Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

poruka: 243
|
čitano: 124.915
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav
miholjac18 kaže...

Imam S6500D i kada ga spojim na računalo sa USB samsung New PC studio mi ga neprepoznaje.Inače mi prepozna sve samsunge bez problema.A u windowsima vidio da je povezao USB jer mi napravi ko dva skladišta interne memorije.

ako je samsungov software, nije ni čudo. KIES ga također do zadnjeg upadtea nije prepoznavao.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Ima li kakvih saznanja u vezi ICS-a za Mini 2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav
Master11 kaže...

Ima li kakvih saznanja u vezi ICS-a za Mini 2?

meni miriše da od toga neće biti ništa ili će se jako dugo protegnut

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

kad izlazi JB za naš uređaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav

Ima CM 10.1 na xda. Još je u razvoju ali ovaj zadnji build (18.7) je poprilično dobar.

Koristim ga na svom S6500D za svakodnevnu upotrebu i osim manjih bugova i problema sa snimanjem vide-a u stock app-u, 

sve radi odlično. Možeš pratiti razvoj ROM-a na ovom linku: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2169122&page=180

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 0:01 (SonicPlayer2).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav

Pozdrav.. Zanima me ako netko zna, na tom mobitelu, kaj je ono na poklopcu baterije? ima neka crna folija iz koje izlaze 2 zicice i spajaju se na 2 pina na mobitelu.. hvala

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav

NFC

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

ima netko na relaciji samobor /sv.nedelja da mi flasha i stavi sve te gluposti gore????

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav
jady kaže...

ima netko na relaciji samobor /sv.nedelja da mi flasha i stavi sve te gluposti gore????

imaš na xda developers tutorijal nemreš zeznut i na youtube-u

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava
ovako.. trebao bih pomoc.. imam samsung galaxy s6500.. i nisam imao ni jednu igricu ni nista.. samo facebook i poceo mi je uzimat novac.. i npr kad mi je sve mb istrosio i sav novac onda mi je dosla poruka "postovani iznos na racunu je nedovoljan za podatkovni promet ili ste dosegnuli ogranicenje u roamingu.Nadoplatite racun ili podnesite ogranicenja na zvjezdica 136#.. nisam mogo nac xD.. i hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav
mateoijoca kaže...
ovako.. trebao bih pomoc.. imam samsung galaxy s6500.. i nisam imao ni jednu igricu ni nista.. samo facebook i poceo mi je uzimat novac.. i npr kad mi je sve mb istrosio i sav novac onda mi je dosla poruka "postovani iznos na racunu je nedovoljan za podatkovni promet ili ste dosegnuli ogranicenje u roamingu.Nadoplatite racun ili podnesite ogranicenja na zvjezdica 136#.. nisam mogo nac xD.. i hvala unaprijed

imaš uključen podatkovni promet
tako kad je došlo do prekoračenja prometa počeo ti naplačivat promet po cjeniku nezz oko 2kn/mb nezna točno cijene jer sam na pretplati odavno
ugl mobitel ti je sam ažurirao aplikacija YT FB i tako dalje
samo ugasi podatkovni promet i drži se wifi mreže i nećeš ostat bez novaca :D

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

imam samsung galalaxy mini 2 godinu dana i nikad do sad nisam imala problema s njim, ali zadnjih mjesec dana kad hocu spojit usb memoriju mobitela s laptopop nema prikazanih datoteka na mobitelu. laptop normalno prepoznaje usb, ali ne i sadrzaj. kada otvorim preko my computera usb pise mi koliko imam slobodno memorije, a otvaranjem datoteke postoji samo datoteka pod nazivom lost.dir i nema sadrzaja s mobitela. moze netko pomoc? dal se nekome to vec dogodilo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

ejj imam jedno pitanje sta vi mislitekoji je bolji samsung galaxy ace ili galaxy mini 2??

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

pozdrav. :) imam samsung galaxy mini 2 i jedan vrlo glupav problem... nece da se upali, tj. počne se paliti i odradi t-mobile logo i samo crkne i pocne vribrati dok ga opet ne upalim i tako stalno... od mjesec dana pokusavanja, dva puta sam ga uspio skroz startat i opet kad se upali, nakon nekog vremena crkne, pocne vribrirati i opet nece da se upali dalje od t-mobile logoa... zna li mozda netko u čemu je problem s njim? probavam ga flashat al i kad pokrenem cmw preko volume down+home+power takodjer se upali na 2-3 sec i crkne i opet sve isto... da li je netko imao slicno iskustvo i jel uspio to rijesiti ili je to mrtav mobitel? da napomenem, mobitel se sam počne paliti čim stavim bateriju i non stop se pokušava paliti... hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2013 22:00 (snajco92).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav

sta si sve radio na njemu ? si mozda flashao nesto ili ti se to odjedanput dogodilo??reci sve sto si radio na njemu ,a da si znao da ga mozes zeznut

Matejko
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Ako netko zeli vise slobodnog rama: rootao sam mob i napravio svoj rom za njega te intalirao root explorer i pobriso sve aplikacije koje nemogu zeznut mobitel (da mi dolaze greske i to) i sad mi se ram vrti oko 100 mb rama zauzetog.prije mi je bilo 220 tako nesto a kad sam instalirao ram manager pro mi je jos ram pao za 15 tako da se sad vrti oko 85 mb rama.nzm napisao sam ovo samo ako neko zeli vise slobnog rama i to zbog igrica koje zauzimaju dosta rama.ne morate radit svoj rom ali ako zelite jako je lagano samo upisite how to make custom android rom i pratite tutorial.vjerujte jako je lagano. ja sam napravio za gingerbread jer za druge os-eve nzm. Thewhisp nam je odlican uz njega ni netrebamo official jb. Svaka Mu cast !!!

Matejko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

ako ti se tako pali i gasi mozda ti je power button zapeo al vjerojatno to nije to.try and find out.nadam se da sam pomogao !!

Matejko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

ako ima netko ko mi moze objasnit ovo..znaci rooto sam mob i kako sada skinuti jelly bean? ako je mnoguce?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2575127 

How to install:
1) ClockWorkMod 6.0.4.5 is required to install this ROM! http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2156194
2) Download ROM .zip
3) Download Google apps (optional)
4) Put both .zip files on your device (either internal or external storage)
5) Boot your device into recovery mode
6) Make nandroid backup (if needed)
7) Wipe data/factory reset (not needed if installing above previous cm11 build)
8) Format /system (only if the previous ROM is not the same CM version)
9) Install the ROM .zip file
10) Mount /system, install Google apps
11) Done.

 

ako ti se ne svidja taj biraj http://forum.xda-developers.com/galaxy-mini/mini-2-dev svi se vise manje instaliraju na isti nacin !

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

jel ima kaj na hrv jer ovak mi je malo tesko pratit..mislim kuzim ja eng al kad jos nisam pokopco pve sve cwm-ove i to..btw hvala za ono i pp nemrem te tam pitat jer sam ispuco sve por :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

kratko pitanje : otkud si mene bas pitao ako nije tajna haha :)

 

Nemas sta puno pratiti :) 

1. skines ovo  -http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2156194 flashas preko odina ( PDA )

 

2.skines rom  - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2575127 stavis na memoriju

 

3.skines GAPPS http://goo.im/devs/paranoidandroid/roms/gapps-mini (zadnju verziju) stavis na memoriju

 

4.resetiras mob u recovery modu

 

5.wipe data factory reset (sve brises ) - format data/system

 

6.install from zip file , odaberes rom koji si skinuo na memoriju , pricekas da se instalira , pokrene

 

7.resetiras ponovo u recovery instaliras opet preko install from zip gapps ( google aplikacije-market,g+ i ostalo )

 

8.to je to:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 19:41 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

ma ti si bio online kada sam to sve radio pa reko aj idem pitat nekog ko je tu hahah  ma sinoc sam nes sjebo i sada mi je sve oke slozio sam nekak da radi mob..palio mi se stalno u recovery modu i onda sam ponovio one postupke za rootanje..uglavnom sad mi je problem kaj mi se obriso titanium beckup i sada sam ga opet instaliro al mise ne zeli pokrenut..odnosno pokrene se i pise da trazi neko pristupanje rootu tak nes..a bed mi je jer su mi ke ostala kartica u mobu i sve mi se obrisalo i sa kratice svi brojevi i sa moba a sve sam napravio beckup u titanumu :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Da li netko zna kako se isključiva zvuk za vrijeme fotografiranja na galaxy mini 2, jer nikako nemogu naći opciju isključivanje zvuka kamere???

bb
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav

lijep pozdrav
mozes li mi reci da li si rjesio problem sa svojim telefonom i na koji nacin ,i ja imam isti problem :)
unaprjed zahvalna :) 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava
lijep pozdrav ja bih zamolila forumase da mi pomognu imam siti problem kao i ovaj forumas koji je postao ovaj post prije nekih 2 mjeseca ,ne znam da li je on rjesio svoj problem ili mozda neko drugi da mi pomogne u rjesavanju problema
unaprjed zahvalna :)
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D)
pozdrav. :) imam samsung galaxy mini 2 i jedan vrlo glupav problem... nece da se upali, tj. počne se paliti i odradi t-mobile logo i samo crkne i pocne vribrati dok ga opet ne upalim i tako stalno... od mjesec dana pokusavanja, dva puta sam ga uspio skroz startat i opet kad se upali, nakon nekog vremena crkne, pocne vribrirati i opet nece da se upali dalje od t-mobile logoa... zna li mozda netko u čemu je problem s njim? probavam ga flashat al i kad pokrenem cmw preko volume down+home+power takodjer se upali na 2-3 sec i crkne i opet sve isto... da li je netko imao slicno iskustvo i jel uspio to rijesiti ili je to mrtav mobitel? da napomenem, mobitel se sam počne paliti čim stavim bateriju i non stop se pokušava paliti... hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Pozdrav,

 

Imam sljedeći problem...a to je da se mobitel ne pali uopće.

Probao sam sa novom baterijom, sa jigom , na sto nacina i nikako neće...kombinacija tiphi vol power button ne radi.

Jel postoji jos koji način kako osposobit mobitel ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Bok,

 

Da li netko zna kako bi se navedeni problem mogao riješiti  ili gdje bi se relativno povoljno moglo riješiti?

 

Ne znam šta da radim sad s njim, ne daje mi se silne novce za popravak istog jer telefon i ovako ne vrijedi baš previse, a opet nije ni pretjerana kanta. (ustvari sad je :D)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprav
Probaj ga rastavit i izmjerit omski tipku za paljenje. Kod samsunga je cest taj problem. Stisnuta tipka 0 ohma, bez da je stisnuta beskonačni otpor ili nešto ohma
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

Bok,

 

Thx na odgovoru.

 

Daj malo pojasni taj dio...omska tipka je tipka za paljenje.

Da li bi trebao promjeniti samo taj gumbić ili ? Koliko vidim on je zalemljen na ploču..kad ga pritisnem izgleda mi da najnormalnije radi (ne šteka).

 

 

P.s. dajem oglas...onaj ko može osposobit mob nudim 150 kn + 50 kn da stavi na njega novi android !!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini 2 (S6500/S6500D) - Rasprava

imam samsung galaxy mini 2 s6500 ocu da se povežem preko mobitel  stavim djelenje veze ali nece da mi se poveže na internet traži mi stalno nešto od mobitela neke programe da li mi možete nekako pomoč to da riješim 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice