Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

poruka: 11
|
čitano: 8.942
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

Evo ovako, kupujem novi mob. suzio sam izbor na Nokiu X2-00 i SonyEriscsson Elm. Koji je po vama bolji izbor od ta dva, te ako neko ima jedan od ta 2 moba neka napiše nedostatke ili prednosti. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

Bolji mi je SonyEricsson ima i wlan.. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 17:20 (mario1990).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

Evo, ja sam se upravo registrirao samo da se uključim u ovu raspravu. Kupio sam prije pet dana simpa paket nokia X2-00 i moram reći da imam podosta problema. Najviše me smeta to što, onaj 3,5 mm utor za slušalice ne radi kako Bog zapovijeda. Priključim slušalice i pustim neku pjesmu, i onda samo čujem zvukove na lijevoj slušalici, i to jako slabo. probao sam i s drugim slušalicama ali sve rade isto. Također, piše da mobitel može prikazivati video na youtube-u, a kad sam otišao na youtube, nisam mogao pokrenuti video. Otišao sam jučer u t-centar i tamo su mi u potpunosti zamijenili mobitel, al nažalost i na ovom imam potpuno iste probleme.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

@etnes a kakva ti se čini kamera na nokiji, čitao sam da kad slikaš s blicom da ostavlja neke bijele mrlje preko fotografije? I jel vrijedi taj blic šta kad slikaš po mraku!?

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 23:05 (Balvan8).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

ovak: danas sam skužio, kad sam uključio slušalice u mob, da ih nisam proključio do kraja, mislim trebao sam ih malo jače gurnuti u utor {#}. Zapravo ne "malo" jače nego puno jače, jer teško idu unutra, tako da sada slušalice rade kako treba, al problem sa softverom i dalje ostaje. blic je po meni sasvim dobar. imam kod kuće lg kc 550 koji ima bolju kameru od nokie, al ima osjetno slabiji blic. evo ti dvije slike mog neurednog stola. jedna je slikana u potpunom mraku, a druga pod sobnim svjetlom. 

u mraku u mraku
sa sobnim svjetlom sa sobnim svjetlom
15 godina
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

pa i nisu baš nešto slike si to sliko na 5Mp ili manje? Čini mi se da moj K750i ima bolje fotke. {#} Youtube na mobitelu mi nije potreban pogotovo na ovak malom ekranu, tu i tamo mi možda zatreba facebook pa da ne plaćam poruku, pošaljem ljudima u inbox šta treba. Mislim da ću se ipak odlučit za nokiju ipak je jeftinija 300kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

Evo da kažem nešto o X2, pošto ga koristim već mj. dana. Dizajn mi se sviđa, zvučnici su stvarno glasni i dobro se čuju, dobra je stvar što ima ugrađenu antenu, pa se nemoraju slušalice uključit da bi se slušao radio, te se radio ujedno može koristit i kao budilica. Kamera je ok, po danu je dobra, al po noći ni s blicom nije baš kvalitetna, te je nedostatak šta se nemože upalit led svijetlo dok se snima video. Najveće razočaranje je baterija, meni uz normalno korištenje surf 30min, razgovor 15min, igre 30min, jedva potraje 3dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 14:39 (Balvan8).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

Ja trenutno imam SE Elm,a imam ponudu i za nokiu x2,uzeti cu je samo zbog zvucnika(kod se elm-a su slabi...)ali ostalo je bolji elm(wi-fi ima,kamera nije losa...jos dosta karakteristika kojje mi se svidjaju)moj prijedlog je da uzmes SE Elm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00
stjepan41 kaže...

moj prijedlog je da uzmes SE Elm.

Vec je uzeo nokiju ako se ne varam..{#}

Nisam ginekolog al mogu pogledati...
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00

ODG.

Mislim da si ipak trebao uzet Elm iako je mozda malo skuplji. Opce je poznato da je sony ericsson jaci na kamerici od nokije.

Elm takodjer ima auto focus, mislim da X2 nema. Daleko od toga da je X2 los mobitel, po karakteristikama SE Elm je bolji.

Ipak nadam se da ces ga u zdravlju koristit!

Bok

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Elm vs. Nokia X2-00
etnes kaže...

Evo, ja sam se upravo registrirao samo da se uključim u ovu raspravu. Kupio sam prije pet dana simpa paket nokia X2-00 i moram reći da imam podosta problema. Najviše me smeta to što, onaj 3,5 mm utor za slušalice ne radi kako Bog zapovijeda. Priključim slušalice i pustim neku pjesmu, i onda samo čujem zvukove na lijevoj slušalici, i to jako slabo. probao sam i s drugim slušalicama ali sve rade isto. Također, piše da mobitel može prikazivati video na youtube-u, a kad sam otišao na youtube, nisam mogao pokrenuti video. Otišao sam jučer u t-centar i tamo su mi u potpunosti zamijenili mobitel, al nažalost i na ovom imam potpuno iste probleme.

u media playeru imas opciju: STEREO ŠIRENJE...moras je ukljuciti da ti rade obe slusalice...po defaultu je iskljucena....

........
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice