Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 208.958
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
explorer 4 kaže...

Mah, pusti kolega, to ti je tako kad izađe novi uređaj.

Samo par stvari da kažem, prije izvaljivanja ovakvih bedastoća.

Ako sam rekao da je kamera note četovorke lošija u uvjetima slabog osvjetljenja, onda je nekako logično da će ista stvar biti i kod snimanja. Naravno, ono na što sam mislio je snimanje videa u idealnim/dobrim uvjetima osvjetljenja.

Također, kad si već spomenuo, kako to OIS poboljšava kvalitetu slike? Što on to radi?

Omogucava povecavanje ekspozicije uz smanjenje ISO-a, s tim se smanjuje sum a nece biti zamucenja zbog OIS-a, a to na Note-u 3 je nemoguce bez stativa, kuzis li sada?

S tim jos da Note 4 ima veci senzor i u mogucnosti je vise svijetla primiti

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
marsovac zemaljski kaže...

Ništa posebno??

Oba snimaju 4k, i samo zato što ima OIS i malo veći senzor note3 je ništa posebno?

Skripava plastika na tako skupom uredaju, Note 4 ima puno bolju kvalitetu izrade, to je zapravo kocilo Note tricu, bas ta izrada, Note 4 je zaokruzen i s tim da jos ima bolji touchwizz (poboljsan je rad UI-a opcenito)

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
MARKOZD15 kaže...
explorer 4 kaže...

Mah, pusti kolega, to ti je tako kad izađe novi uređaj.

Samo par stvari da kažem, prije izvaljivanja ovakvih bedastoća.

Ako sam rekao da je kamera note četovorke lošija u uvjetima slabog osvjetljenja, onda je nekako logično da će ista stvar biti i kod snimanja. Naravno, ono na što sam mislio je snimanje videa u idealnim/dobrim uvjetima osvjetljenja.

Također, kad si već spomenuo, kako to OIS poboljšava kvalitetu slike? Što on to radi?

Omogucava povecavanje ekspozicije uz smanjenje ISO-a, s tim se smanjuje sum a nece biti zamucenja zbog OIS-a, a to na Note-u 3 je nemoguce bez stativa, kuzis li sada?

S tim jos da Note 4 ima veci senzor i u mogucnosti je vise svijetla primiti

 

"The Galaxy Note 4's field of view is a little wider here and that's why object appear a little smaller and hence less detailed than the ones shot by the Note 3."

GSMarena kaže tako, i sve možeš usporediti sam ako želiš. Jednostavno, detalja ima manje i boje su malkice nerealnije, ali je zato slika uvijek čista i nema zamućenja, tj. OIS ga odmah makne.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Ehh, ništa od vipa... Kažu u četvrtak će doći pa da pokupim kad prebace broj. Broj u vipu, mobitela nema nigdje, ne znam iskreno što sam i očekivao xD

Ali piše u katalogu da je 910c verzija-exynos makar je izložen snapdragon. Danas u tmobilu isprobah crni. Naspram bijelog bolja plastika klasično odozada, ali izgleda solidnije i skuplje nego bijeli. Pff sad čekati do ponedjeljka :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
maks0806 kaže...

Ehh, ništa od vipa... Kažu u četvrtak će doći pa da pokupim kad prebace broj. Broj u vipu, mobitela nema nigdje, ne znam iskreno što sam i očekivao xD

Ali piše u katalogu da je 910c verzija-exynos makar je izložen snapdragon. Danas u tmobilu isprobah crni. Naspram bijelog bolja plastika klasično odozada, ali izgleda solidnije i skuplje nego bijeli. Pff sad čekati do ponedjeljka :(

A neki do Božića, pa te molim da taj smajlić koji si napisao ispraviš u ovaj :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
explorer 4 kaže...

 

"The Galaxy Note 4's field of view is a little wider here and that's why object appear a little smaller and hence less detailed than the ones shot by the Note 3."

GSMarena kaže tako, i sve možeš usporediti sam ako želiš. Jednostavno, detalja ima manje i boje su malkice nerealnije, ali je zato slika uvijek čista i nema zamućenja, tj. OIS ga odmah makne.

Balans boje je ionako i na Note 3 prezasicen, a oversharpening halosa ima i previse, tako da kamera na N4 je daleko kompletnija

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Da nemam note 2 kupio bi ga sigurno jer mob je vrh vrhova, ovako trenutno nemam potrebe za zamjenom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Jako sam razocaran trajanjem baterije na exynos verziji, uz ne bas toliko pretjerano koristenje jedva da mi je izdrzala cijeli dan (upaljen mobilni internet i GPS cijeli dan, moves i S health u pozadini).

Prilikom koristenja se dosta zagrije, ali me ugodno iznenadilo da tokom razgovora ostaje hladan, dapace ako je poziv bio unutar zahtjevnog koristenja ohladi se za vrijeme razgovora.

Mobitel stvarno je zvijer sto se tice performansi, ali u stock verziji ima stvari koje su ga unazadile naspram Note 2 kojeg sam prije imao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 9:47 (draak).
 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Na drugoj slici je jasno vidljivo da mobitel gotovo uopće nije spavao pa je trajanje baterije zaravo Ok.

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

3 ipo h screen on? 

Ehhh

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
zstef kaže...

Na drugoj slici je jasno vidljivo da mobitel gotovo uopće nije spavao pa je trajanje baterije zaravo Ok.

Jednako tako sam koristio i Note 2, a baterija na kraju takvog dana bi bila na nekih 30ak %

zaboravih napisati da je pola dana bio u power saving modu

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 14:50 (draak).
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Zato preferiram snapdragon a ne ovo... Ista situacija kao i sa s4 ocigledno... Ide na njušku onda :/

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Nije stvar u tome kako si ga koristio, nego u tome što je on sve u pozadini radio, a nije morao.

Moguće je da neka aplikacija stalno budi mobitel i da zbog toga imaš takvo trajanje baterije.

Jer ipak imaš preveliku razliku između "Awake" i "Screen on" linija.

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
maks0806 kaže...

Ide na njušku onda :/

Bez veze razlog za prodaju,  samo radi exynosa..

Potonji je odličan SoC, 20nm, preteća dolaznih exynosa na tržšite..

Ne vidim problem oko toga, jest da je Snapdragon popularan globalno (radi dobre dev zajednice) al exynos nije nimalo loš..

I zapravo dok bi biral, mislim da bi bil u dilemi, možda bi čak i exynos uzel, ovaj 805 ne nudi niš novog, spram 800/801...

 

Generalno gledajući N4 je dobar, i ne vjerujem baš da briljira na području baterije, ruku na srce, al ipak bi mu za 5.7" ekran i 2k leglo veća baterija (3500-600 i sl)..

Da me se krivo ne shvati, on i nema lošu bateriju tj trajanje, al ipak, mogli su se malo više isprsit po pitanju toga...

12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Ma, baterija je problem, radje ću prodati ovoga, pa si sa snapdragonom uzeti jer stvarno je dobra baterija na njemu, a na exynosu saka očito :/ 

A i sad ga mogu za 4k+ prodati novog, a za mjesec dana mogu za 3500 uzet na njuski novog tako da win win, ofc trebat ću 150 kn unlock s tmobilea platiti.

Još ću istražiti ali ako je baterija uistinu 3h screen ona ne bih :/

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
maks0806 kaže...

Ma, baterija je problem, radje ću prodati ovoga, pa si sa snapdragonom uzeti jer stvarno je dobra baterija na njemu, a na exynosu saka očito :/ 

A i sad ga mogu za 4k+ prodati novog, a za mjesec dana mogu za 3500 uzet na njuski novog tako da win win, ofc trebat ću 150 kn unlock s tmobilea platiti.

Još ću istražiti ali ako je baterija uistinu 3h screen ona ne bih :/

Pričekaj da se baterija "uhoda", pa ćeš vidjeti kaj dalje.. Mada sumnjam da je baterija očaj, bez obzira koji je SoC gore..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 18:53 (zvonac).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Danas je situacija nesto bolja. Baterija na 41%, 12h bez punjaca i 3h screentime-a.

stavim jos slike kad ga skroz ispraznim.

Doduse sinoc sam deinstalirao moves, gps je ugasen, a internet upaljen samo kad ga koristim. Ali i dalje brze trosi bateriju nego Note 2

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
draak kaže...

Danas je situacija nesto bolja. Baterija na 41%, 12h bez punjaca i 3h screentime-a.

stavim jos slike kad ga skroz ispraznim.

Doduse sinoc sam deinstalirao moves, gps je ugasen, a internet upaljen samo kad ga koristim. Ali i dalje brze trosi bateriju nego Note 2

Exynos je malo,malo brži od Snapdragona ali ima lošije trajanje baterije. Ekipa kaže 4-5h Sot-a...aj ti još provjeri koliko je tebi sot-a (screen on time).

 

Vidim da nitko još nema Note 4 s Snapdragonom (ima ga samo T-mobile) pa da čujemo ponašanje moba i trajanje baterije.

12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

A isprobat ću ga kajsad :P

Nisam 5 godina mob iz dućana uzeo, i prvi put se vežem na pretplatu 2 godine, pa ono, glupo mi je otplaćivati mob koji nemam uza sebe :P

Nadam se da nije tako loša. Također se nadam da će sutra imati note 4 u vipu, jer isto tako glupo mi je plaćati mob koji nisam ni dobio :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Da dignem ovu temu jer ekipa piše u drugoj temi o Note 4 što po meni nema smisla.

 

Neka administrator stavi sve u jednu temu!!!

 
0 0 hvala 2
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Yiss stigo note 4 !!!

Zasad super dojmovi javim navecer dojmova još . Ovo pišem S-penom koji je stoput udobniji i precizniji no ikad :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Evo vratih se s faksa, mob je pfff

Evo jedan review pa ako kome pomaže. Mob je crni, exynos verzija

1.DIZAJN I ERGONOMIJA:

  Najljepši samsung smartphone dosad. Tanak, elegantan, i metalan, dovoljno lagan da bude udoban za koristiti, ali ne prelagan da odaje dojam jeftinoće. Baš super izbalansiran. Moj nema one gapove o kojima se priča. Metal je svakako dobrodošao, tipke su reachable i clicky. Pozadina makar "fejk leather" je odlično rješenje jer je grippy i eleganci. Draže mi je da nije koža jer kako sam vidio na moto x 2014' svaka crtica se vidi odmah i jako je sklona ogrebotinama. Jedino bi htio da se samsung rješi offscreen tipki, ali sumjnam u to. 9.5/10

2.DISPLAY

  Nema se što puno pisati tu. Ekran je OMFG ZOMFG GOOD GOD SAVE ME. Jednom riječju predobar. Koristio sam višekratno svaki mob dosad i jednostavno me nijedan nije ostavio paf kao ovaj. Od kontrasta, pa do opcija namještavanja boja za svačiji ukus, outdoor legibility itd. 10/10

3.SOFTVER

  E sada je tricky. Ja svakako ne namjeravam koristiti sve što samsung predstavlja na noteu 4. S health neću koristiti prečesto, a fingerprint scanner je neupotrebljiv osim ako mobitel nije na ravnoj podlozi, i lagano se prstom prelazi preko tipke. U hodu sam iz 10-og pokušaja otključo mob-opcija ugašena. Multitasking je zakon. ono smanjivanje aplikacija radi dobro i intuitivno je, makar i dalje youtube ne svira ako minimizeam app na ikonicu, što mi je besmislica. Isto tako kad ocu swipeati da vidim notificatione on mi cesto minimizira app. S pen me iznenadio preciznošću i prepoznavanjem teksta. Prepoznaje mi odvratni šrakopis. Kudos to that.

Touchwiz je ispeglaniji, i radi skroz dobro. Učitava sve brzo, lag je stvarno rijedak jedino na multitasking tipki ponekad. Sviđa mi se što je većina widgeta transparentna sada. Maknuo sam da se s-voice aktivira double clickom home tipke pa sad nema delaya s tim, te sam animacije u developer optionima stavio na 0.5x pa se sve doima bržim. IR blaster je tu kao i sve ostalo što se očekuje od hi end moba. Nije sve još ispeglano kako spada, ali je korak ispred s5-ice koja je korak ispred s-4ke. 8.5/10

4.PERFORMANCE

  Tu neću puno. Na antutu sam dobio 50000. Sve radi kak spada uz napomenuti lag na multitask tipci. U browseru (internet, ne chrome) sve fluidno radi uz gro sadržaja. Pinch to zoom u 60 fps :D

5.KAMERA

  Nisam se još puno poigrao s video kamerom, ali slike su odlične. Kako sam probao lumiu 1020 razmazila me stoga ne mogu dati 10/10, ali je predobra. Slika brzo, slike su oštre, u low lightu sam možda malo više očekivao zbog OIS-a, ali sveukupno rezultat je super. Dinamički raspon je super as well. Sutra ću javiti dojmove videa i 4k recordinga. Nisam pro fotograf, više sam pleb ali s moje strane je 9/10

6. MULTIMEDIJA

   Uz ovakav ekran sumnjam da išta mogu prigovoriti. Mob je stvoren za prikaz filmova, gledanja youtubea i svega tomu sličnog. Slušanje muzike je super. Ne htc m8 super, ali super in its own right. Kolko sam skužio, svi videi sa moje kartice od 64gb su podržanog formata. 9/10

7. UKUPNI DOJAM I OSTALO

   Pozivi zvuče dobro i sugovornik me normaln očuje, s tim nema problema. Baterija mi je bila na 70% i ispraznio sam je od 13h do sada cijelu, ali sutra ću od 100% do nule postati screenshotove. Fast charging radi jer sam je sad sa nule u 40 min do 60 posto napunio. ZAsad uživam u korištenju i sveukupni dojam mi je zakon. Čekao sam mob i bio sam na hypeu. Hype se opravdao :D

Možda je mob realno za 9/10 meni je finih 9.5/10, i imat ću ga sigurno još neko vrijeme. Sutra dodam informacije o bateriji, kameri, te slike screenshote itd, te ako još nekoga nešto zanima slobodno pitajte :)

Pozz svima :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 21:41 (maks0806).
Moj PC  
3 1 hvala 2
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Hvala na reviewu :)

 

Di si ga kupio? navodno je samo t-com imao crne a navodno t-com ima samo snapdragon.

 

Napisi svakako SoT koji ces dobiti, exy ima kao losiji.

 

Ja bi uzeo crni sa exy-em,al cu pricekati pad cijena odnosno da vidim recenzije sa lolipopom.

 

Drago mi je da si zadovoljan..ja sam se malo opet igrao s njim danas u t-comu al pol stvari nemres...

 

strpljen spašen {#}

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 22:55 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

ekipa dvoumim se između lg g3 i note 4 .svjestan sam i razlike u cijeni ali bez obzira mislite li da je note ipak bolja kupovina? zapravo vrijedi li još malo uštedjeti i piknuti si note do kraja godine,možda i cijena štogod padne. hvala na kakvom dobrom infou

;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Savjetujem strpi se, ustedi i kupi Note 4 :)

 

Imao sam LG G3 pred malo na 20 dana, sa dobrim 10l firmware-om, nije trzao nije bio spor, baterija sasvim solidna. Vrlo pregledno i jednostavno sucelje, genijalni knock-on code i po meni super tipke na poledini. Zvuk na slusalicama je fenomenalan, jako jako cist. Kamera je bila solidna, ali sa premalo opcija,  slike su ispadale poprilicno dobro, pogotovo HDR tamo gdje je bio potreban.

Zamjerke su mi bile na preostar, tj jako cudno ostar text na nekim pozadinama tipa siva pozadina. Kao da je sharpening ukljucen, bas mi nije pasalo nikako. Takoder se znao koji put sam od sebe restart-at.

Ono sto mi je isto malo smetalo je da se na bijeloj pozadini blago vidio neki pravilni uzorak/ pattern. Citajuci po netu sam zakljucio da je to digitizer koji se blago vidi na cisto bijeloj pozadini.

Uglavnom nije mi sjeo nekako, imao sam osjecaj da imam samo veliki mob a htio sam nesto vise.

 

Prodao sam G3 dodao cash i kupio preko njuskala crni Note 4 (Exynos verzija) i prezadovoljan sam.

 

Ono sto je LG G3 ima a Note-u 4 fali:

1. Knock code

2. tipke na poledini

3. bolje lezanje u ruci jer je nesto manji i zaobljen i savrseno sjeda u dlan, barem moj dlan

4. Laser AF. Autofokus je kod slabijeg osvjetljenja je ipak bolji u G3.

5. Kvaliteta zvuka na slusalicama (iste slusalice su u pitanju i ista muzika). G3 ima nekako bolji zvuk, mozda je subjektivno ali meni je ipak nesto bolji nego na Note 4.

 

Apsolutno sve drugo je na strani note 4.

Jedina mana koji bih mogao navesti za note 4 je da bijela boja jako brzo postaje plavkasta kako se kut gledanja prema ekranu mijenja. LG nije imao taj problem vec bi sve boje postale isprane kao bi se naginjao ekran, tipicno za LCD.

 

AMOLED je bolji definitivno, ali nsiu u pitanju samo boje i crna koja je potpuno crna, vec i citanje teksta koje puno puno manje zamara oci nego LCD. To jako dolazi do izrazaja u mracnom okruzenju gdje na LCD-u bole oci kod duzeg citanja.

Takoder G3 ne moze spustiti osvjetljenje na tako nisku razinu kao Note 4, i zbog toga problem duze gledati u njegov ekran u potpunom mraku.

 

Ono sto meni osobno vrijedi razliku u cijeni je kamera.

Slike su izvrsne, sitni detalji kao lisce na stablima su jasno definirani te koza i lice osoba izgledaju prirodno sa puno detalja. 4K video je odlican, pun detalja sa vrlo malo vidljive kompresije i nedostataka tipa nazubljnosti rubova i moire. Profesionalno se bavim videom i bez problema bi uzeo 4K video iz Note-a 4 za neke scene i nitko nebi skuzio razliku. Toliko je dobar.

 

Note 4 je nesto veci ali i dalji u granici meni ugodnog za koristenje. Kvaliteta izrade je bolja nego G3, Note 4 bas izgleda Premium i takav je osjecaj kad se ima u ruci.

Ono sto me je iznenadilo je "touch screen" koji je osjetljiviji i bolji na Note 4, precizniji je i bolje reagiria. Sitna je razlika, ali ipak primjetna.

 

Fingerprint sensor na Home tipki meni radi jako dobro i cijelo vrijeme tako ulazim u mob. Kod kalibracije prsta sam zeljene prste (3 max) povukao pod svim mogucim kutevima, ne samo ravno. Pogotovo onim kutevima pod kojim najcesce imam prst kad ga otlkjucavam.

 

Fast charger me iznenadio kako brzo puni, ogroman ogroman plus. Puni puno brze nego G3, razlika je jako velika.

 

Jos jedna bitna razlika na strani Note 4 je kvaliteta i jasnoca zvuka kod poziva. Note 4 ima prirodniji i meksi zvuk, puno ljepsi za uho.

Takoder mikrofon je bolji kod Note 4. Dok sam G3 morao drzati dosta blizu lica, Note mogu imati jako odmaknut od sebe da mi ne dodiruje lice i druga strana me jasno cuje.

 

Mogao bih jos toga puno napisati, ali zasad je to to :)

 

Prije Note 4 i LG G3 kojeg sam koristio nakratko, imao sam LG Optimus 4x HD a prije njega Xperia-u X10.

Ne kupujem mob svake godine i htio sam nesto top premium ovaj put i jako sam se pozitivno iznenadio.

 

Ovo mi je prvi Samsung i prvi puta se susrecem sa Touchwiz koji mi jako pase, nemam zamjerke.

Vidio sam kako izgleda cisti android na nexus-u i nije mi to to, prejednostavno, golo i prazno.

 

Pozdrav svima!

 
6 1 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Zna li tko ima li ga u Splitu u Vipa ili se mora cekati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

@Coby666 - pohvala za realnu recenziju tj razliku između G3 i Nota 4. Imam G3 i u večini se slažem s svim. One crtice na bjeloj podlozi ja nisam primjetio a ni izoštravanje text...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 9:18 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 4!

Da, meni isto fali knock code :(

Eto idem sad izvozat bateriju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Hvala R36.

 

Neprirodno izostren tekst je bio posebno uocljiv kod sitnijih crnih slova na sivoj pozadini, sto je 100% stvar softwer-a i extra sharpening-a. Nebih se cudio da u novoj 5.0 verziji toga vise nema.

 

Tanke pravilne resetkaste linije na cisto bijeloj pozadini su meni bile vidljive kad se ekran gleda od blizu. Inace uopce nisu bile primjetne. No uvijek bi ih primjetio kad bih npr. citao crni tekst na bijeloj pozadini.

Koliko sam citao po netu, veliku ulogu igra "sample variation", jer kod nekih se uopce ne vidi, dok se kod drugih ipak malo primjeti.

 

 

Zaboravio sam dodati jos jednu prednost LG G3:

 

6. Multitasking panel /bar. Po meni fenomenalno izveden i moze se konfigurirati po zelji koliko aplikacija prikazuje. Toliko je bio dobar da je mamio prebacivanje iz aplikacija u aplikaciju i uzivao sam u tome. Note 4 ima bazni multitasking panel koji se samo scrolla-a i nije mi bas nesto, upotrebljiv je ali nije ni piblizno dobar kao kod G3.

 

 

Velika razlika izmedu G3 i Note 4 je u navigacijskim tipkama (Home, Back...). Ali to je stvar osobne preferencije, meni osobno bi bila idealna kombinacija fizicke "click" Home tipke i softwerskih navigacijskih tipki odmah iznad na ekranu.

 

U biti G3 je jako jednostavan i brz za koristit, sve je nekako logicno i na svom mjestu, ali sam htio nesto drugacije, sa vise opcija i mogucnosti, pogotovo S-pen opcija.

Zato sam i uzeo Note 4 i prezadovoljan sam.

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice