! {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 0:08 (majdo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+

To je sve zanemarivo.150 tarifa je super. Evo dok pisem radi mi stream TuneIn radio aplikacije. Svakog dana mi u prosjeku svira sat- sat ipol.
Iznenadjen sam da u niti jednom trenutku nije koristen buffer ili da je bio prekid...odlican umts signal od vipa.
Dnevno sakupim 60-70 min poziva.
Sve sto uslikam automatski se uploada na Dropbox.
Mjesec bi mi trebao iznositi cirka 700mb i 2000 min.  Fixni telefon se ne koristi već danima. Ukućani slobodno nazovu sa mog broja bilo koga, te i oni smanje troškove. Savršeno.
I to sve za 5kn dnevno. Pre pre zadovoljan. Da je ovo sve kostalo i 200kn ,bio bi prezadovoljan. Stoga uzmite dok traje i dok je jos sve u ponudi kod svih operatera.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 9:10 (Siskin).
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
majdo kaže...

 

Zbog toliko jednostavne funkcije koristenja tih instant messengera, nemam uopce potrebe komplicirati i slati mail, da se druga strana onda mora logirati, da bi vidjela sliku ako ne synca taj mail na koji sam slao, itd..
Fino lagano opali covjek sliku, share via WhatsApp, odaberes kontakt, i druga strana instantno prima sliku koju si ti poslao.. {#}
A dok se ja ulogiram na mail, pa dok upisem kome hocu poslati, pa dok ovo, pa dok ono, prođe mi citav vijek, i nemam volje za time, a također niti imam naviku koristenja maila dok sam na mobitelu.. Sve sto rijesavam preko maila, rijesavam dok sam na laptopu ili kompu..

A opet s druge strane, puno, puno korisnika nece preci na pretplatu za 100 kn recimo pa imati sve te beskonacne por i pozive prema svim mrežama, nego ce ostati na bonovima uz aktivaciju recimo neta samo.. Tim istim osobama je u tom slucaju jeftinije onda s osobama koje su im kod nekog drugog operatera komunicirati preko jednog od nabrojanih instant messengera.. A u slucaju da se onda VoiP i MoiP krenu sa 31.1.2013 krenu ukidati lagano na svim tarifama, onda tim istim korisnicima bonova koji su koristili internet za dopisivanje i razgovaranje sve pada u vodu, i znaci prisiljeni su ili preci na neku od pretplata i aktivirati opcije za pozive i poruke, ili kod drugog operatera koji u tom trenutku jos nije ukinuo te iste usluge..

S druge strane, tu je tržišni monopol, kako na razini države, tako na razini cijelog svijeta, koji vode telekomunikacijski operateri, i ako im neces milom placati onda ces silom.. I iz priloženog se vidi da su spremni poduzeti apsolutno sve samo da bi sto vise profita imali, i uopce ih nije briga sto u drzavi vlada jad i bijeda.. Kako su poceli kroz narednih 5 godina ako se nastavi trend dizanja cijena i blokiranja svih usluga koje im ne donose profit, vratit cemo se opet na razinu srednjeg vijeka, i kupovati golubove pismonoše, i tako međusobno komunicirati.. 

 

Tako da sve u svemu, funkcija tih instant messengera je itekako velika samo sve zavisi kako covjek gleda na njih.. Ja sam uvjeren da ce se velika vecina korisnika bili oni na bonove ili neke pretplate prije složiti s mojom tezom, nego s tvojim zakljuckom (nista osobno) da funkcija tih programa pada u vodu i da imaju korisnici mail.. 

I rest my case! {#} 

 

 

ja imam android s najnižeg cijenovnog razreda (čekam gal s3) i kad dođem u fajl di su datoteke idem ljepo djeli i imam odmah ponuđeno meil, skype, blututh......... (da ne nabrajam dalje) tako da je isto ko i s ovim programima za djeljenje jer svakak moraš napisati kojoj osobi ide ta datoteka, jer čisto sumljam da ti ti programi čitaju misli, a šta se tiče čitanja meilova, refresha mi se svakih 15min jer sam namjestil na 15min refreshanje...

a gledaj... svim operaterima lagano je u interesu da nas sve prisile na pretplatu i lagano če nas pritisnut na trajne naloge, jer znaju da češ ih koristit xy mjeseci pa če moč tobom manipulirat lakše, a i naplata če biti lakša...

a gledaj... ti svi programi su korisni jedino ako imaš oko sebe velik br prijatelja koji imaju na bonove neki net paket (kao što si i rekao) pa da sa njima komuniciraš... oko mene samo 2 osobe su to imale i sad dolaskom ovih tarifa izbacile iz uporabe jer šta če im ako nemaju sa kime tako prićati...

12 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...

 

 

ja imam android s najnižeg cijenovnog razreda (čekam gal s3) i kad dođem u fajl di su datoteke idem ljepo djeli i imam odmah ponuđeno meil, skype, blututh......... (da ne nabrajam dalje) tako da je isto ko i s ovim programima za djeljenje jer svakak moraš napisati kojoj osobi ide ta datoteka, jer čisto sumljam da ti ti programi čitaju misli, a šta se tiče čitanja meilova, refresha mi se svakih 15min jer sam namjestil na 15min refreshanje...

a gledaj... svim operaterima lagano je u interesu da nas sve prisile na pretplatu i lagano če nas pritisnut na trajne naloge, jer znaju da češ ih koristit xy mjeseci pa če moč tobom manipulirat lakše, a i naplata če biti lakša...

a gledaj... ti svi programi su korisni jedino ako imaš oko sebe velik br prijatelja koji imaju na bonove neki net paket (kao što si i rekao) pa da sa njima komuniciraš... oko mene samo 2 osobe su to imale i sad dolaskom ovih tarifa izbacile iz uporabe jer šta če im ako nemaju sa kime tako prićati...

 

Također imam android, Galaxy S2, i sve isto tako imam ponuđeno, ali dok ja uđem u mail, pa odaberem primatelja, pa ovo pa ono, to mi je ajme procedura, s tim da nemam niciji mail.. Pogotovo iz razloga sto taj isti mail ne koristim za apsolutno nista drugo osim za sinkronizirati kontakte i spojiti se na market.. Ovako fino dijeli s WhatsApp, odaberem ime XY, i gotovo, slika poslana..

Također oko mene nitko od prijatelja/poznanika ne koristi mail u toj mjeri da ga synca svakih 15 min, itd, pitanje ako ga otvore i jednom dnevno.. S druge strane 90% osoba je na bonovima, jer nemaju svi mogucnosti u danasnje vrijeme biti na rpetplati, i uz osnovni paket interneta, izguraju cijeli mjesec dopisujuci se preko istoimenih servisa.. 

15 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

daj mi sam recite, dali je isto ako me netko zove sa extra total+ S  ili neke druge tarife sa pretplate  na simpu ili ja njega zovem? dali se isto placa

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 17:26 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

pa piše prema svim mrežama.. tako da je ista stvar... (ako sam ja dobro shvatil pitanje onda je to odg, ako nisam dobro shvatil objasni malo bolje)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Bojica kaže...

pa piše prema svim mrežama.. tako da je ista stvar... (ako sam ja dobro shvatil pitanje onda je to odg, ako nisam dobro shvatil objasni malo bolje)

korisnik sam t-mobilea. ako zelim preci na simpu postlati slovo A na onaj neki broj -----. sad me zanima dali ja ako zovem sa t-mobile na pretplati sa extra tarife dali mi se racuna pod neogranicene pozive ili je to drugo pod onih 150 minuta, druga mreža neznam jel kuzis sad

14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

aaa... žikim.. e sad za simpu neznam.. zato ja imam fleat terifu i baš me briga za te stvari :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

zar nitko drugi nezna*?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
razer1911 kaže...

zar nitko drugi nezna*?

Prema simpi ti se ubraja u neograničeno (to je samo tarifa unutar t-mobile mreže), a prema bonbonu i multiplus mobile plaćaš iako su HT. 

12 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Pošto su bile rasprave kako izgleda taj pad brzine nakon 1GB, ja sam ga uspio sustići evo 2 dana prije isteka mjeseca.  Pričam o VIP-u.

Dođe sms poruka sa informacijom o ispucanom gigabajtu. Nudi sms kojim se može kupiti sljedeći GB za 49kn.  Da nije tog sms-a nebi ni primjetio pad brzine na mini Operi.  Kada radim neki download onda se vidi.  Na 3g-u sa prosječnih 3Mbita pada na...ovako sam mjerio.  mp3 sa skydrivea mi skida 1 MB cijelu minutu ili 50 sekundi...oscilira.  Nema govora o totalnoj neupotrebljivosti interneta,kako su neki navodili.  Evo ja danas sakupio 60mb sa tom limitiranom vezom.  Valjda je slično i na T-mobileu.

 
0 0 hvala 2
15 godina
online
T - Mobile EXTRA total+

evo sto meni nije jasno. imaju u toj extra total + tarifi pakete s, m, l, xl i sad sve imaju flat internet, a kako se dize cijena paketa tako on sadrzi vise ukljucenih poruka i poziva prema ostalim mrezama, sve imaju flat pozive prema t-mobileu. ali imaju i opciju flat koja se kativira za 50 kn i onda sve imas beskonacno, sad me zanima ko ce uzet xxl tarifu i placat 600 kn mjesecno za 1000 poruka, 1000 minuta, flat internet kad moze uzet s tarifu i placat 120kn+50 kn i imat ce vise svega od ove za 600 kn.  neznam jeste shvatili ali nekuzim u cem je fora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
mar123 kaže...

evo sto meni nije jasno. imaju u toj extra total + tarifi pakete s, m, l, xl i sad sve imaju flat internet, a kako se dize cijena paketa tako on sadrzi vise ukljucenih poruka i poziva prema ostalim mrezama, sve imaju flat pozive prema t-mobileu. ali imaju i opciju flat koja se kativira za 50 kn i onda sve imas beskonacno, sad me zanima ko ce uzet xxl tarifu i placat 600 kn mjesecno za 1000 poruka, 1000 minuta, flat internet kad moze uzet s tarifu i placat 120kn+50 kn i imat ce vise svega od ove za 600 kn.  neznam jeste shvatili ali nekuzim u cem je fora.

 

 

ja sam to odmah od početka govoril, i ismijaval se tcomu kad su na faceu objavili tu tarifu i rekli su da je to za poslovne korisnike kojima to treba jer mnogo prićaju i koriste mnogo sms-a pa uz flet opciju imaju nešto (ne sječam se koji su točno razlog dalo) + rekli su da tada daju i mnogo povoljnije uređaje.. pa kad se izračuna i usporedi sa s+ i recimo L+ na 2 god došao sam do zaključka da je s+ jeftinija za poštene pare..  a to kolko je mob jeftiniji pfff... ono.. provučeš na par rata onda mob i čiča miča jeftinija ti je prića..

16 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Bio sam jutro su t-centru, inače sam na mrak tarifi već 3 godine. Odlučio sam skinuti se sa pretplate na bonove, vidio sam da ima ona neka opcija za 50kn, neograničeni SMS-ovi prema svima, internet i valjda 1000minuta prema svima, uspostava poziva 25lp. Bio sam tamo, podnio zahtjev, dobio neki papir sa brojem koji sam trebao nazvati da me skinu s pretplate. Nazovem maloprije broj, priča mi da mi je bolje da pređem na tarifu extra total s+, bla bla bla, fino sam ga odbio (doduše meni nije bilo fino, pričali smo 18minuta, od čega me 12 minuta navlačio na tarifu). Dovršili zahtjev za trajnim isključenjem (prelazak na bonove), kao bit će aktivno od idućeg mjeseca (a fino su mi rekli u t-centru da čim nazovem ove da će me spustit   na bonove). Al dobro. U međuvremenu malo gledam, možda ta extra total s+ i nije loša, imam 21 godinu, mogu ju dobiti u pola cijene, + za 50kn flat. Odlučim da ću ipak aktivirati tu tarifu, zovem službu za korisnike, svi agenti zauzeti već pola sata, ne da mi se čekati više. Odem na tamo neki moj portal bla bla, idem se prebaciti na tu tarifu - moguće na sve druge osim na S+. Negdje sam iskopao nešto tipa novi ugovor za tarifu i tu mi dopušta da aktiviram extra total s+. E sad, piše da je kao obavezan ugovor, ali ne piše na koliko mjeseci? Ugovor kao ugovor znači da pristajem na uvjete poslovanja, to znači da nema da sam vremenski vezan? Pročitao sam ovdje da nema obaveznog trajanja pretplatničkog ugovora, i to je onda super, ali pitam za svaki slučaj da nebi meni uvalili nešto preko portala da moram imati 12mj jer na jednom mjestu ne mogu aktivirati, a na drugom mogu (tu tarifu). I još nešto - kako ostvarim taj popust od 50%? Treba nešto priložiti ili samo aktiviram preko portala, a oni će sami to spustiti 50%? I što sa flat opcijom, jel se ona aktivira porukom (znači mogu u sredini mjeseca)? Jer već imam jedan broj u t-mobileu sa neograničenim prema t-mobileu, poruke ionako ne šaljem puno, 512MB bi mi trebalo biti dosta i onih 150minuta prema drugim mrežama bi mi trebalo biti dosta. Ako recimo u sredini mjeseca skužim da će mi faliti SMS-ova ili minuta, jednostavno aktiviram Flat opciju? Ili moram čekati novi mjesec? I nema uspostave poziva prema nikome? Ah koliko pitanja :D Idem probati još jednom nazvati službu za korisnike, nadam se da ću naći odgovor ovdje kad se vratim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

za flat opciju ti ne znam odgovorit, ja imam Total S+ i nisi duzan biti vezan ugovorom na nikakvo odredeno vrijeme osim ako ne zelis uzeti jos neki uredaj pa da ostvaris popust. sto se tice ovoga za mlade, morat ces prilozit osobnu koju bi i ovako i onako morao priloziti, vidi se da za tebe vrijedi 50% i automatski ga ostvarujes. uspostave poziva nema prema nijednoj mrezi, znaci racun ce ti biti 72.5 KN (racunaj na telekomunikacijske usluge stoli vec - 10 KN) + ako potrosis 50 SMSova ili 150 min prema drugim mrezama.

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 11:27 (definho).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Samo sam letimice pročitao ali ako postoji naplata uspostave poziva, bježi glavom bez obzira od te tarife. Koliko znam Extra Total+ tarife nemaju tu naplatu uspostave poziva.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Trenutno najpovoljnije ako puno razgovaraš i pišeš sms-ove Total+ S plus opcija total, još ako imaš od 18-28 imaš 50% popusta.

Ispadne te 62.50 za trarifu +50 opcija i 10 radijske frekcvencije i račun ispadne 122.50kn fiksno, za nekog tko puno razgovara, surfa i šalje smsm-ove nema bolje opcije.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Treutno mi se čini da je najbolja ova akcija u T-mobileu za mlade, znači uzet Extra total S+ tarifu sa 50% popusta (od 18-28god) i uzet opciju flat. Znači za 122.5kn su uključeni neograničeni razgovori prema svim ostalim mrežama (4000 prema svima i 1000 prema tomato mreži) neograničeno prema Tmobile (5000min), neograničene poruke i flat internet koji nakon 512Mb spusti brzinu na 64kbps. 

 

 

evo Geek me je pretekao {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 13:13 (Balvan8).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Vi koji ste se prebacivali sa neke druge tarife na extra total s+, jesu vas odmah prebacili ili tek idući mjesec? I kako da im priložim osobnu ako se prebacujem putem portala?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Tarifa kreće svakog 1. u mjesecu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Mogli su staviti da vrijedi i za Extra total+M,a ne samo za s!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

zna li netko ako se uzme iPhone u Extra Total+ M jel se nakon 4-6 (nisam siguran) placenih racuna moze vratiti na nizu Extra Total+ S uz mjesecni popust od 50%? Ima netko mozda iz prve ruke?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
definho kaže...

zna li netko ako se uzme iPhone u Extra Total+ M jel se nakon 4-6 (nisam siguran) placenih racuna moze vratiti na nizu Extra Total+ S uz mjesecni popust od 50%? Ima netko mozda iz prve ruke?

Ja sam smanjio tarifu s Extra Total M na S nakon 8-9 mjeseci. Neznam koliko točno vremena mora proći ali može se

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice